REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV

Go down 
AuthorMessage
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall


Broj postova : 5429
Godina : 29

Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV Empty
20130812
PostUskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV


Ako ste mislili da nakon “Indije” i polovično prikazane “Mezimice” možemo da se oprostimo od brazilskih telenovela, prevarili ste se! Happy TV odlučila je da obraduje fanove kvalitetnih brazilskih ostvarenja. Četiri hita produkcijske kuće “Globo” uskoro će naći svoje mesto u programskoj šemi “Srećne teleivizije”.

Život koji živimo (A Vida da Gente)
Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV Foto11

“Život koji živimo” priča je o Ani, perspektivnoj tenirserki koja u svemu ima podršku svoje sestre Manuele. Međutim, nakon tragične saobraćajne nesreće, Ana pada u komu u kojoj provodi pet godina. Nakon što se probudi, mora da se prilagodi životu koji je tekao bez nje. Telenovela je snimana u Brazilu i Argentini i ima 70 epizoda.



“Nepromišljeno srce” (“Insensato Coração”)
Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV Foto31

“Nepromišljeno srce” pravi je svetski hit – ne samo da je bilo uspešno u Brazilu, već je prodato i u preko 60 zemalja, u kojima je ostvarilo sjajne rezultate, pa ne sumnjamo da će zaludeti i srpsku publiku. U pitanju je turbulentna priča o braći Pedru i Leu, ispunjena neočekivanim obrtima, intrigama, osvetom i strašću. Interesantno je da će upravo ova telenovela na naše male ekrane vratiti legendu brazilske kinematografije, sjajnog Antonija Fagundeša.



“Lice i naličje” (Fina estampa)
Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV Foto4

“Lice i naličje” takođe je jedan od “Globovih” najvećih hitova. Obrađuje univerzalne teme poput ljubavi, porodičnih odnosa, ali i diskrimnacije. Priča prati Griseldu, samohranu majku troje dece, čiji se život iz korena menja kada dobije premiju na lutriji. Uspeh ove telenovele naveo je američki “Telemundo” da otkupi prava za snimanje svoje verzije, pa je tako nastala telenovela “Marido en alquiler”, koja se trenutno emituje u SAD.



“Očaravajuća priča” (“Cordel Encantado”)
Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV Foto21

U “Očaravajućoj priči” gledaoci će ponovo uživati u čarima Kaue Rejmonda, zvezde serija “Mezimica” i “Senke greha”. On igra Žezuina, koji će sa svojom voljenom Asusenom morati da prebrodi brojne prepreke, ne bi li uživao u toliko sanjanoj sreći. U pitanju je kostimirana, pomalo bajkasta telenovela, koja se umnogome razlikuje od ostalih “Globovih” ostvarenja. Štaviše, gledalac neprestano ima utisak da uživa u visokobudžetnom filmu.

Back to top Go down
Share this post on: reddit

Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV :: Comments

LadyEstrella
Re: Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV
Post Tue 13 Aug 2013 - 20:30 by LadyEstrella
O ovome se već duže vreme priča pa to uskoro nikako da krene.Nadam se da će imati dobre termine.Gledala sam dosta brazilskih serija,obožavam ih.Svaka obradjuje neku ozbiljnu i životnu temu,fantastične priče,gluma,režija...nema im premca.
FanSte Pall Mall
Re: Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV
Post Thu 15 Aug 2013 - 7:27 by FanSte Pall Mall
Nepromišljeno srce i Život koji živimo mi se čine okej, baciću oko ako budu bile u dobrom temrinu. Inače, nisam nijednu brazilsku telenovelu do sada gledao, uglavnom zbog portugalskog jezika koji mi je odvratniji i od turskog. Ali otkako sam počeo da gledam turske serije koje takođe u početku nisam gledao samo zbog jezika, odlučio sam da dam šansu čak i kineskoj seriji ako ima dobru priču.
EJPRIL
Re: Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV
Post Thu 15 Aug 2013 - 8:38 by EJPRIL

I ja ću dati šansu nekoj od ovih serija . Posebno mi se dopada priča "A Vida da Gente" plus što ima malo epizoda samo sam se zeznula što sam odgledala trejler koji otkriva čak i kraj serije .
LadyEstrella
Re: Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV
Post Thu 15 Aug 2013 - 20:38 by LadyEstrella
Ejpril,e ja zato ne gledam trejlere,i ja sam se zeznula odavno s nekom serijom,od tada ne gledam trejlere za svaki slučaj,hehe.
FanSte,portugalski jezik,ovakav kakvim ga govore brazilci jeste drugačiji od portugalskog koji se govori u Portugalu,ali u odnosu na turski(koji mi je uz arapski najodvratniji jezik koji sam čula)je božanska muzika.Ja sam ih odgledala više od dvadeset i svaka je imala odličnu priču,glumu,ma sve.
EJPRIL
Re: Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV
Post Thu 15 Aug 2013 - 21:50 by EJPRIL

E ja to nisam znala al sad znam za ubuduće xD 
Inače u telenovelama su pisali baš o A Vida da Gente , možda baš nju prvo puste .
Mirjanna96
Re: Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV
Post Fri 16 Aug 2013 - 2:25 by Mirjanna96
Sviđa mi se "Život koji živimo" verovatno ću gledati. Ove ostale trejlere još nisam pogledala.
 

Uskoro četiri brazilske telenovele na Happy TV

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Na TV Happy uskoro 4 Brazilske telenovele
» Uskoro u Srbiji i regionu telenovele "Dama y obrero" i "La impostora"
» Zavet ljubavi uskoro na Happy TV
» ''Crveni orao'' uskoro na Happy!
» NOVE TELENOVELE USKORO U SRBIJI!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: