REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Yabanci Damat - Ljubav na međi

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:27


Hahahahhaah mogu da zamislim. Danas zaboravih na seriju, ujutru obavezno gledam reprizu.
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:36

Jos traje trenutno xD ja gledam pomalo, nije mi nesto zanimljivo danas :)
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:38


Pa dodje tako.. Eto npr nisam neko vreme pratio KVP, pa sam ponovo počeo da gledam.

Nego, ova serija ima 110 epki, tako nešto?
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:40

Ima 106 xD Sta je google hahaha 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:43

maite es mi princesa wrote:
Ima 106 xDSta je google hahaha 
? hahaha 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:57

Kao sve znam, a sve kucam na google xD
jaoooo stelin ujak je pop i jos se zove Hristo hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha 
Inace bas je simpa lik xD
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 3:59


Jedva čekam sutra da vidim... haha 

A ona Mustafina neće juče kraj njega da sedne... Pametna.

Kad je pred čas baleta Feride kazala Done: Molim te, pripazi da Mustafadžan ne skoči na Zehru dok ti radiš hahaha 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:02

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha kad je to bilo, kako sam ja to propustila o.O
 Ijao izgleda ovaj Hikmet neka sponzorusa :O ili ova mala laze da se ne bi ozenio Katinom xD
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:05


Pa u petak kada mu je Zehra zavalila šamarčinu :D

A i Katina... Kao neka devojka haha 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:08

Bas sam gledala, ne znam kako tu scenu nisam videla xD
Majke mi, sve kukala da voli samo onog kako se bese zvase i sad odjednom se smuva s ovim za cas Ijo Ijo 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:12

Neki Salih je bio.. Nzm da li se pojavljivao...

Hteo sam da napišem koju najsmešniju scenu, ali ima ih puno..

Kao npr Done jede li jede,a Hajrije, Feride i Nazire razgovaraju, a Nazire se smeje i kaže: A ova samo jede - za Done haha 

Pa onda Mustafadžan ucenjuje zeta da mu kupuje sve što mu padne na pamet samo da ne bi rekao sestri za švaleranje hahaha 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:19

hahaha Cek jel se zna da je Done trudna? Ili ce to tek da bude xD
Ja sam se najvise kidala na Nazire kad je vezala krpu oko glave i zove je Feride i dere jos se na tetlefon, a ona ga odmakinje hahaha Jos je u tripu bila da ce Rusen da zeni onu devojku sto ju je nasao na netu hahaha hahaha 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:25


Jeste, Done je trudna.

Hahahahahha to je bilo žešće, a pogotovu kada je Niko vežbao ples sa onim Šemsijem slugom xD xD 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:30

Jel Done glumi u i Plac violine, cini mi se da sam je videla tamo, ali nisam sigurna Ne znam 
hahaha hahaha A bas mi je simpaticno to sa slugama xD Ona onako seljanka, a on sav ugladjen xD Kad se poklonio kad je Niko izlazio i Niko izadje, a on jos stoji povijen, a ova mu vice-Otisao je, ne moras vise da se grbavis hahaha hahaha  
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:33


Hahahahahahaha to mi je bilo najjače ta Ikramije je smešna isto.. Kad je došla Nazire, a njoj Ikramije za Elenu i Katinu: Kao što vidite, ovde je već kao u pansionu xD 

Pa kad im Nazli i Niko dali pare za praznik i hteli da budu malo sami, pa im predlagali da idu negde da uživaju, a Ikramije: Ne znam ti ja te balete i pozorišta, a Šemsi je pogleda onako prezrivo hahaha 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:36

xD meni je ona carica hahaha Da se ne smuvaju i ona i Semsi na kraju xD o.O 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 4:37


Videćemo. :) 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 5:02

Bilo bi zanimljivo gledati ih hahaha hahaha 
Da nemas i neke slike iz privatnog zivota ovih glumaca? :) 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 5:09


Imam :)

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 05_d

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 Nehir-erdogan-23

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 3043134291_1_13_yqtNXGI4

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 Kameraarkas28ho

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 Sumru-yavrucuk-bambaska-biri-oldu_4774_b
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 5:11

http://74.img.v4.skyrock.net/0196/74990196/pics/3043134291_1_13_yqtNXGI4.jpg
enamorado enamorado enamorado enamorado Vidi ga Niko :O Sto mu ne dadose ovakav imidz u seriji :)
A baba u privatnom zivotu? Bas me zanima kako izgleda hahaha 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 5:15


Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 123192225.ogaGw2XD

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 4195864304_ca013f088e_o
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 5:40

Vidi je Nazli nisam je ni prepoznala xD
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRO23PoN914EiVuO_YVVRzc6X3GioncQbRb203GFKz05pNeWXrwBQ
A evo ga i Rusen/Ilker u paru sa Tubom.Koja promena :O 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 5:43

Spoiler:
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyWed 21 Aug 2013 - 11:56

ma zato mi se cinio poznat rusen a nisam se moga sjetiti zbog cega ...bas sam iznenađena ...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 EmptyFri 23 Aug 2013 - 6:13

Ove zadnje epike su super. Nazire mi je jako smesna, zeli auto i dobije ga ali nezna da vozi. xD 
Memik i Eftalijaa, jao kakva veza odjednom.
I naravno Rusem kako je definitivno pobedio, kad je razgovarao na mobilni a nije zapazio da je iza njega bio Kharaman. Ijo 
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Sponsored content




Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Yabanci Damat - Ljubav na međi

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije-