REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Yabanci Damat - Ljubav na međi

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyFri 23 Aug 2013 - 12:08

Meni su baba i deda sad simpaticno xD
A ova Nazli je preterano ljubomorna,bas pocnje da me nervira. Moze li neko da mi preprica sta se u cetvrtak dogadjalo?
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptySat 24 Aug 2013 - 9:41

Pa ja pomesah i epizode. Ali koliko se secam to je epizoda kada su Kharaman i Feride kupili kola Naziri.
A ona jadna nezna da vozi, pa Rusem pokusava da je nauci. -Ii valjda je to epika kad Nazli uhvati Nika zajedno sa onom sekretaricom i pomisli svasta. Zapravo on je sa njom vezbao pokrete plesa.
Pa je Nazli u tom trenutku bila ljuta i pozvala je majku, zalila se naravno. Zatim je Feride uzela mobilni i pozvala Nika...bas ga je gadno izvredjala.thumbdown 
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptySat 24 Aug 2013 - 9:43

Hvala Andri. Usput,udji na skype.
Ima li repriza nedeljom? xD
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptySat 24 Aug 2013 - 23:13

Ae veceras, posto sam promasila.xD
Daa, ima. :)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 11:44


Jao kako su se danas baba i deda posvadjali. haha 
I plus incident koji je Nazire napravila sa kolima.. xD 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba &lt;3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 11:57

Deda i baba su mi prejaki bili danas hahaha hahaha hahaha hahaha 
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 11:59

A sta je bilo sa babom i dedom? Tek sam u pola pet pustila seriju.
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 12:00

Fan de Portirroni wrote:
A sta je bilo sa babom i dedom? Tek sam u pola pet pustila seriju.
Ma kao i uvek - o Grcima i Turcima. Prepirali se ko je šta izgradio u Istanbulu i posle svako svojim putem, posvadjaše se oko gluposti xD 
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba &lt;3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 12:20

xD baba i deda, najpoznatiji par iz serije hahaha 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 12:53


Novi golupčići hahahahahaha... Možda zaposli bakutu da pravi baklave u njihovoj pekari haha 
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptyMon 26 Aug 2013 - 20:50

HAHAHA bas su mi slatki.xD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptySat 9 Nov 2013 - 2:20


Još desetak epizoda i kraj... Nisam odavno gledao, postalo malko monotono.
Back to top Go down
beren cansu fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
beren cansu fan

Broj postova : 46
Fan-gif : Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 Tumblr_lxjn10eBYS1qfzy8do5_250

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptySat 9 Nov 2013 - 7:08

Zna li neko kog se tacno datuma ovo zavrsava i sta bi moglo da bude nakon toga ja se nadam Ferihi,Sili Reisu i Bicak sirtiju
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 EmptySat 9 Nov 2013 - 7:35

Ok serija, ne gledam baš redovno
Back to top Go down
Sponsored content




Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 _
PostSubject: Re: Yabanci Damat - Ljubav na međi   Yabanci Damat - Ljubav na međi - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Yabanci Damat - Ljubav na međi

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije-