REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Ponor ljubavi na Prvoj TV

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac


Broj postova : 901
Fan-gif : Ponor ljubavi na Prvoj TV 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Ponor ljubavi na Prvoj TV Empty
20130510
PostPonor ljubavi na Prvoj TV


Ponor ljubavi od 20. maja u 14:00 na Prvoj!



Last edited by latinac on Sat 25 May 2013 - 22:43; edited 6 times in total
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Share this post on: reddit

Ponor ljubavi na Prvoj TV :: Comments

FanSte Pall Mall
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Fri 10 May 2013 - 5:47 by FanSte Pall Mall
Odlično! Baš mi je nedostajala Televisa. :D Nadam se samo da će imati reprizu posle ponoći, jer ću retko kad moći da je gledam dok traje škola u 14h.
Mirjanna96
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Fri 10 May 2013 - 6:59 by Mirjanna96
Ma jel moguće? Jedva čekam :)
LadyEstrella
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Fri 10 May 2013 - 20:36 by LadyEstrella
Ajde baš da vidimo da li je tačno.Dve godine,od Terese nisam gledala Televisine serije,ne smatram da su nešto posebno,ali posle toliko vremena bez njih,počele su da mi nedostaju.Nekad ih je bilo i previše,a sada ih i nema.Gledaću svakako,kad imam vremena,nije najpovoljniji termin,ali ok.Samo da ne prebace kasnije u neki još gori.
Atlantis
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Fri 10 May 2013 - 23:50 by Atlantis
Vec sam je odgledala na netu i svidela mi se, dinamicna je...
thumbup
Stefy
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sat 11 May 2013 - 7:43 by Stefy
Televisa. thumbdown Termin. thumbdown Serija. thumbdown Ne pada mi na pamet da gledam. thumbup

Telenovele i dinamika? haha Dobar vic. thumbup
FanSte Pall Mall
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sat 11 May 2013 - 9:23 by FanSte Pall Mall
Nemoj tako o Televisi, ipak su nam uglavnom svima prve odgledane telenovele upravo iz nje. Jeste da je radnja razvučena i spominjanje Virgencite neizbežno, ali su mi njihove serije mnogo draže od bilo kojih drugih zbog gore navedenog razloga. A i kvalitetnije su svakako odradjene od Telemundovih kartonskih cirkusa.
avatar
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sat 11 May 2013 - 11:48 by dpdragan
Slažem se sa tobom, ali poslednjih godina ili snimaju loše serije ili snimaju serije koje liče na ono što smo već milion puta gledali.
Zato im je i opala gledanost ne samo kod nas, već i u mnogim drugim zemljama.
FanSte Pall Mall
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sat 11 May 2013 - 11:53 by FanSte Pall Mall
I ja sa tobom, ali mi se čini da je ADP izuzetak sudeći po promosima, sinopsisu i komentarima. Još je tu i moja Sabine. enamorado Ne znam, ova serija mi nekako liči na one stare dobre Televisine serije, ali videću kad bude počela da l' sam se prešao.
Atlantis
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sat 11 May 2013 - 20:39 by Atlantis
Stefy wrote:
Televisa. thumbdown Termin. thumbdown Serija. thumbdown Ne pada mi na pamet da gledam. thumbup

Telenovele i dinamika? haha Dobar vic. thumbup

Ma tvoj vic je jos bolji... Ne znam sta radis ovde kad ne volis telenovele... I ukoliko se ne razumes u srpski jezik - dinamicno u ovom slucaju znaci da ne vrte iste stvari u krug kao u pojedinim serijama... skidamkapu

EJPRIL
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 0:16 by EJPRIL
U poslednje dve godine ovo je jedina latino serija koju sam odgledala do kraja tako da je svakako preporučujem . Meni je držala pažnju . Klasična priča al dobro urađena .
avatar
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 4:57 by dpdragan
Ja mislim da su upravo te KLASIČNE PRIČE dosadile većini gledalaca i da zato telenovele danas nemaju onu popularnost kao nekada.
Tu treba nešto da menjaju.Neka prave priče sa zapletom, ali da neke stvari ne budu toliko rastegnute i naivne i da likovi ne budu toliko crno-beli kao što je bilo do sada.
EJPRIL
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 7:11 by EJPRIL
Ne mora baš da znači evo na primer El rostro de la venganza nije bila klasična priča al je opet loše prošla kod publike .
Dok je ova serija klasična priča + što je rimejk veoma popularne serije dobro prošla .
FanSte Pall Mall
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 8:00 by FanSte Pall Mall
thumbup Ja sam počeo da gledam ERDLV i odustao jer je scenografija blago rečeno očajna, što je verovatno i glavni razlog neuspešnosti te serije. Jednostavno nisam mogao da podnesem one kartonske studije, koji čine 99% serije (scena napolju gotovo i nema). Uvek ću se pre opredeliti za već viđenu priču koja lokacijama na kojim je snimljena i scenografijom deluje prirodno i realno, nego za neku originalnu, ali krajnje izveštačenu priču.

La Tempestad će izgleda biti u Telemundovom fazonu (mislim na priču, ne na scenografiju) sudeći po preview-u i s obzirom da je Humberto Kiko Olivieri ( ERDA, EFDE, LT, Prisionera) umešao prste, tako da ima nade za Televisu. Jedva čekam tu seriju na Pinku. :D
LadyEstrella
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 8:22 by LadyEstrella
Ne vidim neku veliku razliku izmedju Telemunda i Televise,jedino to što je Televisa konzervativnija od Telemunda koji razbija neke tabu teme,dok se Televisa drži klasike.Gledala sam puno Televisinih serija,neke su mi se jako dopale(Alondra,Amor real,Amor Gitano,El manantial,Pueblo chico-infierno grande,Por tu amor,La Madrastra,Teresa,Manana es para siempre.)Sve su bile dobro odradjene,glumci su bili sjajni,nisu imale previše epizoda i što je najvažnije nisu bile dosadne.Dakle nema ni govora da su sve Televisine serije nekvalitetne.Naravno,nisu kvaliteta tipa produkcije Globo i Telefe,ali ima dobrih i kvalitetnih.Zato se radujem što će neko uopšte da pusti neku latino seriju,Televisinu seriju,pa ko zna,možda to znači početak povratka latino serija na srpske televizije.
Stefy
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 8:41 by Stefy
Atlantis wrote:
Stefy wrote:
Televisa. thumbdown Termin. thumbdown Serija. thumbdown Ne pada mi na pamet da gledam. thumbup

Telenovele i dinamika? haha Dobar vic. thumbup

Ma tvoj vic je jos bolji... Ne znam sta radis ovde kad ne volis telenovele... I ukoliko se ne razumes u srpski jezik - dinamicno u ovom slucaju znaci da ne vrte iste stvari u krug kao u pojedinim serijama... skidamkapu

Nije da ne volim telenovele, nego ne volim dosadne i besmislene telenovele. Što se dinamike tiče, pročešljaj rečnik i nauči pisati srpskom, a ne osiromašenom latinicom. Namig Toliko.

EJPRIL wrote:
Ne mora baš da znači evo na primer El rostro de la venganza nije bila klasična priča al je opet loše prošla kod publike .
Dok je ova serija klasična priča + što je rimejk veoma popularne serije dobro prošla .
ERDLV je bila prognozirana kao veliki uspeh, ali su je uništili scenografija, loša gluma i napuštanje Elizabet. Nakon što je ona to odlučila, cela radnja je morala da se izmeni kako bi se ubacio novi lik Alisija (Marlen Favela), pa se nakon toga uopšte nisu ni trudili oko serije nego su jedva čekali da je skinu sa dnevnog reda što dokazuju razne plitko odrađene scene gde se vide mikrofoni, kamere itd. koje je nemoguće ne videti, već je tako ostavljeno misleći da publika neće provaliti.

LadyEstrella wrote:
Ne vidim neku veliku razliku izmedju Telemunda i Televise,jedino to što je Televisa konzervativnija od Telemunda koji razbija neke tabu teme,dok se Televisa drži klasike.
To i jeste glavna razlika zbog kog preferiram Telemundo. Televisine serije su sve na isti kalup, sve su uobičajene kliše teme koje su svima dosadile i previše su predvidive. Drže se tradicionalnih raspleta, zapleta i situacija (stepenice, beba, bogat muškarac, siromašna devojka) i zato su jednolične i dosadne koliko god ne bile razvučene.

Poslednja Televisina serija koju sam pokušao da gledam bila je hvaljena "La Fuerza del Destino" i smorila me je nakon prve epizode, jednostavno nisam podneo da gledam jer je bila dosadna i u stilu Televise.
Anonymous
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 10:00 by Guest
Meni ne odgovara termin i imam neka druga posla, ali ako budu kačili na Tabanka, naravno da ću gledati.
Atlantis
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Sun 12 May 2013 - 23:05 by Atlantis
Stefy wrote:
Atlantis wrote:
Stefy wrote:
Televisa. thumbdown Termin. thumbdown Serija. thumbdown Ne pada mi na pamet da gledam. thumbup

Telenovele i dinamika? haha Dobar vic. thumbup

Ma tvoj vic je jos bolji... Ne znam sta radis ovde kad ne volis telenovele... I ukoliko se ne razumes u srpski jezik - dinamicno u ovom slucaju znaci da ne vrte iste stvari u krug kao u pojedinim serijama... skidamkapu

Nije da ne volim telenovele, nego ne volim dosadne i besmislene telenovele. Što se dinamike tiče, pročešljaj rečnik i nauči pisati srpskom, a ne osiromašenom latinicom. Namig Toliko.

EJPRIL wrote:
Ne mora baš da znači evo na primer El rostro de la venganza nije bila klasična priča al je opet loše prošla kod publike .
Dok je ova serija klasična priča + što je rimejk veoma popularne serije dobro prošla .
ERDLV je bila prognozirana kao veliki uspeh, ali su je uništili scenografija, loša gluma i napuštanje Elizabet. Nakon što je ona to odlučila, cela radnja je morala da se izmeni kako bi se ubacio novi lik Alisija (Marlen Favela), pa se nakon toga uopšte nisu ni trudili oko serije nego su jedva čekali da je skinu sa dnevnog reda što dokazuju razne plitko odrađene scene gde se vide mikrofoni, kamere itd. koje je nemoguće ne videti, već je tako ostavljeno misleći da publika neće provaliti.

LadyEstrella wrote:
Ne vidim neku veliku razliku izmedju Telemunda i Televise,jedino to što je Televisa konzervativnija od Telemunda koji razbija neke tabu teme,dok se Televisa drži klasike.
To i jeste glavna razlika zbog kog preferiram Telemundo. Televisine serije su sve na isti kalup, sve su uobičajene kliše teme koje su svima dosadile i previše su predvidive. Drže se tradicionalnih raspleta, zapleta i situacija (stepenice, beba, bogat muškarac, siromašna devojka) i zato su jednolične i dosadne koliko god ne bile razvučene.

Poslednja Televisina serija koju sam pokušao da gledam bila je hvaljena "La Fuerza del Destino" i smorila me je nakon prve epizode, jednostavno nisam podneo da gledam jer je bila dosadna i u stilu Televise.


Ma deriste ce neko da me nauci kako da pisem... Posto vidim, da nemas argumente odmah kreces sa vredjanjem. thumbdown
EJPRIL
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Mon 13 May 2013 - 2:02 by EJPRIL
Džabe Telemundu što obrađuje "tabu" teme koje ne znaju da obrade sa još lošim glumcima ako već želim da gledam nešto netipično pogledaću neki dobar film ili seriju iz neke druge produkcije na primer Meksički Argos ili neku seriju iz Čilea oni isto imaju drugačije priče al ih dosta bolje odrade od telemunda . Ne mogu da se setim neke njihove novije serije koja mi se dopala eto LRDS mada nju nisu radili sami i sumnjam da ću u skorije vreme gledati nešto njihovo jer se rti odvojio od telemunda a većina njihovih dobrih serija je bila baš u saradnji sa rti .
avatar
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Mon 13 May 2013 - 5:09 by dpdragan
Ja mislim da su poslednjih godina GENERALNO telenovele daleko slabije nego što su bile nekada i to nema mnogo veze sa tim o kojoj produkciji se radi.
Danas više niko iz mog okruženja ne gleda telenovele i koga god da pitam zašto ne gleda , svi kažu :
SVE SU NA ISTI KALUP I VEĆ NAM JE DOSADILO !
To se danas dešava u velikom broju zemalja u kojima su telenovele do pre par godina HARALE tv stanicama i zauzimale udarne termine.
Mislim da je to nešto nad čim bi trebalo da se zamisle ljudi koji prave ove serije ,jer iz godine u godinu imaju sve manje gledalaca.
Ovo pišem u najboljoj nameri.
LadyEstrella
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Mon 13 May 2013 - 6:27 by LadyEstrella
Argentinski pisac Borhes(obožavam njegove priče)je još davno rekao da je 90 posto tv.serija djubre!Dakle,on je imao visoke kriterijume,ali nije rekao da su sve djubre,što znači da i takva veličina je govorila da ima i dobrih.Ja bih to podelila na recimo 50/50,dakle pola dobrih pola loših.Druga je stvar to što su se naši distributeri opredelili da u poslednje vreme uzimaju ove lošije.Pa uvek zaobilaze serije iz Argentine i Čilea,iz Brazila ponekad nešto i uzmu.I Telemundo i Televisa godinama snimaju rimejkove čileanskih i argentinskih serija,neke rimejkove smo i mi gledali.Zašto nisu uzimali kvalitetnije originale?A i Televisine kvalitetnije serije?Uostalom koliko je Televisinih serija uopšte kod nas prikazano u poslednje vreme?Činjenica je da je ranije na srpskim televizijama bilo kvalitetnijih serija,a zašto to sada nije tako,e to je pitanje.Kao da su turske i indijske serije bolje od Televisinih.Naravno da nisu.U turskim serijama se takodje vrte jedne te iste priče,ili kriminal ili tzv.porodične priče,uz to su i dosadne,radnja je spora i vrti se u krug,a njih puštaju u udarnim terminima.Još su tako različiti od nas,nisu nam uopšte bliski po ničemu,za razliku od Brazilaca i latinosa.Da ne govorim o Indijcima i njihovim serijama.
avatar
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Mon 13 May 2013 - 11:33 by dpdragan
O indijskim serijama mislim sve najgore.Po meni, to je nešto najnekvalitetnije što se ikada prikazivalo kada je reč o serijama.
Ali, gledanost telenovela je mnogo opala i to ne samo kod nas - već i u svim evropskim i azijskim zemljama.Zato ja ne bih mnogo krivio ove naše što otkupljuju serije,jer se identična stvar dešava i u mnogim drugim zemljama.
Ukratko rečeno - problem je u onima koji prave te serije.Treba nešto da menjaju,ako ne žele da bukvalno nestanu i da se svedu samo na zemlje Južne Amerike.
latinac
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Mon 13 May 2013 - 23:49 by latinac
I zvanično...
uros car
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Tue 14 May 2013 - 1:24 by uros car
Gledacu naravno, pravo osvezenje.
latinac
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post Tue 14 May 2013 - 1:28 by latinac
Objava Prve TV na fejsbuku, lajkujte status xD https://www.facebook.com/PRVATV/posts/493294350726274
Re: Ponor ljubavi na Prvoj TV
Post  by Sponsored content
 

Ponor ljubavi na Prvoj TV

Back to top 

Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Abismo de pasion/Ponor ljubavi
» Praznici nam stižu: Ponor ljubavi i Karadaji idu na pauzu
» Ezel na prvoj!
» Ponovo na prvoj!
» Opet na Prvoj!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: