REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''

Go down 
AuthorMessage
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!


Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Slaba gledanost i serije ''Sever Jug'' Empty
20120916
PostSlaba gledanost i serije ''Sever Jug''

TV Pink je zbog slabe gledanosti izbacila seriju "Sever Jug" iz udarnog termina!
U novim terminima od 17:30 i 23:30

Slaba gledanost i serije ''Sever Jug'' 548440_349970475090959_1740768140_n
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Slaba gledanost i serije ''Sever Jug'' :: Comments

Ezel fan
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 7:52 by Ezel fan
Nisu je trebali stavit kad ide Ezel . Sami su krivi. Ići će par dana u ovom novom terminu a onda će je samo ukinut, mogu se kladit Kafica
ELIZABET Y WILLIAM
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 8:12 by ELIZABET Y WILLIAM
Nisam ni očekivala da će to imat visok rejting. thumbdown
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 9:58 by arija*
Pink ce je sigurno ukinuti ali ce joj pre toga promeniti termin sto puta. xD
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 11:29 by ღJacqueline Bracamontesღ
Ja sam citala u danasnjim nasim novinama, da ova serija ima ogromnu gledanost u Turskoj.
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 11:36 by dpdragan
Poslednjih godina PINK baš nema sreće sa serijama.
Mislim da im je velika greška što su hteli da pariraju PRVOJ sa turskim serijama.Nijedna turska serija koja je išla na PINKU nije bila ni približno gledana kao one koje su išle na PRVOJ.
PRVA je uvek prikazivala NAJBOLJE turske serije.PINK je trebao da se drži latino - serija, ali da pravi oštru selekciju tih serija, jer je tu poslednjih godina bilo dosta jako loših serija.
Pretpostavio sam da neće moći da pariraju PRVOJ sa turskim serijama i smešno je to konstantno menjanje termina i ukidanje nekih serija i emisija.Kod njih su sve serije i emisije po nekoliko puta menjale termine, a neke su i potpuno ukinute.
To veoma odbija gledaoce i trebali bi da budu svesni toga.
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 11:42 by dpdragan
Serija nije loša, ali, po radnji,mislim da ne može da se nazove PORODIČNOM serijom koju gleda više generacija u jednoj kući.
Upravo te PORODIČNE serije uvek bivaju NAJGLEDANIJE.
To je neko nepisano pravilo koje se stalno ponavlja.
Mislim da to treba da uzmu u obzir oni koji odlučuju šta će se prikazivati i u kom terminu.
Ovako, sve deluje tragikomično i krajnje neozbiljno.
Ezel fan
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 16 Sep 2012 - 23:55 by Ezel fan
Jacqueline, ne znam gdje si ti to čitala, vjerovatno u nekim našim novinama, ili portalima, ali evo ti gledanost 1 epizode 2 sezone. Ovo je daleko od 'ogromonog'. Ni 1 sezona nije bila nešto gledanija, stalno se vrtila cifra od 14-17% Kafica


SBT TOP100 TUM KISILER
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ BITIS SÜRE AMR% SHR
1 MUHTEŞEM YÜZYIL STAR TV 20:41:33 23:17:27 01:52:22 10,82 28,34
2 PİS YEDİLİ SHOW TV 20:26:58 23:17:11 02:06:48 6,49 17,11
3 MUHTEŞEM YÜZYIL – OZET (TKR) STAR TV 19:59:26 20:29:51 00:30:25 5,77 17,07
4 KUZEY GÜNEY KANAL D 19:57:56 22:39:07 02:00:52 5,08 13,52

AB GRUBU
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ BITIS SÜRE AMR% SHR
1 MUHTEŞEM YÜZYIL STAR TV 20:41:33 23:17:27 01:52:22 14,86 38,50
2 MUHTEŞEM YÜZYIL – OZET (TKR) STAR TV 19:59:26 20:29:51 00:30:25 7,91 25,24
3 KUZEY GÜNEY KANAL D 19:57:56 22:39:07 02:00:52 5,94 15,95
4 İŞLER GÜÇLER STAR TV 23:17:27 24:48:11 01:16:19 5,73 22,3

Izvor : http://www.televizyondizisi.com/index.php/12-eylul-2012-carsamba-reytingleri/96257/51/

Te Pinkove priče da je najgledanija i da je potukla čak i Sulejmana su zaista smiješne. Ovo je poražavajuća gledanost za Ay Yapim i Kanal D, čije serije s uuvijek najgledanije, i prelaze share i do 45-50%. Da Kivanc nije u seriji, ne bi ona doživjela 2 sezonu siguran sam.
MStefan
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 0:46 by MStefan
Nadam se da ce Pink shvatiti da od turskih serija nemaju nista, te da su iste popularne samo na Prvoj koja zna da ih izabere, pa ce se vratiti latino serijama, sa kojima su se i proslavili. Ì Televisa i Telemundo imaju odlicne serije, koje vredi emitovati, pa i Azetcina ''Cielo rojo'', sto da ne...
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 4:59 by dpdragan
Stefane, ja se u velikoj meri slažem sa onime što si ti napisao, ali ne treba zaboraviti da su upravo neke vrlo loše latino-serije koje je PINK emitovao poslednjih godina - i dovele do toga da se publika masovno okrene turskim serijama.
Ako to ovi sa PINK-a ne uvide - ništa im neće pomoći ni povratak na latino-serije.
Znači - pažljiv odabir onoga što se pušta i u kom terminu se pušta.
U suprotnom - ostaće da se vrte u ZAČARANOM KRUGU.
ELIZABET Y WILLIAM
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 5:06 by ELIZABET Y WILLIAM
Stvarno je bolje da se Pink drži latino serija.Sjećam se tamo 2004/5/6/7 kada je cijelo popodne bila neka latino serija,16.00h,17.00h,19.00h,20.00h...
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 5:50 by dpdragan
PINK je sklonio latino-serije jer su imale mnogo slabiju gledanost nego ranijih godina.
A, to je zato što su te serije stvarno bile MNOGO LOŠIJE od onih koje su se nekada davale.
Onda su krenuli da kopiraju PRVU na kojoj su turske serije imale ogromnu gledanost - i tu su loše prošli.
Ostaje im ili da se vrate latino-serijama, ali da paze šta kupuju, ili da i oni pronađu neko novo TRŽIŠTE GLEDANIH SERIJA kao što je PRVA uradila pre par godina sa turskim serijama.
MStefan
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 8:28 by MStefan
Evo im nekoliko preporuka...
- La que no podia amar
- Abismo de pasion
- Un refugio para el amor
- Por ella soy Eva (za one koji vole komedije)
- Corazon valiente
- Rosa Diamante
- Emperatriz
- Cielo rojo

I, da. Bilo koju seriju da izaberu, moraju da stave reprizni termin, plus da ne setaju serije iz termina u termin, ne skracuju ih i sve ostalo... I, neka repriziraju neke klasike koji su ranijih godina bili veoma popularni. Eto im programske seme. Neka se manu Indije i Turske, jer zaista ne znaju da izaberu serije.

Evo, to bi sve moglo ovako:

16:30h/05h Klasik
17:30h/06h Televisa 1
18:30h/10h Telemundo 1
20h/11h Televisa 2
21h/12h Telemundo 2

Ostaje im termina i za one njihove emisije...
ELIZABET Y WILLIAM
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 8:47 by ELIZABET Y WILLIAM
Dobar predlog Stefane thumbup
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 21:21 by dpdragan
Stefane, predlog ti je odličan, ali sumnjam da će PINK to da prihvati.
Od kad su uvedeni piplmetri - oni su postali opsednuti time da UVEK i U SVEMU budu najgledaniji i nema načina da se oslobode te opsesije.
Upravo zbog toga ne postoji nijedna emisija ili serija na PINKU koja nije bar 2-3 puta promenila termin, a mnoge su i ukinute bez ikakvog obrazloženja.
Kao što već rekoh - predlog ti je odličan, mada bih ja ubacio u neke GLOBOVE serije koje su vrlo interesantne (SELVA DE PEDRA,O BRIHLANTE,TOP MODEL,A FAVORITA,PARAISO TROPICAL,AVENIDA BRASIL, O ASTRO).
Ipak,to ćemo najverovatnije gledati tek na nekim tematskim kanalima preko kablovske.
Od PINKA - slaba vajda.Nažalost.
LadyEstrella
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Mon 17 Sep 2012 - 22:46 by LadyEstrella
Pre svega,da bi nešto bilo gledano treba da ima stalan termin,a ne da se seli i ukida.Drugo,pa i ovaj termin od 17 i 30 nije loš.Zapravo je dobar.Slaba gledanost dokazuje da mit i obožavanje turskih serija u Srbiji nije tačan.I zašto moraju da idu turske serije?Na Prvoj očigledno moraju,dok Pink još ima neku samostalnost.I ne postoje samo Televisa i Telemundo.Pa mogu da idu argentinske,čileanske,brazilske,ruske,nemačke,francuske itd.Zašto ne idu to je pitanje,verovatno u vezi novca.Ove indijske smejurije su garant bagatela i zato idu,ko te pita za gledanost kad se ne ulaže ništa.
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Tue 18 Sep 2012 - 1:22 by dpdragan
Postoji jedna jako bitna stvar koju neki ovde možda ne znaju.
Poslednjih 5-6 godina mnogo je opala gledanost latinoameričkih telenovela širom Evrope i Azije.Ja to znam jer mogu da pratim dosta kanala iz tih zemalja.Svi ti kanali nekada su puštali po 3-4 telenovele dnevno i to u udarnim terminima, a danas - neki puštaju po 1 i to u prepodnevnom terminu, a neki - NIJEDNU.Taj trend je sa malim zakašnjenjem došao i kod nas.Ima mnogo razloga za to.Najviše su krive produkcijske kuće - pre svega : TELEVISA i TELEMUNDO.
Serije im sve više liče jedna na drugu- sve je na isti kalup, a najgore od svega je kad su počeli da rade rimejkove onih serija koje su pre par godina bile ultrapopularne.To ih je mnogo ukopalo i zbog svega toga narod se zasitio telenovela.Čak i u samoj Južnoj Americi ove novije serije ne uspevaju da dostignu popularnost onih ranijih.Ekspanzija turskih serija samo je ubrzala pad popularnosti latino serija koji je započeo mnogo pre toga.
Krajnje je vreme da producenti ovih serija uvedu neke promene, jer, ako to ne urade , za par godina će se gledati samo u Južnoj Americi.
Mima :)
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Tue 18 Sep 2012 - 4:43 by Mima :)
Bez obzira čija je serija, zaista je dobra.
Ovo je vrlo ozbiljna, i teška priča, bio Kivanč u njoj ili ne, ali stvarno. Ja sad čekam da izadje 42 na netu.
Gledaal sam ceo život serije ali je ovo stvarno jedna od boljih, iako sam rekla da neću gledati turske serije... Mnogo su je razvukli, i prikazuju je iz skoro 3 dela, i jednstavno mnooooogo su oteeglili.........
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Tue 18 Sep 2012 - 4:58 by dpdragan
Nemoj da se začudiš ako je uskoro potpuno ukinu.
Ako oni procene da im ne donosi gledanost koju očekuju - ili će je pretumbati u neki jutarnji termin - ili će je potpuno ukinuti.
To je PINK.
Zato ja sada serije uglavnom gledam preko Inteneta.
Tako ni od koga ne zavisim i izbegavam nerviranje zbog takvih i sličnih poteza na našim tv.
Mima :)
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Fri 21 Sep 2012 - 12:32 by Mima :)
ja sam je već odgledala preko neta, sad se samo podsećam, i odgledam možda nešto što sam preskočila na netu... Inače, što se tiče termina, kad bi ga ustalili, onda bi možda i krenula gledanost koliko- toliko, i naravno kada bi puštali CELU epizodu. Pobogu, ovde tek krene nešto i ono kraj. Otkad se serija prikazuje, (2 nedelje otprilike?) , tek je večeras bio prvi deo 6. epizode.... Pa mislim, šta reći..... bije
discobaby
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 14 Oct 2012 - 7:37 by discobaby
Naravno da nije gledana,kada je setaju,od ujutru do kasno u noc...ko ce ceo dan da sedi i ne radi nista,samo ceka da se oni smiluju i puste...
avatar
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Sun 14 Oct 2012 - 8:48 by dpdragan
PINK definitivno nema sreće sa turskim serijama.
Bolje bi im bilo da se vrate latino-serijama, ali bi morali i tu vrlo dobro da paze šta puštaju!
Mima :)
Re: Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''
Post Fri 19 Oct 2012 - 12:00 by Mima :)
gledajte preko neta, ako niste, uskoro će kraj....
ovde kod nas, ima za godinu dana da dodje ono što je sad kod njih. a još je puštaju jednom nedeljno.
 

Slaba gledanost i serije ''Sever Jug''

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Turska serija "Sever Jug" uskoro na TV Pink.
» Sramna gledanost serije Rafaela
» Na šta je slaba Maite Perroni?
» "Sever Jug" u trećem pokušaju na Pinku
» Sever Jug dobija drugu šansu!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: