REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!

Go down 
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan


Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U! Empty
20120124
Post''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!

Televizija PINK,ukinula je meksicku telenovelu ''Dos Hogares''. Telenovela se nije pokazala u Meksiku (imala je najgori rejting u ''elitnom'' terminu od 21:00). Televizija PINK nije htela da je emituje u Srbiji,ali zbog udara mnogobrojnih fanova na FB stranicu ove televizije,ipak su popustili i otkupili ''Dos Hogares''. Da ponovimo: telenovela je krenula sa emitovanjem u Srbiji 10.11.2011 u 12:30(13:00) prevedena kao ''Dvostruki zivot''. Nesto kasnije,zbog uzasne gledanosti pocelo je sa skracivanjem epizoda,da bi se svelo na to da telenovela dobije termin u 05:00. Telenovela je poslednji put na ovoj televiziji emitovana 23.01.2012 i zavrsila svoju ''karijeru'' u Srbiji nakon 32 emitovane epizode.
Back to top Go down
Share this post on: reddit

''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U! :: Comments

Atlantis
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 4:19 by Atlantis
Realno gledano, oba termina u kojima je serija prikazivana na Pinku bila su losa, i pored toga su skracivali epizode, tako da nije ni cudo sto je glednost bila slaba. Da su je stavili u 19h umesto Male neveste, sigurno bi bolje prosla.
Milicasvc
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 4:36 by Milicasvc
Hm, u Meksiku jeste prošla loše, ali puno bolje od "Trijumfa ljubavi" i "Strasti", koje su emitovane od devet uveče. thumbup Imala je užasan rejting, ali ne najgori. thumbup

Seriju nisam pratila, do sedme epizode sam je odgledala online još prošle godine i prestala, jer je za moj ukus smeće i to ono prvoklasno. thumbup Tako da ništa bolje nisam očekivala ni kod nas. :)


Quote :
Code:
Realno gledano, oba termina u kojima je serija prikazivana na Pinku bila su losa, i pored toga su skracivali epizode, tako da nije ni cudo sto je glednost bila slaba. Da su je stavili u 19h umesto Male neveste, sigurno bi bolje prosla.

Nema veze termin s tim, imaš "x" serija u tom terminu koje imaju prosečnu gledanost, pa nisu ukinute. Serija je najblaže rečeno promašena investicija. Ljut Slažem se da sigurno ima ljudi kojima se sviđa i koji su je pratili redovno, sto ljudi - sto ćudi, ali meni kao osobi koja voli Anahi je smeće. Kao i većini ljudi koji su je pogledali. thumbup
Zato je imala takav rejting. Namig

Ništa ne boli biti malo iskreniji i realniji. thumbup
Atlantis
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 5:02 by Atlantis
Quote :
Ništa ne boli biti malo iskreniji i realniji.

Uh, bre sta se primas, samo kazem da nam bukvalno nisu dali sansu da sami vidimo da li serija valja ili ne, jer su je prekinuli bas kada je postala malo zanimljivija. Namig
EJPRIL
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 6:07 by EJPRIL
termin od 5 ujutru je nikakav ko i da nema serije..ne vidim razlog zasto su je ukinuli ko da u to doba pa i imaju nesto bitno da puste hahaha

ovde se jedino pink zaje** ,ekipa serije mora da slavi jer je jos nekom uvalila ovo remek delo xD


sxomi
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 6:43 by sxomi
uzas...ja sam pratio svaku epizodu dok nisu premestili u 5! iako nisam fan anahi
Rose ♥
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 8:55 by Rose ♥
Ne znam sto da kazem,serija je bila smece,ali sta cemo.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 9:03 by ღJacqueline Bracamontesღ
Rose ♥ wrote:
Ne znam sto da kazem,serija je bila smece,ali sta cemo.
thumbup thumbup thumbup
ELIZABET Y WILLIAM
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 9:09 by ELIZABET Y WILLIAM
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Rose ♥ wrote:
Ne znam sto da kazem,serija je bila smece,ali sta cemo.
thumbup thumbup thumbup

:super: :super: :super:
Alejandro
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 9:44 by Alejandro
Hm.... na koliko su bili kratili?
Mica Voli Lucero
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Tue 24 Jan 2012 - 10:44 by Mica Voli Lucero
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Kme
Istina je da serija nije bila jedna od najboljih,i da se nije najbolje pokazala ni u Mexicu,ali ipak nije bila ni toliko losa,meni se svidjala.Sem toga,ne razumem kako je pink ocekivao da ima neku normalnu gledanost,prvo su je pustali u 13:00 - 14:00 h,ne znam tacno,a onda su je premestili u 04:40 ujutru,a to i nisu bili bas pogodni termini za neku seriju.Uglavnom,pink svaku seriju mora da upropasti,ili pusti pola epizode,ili je ukine.Bukvalno mi se smucila ta televizija Ijo
AnGel_Perroni
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Wed 25 Jan 2012 - 3:41 by AnGel_Perroni
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Rose ♥ wrote:
Ne znam sto da kazem,serija je bila smece,ali sta cemo.
thumbup thumbup thumbup

:super: :super: :super:

Slazem see bravo bravo
Milicasvc
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Thu 26 Jan 2012 - 11:35 by Milicasvc
Code:
Uh, bre sta se primas, samo kazem da nam bukvalno nisu dali sansu da sami vidimo da li serija valja ili ne, jer su je prekinuli bas kada je postala malo zanimljivija

Ako ti tako kažeš. Namig
Mirjanna96
Re: ''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!
Post Fri 27 Jan 2012 - 8:23 by Mirjanna96
Gledala sam seriju zbog Anahi,ali nesto me bas i nije odusevila. Mislim da su ipak trebali seriju da ostave do kraja,da je imala normalan termin verovatno bi bila gledana..
 

''DOS HOGARES'' UKINUTA NA PINK-U!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Ukinuta Televisina telenovela “Madre sustituta”!
» Na snimanju promoa - Dos Hogares!
» Dos Hogares u SLOVENIJI!
» Dos hogares prezentacija
» Entrada "Dos Hogares" - Uvodna spica - "Dva doma"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: