REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Pevaj, brate!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pevaj, brate! _
PostSubject: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyFri 7 Oct 2011 - 3:14

Popularna predstava glumačkog trija Andrije Miloševića, Milana Kalinića i Milana Vasića, dobila je svoju televizijsku verziju i to u formi serije, koja će uskoro početi da se prikazuje na Prvoj srpskoj televiziji.
Pevaj, brate! IMG_8673
Marijan, U-Džejl i Fajta tragaju za uspehom u zemlji koja nema ni muzičku scenu, ni muzičku industriju, samo jedno veliko more talenata i antitalenata. Spojio ih je Fajtin studio i - beznađe. Fajti, propalom rokeru i sjajnom toncu je preko potreban novac, što zbog gole egzistencije, što zbog pritiska supruge Darke, koja želi da rodi bebu. Marijan i U-Džejl pokušavaju da snime kakav-takav „projekat" kod Fajte, ali se sukobljavaju oko termina za snimanje. Fajta pokušava da ih pomiri, svestan da mora nekako da im uzme novac, jer mu gazdarica stana, Silvana, diše za vratom zbog neplaćene kirije. Za divno čudo, to mu uspeva. Svađajući se oko termina, muzike i pogleda na svet, U-Džejl i Marijan stvaraju nešto novo, krpeći međusobno svoje problematične talente. Kombinacija predstavlja sumanutu verziju epskog narodnog hip-hopa sa primesama pop refrena, i Fajta u tome vidi moguću zaradu. Ali, i ne samo zaradu. On vidi mogućnost da se, zajedno sa njima, probije na estradnom nebu. Tako nastaje ideja o projektu „Zelena Grana".
"Serija je nastala na talasima uspeha predstave koju je videlo preko 200.000 ljudi, imali smo pregršt pozitivnih kritika, a od serije očekujem još veći uspeh jer imamo i jači medij. Pravimo „zlu" komediju kroz koju ćemo tretirati razne pojave u društvu, ne samo muzičke, već i političke, sportske, modne" - kaže Andrija Milošević, kome je ova serija i rediteljski prvenac.
Uloge: Andrija Milošević, Milan Kalinić, Milan Vasić, Tijana Čurović, Marinko Madžgalj, Dejan Lutkić
Režija: Andrija Milošević i Ognjen Janković
Scenario: Stevan Koprivica, Staša Koprivica
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyFri 7 Oct 2011 - 3:19

MARIJAN DEVIĆ, poznatiji kao DEVIL (Andrija Milošević)
Pevaj, brate! IMG_8592
35 godina, pop zvezda u drugom pokušaju. Krenuo devedesetih kao denser, koketirao s folkom, a onda čvrsto odlučio da se bavi čistom emocijom. Ali, izgleda da svet neće da čuje njegovo sentimentalno prebiranje po žicama malograđanštine. Marijanov problem je to što on peva ono što je davno otpevano, njegova muzika je odavno odslušana, a njegov talenat je osrednji. Ništa mu više ne ide na živce od hip hopera koji su ukinuli melodiju, i hrvatskih kolega kojima sve što on hoće ide mnogo bolje.

U DŽEJL iliti UROŠ DŽEMIĆ (Milan Vasić)
Pevaj, brate! IMG_8599
25 godina, reper i hiphoper. Novobeogradski guru urbane pobune. Žao mu je što nije crnac ili bar Portorikanac. U životu je uvek imao sve što mu treba i odlučio je da se pobuni protiv toga. Čvrsto je rešio da mu bude loše samo da bi imao o čemu da peva. I da mu to neko, naravno, dobro plati. Nema muzičko obrazovanje, nema sluh, a imao je keca iz srpskog jezika u srednjoj grafičkoj. Prezire narodnjake, prezire pop muziku, ima gušenje kada čuje šlagere, naročito hrvatske - zbog tekstova. Ali sudbina je udesila da se u studiju sretne s gospodinom kome su šlageri I lake note sve u životu!

GORAN ĆIRKOVIĆ, zvani FAJTA, (Milan Kalinić)
Pevaj, brate! IMG_8475
27 godina, ton majstor. Neprebolni metalac, sjajan gitarista, koji je na vreme shvatio da se od „metalike" neće hleba najesti. Završio je snimanje i dizajn zvuka na FDU i napravio mali, ali dobar studio. Zna da je rok odavno umro na ovim prostorima i jedino što mu preostaje je da bar uzme neku kintu onima koje prezire. Moraće da izigrava mirovnjaka u preklopljenim terminima snimanja U-Džejla i Marijana. Kako ništa u životu nije slučajnost, tako će se i Fajtina bezizlazna situacija preokrenuti u posao snova!
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyMon 17 Oct 2011 - 5:51

Gledao sam prvu epizodu, serija UOPSTE nije losa, ima puno dobrih fora i humora, sto mi se svidja. Praticu dalje. thumbup
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyMon 17 Oct 2011 - 7:23

ja sam malo gledala nisam bila tu thumbdown ali tih 5 minuta sam se toliko smejala haha serija mi je za sada Ok thumbup
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyMon 17 Oct 2011 - 7:39

Verujem da ce vremenom biti jos bolja! thumbup
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyMon 17 Oct 2011 - 7:40

MStefan wrote:
Verujem da ce vremenom biti jos bolja! thumbup
takodje mnogo us smesni i valjda ce serija da ima uspeha :D
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyThu 20 Oct 2011 - 9:41

Serija sama po sebi ima odlicne glumce, a vidim igra i ona Tijana sto vodi "Domacine ozeni se". Preslatka je. thumbup
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptySat 22 Oct 2011 - 7:49

danas sam pogledala reprizu 2. epizode uz preporuku drugarice, i ODUSEVILA, i pokidala se od smehaa haha haha haha znaci malo je reci da je serija dobraaa, POKIDALA JEEE thumbup thumbup thumbup Sjajni likovi, kao i glumci koji ih odlicno rade svoj posaaoo! koja lupetanjaa haha odmah sam posle odgledala i prvu epizodu, i plakala od smeha haha al najjaca mi scena na kraju 2. epizode haha haha haha
Back to top Go down
ika2904
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
ika2904

Broj postova : 1178
Godina : 37

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptySun 20 Nov 2011 - 5:29

jos jedna fenomenalna domaca serija koja je osvojila gledaoce bas kao i istoimena predstava po kojoj je serija i radjena i tek ocekujem jos komicnijih scena i dogadjaja jer uz ovakvu glumacku postavu tako nesto je jako moguce
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptySun 20 Nov 2011 - 8:32

Ma extra je serija! thumbup
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyWed 23 Nov 2011 - 6:06

serija je objasnila thumbup haha kao i predstava thumbup
u petak je bila oodlicnaa epizoda thumbup
ona/j kreator/ka haha haha haha
Back to top Go down
tutankamon85
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
tutankamon85

Broj postova : 295

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptySat 26 Nov 2011 - 5:30

smesni su ali ne pratim redovno
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyMon 28 Nov 2011 - 11:08

U petak je bilo dobro, sa snimanjem onog spota haha haha
Onaj se jadan sav pogubio haha haha
pa, na kraju kad su jeli onaj cips, a Valerija brise ruke o Fajtinu glavu hahaha hahaha
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : Pevaj, brate! Scenery1
Lokacija : In my bed :)

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyThu 15 Dec 2011 - 22:44

Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyFri 16 Dec 2011 - 10:11

Born like monster wrote:
Sto je ovo (Najjaca scena)
https://www.youtube.com/watch?v=_zG50l9G_Mc&feature=related

ahahahahahaha haha haha haha koliko sam vristala kad sam to gledala xDD A, posle ovo https://www.youtube.com/watch?v=h93tPahOSPA hahaha hahaha hahaha "musko - zensko ja sve surim, moje srce je veliko" hahaha hahaha hahaha
ludacii suu thumbup thumbup thumbup obozavaam ih enamorado jedva cekam vecerasnju epizodu jea
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Pevaj, brate! 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyTue 12 Jun 2012 - 16:36

najjaca serija,kidala sam se ko luda na odvale haha
Back to top Go down
Nemanja4Ever
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nemanja4Ever

Broj postova : 192

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyTue 31 Jul 2012 - 8:23

vrlo kratko gledao mozda par epizoda
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyFri 7 Dec 2012 - 0:06

Dobra serija.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyTue 2 Apr 2013 - 3:37

Ne znam,ne dopada mi se.Prošlog petka je počela nova sezona,ali mi je epizoda bila bzv.kao i cela serija.Niko mi nije simpatičan.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyTue 2 Apr 2013 - 3:38

Ne znam,ne dopada mi se.Prošlog petka je počela nova sezona,ali mi je epizoda bila bzv.kao i cela serija.Niko mi nije simpatičan.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyTue 2 Apr 2013 - 3:39

Ne znam,ne dopada mi se.Prošlog petka je počela nova sezona,ali mi je epizoda bila bzv.kao i cela serija.Niko mi nije simpatičan.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! EmptyTue 2 Apr 2013 - 8:42

Ni meni . Kalinić mi je uvek išao na živce a Milošević je počeo da iskače iz frižidera . Mada iskreno nikad nisam ni bacila pogled na ovo duže od 5 minuta tako da ne mogu baš da sudim al ono što sam videla me uopšte nije nasmejalo .
Back to top Go down
Sponsored content




Pevaj, brate! _
PostSubject: Re: Pevaj, brate!   Pevaj, brate! Empty

Back to top Go down
 

Pevaj, brate!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-