REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 RAZLICITI.......

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptySun 12 Sep 2010 - 10:32

Aneta wrote:
ja ne gledam po veri,naciji...jer kao prvo ja sam islamske veroispovesti i tako daimam drugove koji su hriscanske vereispovesti,imala sam puno drugova koji nisu iz srbije nego iz hrvatske,madjarske,francuske,obozavam da se druzim sa svima naravno ako su dobri,mozda mi neverujete ali ja stvarno imam druga iz francuske on je naucio srpski i tako pricamo svaki dan cak smo se letos i videli

super :super: potpuno se slazem..
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 35
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptyMon 13 Sep 2010 - 0:12

Levy's girl wrote:
slazem se i ja...nisam niti nacionalista niti rasista tako da sam otvorena za svaku dobru i pozitivnu osobu kojoj prija moje drustvo i kojoj ja prijam...
:super: nemam sta da dodam osim da znam puno ljudi koji tako pricaju a ovamo ipak biraju ljude koji im odgovaraju zbog bogatstva i sl...
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptyWed 20 Oct 2010 - 2:05

Ne volim nikakve podele ljudi,pa cak ni onu na dobre i lose,jer niko nije samo dobar ili los,svega tu ima...
Mogla bih da se druzim s bilo kim,sem s ljudima koji su nadmeni i puni sebe...kad to vidim,bezim!
Za mene bi moglo da se kaze da sam kosmopolista.. hahaha
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 28
Fan-gif : RAZLICITI....... - Page 2 Kf4npd

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptySat 12 Feb 2011 - 6:13

Hmm..meni nije vazna boja koze ni druga vjera.
Moja najbolja prijateljica je pravoslavne vjere,njezini nono i nona su iz Srbije,ali ona je dijelom katolkinja.
Moja bivsa naj prijateljica je muslimanka(ono dijelom,ali izglasava se kao muslimanka)ali to meni nije bilo vazno,nije ni sad
da moj tata da zna da hodam sa muslimanom odma bi me se odrekao..ali ja nemam fkt nista protiv drugih vjera..ja nisam takva
Back to top Go down
hollyss
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
hollyss

Broj postova : 442
Fan-gif : RAZLICITI....... - Page 2 14xf8

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptyFri 13 May 2011 - 8:53

Ja imam dvije prijateljice različite vjere od moje. Najnormalnije funkcioniramo. Poštujemo: one moje, ja njihovo. To se zove bogatstvo raznolikosti.
Back to top Go down
♥ J & V ♥ .
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
♥ J & V ♥ .

Broj postova : 118

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptyTue 24 May 2011 - 1:02

Slazem se sa Lili.
Back to top Go down
Jade&Lucas.♥
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jade&Lucas.♥

Broj postova : 77
Godina : 27
Lokacija : Humanoid Tour.:D

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptyThu 18 Aug 2011 - 2:06

prijateljstvo ne zavisi od vere,ja bih mogla da se druzim i sa muslimankom ili katolkinjom.meni to nije bitno,bitno da je osoba dobra.:)
Back to top Go down
pamela93
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
pamela93

Broj postova : 582
Godina : 31
Lokacija : Pozarevac

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptyMon 5 Sep 2011 - 0:55

Quote :
JA ISKRENO MISLIM DA PRIJATELJSTVO NE ZAVISI OD VERE, VEC VISE OD TOGA KAKVI SU LJUDI I DA LI ONI UOPSTE MOGU BITI NEKOM PRIJATELJI!!!!
JA LJUDE DELIM NA LOSE I DOBRE A NIKAKO PO VERI, NACIONALNOSTI ILI NEKIM DRUGIM STVARIMA!!!

slazem se sa tobom
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptySat 15 Oct 2011 - 7:15

ja zivim u sredini gdje su samo muslimani i nemam se prilike susretati s pripadnicama druge vjere ali vjerujem u takva prijateljstva thumbup
Back to top Go down
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 EmptySun 24 Jun 2012 - 12:19

pamela93 wrote:
Quote :
JA ISKRENO MISLIM DA PRIJATELJSTVO NE ZAVISI OD VERE, VEC VISE OD TOGA KAKVI SU LJUDI I DA LI ONI UOPSTE MOGU BITI NEKOM PRIJATELJI!!!!
JA LJUDE DELIM NA LOSE I DOBRE A NIKAKO PO VERI, NACIONALNOSTI ILI NEKIM DRUGIM STVARIMA!!!

slazem se sa tobom

:super:
Back to top Go down
Sponsored content




RAZLICITI....... - Page 2 _
PostSubject: Re: RAZLICITI.......   RAZLICITI....... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

RAZLICITI.......

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Prijateljstvo-