REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Hispania, La leyenda

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Sanja94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sanja94

Broj postova : 134
Lokacija : Beograd

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptySun 4 Sep 2011 - 8:27

Hispania, La leyenda 41569_144540638908263_6851_n

Televizija: Antena 3
Godine trajanja: 2010-
Uloge: Roberto Enríquez, Juan José Ballesta, Lluís Homar, Ana de Armas, Jesús Olmedo, Manuela Vellés, Alfonso Bassave, Antonio Gil Martínez, Pablo Derqui, Luz Valdenebro, Ángela Cremonte, Hovik Keuchkerian, Nathalie Poza, Javier Rey, Lluís Marco, Iván Sánchez, Thais Blume, Juana Acosta, Ana Rujas


Sinopsis:

Hispania, drugi vek pre nove ere. U svetu gde moć nekolicine određuje zivote mnogih, grupa pobunjenih hispanaca pod vođstvom Viriata, bira svoju sudbinu. Boriće se protiv Rima da bi odbranili svoju teritoriju, Hispaniu. Viriato je skromni hispanski pastir koji uživa u mirnom životu kraj svoje ćerke Altee. Sve dok dolazak rimskih vojnika kojima naređuje Galba ne promeni njegovu sudbinu. Njegovo selo je napadnuto i on ispunjen mržnjom kune se na osvetu, boriće se protiv Rimljana do smrti.

Spoiler:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptySun 4 Sep 2011 - 9:46

odgledala drugu sezonu samo zbog Sancheza
al nije serija nesto specijalno..mislim daleko od lose
al nisam nesto preterano zainteresovana al mi je drzala paznju
Back to top Go down
Sanja94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sanja94

Broj postova : 134
Lokacija : Beograd

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptySun 4 Sep 2011 - 9:58

Ni meni odgledala 1 sezonu i odustala...
Back to top Go down
Nemanja4Ever
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nemanja4Ever

Broj postova : 192

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyTue 31 Jul 2012 - 8:15

nije losa
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyThu 9 Jan 2014 - 8:25

Španska serija "Legenda o Hispaniji" (Hispania, la leyenda) od proleća na RTS-u.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptySun 12 Jan 2014 - 4:04

E,ovo je lepa vest.Nadam se da će termin biti dobar.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyMon 3 Feb 2014 - 21:00

Gledala sam sinoć,odlično je,šteta što ide samo ponedeljkom,ali možda nije ni loše,duže će trajati.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyMon 10 Feb 2014 - 2:50

"Hispanija" | večeras u 21:41 na RTS 1.

2. epizoda

Rimljani planiraju da prodaju Hispance koje su zarobili najboljem ponuđaču. Ova vest stiže do Virijata i njegovih ljudi. Situacija je alarmantna i on se odlučuje na radikalan potez - planira da oslobodi hispanske zatvorenike. Sandrov brat Ektor vraća se u Kauru. Nakon što sazna da se njegov brat pridružio Virijatu, odlučuje da se i sam priključi pobunjenicima, ali za to ima skrivene motive. Za to vreme, Galba je očaran Nereom, koju je pronašao među hispanskim zatvorenicima. Zahteva da je pripreme, jer želi da provede noć sa njom. Aleho dolazi u Teodorovu kuću i on mu predstavlja svoju kćerku Helenu, koja treba da se uda za njega...


Hispania, La leyenda 1779915_581222508632420_873602384_n
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyWed 12 Feb 2014 - 5:08

Druga epizoda još bolja...odlično.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyMon 24 Feb 2014 - 2:33

"Hispanija" | ponedeljak u 21:45 na RTS 1.

4. epizoda - "Spašavanje Barbare"

Svestan da mu treba još ljudi da bi se suprotstavio Rimu, Virijat šalje Paula i Darija u obližnja sela da nađu saveznike. Ipak, ova misija biće mnogo komplikovanija nego što se to činilo na početku. Virijat i Sandro moraju da se suoče sa mnogo većim problemom. Naime, Galba je zarobio Barbaru (od Teodora je saznao da je ona Virijatova sestra) da bi namamio pobunjenike u logor. Nerea rizikuje pokušavajući da dođe do nje i pomogne joj, ali Virijat i Sandro su jedini u stanju da je zaista oslobode i to samo ako se Dario i Paulo vrate sa pojačanjem. Za to vreme, Helena više ne može da suzbija osećanja koja gaji prema Virijatu, zbog čega odlučuje da raskine veridbu sa Alehom. Međutim, kada se nađe u opasnosti, dovešće svoju odluku u pitanje...


Hispania, La leyenda 1924418_587765794644758_1271629356_n
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyTue 18 Mar 2014 - 2:01

Kako epizode odmiču,sve je bolje i bolje.Kako me nervira Marko i onaj Ektor,uh.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyTue 22 Apr 2014 - 6:39

Hispania, La leyenda Hispania_Serie_de_TV-566629895-large
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyTue 6 May 2014 - 1:44

Žao mi je što nisam počela da pratim seriju, tek kasnije sam videla o čemu se radi i da je španska produkcija u pitanju. Sada mi je već malo kasno, čini mi se, da počinjem da gledam na RTS-u.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyTue 6 May 2014 - 5:41

Serija je zaista odlična,možda malo brutalna,ali dočarava to rimsko doba i borbu za vlast i borbu za slobodu.Glumci su fenomenalni,neke likove zaista zavoliš,ma sve je sjajno.
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyTue 6 May 2014 - 7:13

Do koje epizode je stigla na RTS-u?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyWed 7 May 2014 - 10:11

Čini mi se da je sada bila trinaesta epizoda.Pa odmaklo je dosta,više od polovine je prošlo.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyMon 7 Jul 2014 - 1:03

Hoće li RTS nekad nastaviti prikazivanje?
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyMon 25 Aug 2014 - 21:12

Dodje i kraj "Hispaniji".Mogli bi da puste i "Imperium" mada se u njoj pojavljuju likovi koji su mi najviše išli na živce u "Legendi",ali kako se na kraju serije kaže,to je ipak neka druga priča...a ovo je bila sjajna serija,malo sam pretraživala istorijske činjenice,Virijato je zaista pružao herojski otpor rimljanima i zaista je ubijen na prevaru,mada ima različitih verzija o njegovom ubistvu,ali i tome zašto nije dotukao rimljane kad je imao priliku za to već je krenuo u pregovore.Roberto Enrikes je bio sjajan kao Virijato.
Hispania, La leyenda 30
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda EmptyMon 24 Aug 2015 - 5:09

Od četvrtka 27.avgusta na RTS2 od 21 sat(utorak-petak).
Back to top Go down
Sponsored content




Hispania, La leyenda _
PostSubject: Re: Hispania, La leyenda   Hispania, La leyenda Empty

Back to top Go down
 

Hispania, La leyenda

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Španske serije-