REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AuthorMessage
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyThu 29 Mar 2012 - 3:19

MStefan wrote:
Zavrsila se i ova serija... nadam se da ste uzivali (koliko ste mogli,od silnog skracivanja,ne emitovanja epizoda,promena termina...) jer je moguce da na nasim televizijama vise necemo biti u mogucnosti da pratimo Televisine telenovele (sto iskreno,ne bih voleo da se desi). Moram reci da iako sam odgledao telenovelu na internetu,ipak je lepse kada se gleda na TV-u (samo da je jos bila u normalnom terminu i na normalnoj televiziji).
Sve u svemu,serija je bila odlicna. Jaka 9-ka. Najbolja glumica je Silvia Navarro,koja je ovde imala i najbolji lik po meni. Najbolje iz serije je naslovna numera. Ostatak ekipe solidan. Televisa je ovom telenovelom napravila odlican posao! Svaka cast!

skidamkapu skidamkapu skidamkapu


tacnoo :) skidamkapu



Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyThu 29 Mar 2012 - 6:18

Po meni je ovo jedna od naj serija u zadnje vreme,super odradjena sa super glumcima.E,sad,u pocetku su pustali cele epizode,kada su poceli da skracuju,prestala sam da gledam,jer me 5-ominutne epizode strasno zivciraju!Pink se u ovom slucaju prema gledaocima poneo uzasno,serija zasluzuje bolje uslove za gledanje.Ali sada je ionako gotovo,nema svrhe vise ista pricati.Zadnju epizodu sam odgledala jos pre par meseci na netu i moram reci,kraj je mnogo tuzan Kme Kme Kme
Ja sam plakala citava 2 dana. Kme
Back to top Go down
Cokolatina*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Cokolatina*

Broj postova : 358
Fan-gif : Komentari serije - Page 31 Rcpm47

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyThu 29 Mar 2012 - 10:03

Serija je bila divna!Uzivala sam dok sam je gledala,zaista dobra prica,glumci,pesma sa spice,ma sve!Silvia mi je odlicna zaista je odglumela vrhunski i sa ovom ulogom mi je jos draza!Svi glumci su dobri i sve pohvale za sve!Steta pa nismo imali bolji tremin ali pink je pink...a sam kraj,uh divann zaista cela serija je definitivno imala odlicnu pricu ma sve, od mene cista 10! skidamkapu
Back to top Go down
sxomi
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sxomi

Broj postova : 213
Godina : 36
Fan-gif : Komentari serije - Page 31 F_rqjlm_7d6ae14
Lokacija : Novi Beograd

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyFri 30 Mar 2012 - 10:39

MStefan wrote:
Zavrsila se i ova serija... nadam se da ste uzivali (koliko ste mogli,od silnog skracivanja,ne emitovanja epizoda,promena termina...) jer je moguce da na nasim televizijama vise necemo biti u mogucnosti da pratimo Televisine telenovele (sto iskreno,ne bih voleo da se desi). Moram reci da iako sam odgledao telenovelu na internetu,ipak je lepse kada se gleda na TV-u (samo da je jos bila u normalnom terminu i na normalnoj televiziji).
Sve u svemu,serija je bila odlicna. Jaka 9-ka. Najbolja glumica je Silvia Navarro,koja je ovde imala i najbolji lik po meni. Najbolje iz serije je naslovna numera. Ostatak ekipe solidan. Televisa je ovom telenovelom napravila odlican posao! Svaka cast!

skidamkapu skidamkapu skidamkapu



zasto kazes da necemo vise moci da gledamo televisine telenovele?
bas tuzan kraj serije, i marine mi je zao kao i roberte :(
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyFri 30 Mar 2012 - 21:49

Sve tri latino serije koje je PINK kupio su TELEMUNDOVE! Nadam se da ce se posle njih emitovati neke TELEVISINE,ali ako ih budu pustali u ovim terminima i sa cepkanjem epizoda,ne emitovanjem istih,bolje da ih ne pustaju...
Back to top Go down
llili
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
llili

Broj postova : 263
Godina : 27

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyFri 6 Apr 2012 - 23:46

Nije loša serija, pratim je povremeno. :)
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 31 Kf4npd

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyTue 5 Jun 2012 - 22:05

Plakala sam na smrt Marine sa Renci i Jeronimom.
Za seriju dajem 8,ima svojih propusta,ali i dobrih strana.
Mnogo dobar protagonisticki par Juan i Silvia enamorado thumbup
Ovako dobar par iz Televise nisam vidjela.:)
I Rene Stikler kao Gonzalo i Julieta Rosen kao Regina thumbup thumbup
Negativci su bili solidni,Roberta je jedna velika zrtva pohlepe svoje majke i Fina je zauzvrat dobila nesto najgore-smrt svoje kceri.
I moram pohvaliti Marthu Juliu,ovo joj je daleko najbolja uloga thumbup thumbup
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Komentari serije - Page 31 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyTue 12 Jun 2012 - 0:42

ok
Back to top Go down
Miccy
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Miccy

Broj postova : 185
Godina : 34

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptySun 15 Jul 2012 - 8:39

odlicna telenovela,sa vrhunskom ekipom
Back to top Go down
marcoamelista
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
marcoamelista

Broj postova : 245
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 31 Fnhdah
Lokacija : sa Fernandom Colungom i na kraj sveta

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyTue 17 Jul 2012 - 2:09

jedna od boljih meksickih serija.. zaista mi se svidja.
inace obozavam Silviju Navarro uloga joj je vrhunska.
zbog ove serija jako sam zavolela Rene-a (Gonzala) skroz je micasta i mnogo dobar :3 i Julietu takodje mada mi se ne svidja kako place i pekmezi xD xD haha
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyFri 3 May 2013 - 1:30

PONOVO SE EMITUJE NA KANALU PINK SOAP U TERMINIMA 16:00, 00:00 I 08:00.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptySat 20 Jul 2013 - 11:58


Mnogo dobra serija, gledam je na tom kanalu.
Back to top Go down
Chris Halliwell
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Chris Halliwell

Broj postova : 32

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyTue 24 Sep 2013 - 9:22

odlična serija. jako mi se sviđala.
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 EmptyTue 26 Aug 2014 - 13:35

Nisam nešto pretjerano voljela ovu seriju,ali bila je gledljiva.
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 31 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 31 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 31 of 31Go to page : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Cuando me Enamoro/Sestre-