REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Prison Break/Bekstvo iz zatvora

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyTue 19 Apr 2011 - 8:38

Prison Break/Bekstvo iz zatvora 230px-Prison_Break
Američka TV serija, čija je prva epizoda premijerno prikazana na Foksu 29. avgusta 2005. i koju je pratilo više od 10,5 miliona gledalaca .

Televizija „Foks“, na kojoj se serija emituje za američko tržište, nije zabeležila ovakav uspeh još od 1998, kada su emitovane „Melrouz Plejs“ i „Ali Mekbil“. Popularnosti ove serije najviše doprinosi jedinstvena „serijalizovana“ struktura radnje, kao i činjenica da se malo koja televizijska serija zaista snimala u zatvoru. Uspeh i priznanja koje je ovo ostvarenje dobilo kao „zatvorska drama“ ponovo su pobudili interesovanje publike za ovaj žanr. Ova serija je napeta drama koja govori o čoveku osuđenom na smrt za zločin koji nije počinio i o njegovom bratu koji je smislio savršen plan za njegovo bekstvo iz zatvora. Ova intrigantna serija u svakoj epizodi otkriva uvek nove detalje.

Seriju je napisao Pol Šering, a proizvela je Adelstein-Parouse Productions u saradnji sa Original Television i televizijom „Foks“. Muziku je komponovao Nemac, iranskog porekla, Ramin Đavadi, koji je bio nominovan za nagradu Emija 2006. Ideja za seriju predstavljena je producentima Foksa 2003. godine, ali tada nije prihvaćena jer serija, navodno, nije imala potencijal za dugoročno prikazivanje. Posle nekog vremena, ponovo je bila razmatrana mogućnost snimanja desetodelne mini serije, za koju su bili zainteresovani Stiven Segal i Brus Vilis. Ipak, mini serija nije realizovana. Zbog popularnosti serija „24“ (2001) i „Izgubljeni“ (2004), producenti su promenili odluku i podržali snimanje serije.

Bilo je planirano da se snimi svega dva serijala (44 epizode) ali je zbog velikog interesovanja snimljen i treći. On se emitovao od 17. septembra 2007. u SAD, a završio se 18. februara 2008. Četvrtu sezonu je napisao Dominik Persel. Ona predviđa da se nastavi serija kako je u trećem serijalu prestala. Kompanija „Foks“ tj. TV Guide je i zvanično potvrdila snimanje četvrtog serijala gde će se prema njihovim rečima Dr Sara Tankredi vratiti u seriju iako se mislilo da je tragično izgubila život u trećem serijalu. Lokacija četvrtog serijala će biti Los Anđeles

Za područje Srbije „Bekstvo iz zatvora“ se emituje na RTS-u. Nakon prikazivanja prve dve sezone usledila je pauza u emitovanju. Početkom 2009. godine biće ponovo prkazane prva i druga sezona radnim danima u 21:00 na prvom programu RTS-a, a posle toga treća i četvrta sezona nedeljom u starom terminu, od 23:00.


OPIS svih sezona serije
Spoiler:
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Prison Break/Bekstvo iz zatvora 218202510M5RG95

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyTue 19 Apr 2011 - 10:15

Obozavam seriju
Sara i Michel su mi predobar par enamorado
Pogledao sam dva puta seriju,odlicna je odradjena.Jedino mi se ne svidja 3.sezona u onom zatvoru,bilo mi gadno da gledam Belika sa tigrastom trenerkom hahaha Najbolje su mi 1. i 4. sezona
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Prison Break/Bekstvo iz zatvora Kf4npd

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyWed 20 Apr 2011 - 9:48

Ja sam bila preluda za ovom serijom,pgotovo za Millerom.
Imala sam njegove postere po sobi,sanjala sam ga..
jedna od boljih serija
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyWed 20 Apr 2011 - 9:55

hari_95 wrote:
Obozavam seriju
Sara i Michel su mi predobar par enamorado
Pogledao sam dva puta seriju,odlicna je odradjena.Jedino mi se ne svidja 3.sezona u onom zatvoru,bilo mi gadno da gledam Belika sa tigrastom trenerkom hahaha Najbolje su mi 1. i 4. sezona
Meni je ovo omiljena serija ikada. Ni ja ne volim treću sezonu, ne sviđa mi se uopšte, em je najkraća, em najdosadnija. Omiljene su mi 2. i 4, prva isto malo smara. Omiljeni lik su mi Majkl i Grečen. Gledao sam je prošlog leta celu i ponovo ću kad budem imao vremena, seriju preporučujem svima, fenomenalna je.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Prison Break/Bekstvo iz zatvora 218202510M5RG95

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyThu 21 Apr 2011 - 4:23

Stefy wrote:
hari_95 wrote:
Obozavam seriju
Sara i Michel su mi predobar par enamorado
Pogledao sam dva puta seriju,odlicna je odradjena.Jedino mi se ne svidja 3.sezona u onom zatvoru,bilo mi gadno da gledam Belika sa tigrastom trenerkom hahaha Najbolje su mi 1. i 4. sezona
Meni je ovo omiljena serija ikada. Ni ja ne volim treću sezonu, ne sviđa mi se uopšte, em je najkraća, em najdosadnija. Omiljene su mi 2. i 4, prva isto malo smara. Omiljeni lik su mi Majkl i Grečen. Gledao sam je prošlog leta celu i ponovo ću kad budem imao vremena, seriju preporučujem svima, fenomenalna je.

Grecen bese Suzan ? A ona je gadna!Jednostavno moras da je mrzis :D Kako mi je bila odvratna kad sam mislio da je ubila Saru :(: i mucila L.J-a
Al kao glumica je odlicna i lijepa je.
Kad vec pominjemo negativku,moram da kazem da mi je i Lik t-bag-a isto super.I bas mi je drago sto su ga na kraj zeznuli i nisu hteli da ga oslobode.I on se opet vraca u isti zatvor i nalazi one da mu drze dzep :jajaja:
A kraj :(: bas mi je tuzan.Kad sam ga pogeldao pitam sam se cemu sva bezanja i sve to kad on umire.Ali opet debilno bi bilo da na kraju svi se keze od uva do uva a mrtvo je toliko ljudi i to uglavnom njihovom krvicom.
Film je takodje odlican,drago mi je da su ga snimili i razjasnili kako je umro i td D:
Odlicna serija u svakom slucaju,imam na cd-ovima Ale
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyThu 21 Apr 2011 - 7:58

hari_95 wrote:
Stefy wrote:
hari_95 wrote:
Obozavam seriju
Sara i Michel su mi predobar par enamorado
Pogledao sam dva puta seriju,odlicna je odradjena.Jedino mi se ne svidja 3.sezona u onom zatvoru,bilo mi gadno da gledam Belika sa tigrastom trenerkom hahaha Najbolje su mi 1. i 4. sezona
Meni je ovo omiljena serija ikada. Ni ja ne volim treću sezonu, ne sviđa mi se uopšte, em je najkraća, em najdosadnija. Omiljene su mi 2. i 4, prva isto malo smara. Omiljeni lik su mi Majkl i Grečen. Gledao sam je prošlog leta celu i ponovo ću kad budem imao vremena, seriju preporučujem svima, fenomenalna je.

Grecen bese Suzan ? A ona je gadna!Jednostavno moras da je mrzis :D Kako mi je bila odvratna kad sam mislio da je ubila Saru :(: i mucila L.J-a
Al kao glumica je odlicna i lijepa je.
Kad vec pominjemo negativku,moram da kazem da mi je i Lik t-bag-a isto super.I bas mi je drago sto su ga na kraj zeznuli i nisu hteli da ga oslobode.I on se opet vraca u isti zatvor i nalazi one da mu drze dzep :jajaja:
A kraj :(: bas mi je tuzan.Kad sam ga pogeldao pitam sam se cemu sva bezanja i sve to kad on umire.Ali opet debilno bi bilo da na kraju svi se keze od uva do uva a mrtvo je toliko ljudi i to uglavnom njihovom krvicom.
Film je takodje odlican,drago mi je da su ga snimili i razjasnili kako je umro i td D:
Odlicna serija u svakom slucaju,imam na cd-ovima Ale
Da, Grečen je Suzan. Pa, ne znam zašto te čudi da ja volim nekog koga bi trebalo da svi mrze. Namig Poznato, zar ne? xD
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyWed 27 Apr 2011 - 2:10

Jedna od najjacih americkih serija!
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : Prison Break/Bekstvo iz zatvora Scenery1
Lokacija : In my bed :)

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySat 30 Apr 2011 - 2:13

Nisam gledao mozda preko letnjeg raspusta pogledam jer imam na DVD-ju moj cale je gledao :DDD
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
yasmin
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
yasmin

Broj postova : 240

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyFri 6 May 2011 - 4:07

super je serija, dinamična i zakomplikovana, obožavam Majkla samo me nervira što su baš njega ubili na kraju.
Back to top Go down
hollyss
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
hollyss

Broj postova : 442
Fan-gif : Prison Break/Bekstvo iz zatvora 14xf8

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyTue 10 May 2011 - 1:04

Serija mi je super... Glavni glumac.. eh!!! :Good:
Back to top Go down
ika2904
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
ika2904

Broj postova : 1178
Godina : 36

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyWed 22 Jun 2011 - 0:00

mnogo volim ovu seriju, a posebno glavnog glumca
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyFri 5 Aug 2011 - 10:15

Kod nas se prevodi kao Zakon Brace :)
Nije losa serija :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
tutankamon85
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
tutankamon85

Broj postova : 295

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySat 26 Nov 2011 - 6:07

odlicna serija , posto je imam na disku cesto je gledam
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySat 26 Nov 2011 - 9:27




ne znam sta sam vise obozavala Millera ili samu seriju xD
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySat 26 Nov 2011 - 10:41

Ejpril wrote:



ne znam sta sam vise obozavala Millera ili samu seriju xD
Slazem se.
ALi kada sam ovdje od nekog cula da je on gay malo sam se razocarala :(
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySat 26 Nov 2011 - 21:57

Ja sam opet gledao seriju. Odlicna je! thumbup
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySat 26 Nov 2011 - 23:59

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ejpril wrote:



ne znam sta sam vise obozavala Millera ili samu seriju xD
Slazem se.
ALi kada sam ovdje od nekog cula da je on gay malo sam se razocarala :(

ja sad prvi put cujem.kuku nije valjda
propadose mi sve fantazije xD a mozda je i neko lupio xD
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Prison Break/Bekstvo iz zatvora Kf4npd

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySun 27 Nov 2011 - 0:52

Ejpril wrote:
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ejpril wrote:



ne znam sta sam vise obozavala Millera ili samu seriju xD
Slazem se.
ALi kada sam ovdje od nekog cula da je on gay malo sam se razocarala :(

ja sad prvi put cujem.kuku nije valjda
propadose mi sve fantazije xD a mozda je i neko lupio xD

Hahahahaha to Kaca xD
Istina je,he is gay,nazalost svim curama koje cu pratile Plac
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySun 27 Nov 2011 - 3:13

Zato sam se razocarala, ali opet sam gledala na OBN
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptySun 27 Nov 2011 - 4:43

i dalje sam sokirana
odbijam da poverujem Plac
Back to top Go down
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyWed 22 Aug 2012 - 0:57

Serija je fantasticna thumbup Po mom misljenju jedna od najboljih americkih serija thumbup Gledam je ponovo i imam samo reci reci hvale za nju thumbup Sve sezone su super thumbup ali meni je 1. sezona najbolja thumbup Seriju svima preporucujem :D
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora EmptyMon 10 Aug 2015 - 5:45

Prison Break/Bekstvo iz zatvora Prision-break
Posle nekoliko meseci glasina medijska kuća Fox je potvrdila da se serija “Bekstvo iz zatvora” (“Prison Break”) vraća na male ekrane u vidu mini serije od 10 epizoda, prenose elektronski mediji.
Glavni glumciVentvort MileriDominik Purselpotpisali su ugovor za nove epizode, a autor serijePol Šeuringtrenutno piše sezonu u kojoj će biti reči o tome šta se desilo sa popularnom braćom nekoliko godina kasnije.
“Bekstvo iz zatvora” je bilo emitovano četiri sezone, od 2005. do 2009. godine, i televiziji Foks donele su veliku gledanost i uspeh koji nije vidjen od 1998. godine kada su emitovane “Melrose Place” i “Ali Mekbil”.
Po motivima serije napisana je i knjiga, i pokrenut prateći časopis. Nakon velikog finala, dve dodatne epizode, “The old ball and chain” i “Free” snimljene su i pretvorene u film “The final break”, čija je radnja smeštena pre poslednje scene poslednje epizode.
Izvor: Tanjug
Back to top Go down
Sponsored content




Prison Break/Bekstvo iz zatvora _
PostSubject: Re: Prison Break/Bekstvo iz zatvora   Prison Break/Bekstvo iz zatvora Empty

Back to top Go down
 

Prison Break/Bekstvo iz zatvora

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-