REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Katarina Zivkovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 6:01

Katarina Zivkovic - Page 2 Hello+crna+haljina
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyMon 13 Aug 2012 - 6:01

Popularna pevačica se snimala kamerom dok je u kućnoj atmosferi pevala pesmu JK "Radim Na Bol"!

Katarina Zivkovic - Page 2 Postcandidate_8802

I Kaća radi na bol!
Istina je da je popularna folk pevačica Katarina Živković ludo zaljubljena i da uživa u ljubavnoj idili sa svojim dečkom Banetom Jankovićem, ali je to svakako ne sprečava da emotivno iznese srceparajuću baladu kakva je "Radim Na Bol", koju u originalu izvodi pop diva Jelena Karleuša.
Pre nekoliko dana mušku verziju pomenute pesme predstavio je pop pevač Danijel Pavlović, a sada nam je Kaća predstavila i svoju verziju pomenute pesme.
Kaća se snimala web kamerom i pevala na matricu, a zatim je snimak postavila na sajt Youtube.com.

https://youtu.be/whspFxGSfyQ
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptySat 18 Aug 2012 - 22:14

Široko: Katarina Živković i Bane Janković letuju u Hiltonu!

Katarina Živković i Bane Janković provešće deset dana u jednom od najluksuznijih hotela u Egiptu, u “Hiltonu” u Hurgadi, gde najjeftinije noćenje košta 150 evra! Dakle, deset dana u ovom smeštaju iznosi 1.500 evra. Pevačica i njen dečko planiraju da priušte sebi komforniji smeštaj. A to košta. Kao što će koštati i ostala vanpansionska zadovoljstva, koja uključuju izlete, šoping i noćne provode. Kaću i Baneta će ovo letovanje koštati bar 5.000 evra! U luksuznom hotelu par će imati na raspolaganju maltene sve što poželi. Sve sobe i apartmani opremljeni su najboljim nameštajem i tehnikom, a hotel ima svoju plažu i dva velika bazena, koji su napravljeni tako da se iz apartmana u prizemlju izlazi pravo na njih.
Katarina Zivkovic - Page 2 Katarina-zivkovic-i-bane-jankovic1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyMon 27 Aug 2012 - 22:14

Dušmani joj ruše vezu sa Banetom! Kaća: Nama je lepo, a svakakvih priča će uvek biti!

“Zvezda Granda” Katarina Živković otputovala je u Egipat sa verenikom Banetom Jankovićem da bi učvrstili vezu započetu u rijalitiju “Farma”, u kojem je ona i pobedila. Neposredno pred put pevačica je poručila estradnim dušebrižnicima, koji plasiraju informacije da je Bane vara na svakom koraku, da je ostave na miru i da niko neće ugroziti njihovu ljubav.
“Imam potpuno poverenje u Baneta, ne bih bila s njim da mu ne verujem. Naša veza ne bi mogla da opstane da nemamo poverenja jedno u drugo. Stvarno mi je dosta ljudi koji izmišljaju svašta o nama. U početku su mi te priče smetale, ali smatram da stvarno više nema potrebe da nešto nekome dokazujem. Najbitnije mi je da nam je lepo u vezi i da se slažemo, a svakakvih priča će uvek biti”, rekla je Živkovićeva.
Ipak, Bane je nedavno na bazenu uslikan sa izazovnom crnkom, što je opet pokrenulo priče da te vara?
“Iskreno, više mi je dosadilo da komentarišem neistine koje plasiraju dežurni dušebrižnici koji nemaju šta drugo da rade.”
Posle veridbe svi očekuju venčanje. Planirate li uskoro da stanete na ludi kamen?
“Bane i ja uživamo u ljubavi i za sada nam je ovako lepo. Brak je logičan nastavak, ali još nismo razgovarali o tome. A ako se i desi, sigurno neće biti ove godine. Možda sledeće. Puštamo da stvari idu svojim tokom i ništa ne forsiramo.”
Da li Bane, kao i svaki balkanski mačo muškarac, insistira da promeniš prezime?
“Nismo razgovarali o tome.”
Planirate li da se ostvarite uskoro u ulozi roditelja?
“Još ne razmišljamo o tome. Mladi smo i smatramo da ima vremena za to. Naravno, uvek može da se desi nešto neplanirano (smeh).
Priča se da vam je obožavateljka iz Kanade platila letovanje na Kubu, gde ste se verili, uz uslov da je posetite u Torontu.
“To je još jedna neistina, niko nam nije platio letovanje. Put na Kubu je bio već planiran, a devojka kod koje smo bili je naša dugogodišnja prijateljica. Stvarno ne znam ko ima tako bujnu maštu, ali pozivam sve koji hoće da nam plate letovanje da nam se jave.”
Katarina Zivkovic - Page 2 Katarina-zivkovic-i-bane-jankovic3
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptySat 22 Sep 2012 - 5:16

MODNI "FRIK": DA LI SE POGLEDALA U OGLEDALO PRE NASTUPA?

Svakome se omake pa i njoj. Srećom sada su tu svi oni bajni stilisti koji se staraju o tome da se nikada više ne pojavi u sličnom izdanju.
Katarina Živković se na jednom nastupu pre par godina pojavila u veoma problematičnoj odevnoj kombinaciji. Srebrne pantalone i prsluk, zajedno sa čipkastim bodijem.... Šta reći? Fotografija će biti mnogo rečitija!

Katarina Zivkovic - Page 2 Kacardr
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyFri 12 Oct 2012 - 7:34

EKSKLUZIVNO: Pročitajte stihove Kaćine pesme “Da mi je”!


Večeras u emisiji “Grand Show” između ostalih i Katarina Živković peva svoju novu pesmu! Dok ne čujete kako zvuči možete pročitati stihove jednog dela Kaćine nove pesme:

“Da mi je, da i je tvoje magije
da mi k’o alkohol tugu razbije
da mi je, da mi je tvoje ljubavi
da me opet bez daha ostavi.
Želim to, želim to kao nikada
meda i otrova s’ tvojih usana
želim to, želim to da se podsetim
što ne mogu da te prebolim…”


Katarina će uskoro objaviti još jednu pesmu a onda i spotove za sve nove numere koje je do sada uradila. Ona je prezadovoljna pesmama, a kako se vama dopada ova nova “Da mi je”?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyThu 18 Oct 2012 - 1:51

Katarina Živković: Rodila bih dete čak i da me partner napusti!


“Zvezda Granda” Katarina Živković snimila je visokobudžetni spot za pesmu “Devet meseci”, čija se radnja odigrava u periodu Prvog svetskog rata. S obzirom na to da je pesma posvećena hrabrim ženama koje su rešile da rode dete iako su ih muškarci napustili, atraktivna pevačica poručuje da bi i ona bila među onima koje bi zadržale dete po svaku cenu.
“Svog partnera uvek podržavam, čak i onda kad bi me ostavio u drugom stanju. Dete bih rodila jer smatram da su ta nedužna bića najveće bogatstvo, posebno u današnje vreme kad se žene sve ređe odlučuju da postanu majke”, kaže Kaća za Press.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyFri 19 Oct 2012 - 20:28

Katarina Zivkovic - Page 2 News_33140
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyWed 24 Oct 2012 - 8:34

Skinula se i Katarina Živković!


Katarina Zivkovic - Page 2 Katarina1

Po uzoru na brojne svoje koleginice, i mlada zvezda “Granda”, Katarina Živković rešila je da se obnaži za muški magazin “Maksim”.
Samo u donjem vešu, Kaća zavodljivo pozira, a fotografije koje su urađene su veoma provokativne i sasvim sigurno će joj doneti još više obožavalaca, posebno muškog pola.
Samo, šta na ove fotografije kaže Bane?!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyMon 26 Nov 2012 - 2:03

Katarina Zivkovic - Page 2 News_34648
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptySat 15 Dec 2012 - 7:33

Katarina Živković: Provod sa drugaricama u Italiji


Katarina Zivkovic - Page 2 Katarina-Zivkovic

Pevačica Katarina Živković nedavno je imala uspešan nastup u italijanskom gradu Pjaćenca, ali se i odlično zabavljala tokom trodnevnog boravka u ovom gradu. Lepa dama je povela i tri dobre drugarice, dok je njen dečko Branislav Janković ovoga puta nije pratio na nastupu.

- Bilo je prelepo u Italiji, što sam i očekivala, pa sam odlučila da povedem i tri prijateljice iz Leskovca, Makedonije i Švajcarske. Naši domaćini su bili veoma srdačni, a i nastup je odlično prošao. Grad je prelep i jako sam srećna što sam imala priliku da obiđem Pjaćencu – kaže Katarina koja je odmah po povratku u Srbiju snimila spot za novu numeru „Da mi je“, jer je ta pesma za kratko vreme postala veliki hit.

- Pošto sam u kratkom roku imala više od sedam stotina hiljada pregleda na „Jutjubu“ odlučila sam da ekranizujem moju novu numeru. Spot je radio Dejan Marković iz studija „Cinemac“, a odlučili smo se da bude veseo i dinamičan, baš kao što je i pesma „Da mi je“ – zaključuje Živkovićeva.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyThu 27 Dec 2012 - 2:35

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptyTue 22 Jan 2013 - 8:35

Katarina Živković: Zabrinuta sam za svoje zdravlje


Katarina Zivkovic - Page 2 Katarina-zivkovic-hello

Pevačica Katarina Živković već dva meseca se ne oseća najbolje i veoma je zabrinuta za svoje zdravlje.
Naime, kako kaže mlada pevačica, krajnici su joj uvećani i ima gnojnu anginu, a lekari joj savetuju operaciju.
- Budući da su mi krajnici hronično uvećani i da imam gnojnu anginu, neki lekari smatraju da bi trebalo da se operišem. Drugi misle da to nije dobro rešenje jer će u tom slučaju svaka naredna bolest napadati direktno pluća. Videćemo. Zdravlje mi je najbitnije i uradiću ono što je neophodno kako bih se u potpunosti oporavila – izjavila je Kaća.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptySat 30 Mar 2013 - 8:43

Katarina Zivkovic - Page 2 483360469199183146989746

Katarina Zivkovic - Page 2 576215466022936797947132
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 EmptySat 6 Apr 2013 - 2:41

Back to top Go down
Sponsored content




Katarina Zivkovic - Page 2 _
PostSubject: Re: Katarina Zivkovic   Katarina Zivkovic - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Katarina Zivkovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-