REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Da li se sminkate????

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptyFri 5 Nov 2010 - 3:34

pa giro to ti sad novo vreme...kod mene u skoli devojke od 13,14 izgledaju ko da imaju 20 godina i vise,previse se sminkaju i misle da su lepe a ustvari izgledaju jeftino :Out:



Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 2hci0jd

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:38

Ejpril wrote:
pa giro to ti sad novo vreme...kod mene u skoli devojke od 13,14 izgledaju ko da imaju 20 godina i vise,previse se sminkaju i misle da su lepe a ustvari izgledaju jeftino :Out:




meni je to, da ti budem iskrena, prestrašno...pa šta se djevojčica od 12 godina ima šminkat? i gdje je tu mama koja joj dopusti da tako ode u školu?
OMG :Out:

:Good: za tebe, ako se ne šminkaš tako ko one i ako izgledaš onako kako i trebaš sa svojih 13 godina :)
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 6:08

Ejpril wrote:
pa giro to ti sad novo vreme...kod mene u skoli devojke od 13,14 izgledaju ko da imaju 20 godina i vise,previse se sminkaju i misle da su lepe a ustvari izgledaju jeftino :Out:



Takodje.. Moja skola je prepuna takvih mudra..
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 6:27

slazem se...ja sam sa sminkom krenula cini mi se tek u srednjoj...
a ni sada ne stavljam previse..maskara,korektor,rijetko kad puder
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 7:01

Pa to je normalno..
A neke stavljaju krenone,tamne sijenke... itddd
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 2hci0jd

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:16

*Flippy* wrote:
slazem se...ja sam sa sminkom krenula cini mi se tek u srednjoj...
a ni sada ne stavljam previse..maskara,korektor,rijetko kad puder

ja puder uvijek, ali samo zato što imam prilično loš ten i ne bi mogla bez njega...malo rumenila i maskare...ništa drugo, čak i van odem tako...jer ako stavim sjenilo, tuš i ostalo, zaboravim da sam tako namazana, pa prođem slučajno prstom preko kapka i onda izgledam ko zombi ostatak večeri :jajaja:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:29

gira wrote:
Ejpril wrote:
pa giro to ti sad novo vreme...kod mene u skoli devojke od 13,14 izgledaju ko da imaju 20 godina i vise,previse se sminkaju i misle da su lepe a ustvari izgledaju jeftino :Out:




meni je to, da ti budem iskrena, prestrašno...pa šta se djevojčica od 12 godina ima šminkat? i gdje je tu mama koja joj dopusti da tako ode u školu?
OMG :Out:

:Good: za tebe, ako se ne šminkaš tako ko one i ako izgledaš onako kako i trebaš sa svojih 13 godina :)


ja samo koristim sjaj neki blagi
a vrlo retko stavim maskaru

poslednji put sam se sminkala kad sam isla na vencanje pre jedno 7 dana
a obicnim danima nista nemam sem labela
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 2hci0jd

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:31

Ejpril wrote:
gira wrote:
Ejpril wrote:
pa giro to ti sad novo vreme...kod mene u skoli devojke od 13,14 izgledaju ko da imaju 20 godina i vise,previse se sminkaju i misle da su lepe a ustvari izgledaju jeftino :Out:




meni je to, da ti budem iskrena, prestrašno...pa šta se djevojčica od 12 godina ima šminkat? i gdje je tu mama koja joj dopusti da tako ode u školu?
OMG :Out:

:Good: za tebe, ako se ne šminkaš tako ko one i ako izgledaš onako kako i trebaš sa svojih 13 godina :)


ja samo koristim sjaj neki blagi
a vrlo retko stavim maskaru

poslednji put sam se sminkala kad sam isla na vencanje pre jedno 7 dana
a obicnim danima nista nemam sem labela

i moje je mišljenje da tako i treba, i da je tvoje 'šminkanje' u skladu s tvojim godinama :)
ajme zvučim ko neka staromodna babuskara hahaha hahaha hahaha
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:32

Giro.. I ja imam jako los ten..
Nisi sama.. :jajaja: :’(: :’(:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:33

gira wrote:
Ejpril wrote:
gira wrote:
Ejpril wrote:
pa giro to ti sad novo vreme...kod mene u skoli devojke od 13,14 izgledaju ko da imaju 20 godina i vise,previse se sminkaju i misle da su lepe a ustvari izgledaju jeftino :Out:




meni je to, da ti budem iskrena, prestrašno...pa šta se djevojčica od 12 godina ima šminkat? i gdje je tu mama koja joj dopusti da tako ode u školu?
OMG :Out:

:Good: za tebe, ako se ne šminkaš tako ko one i ako izgledaš onako kako i trebaš sa svojih 13 godina :)


ja samo koristim sjaj neki blagi
a vrlo retko stavim maskaru

poslednji put sam se sminkala kad sam isla na vencanje pre jedno 7 dana
a obicnim danima nista nemam sem labela

i moje je mišljenje da tako i treba, i da je tvoje 'šminkanje' u skladu s tvojim godinama :)
ajme zvučim ko neka staromodna babuskara hahaha hahaha hahaha

ma nisi giro,svaka ti je na mestu :super:
kao sto neko rece pre neki dan dobro zboris :Good:
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 2hci0jd

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:37

jao, pa hvala ti :) zagrljaj
još jedna stvar, najbolje mi je kad u zagrebu, onako rano ujutro, tipa oko 7 idem na faks i u njemu hrpa tih curica, prvi il drugi razred srednje sa KOMPLETNIM make upom, ono puder,rumenilo,sjenilo,tuš,maskara,olovka za oči+ispeglana kosa,onako svaka vlas na svom mjestu...a ja sve to gledam i mislim si,u koliko se one ujutro dignu,da izgledaju tako? OMG hvala lijepo,al ja radije ujutro malo dulje spavam,i u pola sata se spremim i istrčim iz stana :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:54

hahaha hahaha tacno sve.bas mi drugarica pricala da ustane u 6 ujutru da se nasminka i napravi frizuru.a mi imamo skolu od 9..sta ona ta tri sata radi OMG a treba joj 10 min da stigne do skole
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 2hci0jd

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:56

jao ne mogu da vjerujem OMG OMG OMG
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:58

Boze sacuvajj..
Meni je skola u 20 do 7.. ja se dizem u ..7
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 9:05

gira wrote:
jao ne mogu da vjerujem OMG OMG OMG

ni ja


kako u 20 do 7 a ti ustajes u 7...mislis 20 do 8?
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 9:12

e.. omg..
Sto pisem..
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 6 Nov 2010 - 9:18

nema veze...
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptyTue 16 Nov 2010 - 14:26

gira wrote:
jao, pa hvala ti :) zagrljaj
još jedna stvar, najbolje mi je kad u zagrebu, onako rano ujutro, tipa oko 7 idem na faks i u njemu hrpa tih curica, prvi il drugi razred srednje sa KOMPLETNIM make upom, ono puder,rumenilo,sjenilo,tuš,maskara,olovka za oči+ispeglana kosa,onako svaka vlas na svom mjestu...a ja sve to gledam i mislim si,u koliko se one ujutro dignu,da izgledaju tako? OMG hvala lijepo,al ja radije ujutro malo dulje spavam,i u pola sata se spremim i istrčim iz stana :)

:super: :super: :super:


Ja stavim samo kremu za lice,maskaru i labelo ili sjaj......
Back to top Go down
Heleny007
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Heleny007

Broj postova : 746
Godina : 29
Fan-gif : <3Maite&William<3
Lokacija : negde na zemlji...valjda

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptyWed 2 Feb 2011 - 10:51

gira wrote:
jao, pa hvala ti :) zagrljaj
još jedna stvar, najbolje mi je kad u zagrebu, onako rano ujutro, tipa oko 7 idem na faks i u njemu hrpa tih curica, prvi il drugi razred srednje sa KOMPLETNIM make upom, ono puder,rumenilo,sjenilo,tuš,maskara,olovka za oči+ispeglana kosa,onako svaka vlas na svom mjestu...a ja sve to gledam i mislim si,u koliko se one ujutro dignu,da izgledaju tako? OMG hvala lijepo,al ja radije ujutro malo dulje spavam,i u pola sata se spremim i istrčim iz stana :)

OMG sta je sa tim curicama?!?Ja ne bih ustala ranije samo da bih se stigla nasminkati,nema teorije.Kao sto ti kazes,radije cu da spavam duze i na brzinu se spremiti,nego ustati dva sata ranije.Inace,po meni je u jutro sasvim dovoljno namazati lice nekom kremicom,i eventualno staviti labelo ili sjaj za usne i to je to.
Back to top Go down
Takica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Takica

Broj postova : 402
Lokacija : Mexico Sity :)

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySat 5 Feb 2011 - 23:27

zavisi od prilike.. :) a ovako samo maskara i labelo, a neki put i puder malo.. :) zavisi...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySun 6 Feb 2011 - 4:11

Heleny007 wrote:
gira wrote:
jao, pa hvala ti :) zagrljaj
još jedna stvar, najbolje mi je kad u zagrebu, onako rano ujutro, tipa oko 7 idem na faks i u njemu hrpa tih curica, prvi il drugi razred srednje sa KOMPLETNIM make upom, ono puder,rumenilo,sjenilo,tuš,maskara,olovka za oči+ispeglana kosa,onako svaka vlas na svom mjestu...a ja sve to gledam i mislim si,u koliko se one ujutro dignu,da izgledaju tako? OMG hvala lijepo,al ja radije ujutro malo dulje spavam,i u pola sata se spremim i istrčim iz stana :)

OMG sta je sa tim curicama?!?Ja ne bih ustala ranije samo da bih se stigla nasminkati,nema teorije.Kao sto ti kazes,radije cu da spavam duze i na brzinu se spremiti,nego ustati dva sata ranije.Inace,po meni je u jutro sasvim dovoljno namazati lice nekom kremicom,i eventualno staviti labelo ili sjaj za usne i to je to.

Daa. ! Ja se jedva dizem i u 7. a ne cu se dizati u 5. xD
Back to top Go down
sekica01
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sekica01

Broj postova : 187

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptyWed 23 Feb 2011 - 21:51

Da, ali nista pretjerano.
Back to top Go down
nick315
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nick315

Broj postova : 213

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptyTue 1 Mar 2011 - 1:18

Ponked...Za skolu samo labelo i korektor za bubuljice, podocnjake..
A kada izlazim nista preterano dodam mozda maskaru i stavim malo pudera i to je to.
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 28
Fan-gif : Da li se sminkate???? - Page 3 Kf4npd

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySun 13 Mar 2011 - 10:43

Da,ali u vrlo malim kolicinama
Mrzim vidjeti na drugima tonu sminke,pa zato to ne bih ni na sebi voljela vidjeti
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 EmptySun 20 Mar 2011 - 4:58

Ovako:prvo operem lice sa anti-bakteri,onda namazem kremu,stavim maskaru u normalnim kolicinama i izvijem trepavice,kreon stavim samo u uglovima oka da bude diskretno,labelo i preko njega sjaj da izgleda lepse..volim prirodni look..i naravno mojim drugaicama se svidja kako se sminkam.. :D:
Back to top Go down
Sponsored content




Da li se sminkate???? - Page 3 _
PostSubject: Re: Da li se sminkate????   Da li se sminkate???? - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Da li se sminkate????

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Lepota i moda-