REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Miley Cyrus

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyThu 24 Oct 2013 - 0:41

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyFri 1 Nov 2013 - 8:08

Duga kosa na jednu noć: Miley Cyrus se maskirala u Lil Kim za Noć veštica


Miley Cyrus - Page 6 Mileycyrushalloween2

Najveći deo fanova Miley Cyrus još ne može da prežali njenu odluku o drastičnom skraćenju kose, ali nas je slavna pevačica noćas podsetila na to kako je nekad izgledala.

Miles se tako prerušila u svoju prijateljicu, reperku Lil Kim, pa se pojavila obučena kao ona na dodeli MTV Video nagrada 1999. godine. Kim je bila vrlo zadovoljna, pa je Miley napisala, “Aaah, pogledajte kako moja draga Miley izgleda večeras!!! Izgleda predivno!!! Toliko te volim.!” Podjednako oduševljena bila je i Paris Hilton s kojom je Miley provela veče, pa je napravila i fotku s njom. Pre samo par dana upravo se Paris maskirala u Miley!


Miley Cyrus - Page 6 131021d0423211e3ba9922000a1f9c9a_8
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:32

Miley Cyrus: Ja predstavljam sve žene na jako kul način!


Miley Cyrus - Page 6 Sipa_sipausa30095544_000093

Iako je konstantno na naslovnicama tabloida, Miley Cyrus uverena je kako daje dobar primer devojkama kao i da celokupan ženski pol promoviše na pravi način.

Pričajući o svojoj slavi, Miley je za Capital FM poručila: “Sve je prilično dobro. Ja mislim da žene predstavljam na kul način jer ljudi nisu naviknuti na devojke koji su u fazonu, ‘Baš me briga šta ljudi misle.’ A baš takvi su muškarci, posebno u rok industriji ili kako god.” Ona dodaje i kako joj je element iznenađenja jako bitan. “Ja sam neko ko voli pop muziku i želi da ima taj element zabave i iznenađenja, koje ljudi obično nemaju. Ja mogu da nosim ono što želim i da budem ono što hoću.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:34

Miley Cyrus tvrdi: Zapalila sam džoint jer su Smileri to želeli!


Miley Cyrus - Page 6 FFN_MTV_EVA_Arrivals_CHP_111013_51258768

Miley Cyrus u poslednje vreme napravila je veliki broj skandala, ali brani se rečima da samo radi ono za šta je sigurna da će se svideti njenim fanovima.

Miley Cyrus je kao što znamo, u nedelju zapalila marihuanu tokom MTV EMA, čime je ne samo poslala lošu poruku milionima mladih širom sveta već je i napravila prekršaj. Naime, iako ova vrsta droge sama po sebi nije zabranjena u Holandiji, pušenje u zatvorenom prostoru jeste, baš kao i promovisanje ovakvih stvari u programu koji gledaju i maloletne osobe. Ipak, Miley se od optužbi brani rečima da ništa od toga ne bi činila da ne oseća kako to Smileri žele od nje.

“Sve je to smešno, jer kad uradite tako nešto, ljude više ne interesuje vaš nastup. Ali to je jedna od mojih omiljenih stvari vezanih za Evropu, jer se ovde toliko ne priča o tome”, rekla je pevačica za radio stanicu Capital FM u Londonu. “Ja i ne razmišljam o tome. Samo sam pomislila, ‘Imam ovo u svojoj torbi, biće to jako smešno. Nikome nisam pričala o tome. Uradila sam to samo jer znam da bi se to mojim fanovima u Amsterdamu dopalo i prosto su poludeli kad sam to uradila.” A šta misle naši Smileri? Da li su ovakvi nastupi zaista potrebni Miley da biste je voleli još više?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:43

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-2-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyFri 22 Nov 2013 - 3:15

Izbeljene obrve i izbačen jezik: Ovo je najčudnije izdanje Miley Cyrus ikad!


Miley Cyrus - Page 6 BZk674ZCYAEVhPI.jpg-large

Najveći deo fanova Miley Cyrus još uvek ne može da prežali njenu odluku o drastičnom skraćivanju kose, a pevačica je sad sve iznenadila daleko čudnijim imidžom.

Ona je tako na svom tviteru objavila uznemirujuću fotografiju na kojoj već deluje pomalo zastrašujuće sa potpuno izbeljenim obrvama, pa joj čelo zbog toga izgleda ogromno. Osim toga, Miley je izbacila i svoj jezik a njen pogled deluje krajnje izgubljeno, kao da nije svesna toga gde se nalazi. Nama posle svega ostaje samo da se pitamo šta li nam ona sprema za nastup na American Music Awards koji je očekuje u nedelju!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyMon 25 Nov 2013 - 9:23

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyTue 10 Dec 2013 - 8:14

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptySat 14 Dec 2013 - 23:39

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyTue 17 Dec 2013 - 2:31

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyMon 23 Dec 2013 - 8:57

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyMon 30 Dec 2013 - 8:44

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyThu 2 Jan 2014 - 11:53

Miley Cyrus - Page 6 Miley-cyrus-nye-290
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 EmptyThu 14 Aug 2014 - 0:41

Ne može bez nevolja: Miley Cyrus napravila haos u hotelu!

Miley Cyrus - Page 6 Sipa_00689933_000009

Miley Cyrus daje sve od sebe kako bi učvrstila status loše devojke pa je tako sad napravila velike probleme hotelu u kom je odsela!

Kako prenosi časopis Life & Style, kad je ona stigla u jedan hotel u Njujorku 2. avgusta, njeno prisustvo odmah se osetilo.
“Izgledalo je kao da tornado prošao kroz hodnik”, priča jedan od svedoka. “Miley i njena svita preuzeli su stvari u svoje ruke, urlali su i nisu prestajali pa je menadžment hotela dobio mnogo zamerki ostalih gostiju.” Kako se još navodi, neko iz pevačicine pratnje zapalio je i marihuanu, što je dodatno usijalo atmosferu. Miley za sad nije demantovala ove informacije a verovatno to i neće učiniti s obzirom da joj se imidž buntovnice očigledno jako dopada.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Miley Cyrus - Page 6 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

Miley Cyrus

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-