REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AuthorMessage
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyFri 12 Nov 2010 - 9:54

Jel' neko zna jel' ona scena u krevetu,u entradi,snimana samo za to ili cemo videti malo vise golotinje u seriji? :hoPhOp:
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyFri 12 Nov 2010 - 20:15

Odgledala sam 14 epiku sad cekam 15 da uploaudujem xD
A kanta na glavi xDDDDDDDDD
prelepi su ;)
A u 15 victoria ce da napada Mariu :'((((
Ubila bih jeee :6
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyFri 12 Nov 2010 - 21:53

Serija ima ocajnu gledanost:Out:

Gledanost 11.11

Triunfo del amor 21.8
Llena de amor 20.8
Teresa 20.2
Cuando me enamoro 19.8
Para volver a amar 16.8
Profugas del destino 7.9


a ima najbolji termin,Teresa ima termin u 18 h-najgori od svih
a uskoro ce sve da ih prestigne
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyFri 12 Nov 2010 - 21:57

Kako ocajnu, pa najgledanija je :D
Fora sto je sto Srbija ne prati uzivu, zakovala bi ona davno...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyFri 12 Nov 2010 - 22:04

da al ona ima vecernji termin koji je puno bolji od svih termina koje imaju ostale serije
na primer:soy tu duena je na pocetku serije imala gledanost 24,25 a posle se gledanost samo povecavala i bila je puno ispred ostalih serija

a vidi sad TDA ima najbolji vecernji termin,a ove sto idu popodne oko 5,6
jos malo pa prestizu ovu glavnu

obicno od te koja je u udarnom terminu se ocekuje najveca gledanost
kao sto je sad TDA,bila STD i ostale...

Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyFri 12 Nov 2010 - 22:38

Ejpril 100% se slazem


odgledla sam i 15 kako me victoria nervira crkotina :&&&&&&&&&&&&&&&&
M&M su u vezi <333
Preskakala sam epike sa Bernardom samo proklinje one sto je ubila xDDD dosadi vise :vvvv
:Out: :D:
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 Aewnyr

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptySat 13 Nov 2010 - 9:01

odgledao i ja 15 epizodu... ona ludjakinja od linde mi je unakazila mariju... uzasno je ubukla... a tek frizuru.. uzas... znaci vise Linda nemoj da mi diras mariju :D horor.. a ona vestica od viktorije me sve vise i vise nervira.. kakva krava... ali bukvalno... nervira me i odnos izmedju osvalda i viktorije... malo su ga preterali sa onim njihovim izlivima neznosti... malo, malo pa u krevet... fernanda sve ludja i ludja.. iznervirala me je kad je pocela da se gadja sa diskovima u onom shop-u.. malo su ga tu preterali... pa ni okoreli bogatasi ne rade ono sto radi fernanda... preteruju ga... jadna marija kad ju je napala viktorija... kako me zena nerviara znaci organski ne mogu da je podnesem.. a maks i on me nervira :D ae sad napadni te me :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptySat 13 Nov 2010 - 10:48

Kolika bi gledanost bila da su William i Maite par,a da je seriju radila Karla estrada...ja to ne mogu da prezalim.....

Mozda poraste gledanost,kad malo pocne da se komplikuje.Najbolje tek dolazi.
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptySat 13 Nov 2010 - 11:27

:super: :super:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptySun 14 Nov 2010 - 9:02

Počeo sam da nadoknađujem, evo komentara.

13. epizoda
Prvi poljubac je bio extra. Dobro su to odradili i scena je ispala baš romantična i lepa. Iznervirala me je Marija kada je počela da više da Maksimilijano hoće da je iskoristi i bla, bla.

Jao, izgleda da je Antonijeta zaljubljena u Oskara, a ovaj u Viktoriju. Jadna onda, ima onog Pipina da je teši.

Ova Milagros nije normalna, kako je samo smešna, jadan don Napo pored nje, samo ga spopada. A onaj njen sin mi je smešan kada napravi onu tupavu facu i počne da joj priča kako ne treba to da radi.

Jadna Nani, Huanko neće da joj uzvrati ljubav, nego se zatreskao u Lindu. Linda me mnogo nervira, samo koketira njime i iskorišćava ga i + ga ona Milagros tera da bude s njom. Bilo mi je žao Marije kada je došla i počela da plače, a ova Linda ne prestaje da priča o novcu.

Viktorija i Ozvaldo su bili malo dosadni na onoj večeri. Viktorija smara više, dobro da je našla onaj Lindin broj da je malo očerupa.

Kako mi je smešan Pipino kada dođe u stan i vidi samog Maksimilijana. Definitvno je Maks najjači u celoj seriji, u svakoj epizodi se smejem nečemu što kaže.

Kada sam video onu Bernardu sa onim crnim velom, došlo mi je da razbijem kompjuter. Koja je to ludača, definitvno najgori lik u seriji.

Kako me nervira ona zubata časna sestra, stalno pravi neke retardirane face. Kako je lep susret između Marije i Huan Pabla.

14. epizoda
Baš je lepa scena kada se Marija ispoveda svom ocu, mada je malo glupo, ali nema veze.

Kako je smešan Maksimilijano kada priča sa Oskarom. Mnogo mi se sviđa onaj komplet što je obukao, šta bi dao da imam taj komplet.

Kako je samo Viktorija oderagovala kada je čula za one dve manekenke, haha, i treba da ih istera. Ali joj je dobru bukvicu očitao Maks, i u pravu je.

Ofelija me mnogo nervira, vidi se da je zaljubljena u Ozvalda. Kako je glupa ona večera, sve jedni te isti glumci dolaze, neka ubace nekog novog.

Jao, serenada. xD Kako je samo smešno bilo. Maks jadan peva, a ove ne obraćaju pažnju. Kada je Linda bacila onu kofu sa vodom, uhvatio sam se za stomak da se smejem, još kad je Maks stavio kofu na glavu, hahahah. I onda izašla Marija. Baš mi je drago što mu je oprostila, onaj poljubac u kafiću je isto super odrađen.

Kako me Bernarda iznervirala kada je terala onu služavku da kleči, nikada ne bi to uradio.

Avance je ok, mada, Marija jeste smešna u onoj haljini, ali Viktorija je baš bitch ako je onako reagovala. linda uspela da pronađe Ozvalda, ne staje. Baš me zanima šta će Viktorija da uradi kada vidi onog što ju je silovao.

Idem da gledam 15., pa dolazim sa komentarom. Nadam se da neko bar čita ovo, jer zato i pišem, zbog diskusija, niko ništa ne odgovara na moje komentare. :/

Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptySun 14 Nov 2010 - 10:01

Quote :
ao, serenada. xD Kako je samo smešno bilo. Maks jadan peva, a ove ne obraćaju pažnju. Kada je Linda bacila onu kofu sa vodom, uhvatio sam se za stomak da se smejem, još kad je Maks stavio kofu na glavu, hahahah. I onda izašla Marija. Baš mi je drago što mu je oprostila, onaj poljubac u kafiću je isto super odrađen.

:super: :super:
On je prezgodan i sve i sa onom kofom... (To kaze osoba koju on nervira, pa je iskreno)

Quote :
Nadam se da neko bar čita ovo, jer zato i pišem, zbog diskusija, niko ništa ne odgovara na moje komentare. :/

hahaha hahaha
Nadje se neko, poput mene da prociat ovaj esej... :DDD

E, da slazem se za Bernerdu, uzasna je...
Ja sve njeno preskacem, zena smaraaaaa...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptySun 14 Nov 2010 - 21:49

Meni su predivini oni dvoje.
Bernardu ne mogu da smislim, u Sortilegio sam je volela, gotivna mi bila... Ali sad je ne podnosim, ona frizura ono ... pih !

Ne svidja mi se ovo sa Juan Pablom I Mariom, kao on ce joj biti otac i salalalalala... ide mi na nerve ta tolika providnost...
Back to top Go down
Lucky_08
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucky_08

Broj postova : 92
Godina : 34
Lokacija : VENERA

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyMon 15 Nov 2010 - 10:07

discobaby wrote:
Kolika bi gledanost bila da su William i Maite par,a da je seriju radila Karla estrada...ja to ne mogu da prezalim.....

Mozda poraste gledanost,kad malo pocne da se komplikuje.Najbolje tek dolazi.
:super:

Ova serija je stvarno zivi uzas i iskreno nekad mi je se ne da uzivo pratiti jer nemam opciju premotavanja.Ovo je zivi cirkus.Bernarda je smijesan lik i uopce je ne dozivljam jednostavno mi taj lik nije dobro smisljen a kamoli razraden i steta za Danielu jer ovo je veliki minus za nju i nije trebala prihvatiti ovu ulogu

Takoder me muka hvata kad se samo sjetim tuctuc i to stalno Vikice i njezinog muzica.Ja mislim da to nitko ne zeli gledati i ja se molim da je pocne varati samo da ne moram gledati u ekstazi Rufficu

Isto tako neki likovi su stvarno bespotrebni i da nema mog dragog Williama i jos u kombinaciji sa Mai ja ovo ni u ludilo ne bi gledala.

Stvarno je steta sto njihov drugi projekat nije drugaciji jer bilo kako bilo sumnjam da ce nadmasiti uspjeh CCEA.

Gledajte samo TDA ide u terminu o kojem svi sanjaju a gledanost nikakva dok je CCEA isla popodne a imala super gledanost.
Prica se da je W prihvatio ovu ulogu zato sto je morao a ne zato sto je htio


Od svih dosad odgledanih epizoda meni je najdraza dvanaesta jer je bilo puno scena M i M emocije

Meni recimo njihov prvi poljubac je bio savrsen i osjetila je se napetost i frcale su iskre i da se njoj nije upalila alarmna uzbuna oni bi samo tako na onom kaucu tuctuc
a bili su mi medeni i u parku kad je on kleknuo enamorado i kad ju je uhvatio za ruku i kad su potrcali a da ne spominjem kad je slijedio bus emocije a fora mi je bilo i kad joj je donio cvijece a ona mu zalupila vrata pred nosom :D:

15 epizoda Takoder odlican kiss i neka je Max zaliven vodom i sazluzio je (ali je taj covjek je.... sexy i sa onom kantom na glavi) i nije ona trebala izaci pa nek se on malo vise potrudi i neka uvidi da s njom nema zezancije ali opet da nije popustila ne bi bilo onog kissa

Njih dvoje mi zasad nadoknaduju sve one gluposti i propuste
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 40 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyMon 15 Nov 2010 - 11:17

Slazem se.Meni isto muka da gledam Viktoriju i Osvalda.Mislim,gledati ljude srednjih godina,da ne kazem stare,kako ne izlaze iz kreveta,zaista degutantno.Serija je pocela bas bas da me nervira i gledam samo delove sa Maite i Williamom.Sto je mnogo stvarno je mnogo.Oni mi nekako bas odskacu,dok su ostali glumci blagi uzas,a uloge su im toliko glupave,da,makar bili fenomenalni ne mogu da iznesu ulogu na pravi nacin...
U 16-oj nas cekaju lepe scene,videla sam avance.
Uf,koliko je gluposti bilo u CCea,pa koja je gledanost bila,ja ne verujem.A na oficijelnom forumu seriji su dali novi naslov "Triunfo del fracaso" hahaha i slicno!!
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyMon 15 Nov 2010 - 11:51

da i ja malo prekomentiram seriju sta reci ....M & M kao uvijek odlicni gırın mrak i stvarno da nema njih serija bi mogla zvati TRIUNFO DEL FRACASO :jajaja: STA RECI DALJE o drugim likovima;Fernanda je razmazeno deriste ; Victorija mi se sviđa kad je stroga ali kada place to je za poludit Ijo Linda vec kako se zove nepodnosljiva je za gledati ono se nemoze nazvati glumom ,,,,itd. DANJELA I ARTURO STA RECI OSIM hahaha hahaha hahaha hahaha svasta sam ocekivala od Mejie ali ovo nisam ....
sto se tice gledanosti mislim da najvise utjece sto je remeik (vec kako se to kaze )jer citam na jednom portalu da se Meksikanci bune zbog snimanja ucestali remeikova a tek se planiraju se jos tri snimiti naredne godine...
zao mi je W i M :(: voljela bih da zbog njih serija bude uspjesna je mislim da daju sve od sebe ...takav talenat glume rijetko se vidi...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 EmptyMon 15 Nov 2010 - 12:19

15. epizoda
Početak je baš super. Iskreno, u ovoj seriji su scene Maksa i Marije najlepše i nikada nisu dosadne. Mada, Williama ništa ne razumem kad priča, izvrće one njegove reči kao kada daje intervjue i još se čula ona fontana. U svakom slučaju, razumeo sam (xD) da su u vezi i baš lepo.

Koja ludača ova Linda, nema mere stvarno. Ne mogu da verujem da se posvađala sa Nani jer je nije pustila da zove Ozvalda. Mnogo je irtiantna, glumica je glupa do bola i nema pojma da glumi, samo pravi neke glupe face i ima neki odvratan glas.

Bernarda kao i uvek govori Bogu kako je sve učinila zarad dobra, kako da ne. Samo proklinje druge, odvratna mi je.

Bilo mi je žao Nani kada je čula Huanha kada je rekao da je zaljubljen u Lindu, a ne u nju. A Linda je baš glupo oderagovala kada je dobila ono cveće. Šta je samo napravila od Marije.

Fernanda me je iznervirala, razmeženo deršite, odvratna mi je, a Federiko još gori. Kako me nervira kada razgovara onako sa Fabijanom, a ovaj je posle brani od Maksa.

Ne mogu da verujem da je Rafael Federikov otac, sada će sve to da se zamrsi i proći će pola serije dok Viktorija provali da je to on. Ovaj glumac u svakoj seriji glumi neke šugave pijanice i uvek izgleda tako odvratno.

Ofelija me isto nervira, preteruje.

Kako je samo Viktorija odregovala kada je videla Mariju. Najgore od svega je što će se ona vratiti posle onoga što joj je rekla, mislim, to već svi znamo.

Avance je onako, ništa posebno. Neće biti mnogo scena sa Marijom, vidim da se sve opet vrti oko Viktorije i Ozvalda i to me mnogo nervira, samo ih puštaju kako se tuctuc . Još kada je rekla Antonijeti da je vodila ljubav, a ova počela da skače ko neka ludača. rofl
Meni je jedini interesantan lik ovde Maks, uvek me nasmeje i u svakoj epizodi je super.

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 40 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 40 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 40 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-