REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyWed 21 Mar 2012 - 12:41

Ponovo joj nude dvostruku ulogu


Quote :
Gabriela Spanic podría volver a protagonizar con un doble papel en el nuevo proyecto de Fides Velasco para Azteca!
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyTue 3 Apr 2012 - 3:32

Gabriela Spanic osvojila Večernjakovu domovnicu
Venezuelska glumica hrvatskog podrijetla Gabriela Spanic nedavno je dobila nagradu ‘Večernjakova domovnica’ u kategoriji najpopularnije hrvatske glumice u iseljeništvu.[You must be registered and logged in to see this image.]
Dodjela nagrada održava se u Njemačkoj, ali slavna glumica, koju znamo još iz popularne telenovele “Otimačica” (1998.), a trenutačno je gledamo u kultnoj telenoveli “Za tvoju ljubav” na kanalu Doma TV, nažalost nije prisustvovala dodjeli.
- “Žao mi je što večeras nisam u Njemačkoj, što nisam među Hrvatima. Bez obzira na nagradu, htjela sam doći i vidjeti hrvatsku večer o kojoj svi pričaju” – poručila je.

Kad je preko telefona saznala da je ona pobjedila i da su joj čitatelji velikim brojem glasova osigurali titulu najpopularnije hrvatske glumica u iseljeništvu, rekla je: “Sretna sam i tužna. Ponosna sam i sretna zbog svog oca i zato što sam dobila nagradu, a tužna jer nisam bila tu da je primim”.

Podsjetimo, Gabriela Spanic posjetila je Hrvatsku sa svojom sestrom blizankom Danielom 2000. godine i izazvala je veliku euforiju među svojim obožavateljima.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyFri 22 Jun 2012 - 15:05

U novoj seriji?


Quote :
Azteca prepara #Herederas, una nueva serie protagonizada por Juan Alfonso Baptista y Gaby Spanic
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptySun 2 Sep 2012 - 12:12

La usurpadora mi je najbolja telenovela

Quote :

Gabriela Spanic declaró que la mejor telenovela en la que ella haya trabajado, en todos los sentidos, es #LaUsurpadora.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyWed 5 Sep 2012 - 11:26

U novoj telenoveli


Quote :
Gabriela Spanic regresará a Azteca con una nueva historia original de Bethel Flores, titulada #ElEnemigodeSandra
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyFri 12 Oct 2012 - 9:38

Novi izgled uz novu boju kose Gabriele Španić za novu telenovelu "La otra cara del alma" ("Ángel caído").

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyThu 18 Oct 2012 - 3:05

"La otra cara del alma", nova telenovela TV Aztece, neće biti jedini projekat kojim će biti okupirana Gabriela Španić tokom narednih meseci. Pored snimanja telenovele sa Eduardom Capetillom, ova glumica će izdati i muzički album sa pesmama koje je sama napisala. Pored toga planira da izda knjigu, svoj parfem i kolekciju nakita. Nastaviće i sa emisijom "Te amo a tiempo, México", u kojoj pokazuje lepote Meksika.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptySat 3 Nov 2012 - 2:50

PARA LOS FANS

En México, Gabriela Spanic, Michelle Vieth, Jorge Alberti y Sergio Kleiner (no fotografiado) firmaron autógrafos para sus fans durante la presentación de la nueva telenovela de TV Azteca, La otra cara del alma.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptySat 17 Nov 2012 - 1:34

[You must be registered and logged in to see this image.]

La actriz escogió un vestido de un color vibrante, combinado con un enorme brazalete, para hacerse notar durante la presentación de la telenovela La otra cara del alma, un remake de El ángel caído.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyThu 14 Feb 2013 - 4:09

Bivša asistentkinja Gabi Spanić spremna da otkrije celu istinu!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Marija Seleste Fernandez, bivša asistentkinja Gabi Spanić, koju je glumica optužila da je trovala nju i njenu porodicu sprema se da otkrije celu istinu.
Za jednu meksičku emisiju ona je izjavila da joj je advokat odobrio da ispriča sve detalje povodom ovog slučaja i da će otkriti šta se zapravo desilo. Tvrdi, tada će svi znati i razumeti šta se zbilo.
Meksički mediji tvrde da je Gabi veoma nervozna zbog najavljenog intervjua, a svi jedva čekaju da čuju šta Marija Seleste ima da kaže!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyMon 11 Mar 2013 - 2:21

SKRATILA KOSU


Posle završetka serije "La otra cara del alma", Gabi Spanić promenila je imidž skrativši dugu kosu. Kako vam se sada sviđa, kada posle mnogo godina "šeta" paž frizuru sličnu onoj iz "Zlobnice"?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyThu 21 Mar 2013 - 0:33

Quote :
Nekadašnja asistentkinja Gabrijele Spanik, Seleste Fernandes, koja je nedavno izašla iz zatvora, koristi pet minuta slave kako bi ocrnila bivšu gazdaricu. Ona je pre nekoliko dana izjavila da je popularna Gabi pokušala da je natera na seks, ali zvezda “Zlobnice” ne opterećuje se klevetama.
“Svaki put kada se u mom životu dogodi uspeh, počnu da me klevetaju. Toliko sam srećna da niko i ništa ne može da ukalja moj uspeh koji mi je doneo posao. Spokojna odlazim u Brazil da promovišem novu seriju ‘La otra cara del alma’”, poručila je Gabi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyWed 27 Mar 2013 - 6:38

Gabi Spanik: Karmen Salinas je pomogla Seleste da izađe iz zatvora!


Bizarna priča koja godinama traje između jedne od najpoznatijih meksičkih glumica Gabrijele Spanik i njene kućne pomoćnice Marie Seleste Fernandez dobija sve veći zaplet, ravan onome u sapunicama! Fernandez je osuđena na osam godina zatvora jer je, navodno, trovala Gabrijelu, njenog sina Gabrijela i njenu majku. Nakon dve godine robije, Seleste koja želi da bude glumica, puštena je na slobodu i nije dugo čekala da ispriča svoju verziju događaja. “Mesecima sam trpela Gabrijeline uvrede, a tokom jednog snimanja počela me neprimereno dirati te sam je odgurnula”, rekla je Fernandez koja tvrdi da ju je upravo zato što nije htela sa glumicom biti intimna, Gabrijela poslala u zatvor. Na celu priču reagovala je i Gabrijela Spanik. “U svetu stalno primam nagrade za svoj rad i trud. Takvi tračevi mi stvarno nisu jasni. Nemam ništa protiv različitih polnih orijentacija, ali mene kao ženu zanimaju samo muškarci”, rekla je bijesna Gabrijela. Glumica je uverena je da je Seleste iz zatvora puštena uz pomoć glumice Karmen Salinas. “Svi znaju kakva je Fernandez i niko joj nikada nije hteo pomoći u ostvarenju glumačke karijere osim Karmen. Njen advokat je jako moćan u Meksiku i sigurna sam da ju je on izvukao iz zatvora”, kaže glumica hrvatskih korena kojoj nije jasno što Karmen Salinas ima protiv nje.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyFri 12 Apr 2013 - 9:05

PRETE JOJ SMRĆU!


Majka Gabrijele Spanić, Norma Utrera, strahuje za život svoje ćerke jer je počela da dobija pretnje smrću. Ona je za to optužila legendarnu meksičku glumicu i producentkinju Karmen Salinas, koja je stala na stranu bivše Gabine asistentkinje Seleste optužene za pokušaj ubistva poznate glumice, i zeta ćerke Danijele Ademara Nauma.
- Gabi je doručkovala kada su je pozvali i zapretili da će je ubiti. Prebledela je i mnogo se uplašila. Zatražili smo pomoć od meksičke vlasti. Ako se nešto dogodi mojoj porodici, optužiću za to Karmen Salinas i Ademara Nauma - poručila je Norma, koja se trenutno nalazi u Meksiku gde čuva unuče.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyWed 3 Jul 2013 - 3:59

Gabi Spanik: Neprijateljima nisam pružila zadovoljstvo da me vide poraženu!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedna od najpoznatijih glumica iz sveta telenovela Gabrijela Spanik pojavila se na naslovnoj strani novog broja venecuelskog izdanja magazina “Caras”. Osim najnovijih fotografija, na kojima je popularna Gabi u elegantnom izdanju, glumica je dala ekskluzivan intervju u kojem je pričala o problemima iz privatnog života. “Uprkos nedaćama koje su me snašle poslednjih desetak godina, hrabro sam se borila i iz svega izašla jača. Pokušali su da me unište, čak su mi pretili da će me ubiti, ali neprijateljima nisam pružila zadovoljstvo da me vide poraženu. Iza mene je 20 godina uspešne karijere, a ispred blistava budućnost. Razmišljam samo o novim poslovnim izazovima i sinu, koji mi je najvažniji“, poručila je Gabi, koju je, kako glumica tvrdi, pokušala da ubije asistentkinja na nagovor njenog zeta, muža Danijele Spanik.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptySun 25 Aug 2013 - 19:51

[You must be registered and logged in to see this image.]

Popularna venecuelska glumica Gabriela Spanik, koja se trenutno sa kabareom “Noć sa Paolom Braćo” nalazi na turneji po Brazilu, otkrila je tamošnjim medijima da se priprema za novu telenovelu u koprodukciji brazilskog Globa i meksičke Asteke. Reč je o rimejku poznate serije “Mulheres de Areia” iz 1993. godine, koja će se na španskom zvati “Mujeres de Arena”, a koja je zapravo obrada istoimene brazilske telenovele s početka sedamdesetih godina u kojoj je glavnu ulogu ostvarila Eva Vilma (“Okamenjeni krug – Virdžinija” i “Zemlja nade”). Priča se vrti oko dve sestre bliznakinje, jednoj dobroj i skromnoj bogatoj devojci i drugoj, ambicioznoj i grabežljivoj. Ovo će biti treći put da Gabi igra sestre bliznakinje, posle svetskog hita “Zlobnice” i manje popularne serije “La intrusa”. Emitovanje nove serije “Mujeres de Arena” planirano je za sledeću godinu.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptyThu 26 Mar 2015 - 6:35

Venecuelanska glumica Gabrijela Španić, poznata po svojoj ulozi u seriji „Zlobnica“, izbacila je iz kuće majku i brata nakon što je otkrila da se viđaju sa njenom sestrom bliznakinjom Danijelom, sa kojom je prekinula svaki kontakt pre osam godina.
Gabrijela je preko društvenih mreža saznala da su njena majka Norma i brat Antonio u kontaktu sa bliznakinjom. Ovo ju je toliko naljutilo da je svoju porodicu izbacila iz kuće, nazvavši ih izdajicama.
Imajući u vidu krizu u Venecueli, Gabrijela je svoju majku Normu, brata i druge
članove porodice pozvala da se presele u Meksiko. Tako su i učinili 2007. godine i sve do sada činilo se da sve funkcioniše dobro.Svađa sestara Gabrijele i Danijele prava je misterija. Kako se šuška među meksičkim medijima, svađu je možda prouzrokovao nedostatak novca tokom teške faze kroz koju je prošla Danijela Španić, koja je čak tri godine bila u komi.
Danijelin muž se takođe smatra "jabukom razdora", ali ipak se ne zna u kojoj meri je on uticao na razdor među sestrama. Gabrijelin život je do sada bio haotičan.
Skandal koji se možda najviše prepričavao dogodio se onda kada je glumica optužila svoju pomoćnicu Mariju Seleste Fernandes da ju je otrovala. Žena je puštena na slobodu nakon što je dokazano da u krvi Gabrijele i drugih članova porodice nema nikakvih otrovnih supstanci. Marija Seleste Fernandes je izjavila da je ovo bila osveta jer nije pristala na intimne odnose sa glumicom.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 EmptySat 2 May 2015 - 20:34

MADA su joj često osporavali vokalne sposobnosti, Gabrijela Spanik (41) uspela je konačno da se nametne publici kao pevačica - i to u Brazilu. Njen novi muzički album "En carne viva" (u bukvalnom prevodu "Žive rane") razgrabljen je za nekoliko dana u zemlji rumbe, prešišavši na listi najprodavanijih diskova kolumbijsku "čigru" Šakiru i španskog srcelomca Enrikea Iglesijasa. Atraktivna glumica je svesna da ovaj veliki uspeh duguje svojim telenovelama, koje su tamo i te kako gledane.-Neverovatna je moć telenovela u celom svetu. U Brazilu se već šesti put reprizira "Zlobnica", što mi pričinjava veliko zadovoljstvo - rekla je popularna glumica hrvatskog porekla, koja često gostuje kod Brazilaca.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti... - Page 3 _
PostSubject: Re: Novosti...   Novosti... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Novosti...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Gabriela Spanic-