REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Sta je potrebno za uspesnu vezu?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 2a5ja09th

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptySun 3 Jul 2011 - 12:43

Razumevanje, postovanje i poverenje su glavni kljuc svake uspesne veze, i naravno kao sto je Vildana rekla STRAST... :Good: :Good: :Good: ljubav
Back to top Go down
Danilo
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Danilo

Broj postova : 10

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptySun 24 Jul 2011 - 2:56

Postovanje,stpljenje,obostrana ljubav,razumjevanje i jos poneke stvarcice :)
Back to top Go down
Barbara Montesinos
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Montesinos

Broj postova : 193
Godina : 27

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyTue 16 Aug 2011 - 15:36

Ljubav,komunikacija,poverenje


Last edited by Barbara Montesinos on Thu 26 Jul 2012 - 0:39; edited 3 times in total
Back to top Go down
pamela93
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
pamela93

Broj postova : 582
Godina : 31
Lokacija : Pozarevac

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 1 Sep 2011 - 2:16

iskrenost i poverenje
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptySat 8 Oct 2011 - 4:30

potrebno je postovanje i da prihvatis tu osobu s svim vrlinama i mana ....
Back to top Go down
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 10:41

Spoiler:
thumbup Namig
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 10:45

Mirzaaa wrote:
Spoiler:
thumbup Namig
Eh eto sada :)
Ijo Ijo

Povjerenje i postovanje je naaajbitnije.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 10:54

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Mirzaaa wrote:
Spoiler:
thumbup Namig
Eh eto sada :)
Ijo Ijo

Povjerenje i postovanje je naaajbitnije.

jesi sigurna da nije bitan dobar sex...???
dobar sex i sve se zaboravi...uh a što je tek dobar onaj sex poslije svađe... thumbup
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:14

ne bi se slozila s ovim to je prolazna stvar a problem uvijek ostaje bez obzira na sex koliko bio dobar
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:17

dervisevic fata wrote:
ne bi se slozila s ovim to je prolazna stvar a problem uvijek ostaje bez obzira na sex koliko bio dobar
Fato kraljice thumbup
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:25

dervisevic fata wrote:
ne bi se slozila s ovim to je prolazna stvar a problem uvijek ostaje bez obzira na sex koliko bio dobar

hmm...sve je to ok što ste vi romantične djevojke rekle u ovih stranicu i pol do sad i ja se s vama slažem...al na pitanje "šta je potrebno za uspješnu vezu" ak tu ne spada dobar sex ja ne znam gdje onda spada...

P.S. al opet ja nikad nisam bio pravo zaljubljen ni u jednoj vezi do sad tako da...
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:38

znam da je to vama muskarcima sex uvijek u glavi al nije sve u tome ....sigurno postoji nesto sto zelis imati u vezi osim toga zar ne ?
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:39

dervisevic fata wrote:
znam da je to vama muskarcima sex uvijek u glavi al nije sve u tome ....sigurno postoji nesto sto zelis imati u vezi osim toga zar ne ?
Lijepo je napisao do sada nije bio zaljubljen kako treba.
Eh da je bio, svatio bi da to nije bitno, da postovanj, povjerenje i cak kada pogledima govoris dosta je thumbup
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:43

abla razumijemo se girl kiss
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:44

dervisevic fata wrote:
abla razumijemo se girl kiss
Uvijek askim benim kada nismo Volim te
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:55

poštovanje ja imam i prema poštaru al on ipak nije moj tip... :D

a sad šalu na stranu...kao što rekoh sex u svakoj vezi između dvoje odraslih ljudi je bitan a moje poštovanje ima svaka osoba pa tako i djevojka s kojom se u tom trenutku zabavljam a što se tiče povjerenja - nikom ne vjerujem jer sam se dosta puta opekao (ne samo "ljubavno")...

moj zaključak je da poštovanje,razumjevanje, itd itd postoji u svakoj vezi spontano ukoliko je neko dobar čovjek i dobro odgojen...e sad je izuzetak ak se zabavljaš s nekim divljakom koji/a nije čula za kulturu i lijep odgoj...dakle sve je spontano tako da only sex matters... thumbup Namig
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 2a5ja09th

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 16:32

Mirzaaa wrote:
uh a što je tek dobar onaj sex poslije svađe... thumbup

Posle svadje, sve je sladje!:super:

P.S. Za uspesnu vezu treba uskladiti sex, razumevanje i ljubav... thumbup thumbup thumbup


Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyFri 18 Nov 2011 - 2:43

Mirzaaa wrote:
poštovanje ja imam i prema poštaru al on ipak nije moj tip... :D

a sad šalu na stranu...kao što rekoh sex u svakoj vezi između dvoje odraslih ljudi je bitan a moje poštovanje ima svaka osoba pa tako i djevojka s kojom se u tom trenutku zabavljam a što se tiče povjerenja - nikom ne vjerujem jer sam se dosta puta opekao (ne samo "ljubavno")...

moj zaključak je da poštovanje,razumjevanje, itd itd postoji u svakoj vezi spontano ukoliko je neko dobar čovjek i dobro odgojen...e sad je izuzetak ak se zabavljaš s nekim divljakom koji/a nije čula za kulturu i lijep odgoj...dakle sve je spontano tako da only sex matters... thumbup Namig

slazem se da sve dolazi spotano i uvijek sam za spotanost al nikako se nemogu sloziti da je samo sex bitan u vezi .......iako moram priznati da mi se sviđa tvoj stav duhovit i jako zreo nacin razmisljanja thumbup
Back to top Go down
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyFri 18 Nov 2011 - 5:02

dervisevic fata wrote:

slazem se da sve dolazi spotano i uvijek sam za spotanost al nikako se nemogu sloziti da je samo sex bitan u vezi .......iako moram priznati da mi se sviđa tvoj stav duhovit i jako zreo nacin razmisljanja thumbup

ajd složili smo se barem u nečemu...kad bi smo se u svemu složili ne bi bilo zanimljivo... Namig
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyFri 18 Nov 2011 - 10:47

da da imas pravo nebi bilo zanimljivo Namig
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptySun 15 Jan 2012 - 13:42

poverenje, postovanje, strpljenje
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 EmptyThu 22 Mar 2012 - 23:15

Ljubav, iskrenost.
Meni je to najbitnije.
Back to top Go down
Sponsored content




Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 _
PostSubject: Re: Sta je potrebno za uspesnu vezu?   Sta je potrebno za uspesnu vezu? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Sta je potrebno za uspesnu vezu?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Ljubav i veze *seks*-