REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari o Maite Perroni !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AuthorMessage
pecadosajenos*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
pecadosajenos*

Broj postova : 19
Godina : 35
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 2vj7r7n

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyTue 1 Sep 2009 - 5:45

pocinje da me nervira...
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 2hci0jd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 4:12

meni ona nikad nije bila nešto posebna...
Back to top Go down
Tanja-R9
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Tanja-R9

Broj postova : 1453
Godina : 29
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 20izbf4
Lokacija : Republika Srpska-Teslic

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 4:50

obozavam jeeeeee!!!!!!!!
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 5:44

mislim da je jako lijepa...ali cini mi se da ovo nije glasanje za ko je najlepsa, vec ko je najbolja glumica...a maite nije najbolja....ovde ima starijih glumaca koji naravno zasluzuju titulu vise od nje..ona je tek pocela, za nju ima vremena....
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 2hci0jd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 6:09

pa u naslovu teme piše samo komentari maite perroni...to se onda valjda odnosi na sve,a ne samo na glumu.
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 6:46

ja govorim o glasanju ovom, za najbolju glumicu.... ostali kazu da je zasluzila prvo mesto...
da je glasanje za najlepsu osvojila bi, ali posto je za najbolju ima boljih...to je na prosloj strani
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 2hci0jd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 6:58

oprosti,krivo sam te shvatila...
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 7:01

no problem :A:
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 8:20

Obozavam je...najlepsa mi je na svetu zajedno sa Adrianom Limom i Natalie...
Back to top Go down
Tanja-R9
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Tanja-R9

Broj postova : 1453
Godina : 29
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 20izbf4
Lokacija : Republika Srpska-Teslic

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 10:53

to ne mogu da objasnim...sto je vise gledam sve je vise volim...kada pomislim na nju odmah mi se dan uljepsa
Back to top Go down
**ApA**
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
**ApA**

Broj postova : 5818
Godina : 31
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 34809347

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 3 Sep 2009 - 22:20

Tanja-R9 wrote:
to ne mogu da objasnim...sto je vise gledam sve je vise volim...kada pomislim na nju odmah mi se dan uljepsa

Jaoo ti si luda Tanja :)) :srce:
Back to top Go down
http://genesisrodriguezsrb.fforum.biz/forum.htm
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyMon 7 Sep 2009 - 4:36

SMARA.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyMon 7 Sep 2009 - 5:24

Ja nju volim ... Nekako mi je sva prirodna... najbolja glumica nije, a medju najlepsima jeste :)
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyMon 7 Sep 2009 - 5:47

Lady_X_ wrote:
Ja nju volim ... Nekako mi je sva prirodna... najbolja glumica nije, a medju najlepsima jeste :)

pravo receno lady... :super:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyTue 8 Sep 2009 - 9:11

E sad kad vi tamo vredjate Ely, da napisem ja nesto o "doticnoj":
Maite je po meni jedna glumica koja ulogom u seriji "Rebelde" umislila da je neko i nesto, nesto mnogo veliko i vazno. Mnogo je neiskusna i u "Rebelde" nije bas nesto dobro odglumila njenu ulogu. Kasnije je dobila ulogu u seriji "Cuidado con el Angel" sa Williamom Levyjem. I onda je pocelo da se pise da se ona muva s njim, ja ne sumnjam da je neistina, mislim da je istina jer se ne bi Ely razdvojila od Williama. U seriji "Cuidado con el Angel" joj uloga nije bila dobra i grozno je odglumela. Ne stoji joj da glumi divljakuse i sl., ja bi stavio Camilu Sodi da bude Marichuy. I evo, to je to.
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyTue 8 Sep 2009 - 9:17

Oki tvoje misljenje :D naravno da postujem...volim ih obe i obozavam...ali jbg ne volim ni kad vredjaju mai a ni eli...ali eli nije bila udata za williama niti se razvela..ja mislim da su oni zajednom...a ne verujem da je maite bila u vezi sa williamom i onako nema dokaza...meni se svidjala u ccea ali je mnogo bolja u mi pecado...eto :))))
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyWed 9 Sep 2009 - 3:59

Slazem se sa tashom ali Camila Sodi nikada nebi mogla da odglumi Marichy. Nikada se ona nemoze uporediti sa May. Maite je prirodna a Camila mi je nekako bas umiljata i nije odigrala je dobro ulogu Floresite i mislim da bi se Maite bolje snasla od nje. Pre sam je volela i sada ali ne vise toliko. Maite je najbolja glumica i super je odglumila marichy mislim da nisu mogli da nadju bolju.Ona je najbolja i najlepsa. Neznam dda li ste videli ali May je najlepsa bez sminke pogledajte nju i camilu ili sve ostale.Msm niko se nemoze uporediti sa nju. A za Villiama mislim da je nesto bilo izmedju njih mnogo cudno su se gledali i sigurna sam da je bilo nesto i bas mi je bilo drago jer su oni zakon.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyWed 9 Sep 2009 - 4:57

E i to je jedna razlika u misljenjima...covek vidi ono sto ZELI da vidi...gledajte ovako, neko je siguran da medju njima nije bilo nista i kada vidi neke "sumnjive" slike jednostvano vidi da tu nema niceg vise osim prijateljsta a u seriji glume...nasuprat tome onaj ko misli i jako zeli da oni budu zajedno cim vidi neku sliku ili neki video (pogled, poljubac...) odmah kaze da su zajedno jer on to jednostavno ZELI i zamislja...to ti je to...nista drugo...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyWed 9 Sep 2009 - 7:11

Mi pecado eres tu wrote:
E i to je jedna razlika u misljenjima...covek vidi ono sto ZELI da vidi...gledajte ovako, neko je siguran da medju njima nije bilo nista i kada vidi neke "sumnjive" slike jednostvano vidi da tu nema niceg vise osim prijateljsta a u seriji glume...nasuprat tome onaj ko misli i jako zeli da oni budu zajedno cim vidi neku sliku ili neki video (pogled, poljubac...) odmah kaze da su zajedno jer on to jednostavno ZELI i zamislja...to ti je to...nista drugo...

tako je...svako vidi ono sto zeli da vidi... :super:
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyWed 9 Sep 2009 - 9:00

A naravno novinari UVEK vide da ima naecega samo da bi imali o cemu da pisu...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009 - 2:31

Sve to oni izmisljaju
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 10 Sep 2009 - 6:14

ona je meni tako draga,ko med mi je slatka i lijepa...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyFri 11 Sep 2009 - 2:05

Ona je po meni missssss sveta. Na slikama kada je vidim sve je lepsa i lepsa.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Anlia-gif

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptyThu 1 Oct 2009 - 7:44

Preeelepa jee.....To se ne moze opisati recima.....:DD
Back to top Go down
**ANHELITOS**
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
**ANHELITOS**

Broj postova : 21
Godina : 33
Lokacija : En la playa con el sol y olas...

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 EmptySat 3 Oct 2009 - 14:34

ZAISTA PREEEELEPA GLUMICA,PO MENI NAJLEPSA GLUMICA IZ TELENOVELA,IMA PRELEP OSMEH I SAVRSENE CRTE LICA,SKROZ JE PRIRODNA I TO MI SE MNOGO DOPADA KOD NJE
NAJLEPSA JE,MOGU SAMO DA JOJ ZAVIDE!!!!MAY TU ERES UN ANGEL PARA MI!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Komentari o Maite Perroni !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 16Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Maite Perroni-