REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari o Maite Perroni !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyTue 9 Aug 2011 - 8:39

Ne.Nije zbog Levia i da je glumila sa Evorom dva puta isto bih rekao...Na osnovu tri novele ne može se neko proglasiti kraljicom.
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tda3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyTue 9 Aug 2011 - 8:47

maite es mi princesa wrote:
Maite dusa moja mnogo je volim enamorado
Stvarno je odlicna glumica i mnogo je lepa.Definitivno je zasluzila titulu kraljice TV novela ljubav

Slazem se, nekom kao ona dovoljna je i jedna serija da postane kraljice TV novela!!! :P: :P: :P:
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyTue 9 Aug 2011 - 10:20

:super:
Stvarno Maite odlicno glumi jeste da su CCEA i TDA bile glupe serije ali je Maite odlicno odradila svoj deo posla...
Ali je u Mi Pecado i Mujeres asesinas 3 pokazala sta ume :D:
Back to top Go down
Milicasvc
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milicasvc

Broj postova : 151
Lokacija : Beograd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptySun 4 Sep 2011 - 2:40

Koncerti se odlažu za decembar ili januar.
Back to top Go down
sneks
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sneks

Broj postova : 244
Godina : 40
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 2585ff6

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyWed 7 Sep 2011 - 9:36

ja sam je obozavala kao maricuj.predivna je,i njeno pevanje mi se dosta dopada
Back to top Go down
todora
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
todora

Broj postova : 730
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Wgqiwx
Lokacija : zasekogaš so mojot Toše-te sakam angele

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptySun 11 Sep 2011 - 6:59

moja omiljena glumica..prelepa je i predivno i glumi i peva....sta reci vise...moja diva
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tda3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyThu 15 Sep 2011 - 19:58

Rose ♥ wrote:
U Washingtonu

[You must be registered and logged in to see this link.]


Uuu koliko je lepsa Maite od Dulce sad o.O , a tamo u RBD mi je Maite bila totalno neutralna... :)
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Kf4npd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyThu 15 Sep 2011 - 23:47

Na toj slici je Maite mnogo ljepse ispalaa,mada je meni Maite najljepsa bivsa clanica RBD-a.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 16 Sep 2011 - 3:04

Srpski William Levy wrote:
Rose ♥ wrote:
U Washingtonu

[You must be registered and logged in to see this link.]


Uuu koliko je lepsa Maite od Dulce sad o.O , a tamo u RBD mi je Maite bila totalno neutralna... :)

Xaxa sad??
Ona je oduvek bila najlepsaa, ali oduvek, Dul ne moze sa njenom lepotom nikada da se poredi. :P
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tda3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 16 Sep 2011 - 9:04

AnGel_Perroni wrote:
Srpski William Levy wrote:
Rose ♥ wrote:
U Washingtonu

[You must be registered and logged in to see this link.]


Uuu koliko je lepsa Maite od Dulce sad o.O , a tamo u RBD mi je Maite bila totalno neutralna... :)

Xaxa sad??
Ona je oduvek bila najlepsaa, ali oduvek, Dul ne moze sa njenom lepotom nikada da se poredi. :P

Pa moras priznati da u RBD je bila dosta neprimetna, ove dve su bile u prvpm planu, ali sada se vidi da je Maite zaista najlepsa....
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 16 Sep 2011 - 9:07

Meni je Dulce lepša....
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 16 Sep 2011 - 20:22

Srpski William Levy wrote:
AnGel_Perroni wrote:
Srpski William Levy wrote:
Rose ♥ wrote:
U Washingtonu

[You must be registered and logged in to see this link.]


Uuu koliko je lepsa Maite od Dulce sad o.O , a tamo u RBD mi je Maite bila totalno neutralna... :)

Xaxa sad??
Ona je oduvek bila najlepsaa, ali oduvek, Dul ne moze sa njenom lepotom nikada da se poredi. :P

Pa moras priznati da u RBD je bila dosta neprimetna, ove dve su bile u prvpm planu, ali sada se vidi da je Maite zaista najlepsa....

Daa, uvek je bila zadnja u planu. Neprimecena, vise su Dul i Anahi bile u centru paznje. Alii Mai je uspela da sama postigne velikii uspeh.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
sxomi
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sxomi

Broj postova : 213
Godina : 36
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 F_rqjlm_7d6ae14
Lokacija : Novi Beograd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyTue 4 Oct 2011 - 7:32

dosta je bilo serija sa Maite...pocela je da smara...
Back to top Go down
Lucero Colunga
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero Colunga

Broj postova : 468
Fan-gif : Lucero,Maite,Silvia &lt;3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyTue 4 Oct 2011 - 19:07

ja mislim da je maite 10000 puta lepsa od dulce :P
Back to top Go down
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyWed 5 Oct 2011 - 3:02

Cudo sta sve sminka moze ona je najbolji primer. Mislim da ce jos dugo snimati serije sa junakinjama do 20god ahahahha
za ozbijnije uloge ipak treba talenta
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tda3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyWed 5 Oct 2011 - 6:38

Pa bolje mlade uloge da snima. A Maite je bas primer lepote bez mnogo sminke.....
Back to top Go down
Lucero Colunga
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero Colunga

Broj postova : 468
Fan-gif : Lucero,Maite,Silvia &lt;3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyWed 5 Oct 2011 - 22:44

Pa sto ne bih snimala uloge u kojima ima 20 god...msm stv...a prelepa je i bez sminke i sa sminkom xD
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyThu 6 Oct 2011 - 0:21

Pogledajte njene slike bez sminke, parava je lepotica. Dok su druge glumice kao naprimer Anahi uzass. :DD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tda3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyThu 6 Oct 2011 - 7:57

To jeste. Maite je od njih nalepsa bez sminke, a i sa sminkom.
To je zato sto ima krupne oci, duge i guste trepavice i deblje obrve.

Evo Maite je bez sminke skoro ista
[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo Anahi strasno o.O
[You must be registered and logged in to see this image.]

i Dulce obicna skroz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Kf4npd

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 21 Oct 2011 - 8:14

Maite i Dulce su stvarno divne bez sminke,Anahi ima nekih slika gdje je dobro ispala bez sminke thumbup thumbup
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba &lt;3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 21 Oct 2011 - 8:32

Maite je najlepsa i sa i bez sminke enamorado Nekako ona zraci pozitivno i to je to :D Nije neko nevinasce i ne oblaci se tako i ne izgleda tako ali nija sad ni neka pustena sa lanca....Meni je ona prelepa, Dulce ne moze ni u cemu da se meri sa njom enamorado
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 21 Oct 2011 - 8:39

Iskreno meni se Maite ogadila posle dve serije sa Wiliamom i jednostavno ne mogu da je volim....
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Tda3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 21 Oct 2011 - 22:47

maite es mi princesa wrote:
Maite je najlepsa i sa i bez sminke enamorado Nekako ona zraci pozitivno i to je to :D Nije neko nevinasce i ne oblaci se tako i ne izgleda tako ali nija sad ni neka pustena sa lanca....Meni je ona prelepa, Dulce ne moze ni u cemu da se meri sa njom enamorado

Slazem se skroz. Nju je skoro nemoguce ne voleti.
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba &lt;3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptyFri 21 Oct 2011 - 22:50

Srpski William Levy wrote:
maite es mi princesa wrote:
Maite je najlepsa i sa i bez sminke enamorado Nekako ona zraci pozitivno i to je to :D Nije neko nevinasce i ne oblaci se tako i ne izgleda tako ali nija sad ni neka pustena sa lanca....Meni je ona prelepa, Dulce ne moze ni u cemu da se meri sa njom enamorado

Slazem se skroz. Nju je skoro nemoguce ne voleti.

Slazem se, ona je tako neododljiva enamorado enamorado
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 EmptySat 22 Oct 2011 - 3:21

meni je ona ok uvek mi je bila obicna
doduse obozavala sam je dok je trajala mi pecado
sad mi je opet okej,simpaticna al nista vise
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 15 Empty

Back to top Go down
 

Komentari o Maite Perroni !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 15 of 16Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Maite Perroni-