REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari o Maite Perroni !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AuthorMessage
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptySun 14 Feb 2010 - 2:54

Boze....ona je sve lepsa i lepsa.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptySun 14 Feb 2010 - 5:52

:super: :super: :super:
Back to top Go down
MISA
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
MISA

Broj postova : 1894
Lokacija : Mystic Falls & New Orleans

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptySun 21 Feb 2010 - 8:20

Super glumica i pevacica!
Back to top Go down
http://fashion-teens.net
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptySun 21 Feb 2010 - 8:42

najbolja mi je u mi pecado..al vise je volim kao pevacicu..u RBD ima najbolji glas..
Back to top Go down
Nata
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nata

Broj postova : 476
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Renatayjeronimo2
Lokacija : SilvaLand

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyMon 22 Feb 2010 - 11:17

Gledala sam je samo kao Marichuy, ali sviđa mi se, preslatka je, i dobro glumi!
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 23 Feb 2010 - 4:03

Ona mi se definitivno vise svidja kao Marichy nego kao lukresija...i lepsa je i nzm preeeslatko glumi Marichy...
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 23 Feb 2010 - 7:07

Mnogo mi je zgodna i lepa, pre je nisam nesto voleo, ali sad . . . mmm, obozavam je.
Back to top Go down
Barbara Greco
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Greco

Broj postova : 147
Godina : 28
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 21mte78
Lokacija : con mi Barby preciosa ;)

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 23 Feb 2010 - 23:54

Super je glumica!!! Bila mi je dobra i u serojo CCEA a sada i u Mi pecado.....ma odlicna
Back to top Go down
Sara
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sara

Broj postova : 74
Godina : 31
Fan-gif : Prevelik fan gif ! Administracija.
Lokacija : With GossipGirl stars and with my werewolf Jacob

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyThu 25 Feb 2010 - 10:51

Ona je andjeo,savrsena zena,malo je punija,ali skroz malo,ali meni je to slatko najbolja,najljepsa i zauvjek najdraza maite...obozavam je...mi angel <3
Back to top Go down
Sara
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sara

Broj postova : 74
Godina : 31
Fan-gif : Prevelik fan gif ! Administracija.
Lokacija : With GossipGirl stars and with my werewolf Jacob

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyThu 25 Feb 2010 - 11:07

Jeste li znali da je dobila ulogu za najbolju latino glumicu i to bez dileme za ulogu slijepice i odrapane Marichuy u Cuidado con el Angel i to je samo jedan od dokaza ko je ona...andjeo,svetica...a Elisabeth je odvratna...bas je nekako antipaticna i u Anali mi nije nesto odglumila(a ni Anali nije neka serija)...ona je izmislila da je trudna sa Williamom jer ju je on kanio ostaviti i biti sa Maite,ali ona je kao u 3 mjesecu trudnoce,a stomaka ni na mapi...cak je i smrsla..:PP
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyFri 26 Feb 2010 - 4:05

MENI JE ONA THE BEST.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 218202510M5RG95

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyFri 26 Feb 2010 - 10:33

Sara wrote:
Jeste li znali da je dobila ulogu za najbolju latino glumicu i to bez dileme za ulogu slijepice i odrapane Marichuy u Cuidado con el Angel i to je samo jedan od dokaza ko je ona...andjeo,svetica...a Elisabeth je odvratna...bas je nekako antipaticna i u Anali mi nije nesto odglumila(a ni Anali nije neka serija)...ona je izmislila da je trudna sa Williamom jer ju je on kanio ostaviti i biti sa Maite,ali ona je kao u 3 mjesecu trudnoce,a stomaka ni na mapi...cak je i smrsla..:PP

Jao meni hahahhahahahahahah
ELi smrsala?Da joj vidis stomacine brate!!!9 mesec i srecna sa Wiliamom!Jos furaju nova auta!

A sto se tice Maite ok je,slatka!Nisam je nidje gledao da bih mogao komentarisati njenu glumu niti slusao kako peva!
Inace Sara ne pisi post za postom!Procitaj pravila!
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
-Jexy-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-Jexy-

Broj postova : 1818
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Satc_reading
Lokacija : WiTh SeGuNdO cErNaDaS, tOrReS aNd MeSsI...^^:D

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyFri 26 Feb 2010 - 10:41

Maite punija??? Maite je skroz ok sto se tice njene kilaze...uopste nije punija nego sto treba...!
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 218202510M5RG95

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyFri 26 Feb 2010 - 10:53

Ma pusti je bre vidis da lupa :D

Sara wrote:
Jeste li znali da je dobila ulogu za najbolju latino glumicu i to bez dileme za ulogu slijepice i odrapane Marichuy u Cuidado con el Angel i to je samo jedan od dokaza ko je ona...andjeo,svetica...a Elisabeth je odvratna...bas je nekako antipaticna i u Anali mi nije nesto odglumila(a ni Anali nije neka serija)...ona je izmislila da je trudna sa Williamom jer ju je on kanio ostaviti i biti sa Maite,ali ona je kao u 3 mjesecu trudnoce,a stomaka ni na mapi...cak je i smrsla..:PP

Provali obojeno ::D:
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyFri 26 Feb 2010 - 22:51

Elizabeth smrsala i laze..hehe a Maite malo punija.
Nista od toga nije tacno, ja volim i maite i Elizabeth tako da su mi one the best.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Sara
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sara

Broj postova : 74
Godina : 31
Fan-gif : Prevelik fan gif ! Administracija.
Lokacija : With GossipGirl stars and with my werewolf Jacob

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 2 Mar 2010 - 6:49

A sta je vama???Ja sam to rekla u sali...nak bezze jer mi Ely nije najdraza glumica...znam i ja da je trudna ali mi to nije neka super vjest,a uostalom to sam procitala u jednom caspisu....a sto se tice toga da je mai punija...iako nju obozavam to je istina nije naka zgodnica,ali je ipak najljepsa na svijtu i najbolja!!!
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 218202510M5RG95

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 2 Mar 2010 - 6:53

Sara wrote:
A sta je vama???Ja sam to rekla u sali...nak bezze jer mi Ely nije najdraza glumica...znam i ja da je trudna ali mi to nije neka super vjest,a uostalom to sam procitala u jednom caspisu....a sto se tice toga da je mai punija...iako nju obozavam to je istina nije naka zgodnica,ali je ipak najljepsa na svijtu i najbolja!!!

A sta je tebi??Ako je Maite punija ja ne znam sta je tebi mrsavo!
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 2 Mar 2010 - 6:58

ja nisam neki fan maite..al devojka skroz OK izgleda..skroz je zgodna sa svim oblinama sto jedna zena treba da ima..pa ne treba da bude ko akrep..cak bi mogla i da se ugoji slobodno..
Back to top Go down
Sara
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Sara

Broj postova : 74
Godina : 31
Fan-gif : Prevelik fan gif ! Administracija.
Lokacija : With GossipGirl stars and with my werewolf Jacob

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 2 Mar 2010 - 7:10

A sta je tebi??Ako je Maite punija ja ne znam sta je tebi mrsavo!

Pa mrsavo je naprimjer Jacqueline Bracamontes,a ja rekoh da mi je to sto Miate nije kodtur bas slatko i treba da ima stomaka...a ne samo kost i koza!!!Nisam mislila nista lose...sta odmah napadate...pa zaboga ja volim Maite nikad ne bih rekla nesto ruzno o njoj,a ja mislim da nije najzgodnija na svijetu!!!!!!!!!!!
P.S:Izvinjavam se sto sam iznjela svoje misljenje,najbolje bi bilo da od sad mislim kao i vi....
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 218202510M5RG95

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 2 Mar 2010 - 7:12

Sara wrote:
A sta je tebi??Ako je Maite punija ja ne znam sta je tebi mrsavo!

Pa mrsavo je naprimjer Jacqueline Bracamontes,a ja rekoh da mi je to sto Miate nije kodtur bas slatko i treba da ima stomaka...a ne samo kost i koza!!!Nisam mislila nista lose...sta odmah napadate...pa zaboga ja volim Maite nikad ne bih rekla nesto ruzno o njoj,a ja mislim da nije najzgodnija na svijetu!!!!!!!!!!!
P.S:Izvinjavam se sto sam iznjela svoje misljenje,najbolje bi bilo da od sad mislim kao i vi....

A izvini ko te napao?I cime te ko napao?

P.S. forum i jeste da se iznose misljenja!I naravno da ne mislimo svi isto


Last edited by hari_95 on Tue 9 Mar 2010 - 9:57; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
yo soy rebelde
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
yo soy rebelde

Broj postova : 1188
Godina : 30
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Tumblr_inline_mgtoovHGKj1rdbmmk
Lokacija : Los Angeles (In My Dreams)

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptySat 6 Mar 2010 - 12:04

JOJ KAKO ME NERVIRA OVA SARA I VI MENI NESTO KAZETE DOSLA JE SAANAMEROM DA SAMO VREDJA..Prvo jacky pa onda eugeinia mai a sad i elyy ostavi i njih nias na miru o moj bozeeee rekla sam ja da si dosla samo da vredjassss i sigrurno si ona o kojoj se prica da se reguje po 1247 nikova i unistava forum da j oladi malo


sory zbog SPAMA al morala sam joj reci
Back to top Go down
*Uckermannka 94*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
*Uckermannka 94*

Broj postova : 457
Godina : 29
Lokacija : Sama sa Uckerom

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyTue 9 Mar 2010 - 9:51

volim je ali mi je na poslednjem mestu u RBD-u
Back to top Go down
benu :)
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
benu :)

Broj postova : 677
Godina : 33
Fan-gif : Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 12672

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptySun 14 Mar 2010 - 12:09

maite obožavam :srce: hoće li skoro zaigrati u nekoj novoj seriji? znam da je bilo priče da će igrati u Cuna de Lobos i još jednoj seriji, ali koliko znam ništa nije potvrđeno...
Back to top Go down
InLove
Banovan član
Banovan član
InLove

Broj postova : 218

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyMon 5 Apr 2010 - 0:45

Maite je super glumica,swe je bolja, odlicna je i pewachica swe najbolje o njoj!!!!!! :59:
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 EmptyFri 9 Apr 2010 - 22:23

MAY I LOVE YOU
STA DRUGO RECI ZA TOG ANDJELA... :hg:
M A I T E P E R R O N I YOU ARE THE BEST
:srce: LEVYRRONI 4EVER LOVE :srce: :srce:
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 _
PostSubject: Re: Komentari o Maite Perroni !   Komentari  o Maite Perroni ! - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

Komentari o Maite Perroni !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 16Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Maite Perroni-