REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Seka Aleksic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Seka Aleksic - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyWed 26 Oct 2011 - 7:02

ima dobrih pjesama i na početku karijere sam je gotivio,ali mi se sad kao pojava nikako ne sviđa...
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyWed 26 Oct 2011 - 7:28

Quote :
Zgrozen sam ovom kozom

hahahahah xDD I ja isto tako o njoj xD
Mada ima dobrih pesama thumbup thumbup
mada sam je i zgotovila na neki nacin, druzi se sa cecom, a i posle one izjave o merlinovom koncertu :)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyWed 26 Oct 2011 - 8:21

Jedna priča za beogradske, druga za sarajevske novinare. Naime, kada je Seka posljednji put u avgustu gostovala u Sarajevu tačnije u restoranu “Bazeni”, razgovarala je sa novinarima Hayatove emisije “Glam-blam”. Kada su je pitali šta ona misli o njegovom koncertu u Beogradu, Seka je sa smješkom odgovorila kako nema ništa protiv toga da Merlin održi koncert u Beogradu.
Naprotiv, ona ga, kako je rekla, izuzetno cijeni i poštuje njegov rad, te da će ako nigdje te večeri ne bude radila, sigurno otići na njegov koncert!
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 11:21

Seka Aleksić: Brak mi nije u krizi, ali još nisam trudna!
Iako je (kao i Jelena Karleuša) najavila medijsku ćutnju, Seka Aleksić je na koncertu Ace Lukasa, na koji je došla u pratnji supruga Veljka Piljkića, rado dala izjavu za novinare. Čini se da je našim zvezdama "medijska ćutnja" prilično nepoznat pojam! Naime, isprovocirana pitanjima, u emisiji "Ekskluziv" Seka se odala i time prekinula "tišinu". Na pitanje kako komentariše naslove da joj je brak u krizi, Seka je prevrnula očima i progovorila: "Evo kao što vidite, brak mi je u krizi! Nisam mogla da verujem kada sam to pročitala", rekla je Seka i dodala: "Bogu hvala, dobro smo, imamo svega, i više nego što nam treba."
Ona je skoro kupila i psa, i ovom prilikom je zahvalila fanovima na pomoći. Toliko je srećna zbog njega da je rešila i da se pohvali njegovom slikom. Trudna još uvek nije, što je pokazala u kameru, zadižući crni sako koji je imala na sebi. Na kraju, iako nije planirala, Seka je odala tajnu: "Ušla sam u studio, preslušavam pesme za novi album koji će izaći u martu mesecu sledeće godine."
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 21 Apr 2012 - 0:46


Deef do sada naaajjaaaca pjesma :D KRALJICA
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:15

Seka Aleksic - Page 2 Seka-aleksic-3
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:16

Seka Aleksic - Page 2 Seka-aleksic-kim
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:17

Seka Aleksic - Page 2 Seka-aleksic-1-e1336141610900
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:17

Seka Aleksic - Page 2 Seka-aleksic-2-e1336141573401
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:17

Seka Aleksic - Page 2 Seka-aleksic-3-e1336141543251
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:18

Seka Aleksić proslavila rođendan sa fanovima!
Seka Aleksic - Page 2 Seka-rodjendan
Seka Aleksić juče je obeležila 31. rođendan, i to velikom žurkom na kojoj nije bilo njenih kolega sa kojima se inače druži, ali je zato bilo mnogo obožavalaca! Folk zvezda se odlučila za proslavu na jednom beogradskom splavu, na kojem su joj, pored supruga Veljka Piljikića, društvo pravili najvatreniji fanovi, i to iz celog regiona!
Sekini poštovaoci doneli su svojoj ljubimici mnoštvo poklona, a najzapaženije su bile roze rolšue, koje će joj svakako koristiti. Aleksićeva se potrudila da na slavlju bude obilje ića i pića, a njeni obožavaoci obradovali su je balonima. Slušala se, naravno, Sekina muzika – njen najnoviji hit “Lom, lom” odjekivao je svom snagom, i to u izvođenju fanova!
“Mesec dana smo se spremali za ovaj dan jer je Seka naša omiljena pevačica i mnogo je volimo, kako zbog njenih pesama, tako i zbog šarma, neposrednosti, ali i humanosti”, poverio nam je jedan od gostiju, dok folk zvezda nije krila oduševljenje zbog pažnje koju je dobila. “Hvala svima na lepim željama. Danas se osećam odlično, a verujem da će naredni period biti još bolji. Fanove sam obradovala novim pesmama, a biće još iznenađenja. Ovu proslavu sam napravila specijalno za njih”, izjavila je Aleksićeva.
Seka Aleksić je od svog supruga Veljka Piljikića za rođendan dobila “samsung galaksi tab”, a svoje oduševljenje podelila je i sa prijateljima na Tviteru. “Hvala mom divnom mužiću!”, napisala je pevačica.
S obzirom na to da je nekoliko dana pre rođendana pravila spisak šta bi sve volela da dobije, verujemo da joj je Veljko ispunio želju baš sa tog spiska.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:09

Seka Aleksic - Page 2 AtP_gu5CMAAwLkE
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:09

Seka Aleksic - Page 2 AtIVO4VCEAA8vEK
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:10

Seka Aleksic - Page 2 AtINFWwCQAI_5Gb
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:10

Seka Aleksic - Page 2 Nx87570629j:tw1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:11

Seka Aleksic - Page 2 ?size=l
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:12

Seka Aleksic - Page 2 AscoL_-CQAEST54
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:12

Seka Aleksic - Page 2 AsDk9hgCEAMAh-B
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 19 May 2012 - 0:13

Seka Aleksic - Page 2 Ar-tTz8CIAAc12N
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyFri 8 Jun 2012 - 1:27

Bez komentara o ovoj personi.Svaki je suvišan haha
Back to top Go down
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptySat 9 Jun 2012 - 10:20

Meni se njene pesme nikad ne dopadnu na prvo slusanje ali posle nekoliko dana mi obavezno udju u usi . haha Kad god gledam Seku u nekoj emisiji uvek me odusevi.Ja za njeno oblacenje nemam komentar Ijo xD
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyMon 11 Jun 2012 - 10:16

Tekstovi njenih novih pesama su mi bas onako droljski i jeftini! Zivi uzas! thumbdown
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyTue 12 Jun 2012 - 4:17

arija* wrote:
Meni se njene pesme nikad ne dopadnu na prvo slusanje ali posle nekoliko dana mi obavezno udju u usi . haha Kad god gledam Seku u nekoj emisiji uvek me odusevi.Ja za njeno oblacenje nemam komentar Ijo xD
Ovaj novi album pravi lom thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyTue 12 Jun 2012 - 10:18

Evo i spota za pesmu "Ale, ale" koji nema veze sa tekstom pesme:


Isto kao što je uradila i za "Sobu 22". -.-

Ja volim neke njene pesme, od novih mi se sviđa "Lom, lom".
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 EmptyTue 12 Jun 2012 - 12:06

Nije tako lose, ona bozanstveno izgleda.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Sponsored content




Seka Aleksic - Page 2 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Seka Aleksic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-