REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Aewnyr

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyTue 6 Apr 2010 - 6:48

Pasion de Gavilanes je nama poznata TV Novela... svi znamo njen tok radje.. cak sta vise skoro se snimao i meksicki rimejk koji se takodje prikazivao kod nas tacnije na TV PINK... Antena 3 (spanska televizija) je u Spaniji prikazivala seriju Pasion de Gavilanes koja je obarala sve rekorde gledanosti...Poznate produkcijske kuce Endemol España i Telemundo u martu su potpisali sporazum o saradnji, i tako je Endemol España stekao tu privilegiju da snima rimejk Telemundovih sapunica... Njihov rimejk ce se prikazivati samo jednom u nedelji, a jedna epizoda traje neverovatnih 90 minuta... Ocekuje se da ce u ovoj spanskoj verziji Gavilanes igrati spanski glumci, ali se ne iskljucuje i mogucnost da ce u seriji zaigrati i neki latino americki glumac/glumica...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Aewnyr

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyTue 6 Apr 2010 - 6:48

Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 218202510M5RG95

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyTue 6 Apr 2010 - 6:55

Ne moze bit' rimejk od PDG kad je i PDG rimejk :)
Inace ja necu gledati,od FELS-a mi se sve zgadilo :D
Samo me eto zanimaju ko su glumci ?
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyTue 6 Apr 2010 - 9:12

ova sto glumi Normu je slatka ali mi nisu poznati glumci... sigurno ce biti bolja od FELS
Back to top Go down
♥ nenalevy ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ nenalevy ♥

Broj postova : 1153
Godina : 33
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Miradaspeq
Lokacija : La casa LOMBARDO... :)

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyTue 6 Apr 2010 - 23:18

Opet rimejk.....joj kad ce vise shvatiti da je ova serija bila fenomenalna i da nikad nece moci da naprave ni upola dobru kopiju......samo gube vreme......
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyTue 6 Apr 2010 - 23:34

♥ nenalevy ♥ wrote:
Opet rimejk.....joj kad ce vise shvatiti da je ova serija bila fenomenalna i da nikad nece moci da naprave ni upola dobru kopiju......samo gube vreme......

u potpunosti se slazem...
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
-Jexy-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-Jexy-

Broj postova : 1818
Godina : 27
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Satc_reading
Lokacija : WiTh SeGuNdO cErNaDaS, tOrReS aNd MeSsI...^^:D

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyWed 7 Apr 2010 - 0:32

Pretpostavljam da ce biti bolja od FELS-a, glumci su mi simpaticni, mada ne znam nijednog... haha
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyWed 7 Apr 2010 - 4:20

♥ nenalevy ♥ wrote:
Opet rimejk.....joj kad ce vise shvatiti da je ova serija bila fenomenalna i da nikad nece moci da naprave ni upola dobru kopiju......samo gube vreme......

POTPIS!!!!!! :srce:
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyWed 7 Apr 2010 - 9:37

i PDG je rimejk, original je Las aguas mansas, mada se slazem da smaraju vise sa rimejkovima, ali Spanci dobro prave serije tako da ova valjda nece biti propast iako je verovatno necu gledati
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyWed 7 Apr 2010 - 20:03

aw slazem se sa tobom :)
slatki su mi svi glumci
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyWed 14 Apr 2010 - 21:20

Back to top Go down
Marko92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marko92

Broj postova : 330
Godina : 32
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 3008ims
Lokacija : Zacatillo

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 15 Apr 2010 - 2:03

Glumci su za mene totalni anonimusi...
Necu gledati ovo jer mi je dosadila ta prica koju sam gledao u dve verzije
Back to top Go down
http://www.borkatomovic.co.nr
♥ nenalevy ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ nenalevy ♥

Broj postova : 1153
Godina : 33
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Miradaspeq
Lokacija : La casa LOMBARDO... :)

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 15 Apr 2010 - 11:39

Marko92 wrote:
Glumci su za mene totalni anonimusi...
Necu gledati ovo jer mi je dosadila ta prica koju sam gledao u dve verzije

:super: :super: :super: ...TAKODJE!
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyWed 21 Apr 2010 - 23:17

Iako je PDG rimerjk,to je naj novela ikada
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 22 Apr 2010 - 1:58

♥ nenalevy ♥ wrote:
Opet rimejk.....joj kad ce vise shvatiti da je ova serija bila fenomenalna i da nikad nece moci da naprave ni upola dobru kopiju......samo gube vreme......
potpisujem skroz! :super:
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 22 Apr 2010 - 7:19

Slazem sa da PdG nista ne moze da zameni...ne volim remakove...cak ni FELS nije uspela..ali spanci ce sigurno dobro uraditi posao(poput STNHP,koja je 100x bolja od kolumbijskog originala i SSNHP),dodace sigurno neke nove elemente,modernizovati seriju...I garant nece biti bukvalno telenovela...nisu ni oni ludi da prave potpuno istu radnju,jer je PdG bila medju najgledanijim novelama u Spaniji...Samo je televisa zasrala,napravila FELS koja je je bila u najmanjim rangovima gledanosti
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 22 Apr 2010 - 7:28

u potpunosti se slazem...ali PDG niss ne moze da zamjeni
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 22 Apr 2010 - 11:50

Ucinice da mi i PDG dosadi od toliko kopija ! Sta je ovo posle FELS neko razmislja o ponavljanju serije ... OMG....
Mada su to ipak spanci, oni su dobri glumci i dobro rade serije, videcemo..
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyThu 22 Apr 2010 - 23:42

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 334tgjq

Originaria de Colombia, fue emitida con enorme éxito en más de 60 países. Basándose en la trama argumental central de la serie, Antena 3 trasladará el espíritu original de la ficción a una serie de gran formato para su emisión en el prime time semanal. Con el nuevo proyecto de ficción de Antena 3 para el horario estelar, España será el primer país del mundo que estrenará su propia versión de “Pasión de Gavilanes”, cuyos derechos han comprado también otros países, como México o Brasil.

En su adaptación para Antena 3, Gestmusic mantendrá la trama central que ha convertido a “Pasión de Gavilanes” en un éxito internacional, aunque variará algunos de sus planteamientos. Así, primará el clima de suspense e intriga, con nuevas tramas que sorprenderán a los seguidores de la versión original.

Rodolfo Sancho, Roger Berruezo y Alejandro Albarracín encabezan el reparto de la versión española de “Pasión de Gavilanes”. La acción se desarrollará en decorados naturales y exteriores de distintos puntos de nuestro país.

Además de los tres actores protagonistas (Rodolfo Sancho, Roger Berruezo y Alejandro Albarracín), la serie contará en sus papeles principales con Claudia Bassols, Diana Palazón y Alicia Sanz, actrices que encarnarán a las hermanas Elizondo: Norma, Sara y Lucía, respectivamente.

Carme Elías dará vida a la madre de las tres chicas, Gabriela Cortés, y el actor Fernando Andina será Fernando Ribas, novio de Norma. Otro personaje destacable es Rosario Montes, cantante y el amor de Frank Reyes, a quien da vida la actriz Norma Ruiz

Basada en la novela “Las Aguas Mansas” y creada por Julio Jiménez en Colombia, “Pasión de Gavilanes” fue estrenada en el año 2003 en Canal Caracol y pronto se convirtió en uno de los mayores éxitos de la televisión colombiana. En su emisión, la serie, de 188 episodios, tuvo un share medio del 61,1%, y su capítulo final, el 2 de diciembre de 2004, alcanzó el 67,5%. Es el programa más visto en la historia de la televisión colombiana, superando a Betty la Fea en RCN Televisión.

En su emisión en Antena 3, “Pasión de Gavilanes” supuso un auténtico fenómeno social, que fue más allá de sus resultados de audiencia. Estrenada el 20 de junio de 2005, en pocos días se convertiría en una de las citas obligadas para los 2,4 millones de fieles y el 23,4% de share que haría de esta producción la oferta líder de su franja de emisión.


promo




Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) V33n6r
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyFri 23 Apr 2010 - 0:05

Meni se svidja ovo posle odgledanih promoa... :))
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyFri 23 Apr 2010 - 4:40

:super: super je...ali ne mogu po 300 put da gledam isto...glumci su mi skroz slatki...
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyFri 23 Apr 2010 - 4:48

bice dobro
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptyFri 23 Apr 2010 - 11:17

meni ovo po dosadasnjim promoima deluje ok
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptySat 24 Apr 2010 - 5:11

prva epka je extra, mnogo dobra
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) 2hci0jd

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) EmptySat 24 Apr 2010 - 5:55

sviđa mi se ovo:)
Back to top Go down
Sponsored content




Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) _
PostSubject: Re: Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)   Pasion de Gavilanes (spanski rimejk) Empty

Back to top Go down
 

Pasion de Gavilanes (spanski rimejk)

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele-