REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Emina Jahovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 7 Sep 2012 - 2:41

Uskoro spot i verzija na srpskom jeziku! Emina Jahović – Sandal: Moj i Mustafin duet je pravi hit u Turskoj!

Pop pevačica Emina Jahović-Sandal, koja sama osmislila kompozicije i tekstove za svoje hit numere, krajem godine publici će predstaviti novi kompakt disk koji je pažljivo pripremala. Dok se bude spremala za obaveze koje je čekaju prilikom promocije novih pesama, prelepa brineta će sa suprugom, turskom muzičkom zvezdom Mustafom Sandalom, otići u obilazak srednje i južne Afrike. To će biti prvo duže zajedničko putovanje supružnika od kada je u njihov dom u Istanbulu, pored četvorogodišnjeg sina Jamana, pre šest meseci “stigao” i maleni Javuz. Pre toga, srpska Penelope Kruz prvi put će izdati pesmu za tursko tržište za koju je snimila i spot u kome izgleda savršeno i pored toga što je nedavno po drugi put postala majka.
Nedavno ste snimili pesmu i spot za tursko tržište, kako ste se odlučili na taj korak?
“Trebalo je mnogo vremena da se odlučim i snimim numeru na turskom. Imala sam do sada mnogo ponuda, ali sam propuštala šanse jer nisam bila dovoljno hrabra da se odlučim na takav korak. Pre svega, moje znanje turskog nije bilo dovoljno dobro da bih mogla da pišem tekstove na tom jeziku, tako da nisam razmišljala u tom pravcu. Međutim, suprug mi je nedavno napisao divan tekst i shvatila sam da je došlo pravo vreme da se predstavim i turskom tržištu. Rado sam prihvatila ponudu za sponzorstvo od tamošnjeg ‘Telekoma’, što je izuzetan uspeh.”
Odlučili ste da pre nego što singl bude objavljen snimite i spot, da li vam je bilo teško da odaberete saradnike za ekranizaciju nove numere?
“Budući da imam velikog sponzora i da prvi put radim za tamošnje tržište na meni je bila velika odgovornost. Kao i uvek, tom poslu sam pristupila vrlo profesionalno i izabrala sam odličnu ekipu. Spot je snimljen u Beogradu, a potpisuje ga moj stalni saradnik Miloš Nadaždin. Osim njega, izabrala sam i odličnu ekipu snimatelja, koreografa iz Istanbula, šminkera i frizera. Odlučila sam da ovu numeru snimim i na srpskom jeziku, jer smatram da bi i ljudi koji ovde žive trebalo da uživaju u tim divnim melodijama. Pesma se za tursko tržište zove ‘Poslednja brzina’, dok naslov na srpskom još nismo odabrali.”
Kako je publika u Turskoj prihvatila vaš duet sa suprugom Mustafom Sandalom?
“Publika je vrlo lepo prihvatila taj duet i on je postao pravi hit. Prvi put sam na taj način sarađivala sa suprugom i bilo je to na obostrano zadovoljstvo.”
Kakvi su vam planovi u muzici za naredni period?
“Uskoro izdajem novi album i sva moja energija biće usmerena na to. Pesme su gotove, aranžmani podeljeni, nadam se da će nove melodije uskoro i publika imati priliku da čuje. Prema sadašnjim planovima, kompakt disk bi trebalo da objavim u novembru. Želim da se u narednom periodu posvetim i radu na turskom tržištu, ali to ne znači da ću zapostaviti fanove iz Srbije, već planiram da paraleno radim u obe zemlje.”

Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovic-sandal
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Emina Jahovic - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyTue 11 Sep 2012 - 20:09

Emina Jahovic,pevacica iz Novog Pazara, snimila je reklama sa suprugom Mustafom Sandalom.

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyTue 18 Sep 2012 - 8:11

PRE 30 GODINA KRUPNOOKA SLATKICA A DANAS JOJ NA STASU I GLASU ZAVIDE MNOGI


- Foto izlet 1982. Novi Pazar. Sabina, Mirsad i Emina, pohvalila se sličicom iz detinjstva Emina Jahović.

Ovoj pevačici danas mnogi mogu da zavide na liniji koju je očuvala do savršenstva i posle dva porođaja. Da ju je brat čuvao i kad je bila bebica, dokaz je upravo ova sličica. A kako je Emina izgledala pre 30 godina pogledajte i sami...

Emina Jahovic - Page 7 Maala2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 5 Oct 2012 - 4:48

Ništa od miliona: Emina Jahović dobila “samo” skupoceni sat!


Emina Jahović je večeras doputovala u Beograd. Kako se ekipa Scandala! uverila na licu mesta, malo pre Emine iz bescarinske zone izašao je gradonačelnik Beograda Dragan Đilas. Pošto je u isto vreme (nešto oko 19.05) na aerodrom Nikola Tesla sletelo nekoliko aviona, nismo sigurni odakle je došao. A Emina je doputovala iz Istanbula. Sama! Kada je izašla sačekao je njen PR a mi smo je domah dočekali rečima: “Dobrodošla milionerko”, aludirajući na njen noćašnji “tvit” da je postala dobitnica igre na sreću Loto.
Emina nas je odmah razočarala: “Ma kakvi milioni… Dobila sam sat! Jeste da je skup, ali nisam još uvek milionerka“, dodala je Emina za Scandal.rs.
Ona je odmah sa aerodroma otišla u klub u kojem večeras peva. Sutra se već uveče vraća u Istanbul, a pre toga će se slikati i za jedan novinski editorijal.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 5 Oct 2012 - 23:32

Turcima ne prija Emina Jahović!


Izlazak singla na turskom neizvestan jer se izdavaču ne dopada Jahovićkin piskutav glas i kako govori njihov jezik

Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovic-1349471128-216247

Nije im po meri!
Od izlaska dugonajavljivanog singla Emine Jahović na turskom jeziku po svemu sudeći neće biti ništa, jer se potencijalnom izdavaču ni najmanje ne dopada pevačicin piskavi glas. A ne dopada mu se ni način na koji izgovara reči na turskom jeziku, kaže za Kurir odlično upućen izvor.

- Izdavač bi objavio singl, ali samo ukoliko Emina pristane da pesmu otpeva druga pevačica, a da njen glas ostane kao blaga pozadina. Jahovićkina piskavost nije legla Turcima, a nije ih oduševio ni njen turski jezik. Emina je bila protiv toga i kada se pojavila u seriji „Polje lala“, ali kako je to bio uslov producenata, morala je da pristane. Sada se koleba i najverovatnije od singla neće biti ništa - kaže naš sagovornik, koji trenutno radi na realizaciji serije „Sulejman Veličanstveni“.

On naglašava da se Eminina gluma u „Polju lala“ nije svidela ni gledaocima ni reditelju, pa je glavna junakinja naprasno umrla. Njeno mesto nadomestili su novi likovi, a gledanost serije vrtoglavo je skočila.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySun 7 Oct 2012 - 6:11

Jeste lepa, ali, realno, nema neki glas.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyWed 24 Oct 2012 - 8:55

Emina Jahović trenutno je u Beogradu gde će uskoro u jednoj TV emisiji predstaviti svoj novi singl. Iskoristila je priliku da se u putu do studija fotografiše i pozdravi svoje mnogobrojne fanove. Namestila se na zadnjem sedištu automobila, napravila "pobednički" potez prstima i nasmešila.

Emina Jahovic - Page 7 Largejfef
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyTue 30 Oct 2012 - 2:38

Quote :
Emina Jahović: Javuz i Jaman uživaju u Srbiji!...

Originalno objavljeno na stranici www.svet.rs/najnovije-vesti/emina-jahovic-porodicni-boravak-u-srbiji-iskoristice-za-promociju-novog-singla © svet
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 9 Nov 2012 - 20:47

Emina Jahović skinula Dženifer Lopez


Jahovićka u spotu za pesmu „Da mogu“ iskopirala scene iz Dženiferinog video-klipa „Goin’ in“

Taman što je Kurir otkrio da je Emina Jahović „pozajmila“ scene iz spota Nataše Bekvalac za svoje video-ostvarenje za pesmu „Da mogu“, usledilo je novo otkriće. Pevačica je otišla toliko daleko da je iskopirala i mnoge kadrove iz spota za pesmu „Goin’ in“ Dženifer Lopez koja je objavila u junu mesecu. Osim scena, Emina je plagirala i stajling, pa nosi srebrne pantalone identične onima koje na sebi ima najmoćnija žena na svetu. U Emininom spotu i svetlosni efekti su takoreći isti kao kod Džej Lo, koja će 20. novembra održati koncert u Kombank areni u Beogradu. Ono što je takođe odalo Jahovićku je i „kopi-pejst“ igranje! Na to što je skinula Bekvalčevu i Lopezovu Emina očigledno ne obraća pažnju i maksimalno se posvetila promociji spota.

Inače, ona će prisustvovati Dženiferinom koncertu u Istanbulu. Društvo će joj praviti Jelena Tomašević i Ognjen Amidžić. Ko zna, možda i na ovom spektaklu nešto ošacuje, pa to primetimo u nekom od njenih narednih nastupa.

Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovic-dzenifer-lopez-kopirala-pesma-da-mogu-pesma-goin-in-1352504670-228438
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyThu 15 Nov 2012 - 6:49

Emina Jahovic - Page 7 Eminatwit
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyThu 15 Nov 2012 - 6:59

Deluje mi smešno kad pokušava da kopira Dženifer.A danas sam pročitala negde kako nije zadovoljna koncertom,da je više očekivala.Kao da bi pa ona bolje odradila koncert.Svašta.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 23 Nov 2012 - 21:52

Emina Jahovic - Page 7 5a21b0c8e85d11e183fd1231Emina Jahovic - Page 7 2638ddf8ad0d11e188131231

Emina Jahovic - Page 7 A5gdjssccaamce2Emina Jahovic - Page 7 A7kbsotcuaewabu
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 23 Nov 2012 - 22:53

Emina Jahovic - Page 7 Daeb5698f6a711e19f552200
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyFri 23 Nov 2012 - 23:00

Emina Jahovic - Page 7 A8gbkc7ciaara81
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySun 23 Dec 2012 - 23:08

Emina Jahović: Gošća u najgledanijem turskom šou-programu


Emina Jahovic - Page 7 Emina-Jahovic

Pop pevačica Emina Jahović nedavno je u Turskoj snimila televizijski šou-program „Beyaz show“ koji je imao veliki odjek među publikom. Naime, lepa dama je, osim dobrim pesmama, gledaoce u Turskoj zadivila i odličnom koreografijom, a na bini joj je pet igrača pravilo društvo. Emina je pre nekoliko meseci angažovala svetski poznatog koreografa Hamzu Haimamija koji će ubuduće biti zadužen za sve njene nastupe. Ovaj vrhunski umetnik sarađivao je sa mnogim svetskim muzičkim zvezdama kao što su Dženifer Lopez, Keti Peri, Rijana, a naša pop zvezda veoma je zadovoljna njihovim zajedničkim radom.
Gledaoci njenog spota za pesmu „Da mogu“, odnosno „Kimse Yok Mu“, kako zvuči na turskom, već su mogli da vide zavidnu koreografiju u tom video-klipu. Pošto je ta numera postala veliki hit u Turskoj, naša pevačica je krajem prošle nedelje bila gošća tamošnjeg najgledanijeg šou-programa „Beyaz show“, a za taj nastup se veoma temeljno pripremala.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyTue 8 Jan 2013 - 3:56

Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovic1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyWed 9 Jan 2013 - 23:06

Emina upoznala najpoznatiju srpsku snajku!


Emina Jahovic - Page 7 Emina-i-Adrijana-e1357751307555

Pevačica Emina Jahović - Sandal zatvorila je modni performans u Antaliji gde je modele, između ostalih, nosila i Adriana Lima, najpoznatija srpska snajka, supruga košarkaša Marka Jarića!

Jedna od prelepih Viktorijinih anđela, Adriana Lima, nedavno je napisala na Tviteru kako je veoma srećna što će učestvovati na ''Dosso Dossi'' modnom šou u Turskoj.

Pevačica Emina Jahović, koja uveliko osvaja tursko tržište, bila je muzički gost ovog modnog šoua, i bila je takođe i u prilici da upozna Adrianu.

- Bio je to neverovatan šou danas... Sa prelepom i divnom Adrianom - napisala je Emina ispod zajedničke fotografije sa srpskom snajkom na svom Tviter nalogu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySat 12 Jan 2013 - 22:14

Emina isprozivala Aleksandru Radović


Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovic

Emina Jahović isprozivala je Aleksandru Radović a sve nakon pevačicinog komentara o njenoj pesmi, tokom sinoćnje epizode Prvog glasa Srbije. Nevena Božović izvela je Emininu pesmu Da mogu, dok je Aleksandra Radovic imala komentar na samu pemsu.

“Ti si ovu pesmičicu podigla na viši nivo,” rekla je ona Neveni, što je izazvalo salve negativnih komentara Eminih fanova na Twitteru. Uskoro se oglasila i Emina, napisavši: “Dragi moji fanovi… no stress zbog A.R. Njeni ogorčeni komentari govore samo o njoj… ja je iskreno žalim.”
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Emina Jahovic - Page 7 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyTue 15 Jan 2013 - 20:48

LadyEstrella wrote:
Deluje mi smešno kad pokušava da kopira Dženifer.A danas sam pročitala negde kako nije zadovoljna koncertom,da je više očekivala.Kao da bi pa ona bolje odradila koncert.Svašta.

Mislim da ti i nisi bas u toku, zena je rekla da joj je drago sto je porede sa njom, i sto njen rad podseca na to, plus su joj rekli da joj spot lici na spot Natasa Bekvalac DOBRO MOJE, pa je rekla da uvek nesto necemu lici, ali da ne kopira nikog.
Inace, koncert su svi kritikovali, zenska pevala na plejbek, zbog toga.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySun 27 Jan 2013 - 5:22

Ponosna mama!


Emina Jahovic - Page 7 34106_emina_ahf

Popularna pevačica već neko vreme živi u Istanbulu gde je postala veoma popularna i stalnu ima nastupe i gostovanja.

Ipak, ovoj mladoj pevačici je materinstvo na prvom mestu, pa nakon brojnih obaveza brzo zaboravi na umor uz svoja dva sina Jamana i Javuza.

- Ja i Yavuz,zajedno pravimo srce❤duša mamina- napisala je Emina uz fotografiju koju je okačila na "Tviter".


Zaista divan prizor, složićete se...
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySat 2 Feb 2013 - 1:33

Popularna pop pevačica i supruga turskog pevača Mustafe Sandala, Emina Jahović, nakon novogodišnjih praznika ušla je u studio, kako bi što pre završila svoju novu pesmu.


Kako je i tokom nastajanja svog aktuelnog singla Da mogu uključila fanove u sam proces, prepustivši im da odluče koje će ime nositi singl, to je uradila i ovog puta. Fanovi su za novi singl Emine Jahović odabrali naslov U senkama isti.

I ovog puta Emina je uradila i tekst i muziku. Pročitajte nekoliko stihova Eminine nove pesme.

U senkama svi smo isti
Tišinom plešemo
Jedino se poraz vidi
Kada padnemo.


Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovic
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySat 23 Feb 2013 - 9:36

Emina Jahovic - Page 7 Emina-jahovi
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptyWed 17 Apr 2013 - 2:00

NOVA PESMA

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySun 25 Aug 2013 - 8:54

EKSKLUZIVNO! Emina Jahović: Uskoro “Prva dama”!


Emina Jahovic - Page 7 Tumblr_mfmzwgewNu1s004f9o1_500

Oko mesec dana ostalo je do izlaska Emininog novog albuma, a popularna pevačica još koji dan uživa na moru sa porodicom! Kako naš portal ekskluzivno saznaje, radni naziv albuma je “Prva dama”, a Emina je kompletan autor.
Poslednje dane odmora provodi u svojoj kući u Gjodžeku i prikuplja energiju za radnu jesen.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 EmptySat 19 Oct 2013 - 2:03

Emina Jahovic - Page 7 123717910152207409004937Emina Jahovic - Page 7 139059110152282462539937
Back to top Go down
Sponsored content




Emina Jahovic - Page 7 _
PostSubject: Re: Emina Jahovic   Emina Jahovic - Page 7 Empty

Back to top Go down
 

Emina Jahovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-