REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Lady GAGA ....

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Lady GAGA            .... - Page 3 Kf4npd

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySat 7 May 2011 - 23:22

nela-dulrbd wrote:
kad se uporedjuju gaga i madona gaga mi 1000 put abolja ali svako misli mdrugacija

pa dobro,Madonna sad ne pjeva,dok lady Gaga da.Lady Gaga nije bas ikona,Madonna je,od nje je sve pocelo.


Last edited by Rose ♥ on Sat 4 Jun 2011 - 10:31; edited 1 time in total
Back to top Go down
hollyss
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
hollyss

Broj postova : 442
Fan-gif : Lady GAGA            .... - Page 3 14xf8

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyThu 12 May 2011 - 10:02

Poprilično je ekscentrična, ali planetrano popularna...
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Lady GAGA            .... - Page 3 Kf4npd

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyFri 17 Jun 2011 - 22:53

https://www.youtube.com/watch?v=QeWBS0JBNzQ&feature=player_embedded
pjesma mi je cak i dobra,ali spot mi se ne svida
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySat 3 Dec 2011 - 3:11

Lejdi Gaga u novom spotu više gola nego obučena
Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga2%20unu
Danas je na sajtu "YouTube" još jedan pomalo kontroverzan spot pevačice Lejdi Gage ugledao svetlost dana, i to za pesmu "Marry The Night". U produženoj verziji spota Lejdi Gagu dovode u bolnicu, a ona umišlja da medicinske sestre nose sledeću prolećnu kolekciju Kevina Klajna. U jednom trenutku, Gaga odlučuje da krene ispočetka. "Ostaću zvezda. A znaš zašto? Jer nemam više šta da izgubim", kaže Gaga medicinskoj sestri, i nešto kasnije počinje muzika i ostatak spota. Lejdi Gaga u ovom spotu jede pahuljice u toplesu, svira gola klavir, farba se gola u kadi...
https://www.youtube.com/watch?v=cggNqDAtJYU&feature=player_embedded
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySat 3 Dec 2011 - 7:18

nemam zivce za ceo spot, gledam od dela kad peva thumbup
pesma nije losa
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyTue 6 Dec 2011 - 2:50

Lejdi Gaga planira dvogodišnju turneju
Lady GAGA            .... - Page 3 Lady-gaga-grammys-2011-520
U želji da obori rekord najuspešnije i najposećenije turneje, koji drži irska rok grupa U2, američka pevačica Lejdi Gaga namerava da krene na dvogodišnju turneju u okviru koje bi održala 450 nastupa širom sveta.
Kako piše britanski tabloid “San”, pop diva i njen tim se nadaju da će biti bolji i od Majkla Džeksona i Rolingstonsa.
"Ona planira da iduće godine započne serijom koncerata u Aziji i Indiji i nastavi sa mega turnejom po svetu. Kao što je to sa njom uvek slučaj, na ovu ideju došla je u snu. Ima za cilj da održi 450 nastupa. To do sada još niko nije učinio, što po njenom mišljenju nije razlog da ne pokuša da to i ostvari", kazao je jedan izvor blizak pevačici.

Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 12 Aug 2012 - 1:20

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 12 Aug 2012 - 1:46

Lady Gaga stigla na naslovnicu Voguea

Nijedan modni magazin koji drži do sebe ne želi da propusti šansu da u goste pozove Gagu, jer ona garantuje vrlo upečatljiv editorijal.26-godišnja pevačica obukla je kombinaciju Marca Jacobsa za naslovnicu časopisa u kojem gostuje po drugi put. Gaga je odgovarala i na neka pitanja, a mi izdvajamo sledeće:

O svom novom mirisu:
“Miris se zove Fame. Mora biti crn. Mora biti omamljujući. Morate dobiti želju da ga poližete, dodirnete i osetite, ali izgled vas mora uplašiti.”O viziji “tvrđave” koja joj dozvoljava da pleše 15 metara iznad glava svojih obožavalaca na “Born This Way” turneji:
“Stvarno sam želela da izađem iz kalupa vezanog za turneje.”

O novoj verziji haljine od mesa urađenoj za turneju:
“Pričali smo o tome a ja sam se zapitala ‘Ok, šta da sam nečija baka i večeras dolazim na koncert? Kako bih znala da sam na koncertu Gage?’ Onda smo se svi pogledail i rekli ‘haljina od mesa.’”
O svom pristupu muzici:
“Ne pravim ploče da bi ih ljudi slušali i rekli, ‘Vau, ona je genije’. Stvarno bih volela da naručite piće i možda poljubite osobu s kojom ste došli te večeri, ili otkrijete nešto u vezi svoje prošlosti što će vas učiniti još hrabrijim.”
Lady GAGA            .... - Page 3 Lady-gaga-vogue-septembe
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 12 Aug 2012 - 1:57

Lady Gaga spremna za brak sa Taylorom Kinneyem?

Quote :
Pevačica je u utorak boravila u Njujorku gde je posetla butik venčanica Vere Wang, što je odmah pokrenulo glasine o veridbi i udaji.Doduše, Gaga nam se baš i ne čini kao devojka koja će pred oltar stati u klasičnoj beloj venčanici, a juče je svakako bila u svom elementu, pa je promenila nekoliko ludih kombinacija, obukavši između ostalog i roze kaput u sred leta.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyTue 14 Aug 2012 - 0:49

Ludnica u komšiluku: Bugarska dočekala Lady Gagu


Ispred pevačicinog hotela u Sofiji okupilo se na stotine fanova, pa je ona odlučila da provede malo vremena sa njima.
Lady Gaga potrudila se da potpiše autograme svima koji su došli, jer je znala da su je neki od njenih “Malih monstruma” čekali i po deset sati na velikoj vrućini. Kao i uvek, Gaga se pojavila u neobičnoj kombinaciji, gde se posebno ističe bunda, a sa sobom je u rukama imala i ljubimca.
Lady GAGA            .... - Page 3 Ladygaga03
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyThu 16 Aug 2012 - 3:45

Lady Gaga se raspisala o Madonni i lošoj godini koju ima iza sebe

Iako je jedna od najpopularnijih pevačica sveta i iza sebe ima strašno uspešne pesme i koncerte, Lady Gaga kaže da nije bila nimalo srećna prethodnih godinu dana.
U pismu fanovima koje je objavila na svom sajtu, ona je napisala: “Danas mi je vrlo srećan dan. Poslednja godina bila je izazov i drago mi je što mi se vratila vera. Diskografske kuće se nisu slagale sa mnom o izboru singlova, režiseri su kreirali sliku o meni na osnovu mojih prošlih radova i nisu mogli da krenu napred a najznačajniji singl moje karijere provlačen je kroz blato.”
Iako nije direktno pomenula Madonnu, deo teksta definitivno je posvećen njoj. “Tu je bilo i ličnih momenata. Izdali su me dugogodišnji prijatelji, mentori pokušavaju da me iskoriste a tu su i masovni problemi sa mojim imidžom. Ostavila sam većinu ovih stvari iza sebe, monstrumi slave vrlo su stvarni. Želim da vam se zahvalim što me trpite.”
Lady GAGA            .... - Page 3 4537955fur2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 19 Aug 2012 - 4:37

Lejdi Gaga u ratu sa PETA

Američka pevačica Lejdi Gaga ušla je u sukob sa organizacijom za zaštitu prava životinja PETA! Ona je bila meta kritika zbog toga što nosi krzno. Lejdi Gaga je na svom zvaničnom sajtu odbrusila svim dušebrižnicima.
Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga-v
„Ne želim da komentarišem da li je krzno koje nosim pravo ili ne jer mislim da bi bilo licemerno ne odati počast pitonima, nojevima, kravama, aligatorima, žabama i, da ne pominjemo, mesu koje sam već nosila. Vi vidite leš, ja vidim najbolji deo nečega. Ja poštujem vaše stavove, molim vas da vi poštujete moje“, navela je ona i podsetila na slučaj kada je starleta Kim Kardašijan bila napadnuta brašnom zbog toga što nosi krzno:
„Aktivistima poručujem - čuvajte brašno za decu koja su gladna. I Kim Kardašijan je fantastična.“
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 19 Aug 2012 - 4:49

Pogodak ili promašaj: Lady Gaga u Moschino haljini

Premda je njen posjet Rumunjskoj završio još jučer, Lady Gaga ostavila je traga u glavnome gradu – njene odjevne kombinacije, ali i nova perika, komentirati će se još danima. Osim oker perike koja je zamijenila onu platinastu. Lady Gaga odlučila je iskoristiti ovaj izlet kako bi što bolje reklamirala – Moschino!

Crna haljina ukrašena zlatnim nitima i aplikacijama označila je njen dolazak na aerodrom i pred brojne obožavatelje (gdje se i dogodila mala nezgoda kada joj je jedan fan pokušao podignuti suknju), a mi bismo je svrstali u očiti – promašaj! Pitate se zašto?
Lady GAGA            .... - Page 3 Bigthumb.gagapap081512_08_X17
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 19 Aug 2012 - 23:05

I ona mora na dijetu: Lejdi Gaga ima višak kilograma!

Lady GAGA            .... - Page 3 Lejdi-gaga
Lejdi Gaga priredila je posetiocima u Bukureštu nezaboravan koncert, ali i ne tako prijatan pogled na njeno telo. U kombinezonu nije izgledala atraktivno kao 2009. godine odakle datira fotka koju vam predstavljamo.
Ono što je zaprepastilo čak i njene fanove jeste činjenica da će Gaga krasiti naslovnicu jubilarnog “Voga” sa ovakvim telom. Međutim, kada su videli fotografije sve im je bilo jasno – fotošop je ponovo od nje napravio mršavicu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySun 26 Aug 2012 - 5:28

Christina Aguilera ili Lady Gaga? Adam Lambert zna kome daje prednost!

Adam Lambert odavno važi za velikog obožavaoca Christine Aguilere, pa nas nije začudio odgovor na pitanje jednog fana, koji ga je zamolio da bira između Xtine i Gage.
Adam smatra kako Christina ne bi trebala da brine zbog Gage, jer su obe devojke na svoj način sjajni izvođači. “Xtina i i Gaga su oboje sjajni na svoj način. Oni su različiti izvođači…ovo nije takmičenje, ovo je muzika.” Ipak, na čijoj je strani, pevač je potvrdio kasnijim tvitom: “Niko ne peva kao Xtina. Niko”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyWed 29 Aug 2012 - 9:42

Da li je Lady Gaga možda začetnica kupovine lažnih Twitter pratilaca? Ne baš, ali…

Prema izveštajima, čak 71 procenat od 29 miliona Gaginih pratilaca na Twitteru čine lažni nalozi. Pevačica je ušla u istoriju ove društvene mreže u martu kada je postala prva javna ličnost koja ima 30 miliona pratilaca, dok je putem ove društvene mreže zaradila 30 miliona dolara.

Ipak, studija kompanije Status People otkrila je da tri četvrtine Gaginih pratilaca čine profili koji su ili neaktivni ili ih kreiraju kompjuteri (botovi.) “Lažni nalozi se otvaraju kako bi slalni spam poruke i uglavnom nemaju pratioce. Neaktivni nalozi mogu biti pravi, ali na njima dugo niko ništa nije pisao. Svi ostali nalozi spadaju pod kategoriju “dobrih”" objašnjava Rob Waller, izvršni direktor Status People grupe.

Pozivajući se na ovu studiju, New York Times tvrdi da ne postoji dokaza da je Gaga kupila pratioce, ali činjenica je da je od njenih poslenjih 100 000 pratilaca, samo 29% pravih naloga.

Pevačica je još uvek nije oglasila povodom ovog slučaja, ali pretpostavljamo da će uskoro imati šta da kaže – upravo na Twitteru!

Lady GAGA            .... - Page 3 Lady-gaga
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyWed 29 Aug 2012 - 9:45

Magazin Forbes objavio je novu listu najmoćnijih žena na svetu za ovu godinu. Pored moćnih političarki, finansijskih stručnjaka, uspešnih preduzetnica, našle su se i neke dame iz celeb sveta. Pročitajte ko su one…


Prva među njima je pop superzvezda Lady Gaga koja se nalazi na 14. mestu, druga je r’n'b kraljica Beyonce koja se nalazi na 32. mestu, zatim idu Jennifer Lopez na 38-om, Shakira na 40-om. Jedna od retkih glumica na ovoj listi je Angelina Jolie, koja zauzima 66. mesto, a možda će vas iznenaditi činjenica da se njena koleginica Sofia Vergara takođe našla na ovoj listi i to na 75. mestu.

Vrh liste zauzele su moćne dame iz politike – na prvom mestu prestižne liste oočekivano se nalazi nemačka kancelarka Angela Markel, na drugom mestu Hillary Clinton, državna sekretarka SAD-a, dok se prva dama Michelle Obama nalazi na 7. mestu. Britanska kraljica zauzima 26. mesto.

Lady GAGA            .... - Page 3 Mocne
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyThu 30 Aug 2012 - 9:50

DA LI JE PODRŽAVA ILI ISMEVA: POSLE MADONE I LEJDI GAGA POKAZALA GUZU PUBLICI

Njihove poslednje turneje imaju nekoliko sličnosti, pogotovo kad su u pitanju koreografija i kostimi. Madona je tokom svoje turneje publici pokazivala grudi i guzu, a posle nje nešto slično je uradila i Lejdi Gaga.
Na scenu u Helsinkiju je stigla na motoru, a kad je sišla s njega, podigla je crnu kožnu suknju i publici pokazala pozadinu.
E, sad pitanje je da li je ovim potezom htela da isprovocira svoju prethodnicu ili da joj na neki način stavi do znanja da se slaže sa njenim scensim performansima... Ali, činjenica je da je Madona još uvek ta koja diktira pravila "igre" u šou- biznis svetu.

Lady GAGA            .... - Page 3 GagakqkLady GAGA            .... - Page 3 Madonamfm
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyMon 3 Sep 2012 - 4:01

Većinu sledbenika Lady Gage na Twitteru čine lažni nalozi

Lady Gaga prva je osoba sa više od 20 miliona sledbenika na popularnoj društvenoj mreži, ali provera koja je obavljena pokazuje da je više od polovine naloga lažno!

Jedna kompanija iz Velike Britanije napravila je program koji proverava da li su sledbenici nečijeg naloga pravi ili su u pitanju lažni profili. Konačan rezultat je prilično loš za Gagu – samo 29% njenih sledbenika zapravo su ljudi koji redovno prate njene aktivnosti!

“Lažni nalozi prave se kako bi pratili ljude ili slali neželjenu poštu. Oni nemaju sledbenika ali slede veliki broj ljudi”, objašnjava direktor kompanije koja stoji iza programa. “Sa druge strane su nalozi koji već dugo nisu aktivni. Možda su u pitanju pravi ljudi, ali oni se ne mogu smatrati pravim sledbenicima jer ne dele informacije. Ostatak čine pravi korisnici.” Naravno, slična situacija je i sa drugim slavnim ličnostima i njihovim sledbenicima. Primera radi, pravih sledbenika Waynea Rooneya na Twitteru je 34%.

Lady GAGA            .... - Page 3 Sipa00627547000004
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyFri 7 Sep 2012 - 3:50

Prestala da pije i da se drogira!


Bolje ikad nego nikad! Pevačica Lejdi Gaga (26) otkrila je fanovima da je okrenula novi list u životu. Gaga je u bekstejdžu posle koncerta u Amsterdamu u razgovoru sa obožavateljima rekla da je prestala da pije i da uzima drogu. Ona je rekla da se izlečila od depresije jer se zaljubila.

Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga-v

Lejdi se više od godinu dana zabavlja sa glumcem Tejlorom Kinijem, koji se proslavio u “Vampirskim dnevnicima”: “Nisam depresivna i zbog toga ne pijem. Ponekad popijem čašu vina uz obrok”, rekla je Gaga, koja se ranije davila u viskiju.
Jedan od fanova tvrdi da je Gaga otkrila još intimnih detalja o sebi: “Želi da smrša i iz ishrane je izbacila gluten i pšenicu. Dala je striktno uputstvo saradnicima kako ne bi imala problema u restoranima i na nastupima. Želi da smrša pet kilograma za mesec dana”. Pevačica je izjavila i da je prestala da se drogira zbog oca. Jednom ju je otac uhvatio drogiranu, zbog čega je prestala da uzima zabranjene supstance.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySat 8 Sep 2012 - 2:27

Lady Gaga oduševljena nastupom Rihanne na MTV VMA


Lady Gaga nije bila u publici na MTV VMA noćas u Los Anđelesu ali je gledala prenos i ostala oduševljena nekim izvođačima.

Gaga je trenutno na turneji u Evropi a preko Twittera je podržala svoje kolege. “Kakav divan nastup Rihanne!”, tvitovala je Gaga nakon što je pogledala performans RiRi. “Osećam se kao da mi je opet 16, a onda se setim da i ja radim ovo isto.” Ona je pohvalila Franka Oceana ali i Green Day rečima: “Toliko volim Green Day da je to ludo. Skakućem po sobi kao da mi je 14 godina.”

Lady GAGA            .... - Page 3 105536-105521-rihanna_lady_gaga_617_409
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:34

Lady Gaga: Ludo izdanje u Londonu


Lady Gagu videli smo u još jednom krajnje ekstravagantnom izdanju dok je napuštala glavni grad Velike Britanije.

Masivni šešir na njenoj glavi bio je ukrašen perjem i draguljima pa nije bilo šanse da je bilo ko ne primeti! Ona se u ovakvom izdanju uputila u Mančester, gde je održala koncert.

Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga-910125
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyWed 12 Sep 2012 - 7:27

Nova promena: Lady Gaga obrijala deo glave u čast mame svog prijatelja

Lady Gaga ponovo je promenila frizuru, ali ovog puta kako bi odala počast Annie Lomax, preminuloj majci prijatelja Terryja Richardsona.

“To sam uradila za Terryja, napisala je na Twitteru. Žao mi je zbog tvoje mame. Bila je princeza.”, napisala je uz fotografiju svoje napola obrijane glave. Ekscentrični umetnik svoje je fanove redovno izveštavao o stanju svoje majke Annie koju je obožavao pa ju je čak fotografisao u poslednjim danima života, ali nažalost, bitku za život izgubila je danas, u ranim jutarnjim satima.

Lady GAGA            .... - Page 3 LadyGagaObrijalaGlavu
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptyFri 21 Sep 2012 - 20:24

Šokirala publiku: Lejdi Gaga nabacila 15 kilograma!



Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga1

Posetioci koncerta Lejdi Gage, koji je nedavno održan u Amsterdamu u okviru njene svetske turneje, bili su potpuno šokirani novim izgledom ove muzičke zvezde. Naime, pevačica se za kratko vreme ugojila čak 15 kilograma!
Suvišni kilogrami su prosto “kipeli na sve strane”, a Gaga je na sebi imala samo korset i čizmice “od mesa”. Ipak, nova figura nije jedino što je šokiralo pevačicine mnogobrojne fanove.

Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga2

Lejdi Gaga je na sred bine u jednom momentu zapalila džoint. Pušeći marihuanu, priznala je publici kako je prestala da konzumira alkohol jer više voli da uživa u nekim drugim supstancama.
“Želim da znate da sam potpuno promenila način života i ostavila sam alkohol. Ovo je totalno duhovno iskustvo za mene i moju muziku. Svakom je ponekad potreban kratak predah i onda sve bude ok“, izjavila je Lejdi Gaga za magazin “The Sun”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 EmptySat 22 Sep 2012 - 5:14

JOŠ JEDNA BIZARNOST U NIZU: NAKON BEZBROJ TETOVAŽA, PEVAČICA "OVERILA" I GLAVU!


Pojavila se ispred hotela u Parizu, podignute kose u rep, a kada se okrenula s leđa, imalo se šta i videti.
Lejdi Gaga je pored mnogo bizarnosti svoju "kolekciju" istih obogatila novom tetovažom, i to na potiljku.
Ona na telu ima preko 20 tetovaža. 26-godišnja zvezda je probala sve, a n a sceni pokazala kako izgleda pravi šoumen.
Kako vam se dopda njena nova tetovaža?

Lady GAGA            .... - Page 3 News_32039Lady GAGA            .... - Page 3 Gaga1rxr
Back to top Go down
Sponsored content




Lady GAGA            .... - Page 3 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Lady GAGA ....

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-