REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Svetlana Ceca Raznatovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 16 Nov 2012 - 3:30

CECA MOŽE DA ODAHNE: FANOVI ZARADILI TREĆU RATU KAZNE!


Ceca Ražnatović već je sakupila 500.000 evra, koliko iznosi treća i poslednja rata koju treba da uplati u državnu kasu najkasnije do kraja maja 2013. godine. A cela ova suma je zarađena bez novogodišnjih angažmana!
Iako ni od Cece ni od njenog producenta Milija ne dolaze konkretne informacije koliko košta da ona zapeva, u muzičkoj industriji tvrde da Ceca po klubovima nastupa za sumu između 10.000 i 15.000 evra.

- Godina koja odlazi bila mi je u poslovnom smislu veoma uspešna. Kad bih mogla da biram, poželela bih da mi tako bude i u narednih 10 godina, a privatno je bilo svega i svačega, prijatnih i onih manje prijatnih događaja, rekla je.

Ceca je turneju počela u Frankfurtu, zatim je po dva i više puta uzastopno nastupala u Ljubljani, Beču, Dizeldorfu, Cirihu, Parizu, Sofiji, Stokholmu, Kotoru, Minhenu i Skoplju.
Pa vi izračunajte!

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 News_34295
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 30 Nov 2012 - 22:55

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca-raznatovic-1354323101-235949
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 30 Nov 2012 - 23:10

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySat 1 Dec 2012 - 4:10

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySat 1 Dec 2012 - 4:11

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySat 1 Dec 2012 - 21:41

Ceci nešto fali!


Beli dvor, svi elegantni i perfektno sređeni, takva je bila i Ceca ali joj je ipak nešto falilo!

Dodela "Hello" nagrada na Belom dvoru bila je veoma graciozna. Svetlana Ceca Ražnatović pojavila se u prelepoj beloj haljini poput prave princeze. Na prvi pogled reklo bi se da njoj te večeri ništa nije falilo, ali nije tako.

Kako prenosi Smedia poprtal Ceca se u Kraljevskom dvoru nije osećala kao princeza.
- Ne, ne osećam se kao princeza. Da bih to bila neophodno je imati princa pored sebe, koga ja nemam - rekla je Ceca kroz smeh.

Njoj taj princ svakako nije bio potreban te večeri, jer je plenila glamurom a njen stav i ponašanje su bili više nego kraljevski. Zaslužila je samo reči hvale.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 187603-beli-dvor-271112-ras-foto-rajko-ristic012
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 14 Dec 2012 - 5:40

Ceca za Novu godinu na žurki svoje dece!



Na žalost velikog broja fanova Svetlane Ražnatović, pevačica novogodišnju noć neće provesti radno, već će u ponoć biti u svom domu na Dedinju.

Naime, Cecina deca Anastasija i Veljko će napraviti žurku u njihovom domu, a Ceca je sa osmehom rekla da im daje dozvolu samo ukoliko i nju pozovu.


- Pričala sam sa mojim klincima i već su me pitali da li smeju da naprave žurku za najluđu noć u našem domu. Rekla sam im da mogu, ali da će morati i mene da pozovu - rekla je Ceca, koja se u Beograd vraća pred Svetog Nikolu.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 213903-18
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyTue 1 Jan 2013 - 9:58

Ceca: Čekam Hrvate na Vidovdan!


Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović izjavila je večeras da ne planira koncert u Zagrebu i poručila da očekuje Hrvate na Vidovdan u Beogradu!

Ceca je gostovala u Novogodišnjem šou programu TV Pink, a jedno od pitanja u anketi koju je ekipa napravila na ulici bilo je i kada će imati koncert u Zagrebu.
- Kada ćeš pevati u Zagrebu - upitao je anketirani građanin, koji se predstavio kao Zagrepčanin.
Voditelj Srđan Predojević je na ovo dodao direktno pitanje Ceci da li planira koncert u Zagrebu.
- Ne, ipak će oni doći u Beograd na Vidovdan ove godine - odgovorila je Ražnatovićeva kroz osmeh.
Ceca je naime za 28. jun, Vidovdan, zakazala spektakularni koncert na Ušću.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 49711-ceca-ap-fonet-ap-skopje-di002578884
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyTue 1 Jan 2013 - 10:08

Ceca Ražnatović: Usvojiću dete u novoj godini!


Znam da bi ono uz moju decu, porodicu i mene bilo srećno i imalo svu ljubav ovog sveta, ali naš zakon zasad to dozvoljava samo bračnim parovima

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca-raznatovic-dete-nova-godina-usvajanje-dece-1356910822-247645

Svetlana Ceca Ražnatović iza sebe je ostavila burnu godinu. Osam meseci provela je u kućnom pritvoru, a posle skidanje nanogice vratila se poslu. Radila je punom parom, održala na desetine koncerata, na kojima ju je videlo više od pola miliona ljudi. Stigla je i do Australije, a tokom 2013. godine posetiće i Ameriku. Fanove u Beogradu obradovaće velikim spektaklom na Ušću, koji planira da održi na Vidovdan, 28. juna.

Ceca u novogodišnjem intervjuu za Kurir govori o svemu što joj se dešavalo u protekloj godini. Folk diva, po čijem bi se životu mogao napisati holivudski scenario, između ostalog otkriva da li postoji nešto što bi promenila u svom životu, kako se priprema za dolazak na svet blizanaca koje će na proleće roditi njena sestra Lidija i postoji li neki muškarac u njenom životu.

♦ Šta je obeležilo tvoj život u 2012. godini?
- Ne znam šta bih izdvojila. Trudim se da ostanem pozitivna i razmišljam samo o lepim stvarima. Svima se ponekad desi i nešto što nikome ne bismo poželeli, ali i to je život.

♦ Postoji li nešto što bi volela da zaboraviš?
- Prošla godina mi nije počela slavno, ali sad je sve to iza mene. Idem dalje, u nove životne pobede.

♦ Iza tebe je težak period, osam meseci si provela u kućnom pritvoru. Kako sada gledaš na sve što ti se desilo?
- Kao što sam već rekla, trudim se da ostavim iza sebe sve ono što je ružno i da mislim o lepim stvarima. Album je prošao fenomenalno, imala sam sjajne koncerte svuda po svetu, moja sestra očekuje blizance. Tu je i mnogo drugih, svakako lepših stvari o kojima razmišljam i pričam.

♦ Da li si se u periodu kad ti je bilo najteže razočarala u neke prijatelje?
- To se dešava svima. Ako je za pohvalu, bilo je baš malo razočaranja u prijatelje. Postoje neki ljudi koji su uvek bili uz mene, i u dobru i u zlu. Tu su i ostali. Naravno, i ja sam tu za njih. Zajedno delimo i radost i tugu.

♦ Plašiš li se budućnosti i svega što ona nosi?
- Niti se plašim, niti razmišljam u tom pravcu. U narednom periodu očekuje me mnogo jubileja, pa samim tim i mnogo slavlja, a to nikako ne može da me uplaši.

♦ Kako ćeš dočekati 1. januar?
- Na najlepši mogući način, s porodicom! Svi ćemo biti na okupu, što je bila jedna od mojih novogodišnjih želja.

♦ Šta obično daruješ bližnjima za Novu godinu?
- Volim da poklanjam i pažljivo osluškujem želje nekoliko meseci pre Nove godine. Većinu poklona sam već kupila u Australiji, ali ima još nekoliko sitnica koje su moji najdraži poželeli, a koje će ih čekati ispod jelke.

♦ Da li sama dekorišeš kuću za praznike ili ti u tome neko pomaže?
- To je u našoj kući jedan od omiljenih rituala. Volim da kitim jelku, a u tome mi pomažu Lidijina i moja deca. Dok sam s Helenom i Viktorom pisala pisma Deda Mrazu, Veljko i Anastasija su svoje želje saopštili glasno.

♦ Rečima koje svoje pesme bi opisala tvoje trenutno emotivno stanje?
- Svaka moja pesma je napisana prema mom senzibilitetu, a ne kako se kada osećam. Svaku pesmu prožimaju moje emocije, a kako u porodici očekujemo prinovu, neka to bude „Rađajte decu“.

♦ Da li se u tvom životu pojavio neki muškarac koji te je zainteresovao?
- Ne! A i da se pojavio, trudila bih se svim silama da to ne dođe do vas. Šalu na stranu, želela bih da sačuvam svoju privatnost samo i isključivo za sebe, ali znam da je to teško izvodljivo.

♦ Da li si spremna da ponovo voliš?
- Uvek sam spremna da volim! Emocijama i osećanjima ne kalkulišem, i kada volim, volim celim svojim bićem.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca-raznatovic-dete-nova-godina-usvajanje-dece-1356910822-247647

♦ Tabloidi te često spajaju s raznim muškarcima. Kako reaguješ na takve napise?
- Grozim se takvih laži. Poznato je da nisam neko ko dežura i demantuje sve ono što se napiše, i moram priznati da mi je to jedna od većih grešaka u karijeri.

♦ Da li bi menjala nešto što si uradila u životu?
- Svi mi ponekad zažalimo zbog nečega što smo pogrešno uradili. Ljudski je grešiti. Kada bi znao da će pasti, čovek bi seo. Ipak, ne postoji ništa revolucionarno što bih promenila.

♦ Za nekoliko meseci po treći put ćeš postati tetka. Želiš li i ti još jedno dete?
- Moja sestra Lidija porodiće se na proleće, rodiće blizance, i s nestrpljenjem iščekujem sve te male slatke muke oko beba. Obožavam klince i više puta sam rekla da mi je žao što i sama nisam rodila više dece.

♦ Jesi li razmišljala o usvajanju?
- Naravno! Silno sam želela da usvojim nekog mališana. Znam da bi to dete uz moju decu, porodicu i mene bilo srećno i imalo svu ljubav ovoga sveta, ali naša zakonska regulativa zasad usvajanje dozvoljava samo bračnim parovima! Ima naznaka da bi se to uskoro moglo promeniti i zaista se nadam da će tako i biti.

♦ Anastasija i Veljko su odrasli, s vremena na vreme se piše i o njihovim simpatijama. Da li ti se poveravaju ili pokušaju da ponešto i sakriju od tebe?
- Među nama vlada apsolutno poverenje i ne postoji ništa što od mene kriju. Pričamo otvoreno o svemu. Uvek sam se trudila i gradila takav odnos sa svojom decom da danas ne postoji ništa što ne bi smeli da mi kažu i podele sa mnom. Naravno, poštuju moj autoritet, ali i ja poštujem njih.

♦ Stalno se po medijima provlači priča kako imaš prijatelje na visokim državnim položajima i da si zbog toga povlašćena u društvu. Kako to komentarišeš?
- Ma naravno! Svi smo u proteklih nekoliko godina imali priliku da se uverimo u to koliko sam povlašćena.

♦ Ako govorimo o tvojoj karijeri, ovo ti je bila jedna od najuspešnijih godina. Da li bi izdvojila neki od koncerata kao poseban?
- Ne znam koji bih mogla da izdvojim. Svaki koncert je bio poseban. U Strumici sam pevala pred više od 80.000 ljudi, zatim u prepunoj Guči, a tu su i tri koncerta u Beču, dupke pun stadion u Banjaluci. Nezaboravna je bila i turneja po Australiji.

♦ Najavila si veliki beogradski koncert. Da li je 28. jun potvrđen kao dan održavanja spektakla na Ušću?
- Koncert u Beogradu zahteva višemesečne pripreme i mnogo odricanja, na šta sam spremna. Ekipa s kojom sarađujem je sjajna i ne sumnjam da će sve biti besprekorno. Ukoliko i bude nekih manjih pomeranja, javnost će na vreme biti obaveštena o tome.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 11 Jan 2013 - 6:45

HIT NA INTERNETU: NEKO SE GRUBO NAŠALIO SA CECOM RAŽNATOVIĆ!


Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca1mhm

Ovih dana sve društvene mreže preplavila je fotografija naše folk zvezde na kojoj je pored njene glave umontirana glava stare romkinje. Ceca Ražnatović pre i posle, Ceca kao starica, Ceca nekad i sad… samo su neki od postova koji kruže društvenim mrežama uz ovu fotomontažu. Naime, neko se dosetio da napravi montažu Cece Ražnaović i čuvene romkinje koja već godinama pravi haos sa svojim klipom na jutjubu. Da li je ovo zaista duhovito, ili su malo preterali?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyTue 22 Jan 2013 - 8:37

Ceca Ražnatović: Novi album stiže pred leto


Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca-novi-album

Folk diva Svetlana Ražnatović počela je sa radom na novom albumu koji će objaviti u junu. Ceca je otkrila da su gotove skoro sve melodije za numere koje će se naći na novom albumu.
- Već smo skupili sve melodije, možda nam nedostaju pesma ili dve. Marina sada to preslušava i radi tekstove, a ja očekujem da ću krajem februara ili početkom marta ući u studio – rekla je Ceca u izjavi za emisiju Ekskluziv.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 25 Jan 2013 - 22:19

DOBAR CUG: Ceca pije pivo brže od muškaraca!


Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Svetlana-ceca-raznatovic-pivo-brzo-ispijanje-1359160823-258851

O najvećoj srpskoj estradnoj zvezdi Svetlani Ceci Ražnatović mnogobrojni obožavaoci znaju gotovo sve, ali sigurno nisu mogli da se opklade da je njihov idol - strastveni pivopija! Da je Ceca šampion u brzom ispijanju piva otkrio je njen prijatelj Milorad Vučelić u emisiji „Ja to tako“, koja se emituje na TV Pink.

Ražnatovićeva je za gledaoce Pinka govorila o deci, ljubavi, pokojnom suprugu, sebi. A onda su o njoj po koju progovorili Vuk Kostić i Milorad Vučelić. Bivši direktor RTS rekao je da „sa Cecom niko ne može da se takmiči u ispijanju piva“.

Folk zvezda, koja je inače prilično vitka, često je izjavljivala da želi da se malo „popravi“. Po preporuci prijatelja ona je zato počela da „pijucka“ pivce, koje joj se toliko dopalo da je postala strastveni pivopija.Sudeći po njenoj figuri, hranljivi ječam joj baš i nije doneo neku kilažu, ali je ljubav prema pivu o(p)stala.
Emisija se emituje 27. januara.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 25 Jan 2013 - 23:00

FACEBOOK
588.010 likes


TWITTER
46.484
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySat 23 Feb 2013 - 9:27

Ceca ima 600 000 Facebook fanova!


Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca-facebook

Folk pevačica Ceca od danas ima 600 000 fanova na zvaničnoj Facebook stranici.

Ovim je pevačicina fan stranica postala stranica domaće pevačice sa najviše lajkova u Srbiji. Na drugom mestu je, kada su muzičari u pitanju, stranica Željka Joksimovića, koji ima 351.000 lajkova.

Jelena Karleuša nalazi se na trećem mestu, sa 342.000lajkova, dok je odmah iza nje Seka Aleksić, koja na Facebooku broji 308.000 lajkova. Na petom mestu nalazi se Aleksandra Radović koja ima 213.000 lajkova.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 14 Jun 2013 - 21:24

Dve nove pesme








Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyWed 19 Jun 2013 - 21:43

Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySun 30 Jun 2013 - 22:25

Ceca oborila rekord na Ušću!

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 F2ee52f1c521b6ef6db45661e2c81700

Najveća folk zvezda na ovim prostorima sinoć je održala skoro četvoročasovni koncert na krcatom Ušću. Svetlana Ceca Ražnatović uspela je da premaši čak i sopstveni rekord u posećenosti na Ušću iz 2006. godine.

Koncert je kasnio svega petnaestak minuta i prva pesma koju je Cecin bend zasvirao bila je Lepi grome moj. Pevačica je bila vidno uzbuđena i zadovoljna što vidi toliki broj fanova ispred sebe. Na parteru nije bilo prostora za igranje, a tribine i vip loža bili su puni do poslednjeg mesta.

Ceca se tokom koncerta presvukla četiri puta. Pojavila se u belom kombinezonu prekrivena maramom, koju je odmah skinula. Zatim je imala dugačke haljine: prvo crnu, pa zelenu i za kraj je obukla providnu crnu haljinu do poda koja joj je savršeno stajala.

„Hvala vam što vas ima ovoliko. Ja samo Bogu mogu da zahvalim večeras na vama i vi ste ovakvom i napravili. Večeras sam najsrećnija žena na svetu zahvaljujući vama.“- rekla je uzbuđena Ceca. „Sa mnom su večeras ovde svi koje volim. Presrećna sam. Moram da  kažem da sam oborila sopstveni rekord iz 2006. godine. Sada na sima više. ‘Ajmo sada da se veselimo“- dodala je pevačica.

Stare pesme su se nizale uz vrisku fanova i vatromet, ali je Ceca po prvi put izvela i pesme sa novogo albuma, koje je publika već naučila. Odličnu atmosferu podgrejali su plesači na sceni. U jednom trenutku folk diva pevala je sa srpskom zastavu, koju je uzela od fanova iz prvih redova.

Prema nezvaničnim informacijama na Ušću je bilo preko 150 000 Cecinih fanova! Pogledajte kako je bilo i poslušajte kako je Ceca otpevala pesmu sa najvoijeg albuma Ime i prezime, za koju kaže da joj je jedna od omiljenih, jer govori o njoj.


Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptyFri 8 Nov 2013 - 20:01

Da li je Ceca novim spotom razočarala fanove?


Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Ceca

Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović pre dva dana objavila je spot za pesmu Turbulentno, koji su njeni fanovi sa nestrpljenjem čekali.


Međutim, ako je suditi po komentarima nakon premijere spota, koji prvo nije bio zakačen u HD rezoluciji na video servis YouTube, izgleda da se Ceca baš i nije proslavila novim spotom. Većina joj zamera to što spot podseća na nastavak spota Da raskinem s njom, neinovativnost i celokupan stajling.

“Ovo je smešno. Nikakav HD kvalitet ne može da pomogne ovom spotu. Spot je loše urađen, bez ideje, bez dobrih kadrova. Ovakav spot ne priliči ni jednom pevaču. Totalni promašaj”, samo je jedan od negativnih komentara upućenih na Cecin račun, a koji se može pročitati ispod njenog spota na YouTubeu.


Back to top Go down
ElCazador
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ElCazador

Broj postova : 239
Godina : 33

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySat 9 Nov 2013 - 1:45

Kraljica...Volim njene pesme,balade pogotovo!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySun 5 Jan 2014 - 6:41

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySun 5 Jan 2014 - 6:41

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 EmptySun 5 Jan 2014 - 6:43

Spoiler:
Back to top Go down
Sponsored content




Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 _
PostSubject: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic - Page 10 Empty

Back to top Go down
 

Svetlana Ceca Raznatovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-