REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Piercing i tetovaze [:

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Maya...
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Maya...

Broj postova : 3004
Fan-gif : Piercing i tetovaze [: - Page 2 Untitled-1
Lokacija : Ko da te zanima...

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySun 24 Oct 2010 - 6:40

**ApA** wrote:
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ma nisam nikako :)
Nebi to nikada radila :)
Kaj ce mi :P

:super:
:super:
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyTue 11 Jan 2011 - 10:10

Pa ovako....Osobe koje se tetoviraju ili stavljaju pirsing žele da privuku pažnju na sebe.Te osobe iz nekog razloga nisu zadovoljne sobom i drugima šalju poruku:

POMOZI MI.OBRATI PAŽNJU NA MENE,ŽIVO SAM BIĆE.

Druga stvar je estetika i značenje.

Tetovaže su često bile popularne kod mornara i vojnika(koji bi tetovirali ime svoje dragane kako bi mislili na nju dok su u vojsci-zamislite njihovo rszočaranje ako ih uhvate u krevetu sa drugim)......

Meni nijedno ni drugo ne izgleda lepo i žestoki sam protivnik toga.

A obaška to što nije zdravo...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyTue 11 Jan 2011 - 11:01

Don Pio wrote:
Pa ovako....Osobe koje se tetoviraju ili stavljaju pirsing žele da privuku pažnju na sebe.Te osobe iz nekog razloga nisu zadovoljne sobom i drugima šalju poruku:

POMOZI MI.OBRATI PAŽNJU NA MENE,ŽIVO SAM BIĆE.

Druga stvar je estetika i značenje.

Tetovaže su često bile popularne kod mornara i vojnika(koji bi tetovirali ime svoje dragane kako bi mislili na nju dok su u vojsci-zamislite njihovo rszočaranje ako ih uhvate u krevetu sa drugim)......

Meni nijedno ni drugo ne izgleda lepo i žestoki sam protivnik toga.

A obaška to što nije zdravo...
:Good: :Good: :Good:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Heleny007
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Heleny007

Broj postova : 746
Godina : 29
Fan-gif : <3Maite&William<3
Lokacija : negde na zemlji...valjda

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyWed 2 Feb 2011 - 10:35

Nemam ni tatoo ni piercing i ne planiram nista od toga.Za mene je to bezvezno unistavanje svoga tijela i prvenstveno zdravlja.


-MILOS- wrote:
moja jedna poznanica je na more uradila tatoo ona koja traje mesec dana i ostao joj je oziljak za trajno nazalost... ne znam kako ali sad zeli sama sebe da ubije... da je bar bila neka mala nego neka bezveze neko veliko srce ... uzas...

Tako je isto moj prijatelj uradio na moru tetovazu na vratu i ostao mu je oziljak...strasno....
Back to top Go down
Takica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Takica

Broj postova : 402
Lokacija : Mexico Sity :)

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySat 5 Feb 2011 - 23:33

volim tetovaze i kad budem bila punoletna nameravam dauradim neku tetovazicu na levoj ruci.. :)
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 28
Fan-gif : Piercing i tetovaze [: - Page 2 Kf4npd

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySun 13 Mar 2011 - 10:47

Planiram u bliskoj buducnosti staviti ili pirs ili tetovazu.
Nesto malo,ne previse upadljivo..jer ne volim preprevise
Back to top Go down
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyMon 9 May 2011 - 20:38

Ja volit tetovaze i uradicu je cim budem postala punoletnja to cu sebi pokloniti za 18 rodjendan.. :)
A svidjaju mi se ove tetovaze
Piercing i tetovaze [: - Page 2 Search%3Fq%3Dzenske%2Btetovaze%26hl%3Dsr%26rlz%3D1T4ADFA_enRS403RS403%26gbv%3D2%26biw%3D1659%26bih%3D770%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=263&vpy=205&dur=687&hovh=253&hovw=199&tx=123&ty=162&page=1&ndsp=38&ved=1t:429,r:9,s:0
Piercing i tetovaze [: - Page 2 Search%3Fq%3Dzenske%2Btetovaze%26hl%3Dsr%26rlz%3D1T4ADFA_enRS403RS403%26gbv%3D2%26biw%3D1659%26bih%3D770%26tbm%3Disch&chk=sbg&itbs=1&iact=rc&dur=281&page=11&ndsp=36&ved=1t:429,r:34,s:349&tx=102&ty=65
Uradila bi nesto tako lepo i diskretno
Back to top Go down
LA MUJER EN EL ESPEJO
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
LA MUJER EN EL ESPEJO

Broj postova : 9213
Godina : 28
Fan-gif : Yo amo anahi 4ever!
Lokacija : ♥ MARAKANA SEVER - TOPCIDER ♥

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyTue 10 May 2011 - 2:02

Meni je lepo i jedno i drugo, ali me kod pirsinga nervira, ako izbusis nos ili usta ostaje rupa :o.O: Ja bih verovatno imala tatoo CRVENE ZVEZDE enamorado
Back to top Go down
hollyss
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
hollyss

Broj postova : 442
Fan-gif : Piercing i tetovaze [: - Page 2 14xf8

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyThu 12 May 2011 - 11:22

Uvijek sam htjela tetovažu, ali na kraju sam odustala. Pametno!!
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Piercing i tetovaze [: - Page 2 2a5ja09th

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyThu 17 Nov 2011 - 15:09

Ja imam jednu tetovazu, a u planu mi je i druga... xD
Ne kajem se, jer da to nisam zelela, ne bih ni uradila... Namig
Back to top Go down
jelena1983
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jelena1983

Broj postova : 185

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011 - 8:17

Nebi ni jedno ni drugo.
Back to top Go down
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : Piercing i tetovaze [: - Page 2 Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptyFri 25 Nov 2011 - 12:24

ne volim ni jedno ni drugo i ne bih to volio na sebi...al opet nikad se ne zna,čovjek začas može da poludi... :)
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySat 26 Nov 2011 - 10:35

ja sam uvijek za prirodni izgled a ne da covjek od sebe pravi strasilo
veliki sam protivnik takvih stvari ....i jako su mi odbojne .... thumbdown
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySat 26 Nov 2011 - 11:08

Nisam ni ja za to izgleda mi nekako thumbdown
Evo nesto zanimljivo:

Piercing i tetovaze [: - Page 2 Zena

Žena sa najviše pirsinga na svetu
Seksi pirsing u pupku ili buntovnički probušena usna pravi su mačji kašalj za Ilejn Devidson, ženu koja drži svetski rekord u broju izbušenih mesta na telu.

Ova bivša medicinska sestra iz Brazila 2000. godine ušla je u Ginisovu knjigu rekorda kao žena s najviše pirsinga na svetu, a kao hodajuća zbirka neobičnog nakita (koji ukupno ima oko tri kilograma) ubrzo se posvetila osvajanju medijskog prostora akcijama poput hodanja po ekserima i razbijenom staklu.

Prvi pirsing Ilejn je uradila 1997. godine i toliko joj se svidelo da je do 2000., u vreme kad joj je pripala čast uvrštavanja u Ginisovu knjigu rekorda, na telu već imala 462 pirsinga, od kojih su se čak 192 nalazila u području lica.

U medjuvremenu nije dopustila da na tome ostane i danas se može pohvaliti s oko 2.500 komada nakita na različitim delovima tela (od toga se njih petstotinjak smestilo u području genitalija), a ono što zasad nije probušila, ukrasila je tetovažama.

Ilejn je, pored toga i vlasnica crnog pojasa u džudou koji je zaradila trenirajući u Japanu, a uspešna je i u frizerskom zanatu, konkretno u ugradnji ekstenzija u kosu.

Dejvidsonova danas ima ukupno oko 3.920 pirsinga i tetovaža i uživa u pažnji koju privlači svojom pojavom.

„Ljudi mi često prilaze samo da bi gledali ili me dodirnuli, a neki me žele i poljubiti“, tvrdi Ilejn.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySun 27 Nov 2011 - 5:39

nemam nista protiv toga...ali umereno naravno...oduvek mi se se svidjao pirsing na obrvi enamorado mada tetovaze su mi privlacnije, ja bih uradila neku malu na ruci, to mi je skroz slatko :)
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySun 27 Nov 2011 - 8:26

Tatoo volim, ali ne ništa napadno i preterano.
Neka mala je sasvim OK, nešto simbolično i lepo.
Piercing uopšte ne podnosim, izgleda ružno.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
.::.PeRrOnItA.::.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
.::.PeRrOnItA.::.

Broj postova : 208
Godina : 27
Fan-gif : Teresa <33

Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySun 18 Dec 2011 - 8:04

Uzas !
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 EmptySun 23 Sep 2012 - 7:02

Meni je to lepo,ako se ne preteruje.Pircing na obrvi,usni i nosu može lepo da izgleda,kao i neka mala tetovaža npr na ramenu ili vratu... :)
Back to top Go down
Sponsored content




Piercing i tetovaze [: - Page 2 _
PostSubject: Re: Piercing i tetovaze [:   Piercing i tetovaze [: - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Piercing i tetovaze [:

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Lepota i moda-