REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na slike,gifove i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyFri 13 Aug 2010 - 0:46

Lady_X_ wrote:
Bas mi je drago da sad ima vise osoba koje ga vole, jer u pocetku sam ga samo ja gotivila, ali Perro amor je ucinio svoje D:
da,ja ga od te serije obožavam... Ne verujem da bi iko mogao da odigra ulogu Antonia-"Perro Brando" bolje od njega...
Dame chocolate nisam redovno pratila pa zato nisam imala priliku da ga bolje procenim...
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptySun 22 Aug 2010 - 21:51

U DM mi je bio sooper i volela sam ga...aaaliii sada msm u Perro Amor vrh je...pokazao se da je veoma dobar glumac i sve...posle Villa on mi je naj :)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyFri 24 Sep 2010 - 2:35

On mi je naj glumac posle Villa...znaci svaka mu cast kako dobro glumi...:))
Svakii dan sve bolji i boljii :)) On je CAR:*
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyFri 24 Sep 2010 - 3:42

Ma mene je osim u Perro Amor,gde me je kupio zauvek,niko ne bi mogao tako dobro da odigra tu ulogu,odushevio u filmu Couples Retreat - A kad brak nije lak...Uloga Salvadora,sexy joga instruktora...Znachi car...A film je odlichan,i fenomenalno je proshao u bioskopima...ko nije pogledao,toplo preporuchujem,fenomenalna komedija...
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 T9iblj

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyFri 24 Sep 2010 - 4:15

jao slazem se sa afroditom...film je stw extra....kad sam ga widela nsm mogla da werujemmm... :)
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyFri 24 Sep 2010 - 4:21

Jeste,onako duga kosa,razvijen,naglasak onaj...pravi zavodnik i shmeker...Pocepala sam se od smeha...kad sam ga videla mislila sam da me ochi varaju :P:
Back to top Go down
safig112
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
safig112

Broj postova : 351
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 392994331

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptySat 4 Dec 2010 - 6:55

On je tako...!prelep je stvarno,ja ga stvarno volim,u perro amor je dokazao i pokazao da je sjajan glumac. enamorado
Back to top Go down
figica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
figica

Broj postova : 202

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyMon 13 Dec 2010 - 3:56

Baš je dobar u Perro amor, ulogu mu leži. Gledala sam ga i u Dame C. ali nije bio tak dobar
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Kf4npd

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyWed 5 Jan 2011 - 10:05

Simpa decko,volis ga od DC
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Kf4npd

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyFri 25 Feb 2011 - 9:41

Bas me zanima kako ce ispast ta serija sa Anahi
Inace ne sumnjam d aon nece dobro odglumiti
Back to top Go down
Heleny007
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Heleny007

Broj postova : 746
Godina : 29
Fan-gif : &lt;3Maite&William&lt;3
Lokacija : negde na zemlji...valjda

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyWed 8 Jun 2011 - 8:55

Meni je on bio simpa dok sam ga gledala u Dame Chocolate,onako nije bogzna kakav glumac,cak mi nije ni lijep ali je zato jako simpatican,barem meni enamorado
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyWed 25 Apr 2012 - 6:12

Sladak mi je skroz.. Ima ono nesto xxxD :D Obozavala sam ga kao Antonia u 'Perro Amor' , a i kao Brusa u 'Dame Chocolate'.. Tada mi je bio jedan od najdrazih glumaca.. Al' kako sam pogledala 'Dos Hogares' :O Bljuc. Sve je pali u vodu :'(
Back to top Go down
Cielo
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Cielo

Broj postova : 36
Fan-gif : Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 612e48718d420ee1

Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 EmptyTue 28 Aug 2012 - 23:31

Odličan i kao glumac i kao pjevač,volim ga.
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 _
PostSubject: Re: Komentari na slike,gifove i ostalo...   Komentari na slike,gifove i ostalo... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na slike,gifove i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Carlos Ponce-