REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 ♥Diablita♥ is in the hotseat

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyThu 25 Jul 2013 - 9:40


Hej . Kako si ?
Kako se provodiš na raspustu ? zagrljaj 
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyThu 25 Jul 2013 - 11:08

Uhh kako bi ja voljela da ih upoznaaamm :DD
Hmm omiljene pjesme njihove?:)
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyThu 25 Jul 2013 - 22:53

Don Pio wrote:
Potpis ti je odličan. Mada nemam pojma ko su...
Oh, hvala Pio. :)enamorado 
To su Zayn i Harry, 2/5 iz One Direction. :)

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Sta ima draga moja, comment na TVD  cijelu sezonu  ? I mean ako si gledala. enamorado enamorado 
Kako da ne gledam. :D
Uh, čekaj sad da se setim šta je sve bilo. Amm. Pa, u principu je bila dobra sezona. Prvo potraga za lekom i sve to je odično bilo, mada me je Šejn užasno nervirao. Ona 'bezosećajna' Elena mi se izuzetno dopala thumbup , mada je prilično podsećala na Ketrin u mnogim trenucima, ali dobro, Nina je maestralno odigrala taj deo. Onda, da vidim šta je još bilo. Ne sećam se ni ja svega. Naravno, Klarolajn momenti ubedljivo najlepši deo serije. Onda, onaj povratak mrtvih je bio tako strava, prepredobro, mada ne odobravam što je Boni vratila Džeremija, lik je dosadan k'o smrt. -.- Poslednja epizoda je bila OMG, i mada nisam Delena, bilo mi je drago što je Elena izabrala Dejmona. Jedva čekam novu sezonu, šta će se desiti sa mojim Stefićem, jadan, onaj Sajles. -.-'' I Ketrin kao čovek, iskreno, protraćen toliko traženi i navodno značajan lek, pa sve te svađe ko će ga uzeti i na kraju, Elena ga 'da' Ketrin, jer nije bila dovoljno jaka da je savlada. Ja bih lek dala Rebeki, jer ga je najviše želela i bila je spremna na sve kako bi ga dobila. Mada, iskreno, ne znam zašto bi iko želeo da uzme lek, biti vampir je tako moćna stvar. :3 Oh, i zaboravila sam isto jedan predivan deo, a to su Met i Rebeka. Zahvaljujući njoj zgotivila sam njega i sada su mi omiljeni par posle Klerolajn. :D
Izvini što sam ga razdužila, valjda ti neće biti muka da čitaš. :')
ljubav 

EJPRIL wrote:

Hej . Kako si ?
Kako se provodiš na raspustu ? zagrljaj 
zagrljaj 
Dobro je, ono, ponekad smrtno dosadno, ali ne žalim se. Bolje i to, nego škola. :'D
Kako je tebi? :D

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Uhh kako bi ja voljela da ih upoznaaamm :DD
Hmm omiljene pjesme njihove?:)
Same. :)
Uh. Sve? :'D
Ovako: What makes you beautiful, One thing, Up all night, Tell me a lie, Everything about you, Moments♥️, More than this♥️, Same Mistakes, Live while we're young, Little things♥️, Over again, They don't know about us, Summer love, Irresistable, Best song ever, I would, She's not afraid, Truly, madly, deeply, Magic.
Ove sa ♥️ su ono, superomiljene. ;3
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 0:31

I ja se ovih dana uglavnom dosađujem . Razmišljam da idem negde al ne znam još gde xD  .
A što  se tiče TVD moram da se složim i  meni su Kero i Klaus trenutno omiljeni par  enamorado 
Nego šta misliš jel Stefan kao lik mrtav ili će se vratiti ? :)Šta bi volela da bude a šta misliš da će biti ? xD
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 0:49

Omiljena pesma?
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 1:30

EJPRIL wrote:
I ja se ovih dana uglavnom dosađujem . Razmišljam da idem negde al ne znam još gde xD  .
A što  se tiče TVD moram da se složim i   meni su Kero i Klaus trenutno omiljeni par  enamorado 
Nego šta misliš jel Stefan kao lik mrtav ili će se vratiti ? :)Šta bi volela da bude a šta misliš da će biti ? xD
Jao, i meni se ide negde, da se rashladim.
A mice su.enamorado 
Pa, valjda nije mrtav. Ja se nadam da nije, srećica moja. xD Nemam pojma šta će biti, verovatno će Sajles sada da manipuliše celim svetom sa Stefanovim likom. Baš jedva čekam oktobar i novu sezonu. :)

Mirjanna96 wrote:
Omiljena pesma?
Teško pitanje. :')
Trenutno Demons i It's time od Imagine Dragons i Best song ever od One Direction.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 2:27

Awwwww:D
Joj kako je divno pričat sa Directionerom ahahah :DD
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 4:03


Ja čekam samo zbog toga xD da vidim šta je sa Stefanom .
Hoćeš gledati "Originalne"?
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 5:16

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Awwwww:D
Joj kako je divno pričat sa Directionerom ahahah :DD
Haha. Razumem te skroz. :D
Od mojih drugarica samo ih jedna sluša, i to ne baš puno, tek onako. Što ti kažeš, konačno neki direkšner. :3 enamorado

EJPRIL wrote:

Ja čekam samo zbog toga xD da vidim šta je sa Stefanom .
Hoćeš gledati "Originalne"?
Pa da, i ja. Ali, ono, zanima me i šta će biti sa Ketrin, i Metom i Rebekom. Nego, oni će sad celu sezonu verovatno da peglaju sa Sajlesom, kao što je pre bilo s Klausom. -.-
Yup, samo zbog Klausa i Elajdže.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Guest
Guest
Anonymous


♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 8:02

I ti se gojiš?xD 
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 9:07

Joj Matt i Beka su meni isto divni. Kao Karoline i Klaus. Naravno DELENA na prvom mjestu znaci najljepsa sezona majke mi.
Onda ni meni se ne svidja sto je Elena dala lijek Kat mada mislim da je to dala jer u tom trenutku ju je spopala Kat. Jooj da povratak mrtvi scena Damon i Rik enamorado jooj kako ih volim oba.
Ovo za Stefanom haha moja prijateljica poludijela na toj zadnjoj sceni haha :)

True Blood jesi gledala ? enamorado enamorado enamorado enamorado 
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
only teardrops.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
only teardrops.

Broj postova : 57
Godina : 26
Lokacija : Na obali Atlantskog okeana, u Njujorku.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 10:13

Kelly Clarkson? :-)
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyFri 26 Jul 2013 - 11:29

Ahahaha,jeste tako i moja samo jedna xD Nema sreće od nje HAHAHA :D
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySat 27 Jul 2013 - 3:48

Don Pio wrote:
I ti se gojiš?xD 
Kako-kad. :DZavisi od raspoloženja. xD

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Joj Matt i Beka su meni isto divni. Kao Karoline i Klaus. Naravno DELENA na prvom mjestu znaci najljepsa sezona majke mi.
Onda ni meni se ne svidja sto je Elena dala lijek Kat mada mislim da je to dala jer u tom trenutku ju je spopala Kat. Jooj da povratak mrtvi scena Damon i Rik enamorado jooj kako ih volim oba.
Ovo za Stefanom haha moja prijateljica poludijela na toj zadnjoj sceni haha :)

True Blood jesi gledala ? enamorado enamorado enamorado enamorado 
Da, Delarik, premickasti, i Leks♥️
I ja sam. :ONemaš pojma kako sam se uplašila, mica moja. :(
Ne gledam.

only teardrops. wrote:
Kelly Clarkson? :-)
Znam jednu pesmu samo, ne slušam je. :)

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Ahahaha,jeste tako i moja samo jedna xDNema sreće od nje HAHAHA :D
Hahaha. Tell me about it.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySat 27 Jul 2013 - 6:09

Tom Daley?:D
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySat 27 Jul 2013 - 9:05

Pogledaj nekad isto odlicna serija ^^
E sada moram da nekog pitam pa cujem da ih volis da mi kazes zasto ti volis OD ? Pjesme ili ti momci iz benda ? enamorado enamorado 
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySat 27 Jul 2013 - 11:46

Tom i Džeri?
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySat 27 Jul 2013 - 22:26

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Tom Daley?:D
Jao, mica predivna. *-*

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Pogledaj nekad isto odlicna serija ^^
E sada moram da nekog pitam pa cujem da ih volis da mi kazes zasto ti volis OD ? Pjesme ili ti momci iz benda ? enamorado enamorado 
Videću ako uhvatim vremena, sad gledam TW, PLL, Glee i Skins i to jedva postižem. x'D
Pa, ja ih pre uopšte nisam volela, dok nisam čula pesme. Nisu mi bili preterano simpatični, ali onda mi je drugarica poslala link sa svim pesmama sa 1. albuma i kada sam preslušala, ja sam se zaljubila u njih♥️ Tj, u njihovu muziku. Tek kasnije su me očarali i svojim izgledom i osobinama. (:
Mnogi pričaju upravo da ih fanovi vole jer su lepi, zgodni i sve to, ali to nije istina, bar ne u mom slučaju, a i kod većine takođe. Momci imaju odlične glasove i zaista umeju da pevaju. Uostalom, to se bar može dokazati i njihovim učešćem u X faktoru, jer ne bi tako daleko dogurali da nisu imali talenta. ;-)

Don Pio wrote:
Tom i Džeri?
thumbup thumbup 
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
only teardrops.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
only teardrops.

Broj postova : 57
Godina : 26
Lokacija : Na obali Atlantskog okeana, u Njujorku.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySun 28 Jul 2013 - 0:01

Zato volis da slusas One Direction? :)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySun 28 Jul 2013 - 0:33

Zato te pitam jer vecina kazu zbog izgleda. Sto ih volis ono kazu lijepi :D ja to nikad ne gledam u muzici.
Kako ti se cini ova njihova best song ever pjesma ? enamorado enamorado 
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySun 28 Jul 2013 - 5:14

only teardrops. wrote:
Zato volis da slusas One Direction? :)
Je l' pitanje trebalo da bude 'zašto' ili ..? :')

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Zato te pitam jer vecina kazu zbog izgleda. Sto ih volis ono kazu lijepi :Dja to nikad ne gledam u muzici.
Kako ti se cini ova njihova best song ever pjesma ? enamorado enamorado 
Da, znam, ali nije tako u mom slučaju. Naravno da mi se sviđa i njihov izgled, ali ne na prvom mestu, tj. ne volim ih zbog toga, već zbog onoga što jesu.
Predobra je. *-* Spot je neverovatan, a pesma je strava, kao i sve uostalom.
:D
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Guest
Guest
Anonymous


♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySun 28 Jul 2013 - 5:22

Tom/Džeri?
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySun 28 Jul 2013 - 5:50

Jooj jel ga i ti too voliiš?:DD
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptySun 28 Jul 2013 - 23:32

Don Pio wrote:
Tom/Džeri?
Džeri, jer je pametniji. :3

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Jooj jel ga i ti too voliiš?:DD
Tomasa, Tomija? Daaa♥♥♥
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Guest
Guest
Anonymous


♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 EmptyMon 29 Jul 2013 - 1:58

Džeri pametni mišić...
Back to top Go down
Sponsored content




♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 _
PostSubject: Re: ♥Diablita♥ is in the hotseat   ♥Diablita♥  is in the hotseat - Page 6 Empty

Back to top Go down
 

♥Diablita♥ is in the hotseat

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 15Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Pričaonica i Hot seats :: Hot seats-