REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 JK VS. CECA

View previous topic View next topic Go down 

JK ili Ceca
Jelena Karleuša
JK VS. CECA Vote_lcap46%JK VS. CECA Vote_rcap
 46% [ 6 ]
Svetlana Ceca Ražnatović
JK VS. CECA Vote_lcap54%JK VS. CECA Vote_rcap
 54% [ 7 ]
Total Votes : 13
 

AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

JK VS. CECA _
PostSubject: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptySun 14 Jul 2013 - 7:06

Večita rasprava se vodi oko toga koja je od dve najveće zvezde na Balkanu bolja. Pa, šta vi mislite? Da li vam se više sviđa Jelena Karleuša ili Svetlana Ceca Ražnatović? Ako želite, bilo bi lepo da obrazložite odgovor.

[img][You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptySun 14 Jul 2013 - 9:33

Ceca. Pa mogla bih da pisem do sutra,ali ajde neka glavni razlog bude to sto mi se Cecine pesme mnogo vise dopadaju i zato sto se Ceca,iako ima mnogo razloga,ne hvali sama,dok samozvana diva to veoma cestO radi iako ,po meni, nema potrebe. Za mene je CECA BILA I OSTALA KRALJICA BALKANA. enamorado
Inace,volim Jeleninu pesmu muskarac koji mrzi zene.
Ali u Cecinim pesmama stvarno svako moze da se pronadje. Pa i oni koji je ne vole ili im se kao osoba ne dobada znaju bar jednu njenu pesmu napamet. Ma mozete i da je volite i ne volite,ali talenat joj ne mozete osporiti.Njen privatni zivot je njena stvar,ne znam zasto se njeni hejteri toliko pozivaju na taj kucni pritvor. Pa cak i dok je bila u kucnom pritvoru,njene pesme su se vrtele svuda. Jednostanvo,Ceca je jedna i nikada je niko nece zameniti. :D I pesme sa novog albuma su joj savrsene. Najvise mi se svidja ime i prezime,koja je po meni,posle neodoljiv neumoljiv,njena najbolja pesma. Volim i njenu pesmu zabranjeno pusenje,mada je retko ko zna Namig
I ne razumem zasto poredite njihov koncert? Njih dve se potpuno razlikuju,razlikuje im se muzicki pravac. Kako Ceca da skace na sceni dok peva kukavicu. Sa druge strane od Jelene se to ocekuje jer ima  takve pesme. Na Cecinom koncertu su dolazili oni koji hoce da cuju dobru pesmu,a na Karleusinom oni koji su zeljni nekog spektakla ili cega vec. E to sto je Ceca imala (po pisanju medija) bar 3 puta vise ljudi nego na Jeleninom  koncertu je nesto drugo. To samo pokazuje da Srbija nije spremna na takav sou svetskih razmera.
Napominjem da je ovo moje misljenje i da znam da se mnogi ne slazu sa mnom,ali bar postujte to. :)

Bas sam se raspisala xD
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptySun 14 Jul 2013 - 11:36

Ceca.
Ne pratim njihove karijere,ne slušam takvu muziku,samo čisto bazirano na onome što čujem i šta čujem.
Ceca ima glasa,Jelena nema.Cecine pjesme imaju značenje,poruku ili neku poentu,Jeleni pjesma nema poentu (bar koliko sam ih čula).Ceca vjerovatno ima plastične grudi,a Jelena mi je sva plastična i ružna. Eto toliko. xD
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptySun 14 Jul 2013 - 12:29

Jelena Karleuša!
Mogu do sutra da pišem... :D 
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptySun 14 Jul 2013 - 21:58

Ne volim Cecu a ni Jecu .
Pre svega jer nijedna od njih dve ne zna da peva a da bi volela nekog pevača mora da mi se sviđa kako on peva i njegove pesme . Slažem se da obe imaju neke dopadljive pesme al daleko od toga da se to može nazvati dobrom muzikom.
Zašto Ceca bolje prolazi ? Njene pesme su više za široke narodne mase  dok Karleuša sa svojim hvata koga ? I dalje mi je to misterija xD .
A stvar je  i imidža dok Ceca hvata na "Srbijo moja , ljubi vas vaša Ceca "   Karleuša hvata na " ja sam jedina svetlost u ovoj malograđanskoj državi " .
Sad vidi se koja taktika bolje pali bar u određenim  stvarima ako je reč o koncertima tu se Ceca pošteno obogatila što je i super imajući u vidu kako se između ostalog obogatila u vreme kluba Obilić i njenog pokojnog muža " junaka " no to je već druga priča , a sad da se vratim na Karleušu verujem da se obogatila od silnih gostovanja gde prodaje priču " sama protiv svih "  mada i razumljivo je jer da te priče nema kome bi ona bila zanimljiva .
Uglavnom što se mene tiče na pomen njihovih imena pada mi na pamet toliko stvari sem one najbitnije muzika , što sve govori .
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptyMon 15 Jul 2013 - 4:53

Jelena enamorado
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptyTue 16 Jul 2013 - 7:39

Vatrena Ferrari DIVA, naravno. enamorado 
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : JK VS. CECA Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptyTue 16 Jul 2013 - 7:42

Ceca. Zato sto se JK pravi vazna, ona smatra sebe divom, cak je govorila da je Lady Gaga njena kopija.
Ono sto ona zeli jeste da reklamira sebe, sva mi je nekako plasticna. Ona se odjednom pojavi sa pricom da ce napraviti spektakl na koncertu, zato sto je ona JK DIVA.thumbdown 
Naravno da ima dopadljive pesme ali bolje od Cecine, nikad. Ceca je sasvim druga prica. Ne hvali sebe toliko, ima preedobre pesme...ove nove su super.thumbup 
Tako da je Ceca u svakom smislu bolja.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba &lt;3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptyTue 16 Jul 2013 - 9:50

Ceca-jednostavno jer ima bolje pesme i jer je KRALJICA enamorado
Ne znam gde ste je slusali uzivo pa vam se nije svidelo njeno pevanje, ali na koncertu je rasturila thumbup 
Pesme joj bolje zvuce kad ih uzivo peva nego na CD-u enamorado  Uglavnom Jelena ne moze da se meri s njom, ne znam sto i pokusava.. Ne kazem ja, ima i ona pesme koje ja slusam, ali to nisu pesme koje volim, nego koje su pevljive..
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptySun 21 Jul 2013 - 5:39

Mislim da je rasprava o tome malo medijski naduvana što bi se reklo.Takodje,taj termin Balkan ne obuhvata samo EX YU prostore da bi moglo da se govori o nekoj najvećoj zvezdi Balkana.Svaka ima svoju publiku,neko voli da cuje obe,nema tu ničeg čudnog.Ja više slušam drugu muziku ali naravno da znam za obe i njihove pesme.Ne znam šta toliko vidite u Cecinom pevanju kad ona falšira i uživo a i na snimcima.Glasala sam za JK jer se ne ulizuje političarima ma ko god da je na vlasti,bez dlake je na jeziku,o svemu ima neki svoj stav,svidjalo se to nekom ili ne,trudi se da žive nastupe podigne na viši nivo,a ne da ih svede na obično kafansko pevanje.Toliko od mene.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA EmptyWed 24 Jul 2013 - 9:21

Jelena Karleuša DOVOLJNO CU RECI. Malo je iskrenih osoba kao ona. Ma DIVA. Za ovu drugu pa ne mogu bas reci to :) doticna je DNO DNA thumbdown 
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Sponsored content




JK VS. CECA _
PostSubject: Re: JK VS. CECA   JK VS. CECA Empty

Back to top Go down
 

JK VS. CECA

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Letnja žurka-