REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Izbor za najbolje sastavne elemente serija

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyFri 12 Jul 2013 - 8:57

Iz trećeg kruga u polufinale se plasiraju:

Protagonistkinja

Renata Monterrubio (Silvia Navarro / Cuando me enamoro) sa osvojena 23 glasa
[You must be registered and logged in to see this image.]

Protagonista

Jerónimo Linares (Juan Soler / Cuando me enamoro) sa osvojenih 26 glasova
[You must be registered and logged in to see this image.]

Antagonista / antagonistkinja

Josefina "Fina" (Rocío Banquells / Cuando me enamoro) sa osvojenim 21 glasom
[You must be registered and logged in to see this image.]

Entrada

Cuando me enamoro sa osvojenih 28 glasova

*Što se priče tiče, Ezel i Heridas de amor imaju podjednak broj glasova (22). Koja će se priča plasirati u polufinale odlučiće prvih pet glasača u sledećem krugu, tako što će napisati ''Ezel'' ili ''Heridas de amor'' pre nego što glasaju za predstavnike iz narednog kruga.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyFri 12 Jul 2013 - 9:40

U četvrtom krugu takmiče se:

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado)
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) - NISAM ZNAO KAKO DRUGAČIJE DA RASPOREDIM NJU I RUBI, S OBZIROM DA JE RUBI ZLA (TJ. ANTAGONISTKINJA)
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor)
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu)
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor)

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado)
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi)
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor)
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu)
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor)

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado)
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi)
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor)
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu)
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor)

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado)

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi)

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor)

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu)

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor)

Entrada

1. Mi pecado


2. Rubi


3. Mar de amor


4. Aşk-ı Memnu


5. Perro amor
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyFri 12 Jul 2013 - 9:44

*Ezel

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) 5
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) 4
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 3
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 1
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 2

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 4
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 5
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 1
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 3
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 2

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 3
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 4
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 1
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 2

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado) 4

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) 5

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor) 1

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu) 3

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor) 2

Entrada

1. Mi pecado 3
2. Rubi 5
3. Mar de amor 4
4. Aşk-ı Memnu 2
5. Perro amor 1
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyFri 12 Jul 2013 - 10:06

*Ezel

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) 5
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) 4
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 1
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 2
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 3

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 5
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 2
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 1
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 4
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 3

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 2
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 3
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 1
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 4

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado) 4

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) 5

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor) 1

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu) 2

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor) 3

Entrada

1. Mi pecado 2
2. Rubi 3
3. Mar de amor 4
4. Aşk-ı Memnu 1
5. Perro amor 5

Pretesko je bilo,sve ove serije obozavam.
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyFri 12 Jul 2013 - 10:30

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado)-4
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) -2
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor)-1
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu)-5
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor)-3

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado)-2
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi)-3
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor)-1
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu)-5
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor)-4

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado)-3
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi)-5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor)-1
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu)-2
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor)-4

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado)-3

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi)-2

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor)-1

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu)-5

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor)-4

Entrada

1. Mi pecado-4


2. Rubi-3


3. Mar de amor-1


4. Aşk-ı Memnu-2


5. Perro amor-5
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 2a5ja09th

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyFri 12 Jul 2013 - 12:16

Heridas de amor

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) 3
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) 5
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 2
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 1
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 4

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 2
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 5
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 4
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 1
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 3

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 3
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 2
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 1
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 4

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado) 3

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) 5

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor) 2

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu) 1

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor) 4

Entrada

1. Mi pecado 3
2. Rubi 5
3. Mar de amor 2
4. Aşk-ı Memnu 1
5. Perro amor 4
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySat 13 Jul 2013 - 2:27

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) 4
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) 2
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 3
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 5
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 1

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 2
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 3
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 1
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 5
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 4

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 1
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 2
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 3
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 4

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado) 3

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) 5

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor) 1

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu) 4

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor) 2

Entrada

1. Mi pecado 1
2. Rubi 4
3. Mar de amor 2
4. Aşk-ı Memnu 3
5. Perro amor 5
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySat 13 Jul 2013 - 3:43

Protagonistkinje
1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni/ Mi pecado) 3
2. Maribel De La Fuente (JacquelineBracamontes / Rubi) 5
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 2
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 1
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 4
Protagonisti
1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 3
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 4
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 5
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 1
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 2
Antagonisti/antagonistkinje
1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 5
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 4
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 3
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 1
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 2
Priča
1.Mi pecado 4
2.Rubi 5
3.Mar de amor 3
4.Ask- Memnu 1
5.Perro amor 2
Entrada
1. Mi pecado 4
2. Rubi 5
3. Mar de amor 3
4. Aşk-ı Memnu 1
5. Perro amor 2
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySat 13 Jul 2013 - 5:15

* Heridas de amor

Protagonistkinje

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) 5
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) 2
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 1
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 4
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 3

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 3
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 2
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 1
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 4
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 5

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 4
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 2
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 1
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 3

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado) 4

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) 5

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor) 1

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu) 2

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor) 3

Entrada

1. Mi pecado 4
2. Rubi 5
3. Mar de amor 2
4. Aşk-ı Memnu 1
5. Perro amor 3
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySat 13 Jul 2013 - 19:48

* Ezel

1. Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) 2
2. Maribel De La Fuente (Jacqueline Bracamontes / Rubi) - 5
3. Estrella Briceño (Zuria Vega / Mar de amor) 1
4. Bihter (Beren Saat / Aşk-ı Memnu) 4
5. Sofia Santana (Ana Lucía Domínguez / Perro amor) 3

Protagonisti

1. Julián Huerta Almada (Eugenio Siller / Mi pecado) 2
2. Alejandro Cárdenas (Eduardo Santamarina / Rubi) 3
3. Víctor Manuel Galíndez (Mario Cimarro / Mar de amor) 1
4. Behlul (Kivanc Tatlitug / Aşk-ı Memnu) 4
5. Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) 5

Antagonisti/antagonistkinje

1. Rosario Pedraza (Daniela Castro / Mi pecado) 1
2. Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) 5
3. Catalina "Coral" Mijares (Ninel Conde / Mar de amor) 4
4. Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre / Aşk-ı Memnu) 2
5. Camila Brando (Maritza Rodríguez / Perro amor) 3

Priča

1. ''Paulino je vlasnik hacijende "El Milagro", najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je s Rosario i s njom ima dvoje dece, blizance Cesara i Lucreciju. Rosario je uvijek pokazivala ljubav i dobrotu prema Cesaru, no Lucreciju je odbacila i često je ponižavala. Godine prolaze i Julian i Lucrecia se susreću. Plamen njihove ljubavi se rasplamsa, te su oboje spremni preći sve prepreke do prave sreće. U tom im pomažu uvijek vjerna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji usprkos što je zaljubljen u Lucreciju, pomaže prijateljima u nevolji...'' (Mi pecado) 1

2. ''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) 5

3. ''Za Estrellu Marinu, život je poput mora, puno opasnosti i zlobe. Daleko od oca, ova skromna ribarka mnogo je propatila, jer joj je majka Casilda izgubila razum nakon što jedne noći biva silovana. Od tada, Casilda luta selima, i niko ne zna hoće li se ikada vratiti. Napuštanje roditelja, Estrelli su uspeli nadoknaditi njeni brižni kumovi, Aurora i Antonio, koji su je i odgajali. Kada je naučila da piše i da čita knjige, Estrella upoznaje Víctora Manuela Galíndeza...'' (Mar de amor)  2

4. ''Nakon smrti svoje supruge, Adnan se susreće sa dosta mlađom Bihter koja mu vraća nadu u ljubav. Očaran je njenom lepotom i stavom. S druge strane, Bihter je odrasla uz manipulativnu i proračunatu majku Firdevs, koja ne preže ni pred čim kako bi se domogla novca. Upravo iz tog razloga Bihter postaje suparnica svojoj majci koja se više od svega htela udati se za moćnog Adnana...'' (Aşk-ı Memnu) 3

5. ''Ovo je priča o Antoniju Brandu, poznatijem kao "Pas Brando", i njegovoj rođaci Kamili Brando, koji se još od tinejdžerskih dana igraju opasnih igara i opklada u kojima je sve sem zaljubljivanja dozvoljeno. Među njima ne postoje moralne prepreke, već suprotno, pretvaraju svoj život u ruski rulet sačinjen od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Za njih su zadovoljstvo i adrenalin razlog življenja i sve što je povezano sa seksom je dozvoljeno...'' (Perro amor) 4

Entrada

1. Mi pecado 3
2. Rubi 5
3. Mar de amor 2
4. Aşk-ı Memnu 1
5. Perro amor 4
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySun 14 Jul 2013 - 9:23

Priča koja se iz trećeg kruga plasira u polufinale je: ''Omer Učar je jednostavan i iskren mladić. Njegovi najbolji prijatelji su Ali i Džengiz, a lepa Ejšan je ljubav njegovog života. Za vreme njegovog odsustva, prijatelji su osmislili i sproveli lukav plan pljačke kazina, ubivši pritom jednog čuvara i ostavivši dovoljno lažnih dokaza kojim će Omer biti osuđen na doživotnu robiju. Dok su prijatelji ukradenim milionima gradili poslovne i privatne karijere, Omer je u zatvoru proživljavao pakao. Nakon dvanaest godina provedenih u patnji, njegova mržnja prema prijateljima postala je sve jača, pa odlučuje da kao potpuni stranac, sa novim identitetom poseti Kipar kako bi im se osvetio...'' (Ezel)  

Iz četvrtog kruga u polufinale se plasiraju:

Protagonistkinja

Lucrecia Córdoba (Maite Perroni / Mi pecado) sa osvojenim 31 glasom
[You must be registered and logged in to see this image.]

Protagonista

Antonio "El Perro" Brando (Carlos Ponce / Perro amor) sa osvojenih 28 glasova
[You must be registered and logged in to see this image.]

Antagonista / antagonistkinja

Rubi Perez (Barbara Mori / Rubi) sa osvojenih 39 glasova
[You must be registered and logged in to see this image.]

Priča

''Rubi je odrasla u siromašnoj meksičkoj porodici i uvek je sanjala o boljem životu. Svoj izgled uvek je videla kao svoje najveće oružje za postizanje željenih ciljeva. Studentkinja je na privatnom fakultetu zahvaljujući svojoj sestri Cristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i bolesnu majku Refugio. Njena drugarica Maribel se preko interneta upoznaje sa Hektorom i zaljubljuju se jedno u dugo. Nakon nekog vremena on dolazi u Meksiko kako bi je upoznao i sada je Rubín jedini cilj da preotme bogatog Hectora svojoj drugarici Maribel...'' (Rubi) sa osvojenih 37 glasova

Entrada

Rubi sa osvojenih 35 glasova


Last edited by FanSte Pall Mall on Wed 17 Jul 2013 - 19:34; edited 1 time in total
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySun 14 Jul 2013 - 10:33

U petom krugu takmiče se:

Protagonistkinje

1. Maria de Jesus - Marichuy (Maite Perroni / Cuidado con el angel)
2. Teresa 'Gaviota' Hernández (Angélica Rivera / Destilando amor)
3. Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia)
4. Gümüş Doğan (Songul Oden / Gümüş)
5. Soledad Castillo (Coarima Torres / Soledad)

Protagonisti

1. Juan Miguel San Roman (William Levy / Cuidado con el angel)
2. Rodrigo Montalvo (Eduardo Yanez / Destilando amor)
3. Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia)
4. Mehmet Şadoğlu (Kıvanç Tatlıtuğ / Gümüş)
5. Miguel Angel Olivares (Guillermo Perez / Soledad)

Antagonisti / antagonistkinje

1. Estefanía Rojas (Ana Patricia Rojo / Cuidado con el angel)
2. Aarón Montalvo (Sergio Sendel / Destilando amor)
3. Carmen Andrade (Zully Montero / El Rostro de Analia)
4. Şeref (Güngör Bayrak / Gümüş)
5. Victoria Alvarez (Lupita Ferrer / Soledad)

Priča

1. ''Mariju de Hesus je majka odmah po rođenju dala na čuvanje svešteniku misleći da umire. Sa 15 godina Maričuj beži iz sirotišta i živi na ulici. Jednog dana je napada pijanac, i to je razlog zbog koga je stalno imala noćne more i traume od muškaraca. Kandelarija je kasnije prihvata kao svoju kćerku, nudeći joj dom i zaštitu. Sa Huan Migelom se upoznaje na sudu, kada je on spašava od zatvora. Zaljubljuju se jedno u drugo, i bore se protiv raznih prepreka kako bi sačuvali svoju ljubav...'' (Cuidado con el angel)

2. ''Gaviota je mlada devojka koja dolazi sa svojom majkom na imanje  La Montalvena zbog branja agave. Tu se upoznaje sa Rodrigom, unukom Amadora - vlasnika imanja. Amador umire i u testamentu piše da će imanje ostaviti onom unuku koji dobije muško dete (Aronu ili Rodrigu). Gaviota u međuvremenu zatrudni sa Rodrigom, ali je on morao otiću u Englesku obećavši joj da će se vratiti i oženiti se njome...'' (Destilando amor)

3. ''Marijana Montijel je mlada poslovna žena koja upravglja avio-kompanijom ''Anđeli''. Zabljubljuje se u zgodnog Danijela, sa kojim dobija ćerku Adrijanu. Međutim, u Danijela se zaljubljuje i Marijanina rođaka Sara koja na sve moguće načine pokušava da ga otme i kojoj u svemu pomaže tetka Karmen, psihopata sa kojom je oženjen Marijanin otac. Sara odlučuje da ukloni Marijanu, i to uz pomoć mafijaša Rikija. Riki tu misiju poverava svojoj naizgled desnoj ruci, Analiji, koja je ustvari policajac. Kada Marijana saznaje da je muž vara sa Sarom, beži od kuće automobilom, koji presreće Analija i u koji ulazi. Marijana i Analija doživljavaju nesreću kada automobil upadne u provaliju. Doktor Armando pronalazi jedno poluživo, izogrelo telo i odnosi ga u svoju laboratoriju kako bi mu vratio stari izgled, i to na osnovu vizit karte striptiz bara u kojem je Analija radila, koju pronalazi. Lice i telo dobijaju novi sjaj, i svi su ubeđeni da je to Analija, ali ne -  to je Marijana Montijel...'' (El Rostro de Analia)

4. ''Život prostodušne, neiskvarene devojke Gümüş menja se kada joj imućna porodica Şadoğlu dogovori brak s muškim naslednikom Mehmetom koji je, nakon što mu je voljena devojka poginula u nesreći, zapao u tešku krizu. Međutim, ljubaj joj nikada nije bila uzvraćena. Uz sve to, život će joj zagorčati svekrva Şeref i Mehmetova sestra Pinar...'' (Gümüş)

5. ''Soledad je najstarija od četvoro dece i njena majka je sve nada polagala u nju, kako bi svojoj porodici obezbedila bolji život. Soledad na ulici upoznaje Migel Anhela i na prvi pogled se zaljubljuje u njega. Ali, sudbina je uredila da im se putevi ponovo ukrste, jer ona dobija posao kao njegova sekretarica. Njih dvoje se zbližavaju i prepuštaju ljubavi, ali će se na putu njihovoj sreći isprečiti Viktorija, mnogo starija žena Migel Anhela...'' (Soledad)

Entrada

1. Cuidado con el angel


2. Destilando amor


3. El Rostro de Analia


4. Gümüş


5. Soledad
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySun 14 Jul 2013 - 11:03

Protagonistkinje

1. Maria de Jesus - Marichuy (Maite Perroni / Cuidado con el angel) 4
2. Teresa 'Gaviota' Hernández (Angélica Rivera / Destilando amor) 2
3. Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia) 5
4. Gümüş Doğan (Songul Oden / Gümüş) 1
5. Soledad Castillo (Coarima Torres / Soledad) 3

Protagonisti

1. Juan Miguel San Roman (William Levy / Cuidado con el angel) 4
2. Rodrigo Montalvo (Eduardo Yanez / Destilando amor) 1
3. Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia) 5
4. Mehmet Şadoğlu (Kıvanç Tatlıtuğ / Gümüş) 3
5. Miguel Angel Olivares (Guillermo Perez / Soledad) 2

Antagonisti / antagonistkinje

1. Estefanía Rojas (Ana Patricia Rojo / Cuidado con el angel) 4
2. Aarón Montalvo (Sergio Sendel / Destilando amor) 2
3. Carmen Andrade (Zully Montero / El Rostro de Analia) 5
4. Şeref (Güngör Bayrak / Gümüş) 1
5. Victoria Alvarez (Lupita Ferrer / Soledad) 3

Priča

1. ''Mariju de Hesus je majka odmah po rođenju dala na čuvanje svešteniku misleći da umire. Sa 15 godina Maričuj beži iz sirotišta i živi na ulici. Jednog dana je napada pijanac, i to je razlog zbog koga je stalno imala noćne more i traume od muškaraca. Kandelarija je kasnije prihvata kao svoju kćerku, nudeći joj dom i zaštitu. Sa Huan Migelom se upoznaje na sudu, kada je on spašava od zatvora. Zaljubljuju se jedno u drugo, i bore se protiv raznih prepreka kako bi sačuvali svoju ljubav...'' (Cuidado con el angel) 4

2. ''Gaviota je mlada devojka koja dolazi sa svojom majkom na imanje La Montalvena zbog branja agave. Tu se upoznaje sa Rodrigom, unukom Amadora - vlasnika imanja. Amador umire i u testamentu piše da će imanje ostaviti onom unuku koji dobije muško dete (Aronu ili Rodrigu). Gaviota u međuvremenu zatrudni sa Rodrigom, ali je on morao otiću u Englesku obećavši joj da će se vratiti i oženiti se njome...'' (Destilando amor) 1

3. ''Marijana Montijel je mlada poslovna žena koja upravglja avio-kompanijom ''Anđeli''. Zabljubljuje se u zgodnog Danijela, sa kojim dobija ćerku Adrijanu. Međutim, u Danijela se zaljubljuje i Marijanina rođaka Sara koja na sve moguće načine pokušava da ga otme i kojoj u svemu pomaže tetka Karmen, psihopata sa kojom je oženjen Marijanin otac. Sara odlučuje da ukloni Marijanu, i to uz pomoć mafijaša Rikija. Riki tu misiju poverava svojoj naizgled desnoj ruci, Analiji, koja je ustvari policajac. Kada Marijana saznaje da je muž vara sa Sarom, beži od kuće automobilom, koji presreće Analija i u koji ulazi. Marijana i Analija doživljavaju nesreću kada automobil upadne u provaliju. Doktor Armando pronalazi jedno poluživo, izogrelo telo i odnosi ga u svoju laboratoriju kako bi mu vratio stari izgled, i to na osnovu vizit karte striptiz bara u kojem je Analija radila, koju pronalazi. Lice i telo dobijaju novi sjaj, i svi su ubeđeni da je to Analija, ali ne - to je Marijana Montijel...'' (El Rostro de Analia) 5

4. ''Život prostodušne, neiskvarene devojke Gümüş menja se kada joj imućna porodica Şadoğlu dogovori brak s muškim naslednikom Mehmetom koji je, nakon što mu je voljena devojka poginula u nesreći, zapao u tešku krizu. Međutim, ljubaj joj nikada nije bila uzvraćena. Uz sve to, život će joj zagorčati svekrva Şeref i Mehmetova sestra Pinar...'' (Gümüş) 3

5. ''Soledad je najstarija od četvoro dece i njena majka je sve nada polagala u nju, kako bi svojoj porodici obezbedila bolji život. Soledad na ulici upoznaje Migel Anhela i na prvi pogled se zaljubljuje u njega. Ali, sudbina je uredila da im se putevi ponovo ukrste, jer ona dobija posao kao njegova sekretarica. Njih dvoje se zbližavaju i prepuštaju ljubavi, ali će se na putu njihovoj sreći isprečiti Viktorija, mnogo starija žena Migel Anhela...'' (Soledad) 2

Entrada

1. Cuidado con el angel 4
2. Destilando amor 3
3. El Rostro de Analia 5
4. Gümüş 1
5. Soledad 2
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySun 14 Jul 2013 - 11:30

Vazda propuštim nekoliko krugova Ijo 

Protagonistkinje

1. Maria de Jesus - Marichuy (Maite Perroni / Cuidado con el angel) 4
2. Teresa 'Gaviota' Hernández (Angélica Rivera / Destilando amor) 2
3. Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia) 5
4. Gümüş Doğan (Songul Oden / Gümüş) 1
5. Soledad Castillo (Coarima Torres / Soledad) 3

Protagonisti

1. Juan Miguel San Roman (William Levy / Cuidado con el angel) 4
2. Rodrigo Montalvo (Eduardo Yanez / Destilando amor) 3
3. Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia) 5
4. Mehmet Şadoğlu (Kıvanç Tatlıtuğ / Gümüş) 1
5. Miguel Angel Olivares (Guillermo Perez / Soledad) 2

Antagonisti / antagonistkinje

1. Estefanía Rojas (Ana Patricia Rojo / Cuidado con el angel) 4
2. Aarón Montalvo (Sergio Sendel / Destilando amor) 3
3. Carmen Andrade (Zully Montero / El Rostro de Analia) 5
4. Şeref (Güngör Bayrak / Gümüş) 1
5. Victoria Alvarez (Lupita Ferrer / Soledad) 2

Priča

1. ''Mariju de Hesus je majka odmah po rođenju dala na čuvanje svešteniku misleći da umire. Sa 15 godina Maričuj beži iz sirotišta i živi na ulici. Jednog dana je napada pijanac, i to je razlog zbog koga je stalno imala noćne more i traume od muškaraca. Kandelarija je kasnije prihvata kao svoju kćerku, nudeći joj dom i zaštitu. Sa Huan Migelom se upoznaje na sudu, kada je on spašava od zatvora. Zaljubljuju se jedno u drugo, i bore se protiv raznih prepreka kako bi sačuvali svoju ljubav...'' (Cuidado con el angel) 4

2. ''Gaviota je mlada devojka koja dolazi sa svojom majkom na imanje La Montalvena zbog branja agave. Tu se upoznaje sa Rodrigom, unukom Amadora - vlasnika imanja. Amador umire i u testamentu piše da će imanje ostaviti onom unuku koji dobije muško dete (Aronu ili Rodrigu). Gaviota u međuvremenu zatrudni sa Rodrigom, ali je on morao otiću u Englesku obećavši joj da će se vratiti i oženiti se njome...'' (Destilando amor) 1

3. ''Marijana Montijel je mlada poslovna žena koja upravglja avio-kompanijom ''Anđeli''. Zabljubljuje se u zgodnog Danijela, sa kojim dobija ćerku Adrijanu. Međutim, u Danijela se zaljubljuje i Marijanina rođaka Sara koja na sve moguće načine pokušava da ga otme i kojoj u svemu pomaže tetka Karmen, psihopata sa kojom je oženjen Marijanin otac. Sara odlučuje da ukloni Marijanu, i to uz pomoć mafijaša Rikija. Riki tu misiju poverava svojoj naizgled desnoj ruci, Analiji, koja je ustvari policajac. Kada Marijana saznaje da je muž vara sa Sarom, beži od kuće automobilom, koji presreće Analija i u koji ulazi. Marijana i Analija doživljavaju nesreću kada automobil upadne u provaliju. Doktor Armando pronalazi jedno poluživo, izogrelo telo i odnosi ga u svoju laboratoriju kako bi mu vratio stari izgled, i to na osnovu vizit karte striptiz bara u kojem je Analija radila, koju pronalazi. Lice i telo dobijaju novi sjaj, i svi su ubeđeni da je to Analija, ali ne - to je Marijana Montijel...'' (El Rostro de Analia) 5

4. ''Život prostodušne, neiskvarene devojke Gümüş menja se kada joj imućna porodica Şadoğlu dogovori brak s muškim naslednikom Mehmetom koji je, nakon što mu je voljena devojka poginula u nesreći, zapao u tešku krizu. Međutim, ljubaj joj nikada nije bila uzvraćena. Uz sve to, život će joj zagorčati svekrva Şeref i Mehmetova sestra Pinar...'' (Gümüş) 3

5. ''Soledad je najstarija od četvoro dece i njena majka je sve nada polagala u nju, kako bi svojoj porodici obezbedila bolji život. Soledad na ulici upoznaje Migel Anhela i na prvi pogled se zaljubljuje u njega. Ali, sudbina je uredila da im se putevi ponovo ukrste, jer ona dobija posao kao njegova sekretarica. Njih dvoje se zbližavaju i prepuštaju ljubavi, ali će se na putu njihovoj sreći isprečiti Viktorija, mnogo starija žena Migel Anhela...'' (Soledad) 2

Entrada

1. Cuidado con el angel 4
2. Destilando amor 2
3. El Rostro de Analia 5
4. Gümüş 1
5. Soledad 3
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 2a5ja09th

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySun 14 Jul 2013 - 11:58

Protagonistkinje

1. Maria de Jesus - Marichuy (Maite Perroni / Cuidado con el angel) 2
2. Teresa 'Gaviota' Hernández (Angélica Rivera / Destilando amor) 4
3. Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia) 5
4. Gümüş Doğan (Songul Oden / Gümüş) 1
5. Soledad Castillo (Coarima Torres / Soledad) 3

Protagonisti

1. Juan Miguel San Roman (William Levy / Cuidado con el angel) 2
2. Rodrigo Montalvo (Eduardo Yanez / Destilando amor) 4
3. Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia) 5
4. Mehmet Şadoğlu (Kıvanç Tatlıtuğ / Gümüş) 1
5. Miguel Angel Olivares (Guillermo Perez / Soledad) 3

Antagonisti / antagonistkinje

1. Estefanía Rojas (Ana Patricia Rojo / Cuidado con el angel) 2
2. Aarón Montalvo (Sergio Sendel / Destilando amor) 5
3. Carmen Andrade (Zully Montero / El Rostro de Analia) 3
4. Şeref (Güngör Bayrak / Gümüş) 1
5. Victoria Alvarez (Lupita Ferrer / Soledad) 4

Priča

1. ''Mariju de Hesus je majka odmah po rođenju dala na čuvanje svešteniku misleći da umire. Sa 15 godina Maričuj beži iz sirotišta i živi na ulici. Jednog dana je napada pijanac, i to je razlog zbog koga je stalno imala noćne more i traume od muškaraca. Kandelarija je kasnije prihvata kao svoju kćerku, nudeći joj dom i zaštitu. Sa Huan Migelom se upoznaje na sudu, kada je on spašava od zatvora. Zaljubljuju se jedno u drugo, i bore se protiv raznih prepreka kako bi sačuvali svoju ljubav...'' (Cuidado con el angel) 2

2. ''Gaviota je mlada devojka koja dolazi sa svojom majkom na imanje  La Montalvena zbog branja agave. Tu se upoznaje sa Rodrigom, unukom Amadora - vlasnika imanja. Amador umire i u testamentu piše da će imanje ostaviti onom unuku koji dobije muško dete (Aronu ili Rodrigu). Gaviota u međuvremenu zatrudni sa Rodrigom, ali je on morao otiću u Englesku obećavši joj da će se vratiti i oženiti se njome...'' (Destilando amor) 4

3. ''Marijana Montijel je mlada poslovna žena koja upravglja avio-kompanijom ''Anđeli''. Zabljubljuje se u zgodnog Danijela, sa kojim dobija ćerku Adrijanu. Međutim, u Danijela se zaljubljuje i Marijanina rođaka Sara koja na sve moguće načine pokušava da ga otme i kojoj u svemu pomaže tetka Karmen, psihopata sa kojom je oženjen Marijanin otac. Sara odlučuje da ukloni Marijanu, i to uz pomoć mafijaša Rikija. Riki tu misiju poverava svojoj naizgled desnoj ruci, Analiji, koja je ustvari policajac. Kada Marijana saznaje da je muž vara sa Sarom, beži od kuće automobilom, koji presreće Analija i u koji ulazi. Marijana i Analija doživljavaju nesreću kada automobil upadne u provaliju. Doktor Armando pronalazi jedno poluživo, izogrelo telo i odnosi ga u svoju laboratoriju kako bi mu vratio stari izgled, i to na osnovu vizit karte striptiz bara u kojem je Analija radila, koju pronalazi. Lice i telo dobijaju novi sjaj, i svi su ubeđeni da je to Analija, ali ne -  to je Marijana Montijel...'' (El Rostro de Analia) 5

4. ''Život prostodušne, neiskvarene devojke Gümüş menja se kada joj imućna porodica Şadoğlu dogovori brak s muškim naslednikom Mehmetom koji je, nakon što mu je voljena devojka poginula u nesreći, zapao u tešku krizu. Međutim, ljubaj joj nikada nije bila uzvraćena. Uz sve to, život će joj zagorčati svekrva Şeref i Mehmetova sestra Pinar...'' (Gümüş) 1

5. ''Soledad je najstarija od četvoro dece i njena majka je sve nada polagala u nju, kako bi svojoj porodici obezbedila bolji život. Soledad na ulici upoznaje Migel Anhela i na prvi pogled se zaljubljuje u njega. Ali, sudbina je uredila da im se putevi ponovo ukrste, jer ona dobija posao kao njegova sekretarica. Njih dvoje se zbližavaju i prepuštaju ljubavi, ali će se na putu njihovoj sreći isprečiti Viktorija, mnogo starija žena Migel Anhela...'' (Soledad) 3

Entrada

1. Cuidado con el angel 2
2. Destilando amor 4
3. El Rostro de Analia 5
4. Gümüş 1
5. Soledad 3
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptySun 14 Jul 2013 - 20:33

1. Maria de Jesus - Marichuy (Maite Perroni / Cuidado con el angel) 2
2. Teresa 'Gaviota' Hernández (Angélica Rivera / Destilando amor) 3
3. Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia) 4
4. Gümüş Doğan (Songul Oden / Gümüş) 1
5. Soledad Castillo (Coarima Torres / Soledad) 5
Protagonisti
1. Juan Miguel San Roman (William Levy / Cuidado con el angel) 2
2. Rodrigo Montalvo (Eduardo Yanez / Destilando amor) 3
3. Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia) 4
4. Mehmet Şadoğlu (Kıvanç Tatlıtuğ / Gümüş) 1
5. Miguel Angel Olivares (Guillermo Perez / Soledad) 5
Antagonisti / antagonistkinje
1. Estefanía Rojas (Ana Patricia Rojo / Cuidado con el angel) 2
2. Aarón Montalvo (Sergio Sendel / Destilando amor)3
3. Carmen Andrade (Zully Montero/ El Rostro de Analia) 4
4. Şeref (Güngör Bayrak / Gümüş) 1
5. Victoria Alvarez (Lupita Ferrer /Soledad) 5
Priča:
1.Ciudado con el angel 2
2.Destilando Amor 4
3.El rostro de Analia 3
4.Gumus 1
5.Soledad 5
entrada:
1.Cuidado con el angel 3
2.Destilando Amor 2
3.El rostro de Analia 5
4.Gumus 1
5.Soledad 4
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyMon 15 Jul 2013 - 4:57

Protagonistkinje

1. Maria de Jesus - Marichuy (Maite Perroni / Cuidado con el angel) 2
2. Teresa 'Gaviota' Hernández (Angélica Rivera / Destilando amor) 3
3. Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia) 5
4. Gümüş Doğan (Songul Oden / Gümüş) 1
5. Soledad Castillo (Coarima Torres / Soledad) 4

Protagonisti

1. Juan Miguel San Roman (William Levy / Cuidado con el angel) 4
2. Rodrigo Montalvo (Eduardo Yanez / Destilando amor) 2
3. Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia) 5
4. Mehmet Şadoğlu (Kıvanç Tatlıtuğ / Gümüş) 1
5. Miguel Angel Olivares (Guillermo Perez / Soledad) 3

Antagonisti / antagonistkinje

1. Estefanía Rojas (Ana Patricia Rojo / Cuidado con el angel) 4
2. Aarón Montalvo (Sergio Sendel / Destilando amor) 2
3. Carmen Andrade (Zully Montero / El Rostro de Analia) 5
4. Şeref (Güngör Bayrak / Gümüş) 1
5. Victoria Alvarez (Lupita Ferrer / Soledad) 3

Priča

1. ''Mariju de Hesus je majka odmah po rođenju dala na čuvanje svešteniku misleći da umire. Sa 15 godina Maričuj beži iz sirotišta i živi na ulici. Jednog dana je napada pijanac, i to je razlog zbog koga je stalno imala noćne more i traume od muškaraca. Kandelarija je kasnije prihvata kao svoju kćerku, nudeći joj dom i zaštitu. Sa Huan Migelom se upoznaje na sudu, kada je on spašava od zatvora. Zaljubljuju se jedno u drugo, i bore se protiv raznih prepreka kako bi sačuvali svoju ljubav...'' (Cuidado con el angel)1

2. ''Gaviota je mlada devojka koja dolazi sa svojom majkom na imanje  La Montalvena zbog branja agave. Tu se upoznaje sa Rodrigom, unukom Amadora - vlasnika imanja. Amador umire i u testamentu piše da će imanje ostaviti onom unuku koji dobije muško dete (Aronu ili Rodrigu). Gaviota u međuvremenu zatrudni sa Rodrigom, ali je on morao otiću u Englesku obećavši joj da će se vratiti i oženiti se njome...'' (Destilando amor)2

3. ''Marijana Montijel je mlada poslovna žena koja upravglja avio-kompanijom ''Anđeli''. Zabljubljuje se u zgodnog Danijela, sa kojim dobija ćerku Adrijanu. Međutim, u Danijela se zaljubljuje i Marijanina rođaka Sara koja na sve moguće načine pokušava da ga otme i kojoj u svemu pomaže tetka Karmen, psihopata sa kojom je oženjen Marijanin otac. Sara odlučuje da ukloni Marijanu, i to uz pomoć mafijaša Rikija. Riki tu misiju poverava svojoj naizgled desnoj ruci, Analiji, koja je ustvari policajac. Kada Marijana saznaje da je muž vara sa Sarom, beži od kuće automobilom, koji presreće Analija i u koji ulazi. Marijana i Analija doživljavaju nesreću kada automobil upadne u provaliju. Doktor Armando pronalazi jedno poluživo, izogrelo telo i odnosi ga u svoju laboratoriju kako bi mu vratio stari izgled, i to na osnovu vizit karte striptiz bara u kojem je Analija radila, koju pronalazi. Lice i telo dobijaju novi sjaj, i svi su ubeđeni da je to Analija, ali ne -  to je Marijana Montijel...'' (El Rostro de Analia)5

4. ''Život prostodušne, neiskvarene devojke Gümüş menja se kada joj imućna porodica Şadoğlu dogovori brak s muškim naslednikom Mehmetom koji je, nakon što mu je voljena devojka poginula u nesreći, zapao u tešku krizu. Međutim, ljubaj joj nikada nije bila uzvraćena. Uz sve to, život će joj zagorčati svekrva Şeref i Mehmetova sestra Pinar...'' (Gümüş)3

5. ''Soledad je najstarija od četvoro dece i njena majka je sve nada polagala u nju, kako bi svojoj porodici obezbedila bolji život. Soledad na ulici upoznaje Migel Anhela i na prvi pogled se zaljubljuje u njega. Ali, sudbina je uredila da im se putevi ponovo ukrste, jer ona dobija posao kao njegova sekretarica. Njih dvoje se zbližavaju i prepuštaju ljubavi, ali će se na putu njihovoj sreći isprečiti Viktorija, mnogo starija žena Migel Anhela...'' (Soledad)4

Entrada

1. Cuidado con el angel 2
2. Destilando amor 4
3. El Rostro de Analia 5
4. Gümüş 1
5. Soledad 3
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyMon 15 Jul 2013 - 13:30

Iz petog kruga u polufinale se plasiraju:

Protagonistkinja

Mariana Montiel (Elizabeth Gutierrez / El Rostro de Analia) sa osvojena 24 glasa.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Protagonista


Daniel Montiel (Martin Karpan / El Rostro de Analia) sa osvojena 24 glasa.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Antagonista / antagonistkinja

Carmen Andrade (Zully Montero / El Rostro de Analia) sa osvojena 22 glasa.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Priča

''Marijana Montijel je mlada poslovna žena koja upravlja avio-kompanijom ''Anđeli''. Zaljubljuje se u zgodnog Danijela, sa kojim dobija ćerku Adrijanu. Međutim, u Danijela se zaljubljuje i Marijanina rođaka Sara koja na sve moguće načine pokušava da ga otme i kojoj u svemu pomaže tetka Karmen, psihopata sa kojom je oženjen Marijanin otac. Sara odlučuje da ukloni Marijanu, i to uz pomoć mafijaša Rikija. Riki tu misiju poverava svojoj naizgled desnoj ruci, Analiji, koja je ustvari policajac. Kada Marijana saznaje da je muž vara sa Sarom, beži od kuće automobilom, koji presreće Analija i u koji ulazi. Marijana i Analija doživljavaju nesreću kada automobil upadne u provaliju. Doktor Armando pronalazi jedno poluživo, izogrelo telo i odnosi ga u svoju laboratoriju kako bi mu vratio stari izgled, i to na osnovu vizit karte striptiz bara u kojem je Analija radila, koju pronalazi. Lice i telo dobijaju novi sjaj, i svi su ubeđeni da je to Analija, ali ne - to je Marijana Montijel...'' (El Rostro de Analia) sa osvojena 23 glasa.

Entrada

El Rostro de Analia sa osvojenih 25 glasova.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyMon 15 Jul 2013 - 14:24

U šestom krugu takmiče se:

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio)
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra)
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras)
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo)
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea)

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio)
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra)
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras)
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo)
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea)

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio)
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra)
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras)
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo)
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea)

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio)

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra)

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je  vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras)

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo)

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja.  Iako se nakon toga više nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea)

Entrada

1. Entre el amor y el odio


2. Kassandra


3. Mundo de fieras


4. La Mujer en el Espejo


5. Contra viento y marea


Last edited by FanSte Pall Mall on Mon 15 Jul 2013 - 14:41; edited 1 time in total
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyMon 15 Jul 2013 - 14:29

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio) 5
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra) 4
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras) 1
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo) 3
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea) 2

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio) 5
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra) 4
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras) 1
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo) 2
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea) 3

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio) 5
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra) 4
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras) 3
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo) 1
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea) 2

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio) 4

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra) 5

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras) 2

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo) 3

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja. Iako se nakon toga više nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea) 1

Entrada

1. Entre el amor y el odio 5
2. Kassandra 4
3. Mundo de fieras 1
4. La Mujer en el Espejo 3
5. Contra viento y marea 2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyMon 15 Jul 2013 - 22:17

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio) 4
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra) 3
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras) 2
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo) 5
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea) 1

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio) 3
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra) 1
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras) 2
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo) 5
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea) 4

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio) 4
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra) 1
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras) 3
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo) 5
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea) 2

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio) 4

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra) 3

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je  vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras) 2

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo) 5

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja.  Iako se nakon toga više  nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea) 1


Entrada

1. Entre el amor y el odio 4
2. Kassandra 3
3. Mundo de fieras 1
4. La Mujer en el Espejo 5
5. Contra viento y marea 2
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyTue 16 Jul 2013 - 5:45

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio) 1
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra) 3
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras) 5
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo) 4
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea) 2

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio) 3
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra) 4
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras) 5
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo) 1
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea) 2

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio) 1
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra) 3
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras) 5
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo) 4
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea) 2

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio) 1

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra) 5

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras) 4

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo) 2

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja. Iako se nakon toga više nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea) 3

Entrade:

1. Entre el amor y el odio 1
2. Kassandra 5
3. Mundo de fieras 4
4. La Mujer en el Espejo 2
5. Contra viento y marea 3
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyTue 16 Jul 2013 - 7:26

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio) 4
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra) 1
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras) 3
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo) 5
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea) 2

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio) 1
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra) 2
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras) 3
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo) 4
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea) 5

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio) 4
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra) 1
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras) 5
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo) 3
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea) 2

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio) 4

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra) 3

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras) 2

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo) 5

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja. Iako se nakon toga više nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea) 1

Entrade:

1. Entre el amor y el odio 4
2. Kassandra 3
3. Mundo de fieras 2
4. La Mujer en el Espejo 5
5. Contra viento y marea 1
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba &lt;3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyTue 16 Jul 2013 - 9:56

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio)-2
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra)-5
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras)-3
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo)-4
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea)-1

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio)-1
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra)-3
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras)-2
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo)-5
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea)-4

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio)-3
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra)-1
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras)-5
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo)-2
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea)-4

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio)-4

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra)-3

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras)-2

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo)-5

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja. Iako se nakon toga više nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea)-1

Entrada

1. Entre el amor y el odio-2


2. Kassandra-1


3. Mundo de fieras-4


4. La Mujer en el Espejo-5


5. Contra viento y marea-3

Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 2a5ja09th

Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 EmptyTue 16 Jul 2013 - 13:05

Protagonistkinje

1. Ana Cristina Robles (Susana Gonzalez / Entre el amor y el odio) 4
2. Kassandra (Coraima Torres / Kassandra) 5
3. Mariángela Cruz (Gaby Espino / Mundo de fieras) 1
4. Juliana Soler (Paola Rey / La Mujer en el Espejo) 2
5. Natalia Ríos (Marlene Favela / Contra viento y marea)  3

Protagonisti

1. Octavio Villarreal (Cesar Evora / Entre el amor y el odio) 5
2. Luis David Contreras (Osvaldo Rios / Kassandra) 4
3. Gabriel Martinez (Cesar Evora / Mundo de fieras) 3
4. Marcos Mutti (Juan Alfonso Baptista / La Mujer en el Espejo) 1
5. Sebastián Cardenas (Sebastian Rulli / Contra viento y marea) 2

Antagonisti / antagonistkinje

1. Frida de Villarreal (Sabine Moussier / Entre el amor y el odio) 4
2. Rosaura Osorio (Loly Sanchez / Kassandra) 3
3. Joselyn de Cervantes (Edith Gonzalez / Mundo de fieras) 5
4. Barbara Montesinos (Gabriela Vergara / La Mujer en el Espejo) 1
5. Apolonia Rudell (Azela Robinson / Contra viento y marea) 2

Priča

1. ''Ana Kristina je divna devojka snažnog karaktera, koju štiti deda Fernando Viljareal. Nakon što se don Fernando razboli, njegov nećak Oktavio Viljareal, ogorčen jer ga je Fernando sprečio u nameri da se oženo voljenom Fridom, doputuje da ga poseti. Fernando umire, ostavljajući testament u kome fabriku prepušta Oktaviju i Ana Kristini, jedinim rođacima, ali pod uslovom da se venačaju i žive zajedno godinu dana, a nakon toga odluče šta će uraditi sa posedom. Nenadano, među njima se rađa ljubav, ali moraju da se izbore sa ogromnom mržnjom koju prema njima osećaju Marsijal i Frida...'' (Entre el amor y el odio) 4

2. ''Putujući cirkus dolazi u Karakas, a jedna članica trupe se porađa, ali umiru i ona i njena beba. U isto vreme, Andreina Aroča, kćerka bogatog veleposednika, rađa devojčicu i takođe umire na porođaju. Njena maćeha Herminija, ambiciozna i beskrupulozna žena, ima blizance iz prvog braka i želi da oni sve naslede. Zbog toga uz pomoć verne sluškinje uzima mrtvorođenče i podmeće ga kao dete svoje pastorke, a njenu bebu odvodi u cirkus. Posle dvadeset godina cirkus ponovo dolazi u Karakas. Kasandra je sada prelepa mlada žena koju su obećali zgodnom bacaču noževa po imenu Randu. Međutim, ona upoznaje Luis Davida, jednog od Herminijinih sinova i oni se zaljubljuju jedno u drugo...'' (Kassandra) 5

3. ''Gabriel i Demian identični su blizanci razdvojeni nakon rođenja. Gabriel je odrastao uz luksuz i sigurnost voljenih usvojitelja. Demian je, s druge strane, živeo u siromaštvu i bio zanemaren, te je  vremenom postao okrutan i odao se kriminalu. U bijegu od policije stradao je u prometnoj nesreći i ostao bez noge. Kada Demian sazna za Gabriela, njegovim umom zavlada prezir. Svoje nezadovoljstvo i bes usmerava na brata i nastoji da učini sve da ga uništi. Gabrijel je oženjen sa zlobnom Joselin...'' (Mundo de fieras) 3

4. ''Hulijana Soler je nežna i inteligentna devojka, ali je ubeđena da je ružna, pa je zbog toga nesigurna u sebe. Ali, uz pomoć tetke Mesedes i njenig čarobnog ogledala, preobražava se u prelepu ženu. Takva je samo danju, a noću je opet ona stara. To je bio uslov koji je njena tetka morala da ispuni kako bi joj „oni gore“ poklonili ogledalo. U tom glamuroznom izdanju predstavlja se kao Marica Ferer i pronalazi posao u preduzeću „Muti“ koje proizvodi kozmetiku. Tamo upoznaje Markosa Mutija, poštenog i ljubaznog mladića i zaljubljuje se u njega. Ali, njihova ljubav moraće da pobedi zlobu Barbare, Markosove maćehe, i nestanak čarobnog ogledala...'' (La Mujer en el Espejo) 1

5. ''Natalia Ríos mlada je i lepa devojka koja živi s tetkom Ines u prekrasnom gradiću Comali. Sebastijan izlati iz zatvora zbog primernog vladanja, u koji je nevin ležao, i želi to proslaviti s prijateljima. No, sudbina je htela da upozna Nataliju kad ju je morao braniti od svojih raskalašenih prijatelja.  Iako se nakon toga više nisu sreli, Natalia i Sebastian neprestano misle jedno na drugo...'' (Contra viento y marea) 2

Entrada

1. Entre el amor y el odio 5
2. Kassandra 3
3. Mundo de fieras 2
4. La Mujer en el Espejo 1
5. Contra viento y marea 4
Back to top Go down
Sponsored content




Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 _
PostSubject: Re: Izbor za najbolje sastavne elemente serija   Izbor za najbolje sastavne elemente serija - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Izbor za najbolje sastavne elemente serija

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Letnja žurka-