REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Nevinost.... hmm:))))

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Barbara Montesinos
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Montesinos

Broj postova : 193
Godina : 27

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyTue 16 Aug 2011 - 18:27

Nije bitno sa koliko godina vec kada ti zelis da bude


Last edited by Barbara Montesinos on Thu 19 Jan 2012 - 20:25; edited 3 times in total
Back to top Go down
Jade&Lucas.♥
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jade&Lucas.♥

Broj postova : 77
Godina : 27
Lokacija : Humanoid Tour.:D

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyThu 18 Aug 2011 - 2:14

kada si stvarno zaljubljen u neku osobu,i kada si psihicki i fizicki spreman na to.
a osoba sa 14-15 godina ne moze da zna sta je ljubav po meni bar.:p
posle 18 mi je normalno.:)
Back to top Go down
Barbara Montesinos
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Montesinos

Broj postova : 193
Godina : 27

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyThu 18 Aug 2011 - 3:37

Godine nisu bitne da osetis ljubav


Last edited by Barbara Montesinos on Mon 16 Jan 2012 - 15:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
Jade&Lucas.♥
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jade&Lucas.♥

Broj postova : 77
Godina : 27
Lokacija : Humanoid Tour.:D

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyThu 18 Aug 2011 - 9:16

ljubav ima veze sa seksom,jer neke osobe to rade jer su zaljubljene u drugu osobu.i zele da prvi put bude iz ljubavi.;)
Back to top Go down
Barbara Montesinos
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Montesinos

Broj postova : 193
Godina : 27

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyThu 18 Aug 2011 - 10:21

Ljubav nije seks vec osecaj,seks je iskazivanje tih osecanja,razumem ja savrseno
Ne slazem sa sa onim sto si rekla da osobe sa 14-15 godina ne znaju sta je ljubav jer godiste te ne sprecava da se zaljubis u nekog,deca od 8 godina takodje mogu biti zaljubljena,naravno tu ljubav ce iskazati na drugi nacin jer je seks samo jedan od nacina ali ne podrzavam ogranicenje "nista pre 18" jer neki su spremni i ranije,ne mogu da cekaju i zele to da urade
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyThu 3 May 2012 - 2:54

Svaka osoba sama treba da odluči kada će,s kim i da li će.Ne postoji neka donja granica,ali sa 12,13 god je prerano.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyThu 3 May 2012 - 4:04

sta ja znam meni je normalno nekako da se gubitak nevinosti desi kada nastupis u brak mozda to zvuci staromodno al ljepse je !
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptySat 19 May 2012 - 0:29

Cure iz moje škole,pa čak neke iz mojeg razreda(15,16 god) to već davno odrađeno.Po meni je to odvratno.Cura jedna iz mog razreda je na ekskurziji u 8.razredu to odradila.One možda jesu nekoga zadovoljile,ali ih zato svi sad po školi zovu sa 'Fufama'.
Po meni osoba nije zrela da to uradi do 18 godina.Najljepše bi bilo na 18.rođendan.
Hahahaha:D
Back to top Go down
Barbara Montesinos
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Montesinos

Broj postova : 193
Godina : 27

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyTue 22 May 2012 - 8:38

Muskarac ako je sa vise zena je sampion a zena ako je sa vise muskaraca je ku*va,kako mrzim glupi machizam thumbdown
Niko nema pravo nikog da osudjuje i nije nezrelo biti sa osobom koju volis,pored toga zene nisu nikakva cedna bica da mogu da cekaju do 18 godina ili jos gore do braka,samo smo bica sa osecanjima Namig


Last edited by Barbara Montesinos on Thu 27 Sep 2012 - 11:46; edited 4 times in total
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyFri 25 May 2012 - 4:20

Barbara Montesinos wrote:
Muskarac ako je sa vise zena je sampion a zena ako je sa vise muskaraca je ku*va,kako mrzim glupi machizam thumbdown
Niko nema pravo nikog da osudjuje i nije nezrelo biti sa osobom koju volis,pored toga zene nisu nikakva cedna bica da mogu da cekaju do 18 godina ili jos gore do braka,samo smo bica sa osecanjima Namig
slažem se sa tobom,šta je sa muškarcima i njihovom nevinošću?Najbitnije je uraditi to kad si psihički spreman,godine nisu nešto bitne.I ljubav je bitna.
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 28
Fan-gif : Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 Kf4npd

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptyFri 15 Jun 2012 - 3:37

EJPRIL wrote:
Quote :
vecina momaka razmisljaju drugacije,ali ja cekam pravom osobom.To je nesto sto cu zauvek pamtiti,i ne bi da to uradim sa prvom droljom koja mi se nadje ispred puta...

bravo :ajmo: :jupi: odlicno

Tjt! thumbup thumbup
Naravno da treba to sa pravom osobom,ali trebas biti na to psihicki i fizicki spreman.
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 EmptySat 16 Jun 2012 - 8:41

Girl Swan wrote:
kad devojka oseti da je skroz spremna na to i kad je sigurna da to radi sa pravom osobom.

Slazem se.Ako je devojka sigurna da to zeli da uradi i ako misli da je nasla pravu osobu.

Mada sam ja za to da prvi put ne bude do 18-e godine
Back to top Go down
Sponsored content




Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 _
PostSubject: Re: Nevinost.... hmm:))))   Nevinost....  hmm:)))) - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Nevinost.... hmm:))))

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Ljubav i veze *seks*-