REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Gossip Girl Acapulco

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptySat 19 Jan 2013 - 5:14

Gossip Girl Acapulco Gossip-girl-acapulco-1

Amerikanci su od Meksikanaca pre nekoliko godina otkupili prava za snimanje njihove verzije serije Ružna Beti, a sada su Meksikanci otkupili licencu za jednu od najpopularnijih američkih tinajdžerskih serija.


Naime, meksička producentska kuća Televisa snimila je svoju verziju američke serije Tračara. Gledaoci širom sveta su u šest sezona pratili događaje iz života bogatih i razmaženih tinejdžera iz luksuznog dela Njujorka, njihovo odrastanje, prve ljubavi, skandale i spletke koje su ih pratili… Televisina verzija smeštena je u Akapulku, zbog čega se i zove Gossip Girl Akapulco.

Glavne junake u meksičkoj verziji igraju Sofia Sisniega (Serena), Oka Giner (Blair), Macarena Achaga (Jenny), Margarita Munoz (Vanessa), Vadhir Derbez (Chuck), Jon Ecker (Nate) i Diego Amozurrutia (Dan).

Spekuliše se da bi glas naratora u seriji, misteriozne Tračare koja putem svog sajta iznosi prljav veš glavnih junaka serije, mogla da pozajmi meksička zvezda Anahi.

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptySun 20 Jan 2013 - 4:25

Nora Salinas: Pojačanje u seriji “Tračara”!


Gossip Girl Acapulco Nora-salinas

Glumica Nora Salinas otputovala je pre nekoliko dana u Akapulko, gde se priključila glumačkoj ekipi nove Televisine serije “Tračara”. Zvezda serije “Vrela krv”, koja vodi ljutu bitku sa bivšim suprugom Maurisiom Bekerom oko alimentacije za njihovo dete, prihvatila je poziv Pedra Toresa da zaigra u rimejku popularne američke serije.
“Želela sam da budem deo serije ‘La tempestad’, čak sam bila na kastingu za glavnu žensku ulogu. Međutim, niko iz produkcije Salvadora Mehije nije me do danas pozvao. Zato sam odlučila da prihvatim Pedrovu ponudu”, rekla je Nora Salinas, koja je, definitivno ispala iz igre za ulogu Marije Terese.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyFri 1 Feb 2013 - 9:45

Gossip Girl Acapulco 578579423930127677566170
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyFri 1 Feb 2013 - 9:48

Nadal u seriji


Gossip Girl Acapulco V275881p0

Teniser će imati epizodnu ulogu u meksičkoj verziji "Tračare", objavili su producenti.

Američka verzija "Tračare" ("Gossip girl") završila se nakon šest sezona krajem prošle godine, a fanovima je predstavila skandalozni svet spletki, romantike i visokog društva na Menhetnu.

Producent Pedro Tores najavio je snimanje meksičke verzije, koja će se zvati "Tračara: Akapulko", a jednu epizodu snimiće Rafael Nadal. Snimanje prvih epizoda već je počelo u Akapulku.

"Pričali smo sa Rafinim ljudima, i zainteresovani su za saradnju. Rafa će biti kod nas tokom turnira Akapulko Open od 25. februara do 2. marta, i kada mu obaveze budu dozvolile, snimiće svoje scene", otkrio je Tores.

Producent nije otkrio kakva će biti Rafina uloga, ali ne sumnjamo da će se teniser odlično snaći, pošto je glumačke veštine već pokazao u Šakirinom spotu "Gypsy".
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyThu 14 Feb 2013 - 4:15

IZBAČENA IZ "TRAČARE"!


Ubrzo posle početka snimanja meksičke verzije hit serije "Tračara", Nora Salinas, koja je trebalo da igra jednu od glavnih uloga u ambicioznom projektu Pedra Toresa, isključena je iz glumačke ekipe.
- To je bila odluka Televisinih čelnika, a pošto sam njihov radnik dužna sam da je ispoštujem - otkriva Salinasova.
Zanimljivo je to da je Nora dobila "crveni karton", nakon što su se prošle nedelje pojavile njene golišave i provokativne slike u muškom magazinu "H". Mnogi sumnjaju da je to pravi razlog zašto je glumici otkazano poverenje.

Gossip Girl Acapulco 644010_307054612749940_1594623385_n
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyFri 8 Mar 2013 - 20:25

Gossip Girl Acapulco Dfgd
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptySat 9 Mar 2013 - 6:57

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptySat 9 Mar 2013 - 7:02

Gossip Girl Acapulco 420363342099322568782423

Gossip Girl Acapulco 560792320704834708231173

Gossip Girl Acapulco Fotos-familia-fuenmayorGossip Girl Acapulco Gossipgirlacapulco03
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Gossip Girl Acapulco 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 10 Jul 2013 - 11:24

Jel se zna kad pocinje? :)
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyThu 11 Jul 2013 - 5:16

I mene zanima, sviđa mi se trejler i glumci, posebno muška ekipa. :)
http://www.celebuzz.com/photos/gossip-girl-acapulco-meet-the-cast/gossip-girl-acapulco-boys-011813/
Ako je sudeći po ovom tekstu, emitovanje počinju ovog meseca, ali nigde ne piše tačan datum.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ivobar
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ivobar

Broj postova : 2

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 2:34

Ovo ona serija Gossip girl,samo meksicka verzija? :D
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 2:44

ivobar wrote:
Ovo ona serija Gossip girl,samo meksicka verzija? :D
Da. :)

Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 2:45

Gossip Girl Acapulco 106933339508432393694830

Gossip Girl Acapulco 101444135710675774987414
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 2:58

Gossip Girl Acapulco AbbYEspz Gossip Girl Acapulco AcjALvRF Gossip Girl Acapulco AdjqBcM7 Gossip Girl Acapulco AcsPXk8C Gossip Girl Acapulco Ablhe4uZ Gossip Girl Acapulco AbxQ1mZ0 Gossip Girl Acapulco AcgiuWny Gossip Girl Acapulco AbnShMlT Gossip Girl Acapulco AccdAeiO Gossip Girl Acapulco AbdrQ7v1


Last edited by ♥Diablita♥ on Mon 22 Jul 2013 - 4:08; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 3:29

Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ivobar
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ivobar

Broj postova : 2

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 6:00

♥Diablita♥ wrote:
ivobar wrote:
Ovo ona serija Gossip girl,samo meksicka verzija? :D
Da. :)

Sjajno. :D
Ima li dje besplatno da se izvuce da se gleda? :)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 6:17

Gossip Girl Acapulco 945343389091004536280732Gossip Girl Acapulco Bn4ok4scyaamd6g

Gossip Girl Acapulco Borj4t9cyaacnjkGossip Girl Acapulco Bpo0uh2ccaand0r
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyMon 22 Jul 2013 - 6:17

Gossip Girl Acapulco Blmed5pcqaizjmrGossip Girl Acapulco Blmozmgceaafunp

Gossip Girl Acapulco BlmuzehciaatsspGossip Girl Acapulco Blmxn8ucyaar9ga

Gossip Girl Acapulco Bljan9wciaavuydGossip Girl Acapulco Bljv66wcqaanglu
Back to top Go down
only teardrops.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
only teardrops.

Broj postova : 57
Godina : 26
Lokacija : Na obali Atlantskog okeana, u Njujorku.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 24 Jul 2013 - 8:24

Ja nešto i nisam oduševljena ovom idejom, ali videćemo šta će ispasti na kraju.


Last edited by only teardrops. on Wed 24 Jul 2013 - 9:51; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 24 Jul 2013 - 8:30

ivobar wrote:
♥Diablita♥ wrote:
ivobar wrote:
Ovo ona serija Gossip girl,samo meksicka verzija? :D
Da. :)

Sjajno. :D
Ima li dje besplatno da se izvuce da se gleda? :)

Počinje sa emitovanjem 5. avgusta, tako da sad sigurno ne možeš nigde da gledaš. :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 24 Jul 2013 - 11:43

Ja ću verovatno da bacim pogled na prvu epizodu jer originalnu znam napamet, sto puta sam je gledao. Meni se isto ideja ne sviđa jer će Meksikanci da odugovlače i sumnjam da će serija imati sezone, ne znam kako planiraju, ali ako se bude emitovala 5 puta nedeljno, biće dosta razvučena u odnosu na original, a original je već dosta razvučen u nekim delovima.

Ovo će ujedno biti i prva serija koju gledam, a da sam original gledao. :D Uglavnom uvek gledam rimejkove, a ne originale.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 24 Jul 2013 - 11:45

Original je blagi očaj, a ovo će sigurno biti još gore. thumbdown 
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 24 Jul 2013 - 21:47

Stefy wrote:
Ja ću verovatno da bacim pogled na prvu epizodu jer originalnu znam napamet, sto puta sam je gledao. Meni se isto ideja ne sviđa jer će Meksikanci da odugovlače i sumnjam da će serija imati sezone, ne znam kako planiraju, ali ako se bude emitovala 5 puta nedeljno, biće dosta razvučena u odnosu na original, a original je već dosta razvučen u nekim delovima.

Ovo će ujedno biti i prva serija koju gledam, a da sam original gledao. :DUglavnom uvek gledam rimejkove, a ne originale.

Me too. thumbup
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 31 Jul 2013 - 22:10

Ko je tračara iz Akapulka?

Gossip Girl Acapulco 946501_366936343418413_1654261039_n-620x320c

Gossip Girl Acapulco je meksička serija koja prati prošlost i stil života grupe ljudi visoke klase koji žive u Akapulku. Ovu luku uvek su karakterisali luksuz i ekstravagancija nekih posetioca svojih plaža. Odeća svetlih boja, kokteli, intrige i romanse samo su deo onoga što će se dešavati svakog ponedeljka od 9 naveče.

Pored atraktivne glumačke postave, tu je i Paty Cantu, koja će davati glas “tračari”, nepoznatoj osobi koja je uvek u toku sa svim dešavanjima i zna sve tračeve jedne elitne grupe pa tako sve obaveštava o najnovijim dogodovštinama. Osim toga, Paty peva glavnu numeru serije, “Dicen por ahí”.

Sa Pedrom Toresom kao producentom i uz pomoć produkcijskih kuća El Mall i Warner Brothers, nema sumnje da će serija biti veoma dramatična i emotivna, kao i američki original, koji je završen prošle godine posle 6 sezona.

Serija počinje sa prikazivanjem premijerno u ponedeljak, 5. avgusta u 21h, na kanalu Golden Premiere.

Budite u toku sa svime vezanim za seriju putem Facebook-a i Twitter-a.

Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco EmptyWed 31 Jul 2013 - 22:14

Gossip Girl Acapulco Acor9yEE
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Gossip Girl Acapulco _
PostSubject: Re: Gossip Girl Acapulco   Gossip Girl Acapulco Empty

Back to top Go down
 

Gossip Girl Acapulco

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele-