REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Nevena Bozovic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Nevena Bozovic - Page 3 _
PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Nevena Bozovic - Page 3 EmptyThu 24 Jul 2014 - 6:15

Stiže novi hit: Nevena Božović objavila deo stihova iz svoje nove pesme!

Nevena Bozovic - Page 3 Nevena-2-610x918

Mlada pevačica Nevena Božović svojoj publici priprema novi singl ali i spot koji bi trebala da snimi sledeće nedelje.

Ona je emisiji “Exkluziv” otkrila i deo pesme čije je zvanično ime “Bal”. Nevena je ostala dosledna pesmama koje voli da peva pa je tako ova pesma balada. “Voz. Čekam te poslednji put. U džepu dve karte za nas. Dođi, bez tebe sam kao luda…” Nevena još uvek u potpunosti dominira našom Popi BRAVO listom sa pesmom “Znam da noćas gubim te” – hoće li “Bal” doći na njeno mesto?
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Nevena Bozovic - Page 3 _
PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Nevena Bozovic - Page 3 EmptyThu 24 Jul 2014 - 6:17

Budi u formi: Pogledaj koje vežbe ti predlaže Nevena Božović!

Nevena Bozovic - Page 3 Nevena8

Mlada pevačica Nevena Božović od malih nogu vodi računa o kondiciji, a ljubav prema sportu nasledila je od oca Zorana.

Dok priprema ispite pred upis četvrte godine Muzičke akademije u Beogradu, plavokosa lepotica rodom iz Kosovske Mitrovice nalazi vreme i za rekreaciju, ali i druženje sa prijateljima. Dok se priprema za novi trening, Nevena otkriva detalje o najnovijem singlu pod nazivom “Bal”, za koji uskoro planira da snimi i video spot.

- Pesma je u bržem ritmu i verujem da će biti odlična za ovo leto. Pevački je veoma zahtevna i bilo mi je zadovoljstvo da radim na njoj. Uskoro me očekuje i snimanje spota, čemu se posebno radujem – sa osmehom najavljuje Nevena koja u međuvremenu energiju prikuplja u teretani, koju zapostavlja uvek u istom periodu.

- Redovno odlazim na treninge, sve dok ne počne ispitni rok, kada mi je trening pešačenje do fakulteta i nazad. Ipak, trudim se da odradim makar dva do tri treninga nedeljno, to je sat i po koje posvetim neophodnoj rekreaciji – kaže pevačica, koja ovih dana polaže ispite, a u tom periodu primenjuje proverene antistres rituale.

- Teretana mi mnogo pomaže, kao i trčanje, ali najviše volim da posle fakulteta odem sa koleginicama na kafu. Pomažu mi i duge šetnje i razgovori sa bliskim ljudima, a ponekad mi prija i da se osamim kod kuće uz radio ili televiziju, u svakom slučaju neku dobru muziku.

Nevena Bozovic - Page 3 Nevena2

Sport, a na prvom mestu košarku, zavolela je uz oca Zorana, inženjera elektrotehnike i ozbiljnog košarkaša.

- Tata mi je pomogao da odaberem vežbe koje mi odgovaraju i pridžavam se toga. Od malih nogu bavim se nekim oblikom rekreacije, zimi sam odlazila na skijanje, leti sam mnogo plivala, a preko godine sam trenirala košarku punih šest godina.
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Nevena Bozovic - Page 3 _
PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Nevena Bozovic - Page 3 EmptyThu 24 Jul 2014 - 6:25

U zagrljaju Miloša Bikovića: Nevena Božović snimila novi spot!

Nevena Bozovic - Page 3 Nevena10-610x321

Nevena Božović boravila je u Crnoj Gori nekoliko dana gde je snimala kadrove za svoju novu numeru “Bal”. Kao što je i najavila napravila je veliko iznenađenje izborom partnera u spotu. Naime, prilikom snimanja društvo joj je pravio jedan od najpopularnijih glumaca mlađe generacije Miloš Biković.

Nevena Bozovic - Page 3 IMG_20140709_085812-610x610

Do saradnje je došlo preko zajedničkih prijatelja a Miloš je hteo da na neki način doprinese Neveninoj izgradnji karijere. Spot je snimam na Adi Bojani na više lokacija i očekuje se da će za dve nedelje doživeti premijeru. Nevena sa nestrpljenjem očekuje da čuje prve reakcije na pesmu i spot ali je presrećna što je okupila odličnu ekipu sa kojima je u pauzima snimanja uživala u druženju.

„Bilo je veoma lepo. Ekipa je bila mala, prijatna i opuštena, tako da nam je sve išlo lagano. Zadovoljni smo. Što se tiče radnje spota, napravili smo neku romantičnu priču koja je ujedno i tužna”, rekao je za Prva.rs Miloš Biković.

Nevena Bozovic - Page 3 Nevena09-610x321
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Nevena Bozovic - Page 3 _
PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Nevena Bozovic - Page 3 EmptyThu 24 Jul 2014 - 6:27

Nevena Božović – Bal

Nevena Bozovic - Page 3 N

Nevena Božović koja je odavno nepobediva na našim muzičkim top listama, predstavila je spot za pesmu “Bal” u kojoj glumi još i Miloš Biković, ujedno i režiser spota. “Presrećna sam kako je spot ispao, drago mi je što je Miloš Biković pristao da se pojavi u spotu i što smo u toku saradnje došli na ideju da Miloš i režisera spot”, rekla je Nevena. Da li ti se pesma dopada? Želiš li da je vidiš na našim narednim top listama?

Back to top Go down
Sponsored content




Nevena Bozovic - Page 3 _
PostSubject: Re: Nevena Bozovic   Nevena Bozovic - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Nevena Bozovic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-