REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Zvezdara

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Zvezdara   Zvezdara EmptySun 11 Nov 2012 - 0:15

Zvezdara 21751_437615829635645_1011223255_n


USKORO NA RTV PINK!

Reditelj: Dragoslav Lazić

Reč je o modernoj priči o beogradskoj savremenoj svakodnevnici prikazanoj na dramski i komičan način kroz brojne zanimljive likove. U glumačkoj postavi imamo izvrsne iskusne glumce poput Vesne Čipčić, Branislav Lečića, Gorice Popović, Janoša Tota, ali I veliki broj mladih, lepih I taletovanih glumaca koji nose pozorišne reportare, a biće pravo osveženje za televizijsku publiku, poput Igora Đorđevića, Siniše Ubovića, Sofije Juričan, kao i mlade glumačke zvezde poput Mirke Vasiljević, Dragane Mićalović.

Serija će biti snimana na brojnim lokacijama u Beogradu. Bogata je radnjom sa intrigantnim zapletom koji ima elemente krimi trilera i ljubavne drame
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptySun 11 Nov 2012 - 0:17

Zvezdara 391752438926289504599193Zvezdara 395076438926626171232393

Zvezdara 314271439934836070411143
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyFri 7 Dec 2012 - 1:18

OD 1. JANUARA 2013. NA PINK-U!
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyFri 7 Dec 2012 - 3:21

Mislim da ću gledati. Dopada mi se ekipa.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyFri 7 Dec 2012 - 5:45

Može biti da je nešto interesantno,pogledaću svakako prvu epizodu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptySat 15 Dec 2012 - 7:17

Anita Lazić: Povratak na male ekrane u seriji “Zvezdara”


Zvezdara 1328585176-15565

Ako se nekako podrazumevalo da će, kao kćerka reditelja Dragoslava Lazića i glumice Snežane Savić, zakoračiti u svet glume, Anita Lazić Todorović je tu samo iz hobija. Shvativši da su glumice kod nas obično u poziciji “čekača”, nije želela da čeka da je se neko seti, već je izabrala da sama bude kovač svoje sudbine. Od praktičnog iskustva u novinarstvu, pi-aru i spisateljskim vodama, okrenula se, pre svega, akademskom radu. Drži predavanja na Akademiji za diplomatiju i bezbednost, a uskoro bi trebalo da odbrani i doktorsku disertaciju.

Kako joj je hobi, ipak, i dalje drag, Anitu ćemo, posle “Seljaka”, gledati i u drugoj velikoj seriji njenog oca – “Zvezdara”. Na ovom projektu su, u stvari, zajedno radili.

- Dragoslav i ja smo pokrenuli ovaj projekat. Bila je to moja potreba da mu, posle desetogodišnjeg iskustva koje sam stekla vodeći jednu regionalnu pi-ar kompaniju, pomognem. I mislim da sam u tome uspela. Poklopili su se sjajan tekst sa našim specifičnim humorom, njegovo bogato iskustvo i odlična glumačka ekipa.

Anita će nam se u seriji predstaviti kao Nada, koja je, kako kaže, potpuno drugačija od nje.

- Ona je predstavnica ovog vremena, udata je za političara, krajnje je pragmatična, nema velike škole, ali je životno mudra. Trudila sam se da je ne pretvorim u sponzorušu, već da je odbranim i opravdam.

Jeste li imali neku posebnu želju ili ste sugerisali kako želite da izgleda vaša junakinja?

- Dragoslav je lik Nade veoma dobro postavio i meni se činilo kao da je plastično izvajan. Kako celog života i sama pišem, jer pored dve knjige imam i scenario za TV seriju po elementima iz života Milene Pavlović Barili, ponekad radim kao saradnik na razvoju priča i dijaloga za seriju.

Vaš otac važi za velikog kritičara. Uspevate li, ipak, da se izborite za svoje stavove na setu ili njemu, kao “šefu”, prepuštate da vas vodi?
- Imam veliko poverenje u njegov sud i na setu uvek prepuštam da me on vodi. Dešava se i još jedna lepa stvar, prirodna među ljudima koji dugo sarađuju ili tamo gde vlada topla prijateljska atmosfera kreativaca koji nemaju problem sa vlastitim egom – to da mi neko od iskusnijih kolega predloži nešto. Recimo, Gorica Popović koja igra moju mamu, sugeriše mi neki mizanscen ili mi Nenad Ćirić kaže da je to što sam uradila na probi bilo sjajno, tako da zajednički dolazimo do rešenja.

Mnogo ulažete u obrazovanje. Šta vam je još važno u profesionalnom kodeksu?
- Obrazovanje je veoma važno, ali ne samo u smislu učenja informacija koje brzo stare, jer su danas one postale dostupne svima. Jednim klikom mišem i već ste savladali veštinu kreativnog mišljenja, pamćenja… Živimo u namrgođenom društvu kome nedostaje smisao i mislim da nam trenutni obrazovni sistem ne pomaže mnogo u pripremi za profesionalno i lično samoostvarenje. I novinarstvo je krajnje degradirano kao profesija. Kultura govora je izumrla i od mnogih kulturologa se može čuti da je naš jezik doživeo “nervni slom”. Samo ako vratimo dostojanstvo našim rečima, možemo vratiti dostojanstvo nama samima. Pasivizaciji i neinventivnosti novinara u kreiranju medijskih sadržaja umnogome su doprineli i pi-ar stručnjaci.

Da biste obavili sve svoje obaveze i uživali u svemu što želite, koliko bi trebalo da traje vaš dan?
- Moja devojčica me budi oko 7.00. Ukoliko imam snimanje vozač me vozi na set i počinju probe teksta sa kolegama, dogovaranja oko scena, šminkanje… Snimanje može da potraje i do kasnog popodneva. Ukoliko nemam snimanje, onda sam u svojoj kancelariji, na sastancima sa klijentima. Desi se i da u toku dana imam slikanje za novine ili gostovanje u nekoj emisiji, a kada imam malo slobodnog vremena – pišem. To je nekada poezija, nekada naučni članak ili scenario. Trudim se da se do 17.00 vratim kući svojoj kćerki i suprugu, pa su popodne i veče rezervisani za uživanje sa njima ili za druženje sa prijateljima.

Šta ste nasledili od oca, a šta od majke? A šta biste voleli da vaša Nina “pokupi” od vas, a šta od vašeg supruga?

- Mislim da sam od oca nasledila maštovitost, tvrdoglavost i ravne tabane, a od mame preosetljivost, komunikativnost i sklonost ka samopreispitivanju. Volela bih da Nina bude svoja, jer verujem da se nijedno dete ne rađa kao “tabula raza”. Volela bih da otkrijemo i na vreme negujemo njene posebnosti, dozvoljavajući svim njenim darovima da se rascvetaju.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyThu 27 Dec 2012 - 7:57

A MISLILI STE DA JE SLATKICA: DRAGANA MIĆALOVIĆ PREOKUPIRANA SOBOM I VLASTITOM SLIKOM U OGLEDALU!


Zvezdara News_36062

Naravno u pitanju je nova uloga Dragane Mićalović, i to u seriji "Zvezdara" a prva epizoda nove domaće dramsko-humorističke serije biće premijerno prikazana u okviru novogodišnjeg programa 1. januara 2013 na RTV Pink.

Ova serija priča o Beogradu danas, kroz brojne zanimljive likove koji kriju svoje neobične porodične i lične priče, začinjena humorom i satirom o vremenu u kome živimo. Dragoljub zvani Dragi (Nenad Ćirić) je fini porodični čovek koji drži do tradicionalnih vrednosti i obraza i veoma sluša svoju suprugu Eli (Gorica Popović) ali kada mu zet Bogdan, političar u usponu (Siniša Ubović) predloži da uđe u politiku njegova shvatanja i poštenje biće stavljeni na veliki test.

Tri lepotice, tri sestre Vera (Mirka Vasiljević), Nada (Anita Todorović) i Dana (Dragana Mićalović) su po izgledu slične ali po karakteru veoma različite. Najstarija Nada je pragmatična i životno mudra, udata za Bogdana, političara, nema velike škole ali zna kako da sebi omogući lep i lagodan život. Za razliku od nje Vera živi u oblacima, nemirnog je duha i zaljubljive prirode a najmladja Dana, tinejdžerka preokupirana je sobom i vlastitom slikom u ogledalu. Uz njih tri brat Gagi (Stevan Pijale) živi kao miljenik svih.

Uz Simiće, upoznaćete i Rajkoviće koji na Zvezdari vode život poput onog koji su vodili u Šumadiji dvadeset godina unazad pre nego što će se doseliti u prestolnicu. Probleme sa parama i kreditom Žile (Janoš Tot) leči jednom ljutom na prazan stomak ali kada mu njegova brižna žena Anđa (Vesna Čipčić) umesto rakije sipa kamilicu nastaju "ozbiljni problemi".

Stojan zvani Stenli (Branislav Lečić) je stari beogradski šmeker koji je veliki deo svog života proveo u Nemačkoj ali je ipak odlučio da se vrati u Srbiju i otvori elitni restoran kako bi u Srbiju doveo malo Evrope i evropskih standarda. Stenli je dobar i drag čovek koji ima lepu mladu ženu (Zorana Bečić) ali ipak ne može da odoli ni drugim ženama. Stole juri za Verom (Mirka Vasiljević) koja ga koristi a kada se pojavi plavuša anđeoskog lica (Dragana Turkalj) sa legitimacijom bankarske službenice iz kreditnog odeljenja u restoranu nastaje velika pometnja.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptySat 29 Dec 2012 - 11:06

Vidjela sam i ja da ide na Pinku, dali ce biti kod nas na PINK BH ne znam. U ovom terminu je kod nas Mala Nevjesta.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyWed 2 Jan 2013 - 4:04

Dopada mi se,al me nervira ova Dragana Mićalović,a i onaj što glumi zeta.Najviše mi se dopadaju Mirka,Branislav Lečić i glumac koji glumi oca.
Mislim da će serija biti popularna,ako je ne upropaste nekim glupim zapletima.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyWed 2 Jan 2013 - 4:44

Svidela mi se cela ideja, ali realizacija, na zalost - ne.
Odustao nakon dvadesetak minuta.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptySat 5 Jan 2013 - 3:28

Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyMon 7 Jan 2013 - 11:05

Prva epizoda je obećavala,ali već druga...znala sam da će biti upropašćena dobra ideja.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara EmptyTue 29 Jan 2013 - 23:17

Stipe Kostanić: Pojačanje u seriji “Zvezdara”!


Zvezdara Stipe2-500x367

Jedan od najlepših hrvatskih glumaca Stipe Kostanić uskoro će se pojaviti u novim epizodama serije “Zvezdara”, koja se snima u produkciji RTV Pink i emituje svake nedelje od 21h.
Za potrebe snimanja serije, Stipe je upravo doputovao u Beograd kako bi se pridružio uigranoj ekipi serije. Ovaj lepi i talentovani mladi glumac širu afirmaciju stekao je igrajući u hrvatskoj seriji “Obični ljud” a igrao je i u našoj TV seriji “Miris kiše na Balkanu” u režiji Ljubiše Samardžića. Najveći izazov za rođenog Dalmatinca predstavljaće beogradski akcenat mada mu Beograd nije nepoznat jer je studije glume završio u našoj prestonici na BK Akademiji u klasi Ivana Bekijareva. Pored akcenta, Stipe će za potrebe uloge morati da savlada i osnove sviranja gitare jer u seriji igra popularnog gitaristu, prvu ljubav Nade Simić.
Back to top Go down
Sponsored content




Zvezdara _
PostSubject: Re: Zvezdara   Zvezdara Empty

Back to top Go down
 

Zvezdara

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-