REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Por siempre mi amor

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 7 Nov 2012 - 12:20

Por siempre mi amor Por_Siempre_mi_Amor_Oficial_Poster

Por siempre mi amor (srp. 3aувек, љубави) meksička je telenovela, produkcijske kuće Televisa, snimana tokom 2013 i 2014.


Sinopsis
Arturo de la Riva u srećnom je braku sa suprugom Euhenijom već deset godina. Sa njima žive i kćerka Aransa, ali i Euhenijina rođaka Sonja, koja je potajno zaljubljena u zeta, inače aritektu i vlasnika firme u kojoj radi sa svojim najboljim prijateljem Brunom.
Sa druge strane, Isabel Lopez Serdan provela je poslednje dve godine verujući da je udata za Fernanda Kordovu, kome slepo veruje. Ona je dizajnerka donjeg veša i radi sa svojom najboljom prijateljicom Gabrijelom.
Životi Artura i Isabel isprepletaće se kada Euhenija iznenada umre, jer joj je Sonja, želeći da ostane sa njenim suprugom, dala pogrešne lekove. Istovremeno, Isabel otkriva da je Fernando prevarant koji joj je krao novac, a povrh svega, oženjen je Andreom, sa kojom ima sinove Estebana i Anhela.
Sudbina će slomljene Isabel i Artura spojiti na jednoj plaži, a taj susret označiće početak njihove ljubavne priče. Međutim, iako su s jedne strane dobili drugu šansu za ljubav, sa druge strane će morati da se izbore sa Sonjom koja manipuliše Aransom, ne želeći da devojčica prihvati Isabel kao svoju "drugu majku". Tu je i Fernando koji je u međuvremenu završio u zatvoru i zakleo se da će se osvetiti Isabel...


Uloge
Susana González - Isabel López-Cerdán de De la Riva
Guy Ecker - Arturo De la Riva
Dominika Paleta - Sonia Arenas
Thelma Madrigal - Aranza De la Riva Arenas
Pablo Lyle - Esteban Córdova Gutiérrez
Gabriela Platas - Andrea Gutiérrez
Sofía Castro - Dafne
Héctor Suárez Gomís - Fernando Córdova
Martha Julia - Gabriela San Román
David Ostrosky - Gilberto Cervantes
Luz María Zetina - Eugenia Arenas de De la Riva
Humberto Elizondo - Don Osvaldo De la Riva
Ana Martin - María "Tita" Escudero
Macaria - Minerva Gutiérrez
Alejandro Ruiz - Bruno Escudero
Tania Lizardo - Marianela
Francisco Rubio - Gonzalo


Edit by Mirjanna96
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySat 10 Nov 2012 - 12:36

U pitanju je rimejk Mi segunda madre. Dolazi posle La mujer de Vendaval.


Quote :

#MiSegundaMadre, nuevo proyecto de Ignacio Sada, llegará a Televisa en el 2013 para sustituir a #LaMujerdelVendaval de MaPat.

Debido al éxito de #UnRefugioParaelAmor, la nueva telenovela de Ignacio Sada, #MiSegundaMadre, entrará en el horario de las 6.15pm.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyMon 19 Nov 2012 - 12:51

Quote :
Laura Flores, primera candidata a convertirse en la protagonista de #MiSegundaMadre, nueva apuesta de Ignacio Sada.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyMon 19 Nov 2012 - 12:53

Quote :
Ignacio Sada quiere que @LauraFloresH, debido a su gran actuación en #UnRefugioParaelAmor, protagonice #MiSegundaMadre, su nuevo proyecto.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 2 Dec 2012 - 13:44

Quote :
Diego Olivera, contemplado como el protagonista de #MiSegundaMadre, nueva apuesta de Ignacio Sada para Televisa.

Diego Olivera y Laura Flores, posibles protagonistas de #MiSegundaMadre en Televisa.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 19 Dec 2012 - 14:21

Ekipa

Quote :

Zuria Vega, prácticamente confirmada como la protagonista juvenil de #MiSegundaMadre de Ignacio Sada.

Laura Flores y Julieta Rosen, candidatas a convertirse en #MiSegundaMadre junto a Ignacio Sada.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 19 Dec 2012 - 14:23

Quote :
Cecilia Gabriela, nueva candidata para protagonizar #MiSegundaMadre, lo nuevo de Ignacio Sada para Televisa.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 26 Dec 2012 - 3:28

Ana Martin možda deo ekipe
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 2 Jan 2013 - 13:42

Quote :
Después del éxito inesperado de Un refugio para el amor, el productor Ignacio Sada regresará con la nueva versión de Mi segunda madre, telenovela mexicana producida por Juan Osorio en 1989, protagonizada por María Sorté y Enrique Novi.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 9 Jan 2013 - 13:37

Quote :
Diego Olivera y Laura Flores, prácticamente confirmados como protagonistas de #MiSegundaMadre en Televisa.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyWed 9 Jan 2013 - 13:39

Quote :
Alejandra Avalos podría convertirse en la Gran Villana de #MiSegundaMadre, nuevo proyecto de Televisa.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyTue 12 Feb 2013 - 13:08

Quote :
Ignacio Sada quiere que Laura Flores sea #MiSegundaMadre en Televisa.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyMon 15 Jul 2013 - 12:21

Quote :
#PorSiempreMiAmor, nueva telenovela de @NachoSada para Televisa, iniciará sus grabaciones el próximo Lunes 29 de Julio.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyMon 15 Jul 2013 - 12:21

Quote :
Luz María Zetina podría formar parte del elenco de #PorSiempreMiAmor en Televisa.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySat 17 Aug 2013 - 5:24

POČELO SNIMANJE SERIJE "POR SIEMPRE MI AMOR"



U Meksiku je u četvrtak pala prva klapa telenovele producenta Ignasija Sade "Por siempre mi amor", u kojoj glavne uloge igraju Susana Gonsales i Gaj Eker. Reč je o rimejku popularne serije "Mi segunda madre", čiji je početak prikazivanja zakazan za 7. oktobar. "Por siempre mi amor" naslediće termin (16.15) trenutno najuspešnije meksičke telenovele "Corazon indomable". Da li biste gledali gledali ovu seriju?

Por siempre mi amor 1174933_392225790899488_1999284371_n
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySat 5 Oct 2013 - 21:13

Pogledajte uvodnu špicu nove Televisine telenovele "Por siempre mi amor" ("Zauvek, ljubavi"), koja sa emitovanjem kreće u ponedeljak. Kako vam se dopada?

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySat 5 Oct 2013 - 21:14

Promo poster


Por siempre mi amor 553024_517824954972176_267516540_n
Back to top Go down
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Por siempre mi amor 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 6 Oct 2013 - 19:47

Par je dobar, al ostali glumci su vec previse vidjeni
Back to top Go down
beren cansu fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
beren cansu fan

Broj postova : 46
Fan-gif : Por siempre mi amor Tumblr_lxjn10eBYS1qfzy8do5_250

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptyTue 5 Nov 2013 - 8:42

Dopada mi se ova serija Suzi,Marta i Dominica su mi jedne od najdrazih glumica.
Od muskog elenka volim samo Ruiza i drago mi je da su ga odmakli od konja,a frizura mu je:haha: hahaha ,mada mi je i Marta cudna.
Sto se Ruiza tice on je uglavnom imao izuzetno lepe partnerke ,ovde Marta u cme Aleida u Esmi Nora u Zlobnici je mutio nesto malo sa Fonsecom i nisam sigurna ali mislim da mu je u asmp partnerka bila Ingrid uglavnom imao je lik srece.Telma mi je uzas kao sama pojava .
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 10 Nov 2013 - 0:37

Quote :
Prikazuje se u 4:20 PM na kanalu Canal de las Estrellas
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 10 Nov 2013 - 0:39

Quote :
Gledanost


1.ep - 18.2
2.ep - 16.7
3.ep - 15.8
4.ep - 15.9
5.ep - 16.3
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 12 Jan 2014 - 2:23

Gledanost (6 - 26 ep)


Por siempre mi amor 1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 12 Jan 2014 - 2:24

Gledanost (27 - 48 ep)


Por siempre mi amor 2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 12 Jan 2014 - 2:25

Gledanost (49 - 70 ep)


Por siempre mi amor 3
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor EmptySun 12 Jan 2014 - 2:36

Quote :
Trenutno se prikazuje u Meksiku, Argentini, Venecueli, SAD, Domenikanskoj rep, Ekvadoru i Paragvaju.
Back to top Go down
Sponsored content




Por siempre mi amor _
PostSubject: Re: Por siempre mi amor   Por siempre mi amor Empty

Back to top Go down
 

Por siempre mi amor

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele-