REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Khloe Kardashian

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyMon 30 Jul 2012 - 23:22

Khloe Kardashian Cats8956

Kloi Kardašijan Odom (engl. Khloé Kardashian; Los Anđeles, 27. jun 1984) je američki model i radio voditeljka jermenskog porekla. Najpoznatija je po rijaliti-šou U korak sa Kardašijanima, koji prati živote porodica Kardašijan i Džener. Od septembra 2009. u braku je sa Lamarom Odomom, košarkašem Los Anđeles lejkersa.


Počeci

Rođena je u Los Anđelesu, Kalifornija. Treće je dete advokata Roberta Kardašijana i Kris Džener. Ima sestre Kim i Kortni te brata Roba. Takođe ima i dve polusestre - Kajli i Kendal Džener.


Karijera

Vlasnica je dela Daš butika u Los Anđelesu i Majamiju. Deo je ekipe emisija U korak sa Kardašijanima i Kortni i Kloi osvajaju Majami . Pojavila se i u kampanji organizacije Peta - Radije ću ići gola nego nositi krzno. Kloi je učestvovala u sedmoj sezoni rijalitija poznatog američkog biznismena Donalda Trampa Šegrt, gde je osvojila 40.000 dolara.
Sa sestrama Kortni i Kim ѕaštitno je lice američkog brenda za mršavljenje QuickTrim



Lični život

Bila je u vezi sa košarkašem Rašadom Makentom. Kraj njihove veze prikazan je u jednoj od epizoda treće sezone serijala U korak sa Kardašijanima. Od septembra 2009. u braku je sa košarkašem Los Anđeles lejkersa Lamarom Odomom.
Godine 2011.  sa suprugom Lamarom Odomom pokreće rijaliti-šou "Kloi i Lamar“ te javnosti predstavlja parfem "Unbreakable".



Problemi sa zakonom

Marta 2007. bila je uhapšena zbog vožnje pod uticajem alkohola.[4] Osamnaestog jula 2008. prekršila je uslovnu kaznu i bila je osuđena na 30 dana zatvora, ali je odslužila samo tri sata zbog prenatrpanosti zatvora.


Last edited by Mirjanna96 on Fri 3 Jan 2014 - 9:51; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyTue 21 Aug 2012 - 2:18

Khloe Kardashian Khloe-kardashianKhloe Kardashian Lucyhaletopsbuttondownsh
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyThu 20 Sep 2012 - 3:29

Kim i Khloe Kardashian: Sestre u akciji


Voleli ih ili ne, Kim i Khloe Kardashian najveće su rijaliti zvezde današnjice pa ne čudi što se pojavljuju u sjajnim editorijalima poznatih magazina.

Dve devojke tako su se slikale za oktobarsko izdanje časopisa “Prestige” a nosile su modele slavnih dizajnera kao što su Armani ili Stella McCartney, a govorile su o svom poslu i tome koliko im je važno da dobro izgledaju.


Khloe o novom liniji šminke svoje sestre:
“Imamo mnogo kompleta. Prodajemo paletu senki koja obuhvata čitavu liniju – imamo ih svih vrsta i boja, što je vrlo zgodno.”

Kimin modni savet za devojke sa oblinama:
“Mislim da zaista morate znati svoje telo. Svako ima deo tela koji mu se ne sviđa ali i nešto što želi da pokaže. Ako imate duge noge, želite da nosite kratke suknje i pokažete ih a ako imate mali struk, uvek možete nositi kaiševe i uraditi sve što možete da naglasite struk. Što se mene tiče, kad se osećam dobro u nečemu, dobijem na samopozdanju.”

Kim o modnim trendovima koje će nositi ove jeseni:
“Obožavam ogrtače, obožavam ih! Zato, mislim da ćete me viđati u njima ove jeseni.”

Khloe Kardashian Kim-khloe-prestige-10124
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySat 20 Oct 2012 - 4:44

Khloe Kardashian jedva čeka da joj počne angažman u X Factoru


Khloe je nedavno dobila posao voditeljke u američkoj verziji šoua, gde će se pridružiti stalnoj sudijskoj postavi. Ipak, ona ne krije da se najviše raduje što će sarađivati sa Britney.

“Obožavam šou, obožavam Britney Spears…Mislim da je zabavna i neverovatna”, istakla je u razgovoru za Capital FM. U stvari sam iznenađena koliko je iskrena u šou. Mislila sam da će biti tiša i povučenija. Mislim da je strašno smešna.”

Prethodno, Khloe je na svom oficijalnom blogu napisala: “Zdravo ljubavi. Sigurna sam kako ste čuli glasine i toliko sam uzbuđena što mogu da vam potvrdim vesti – vodiću X Factor sa Mariom Lopezom!!! Velika sam obožavateljka šoua tako da sam bukvalno pala sa stolice kad sam čula da razmišljaju o meni. Šou već ima neverovatne sudije i prava je čast što mi je data prilika da radim s njima. Uzbuđena sam, presrećna i pomalo nervozna zbog novog koraka u svojoj karijeri i jedva čekam da počnem. Poželite mi sreću!” Srećno Khloe!

Khloe Kardashian SIPA_sipausa30081591_000050
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySat 20 Oct 2012 - 7:27

Khloe Kardashian Tumblrmc793pruqq1qg51nlo
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 9 Nov 2012 - 10:59

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyThu 20 Dec 2012 - 8:31

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-1-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyThu 20 Dec 2012 - 8:34

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 21 Dec 2012 - 10:50

Niall Horan: Druženje sa Kardashian klanom


Khloe Kardashian 585khloeniall

Niall Horan bio je noćas zajedno sa ostatkom One Directiona gost u završnoj emisiji ovogodišnjeg X Factora a pronašao je vremena i za članove slavne familije.

Niall i društvo izveli su uživo svoj novi hit “Kiss You” nakon čega ga je voditeljka šoua Khloe Kardashian zamolila da naprave zajedničku fotku u bejsktejdžu, koju je kasnije podelila sa svojim sledbenicima na Twitteru. “Zabavni trenuci na X Factoru sa Niallom Horanom”, napisala je. Mladi Irac imao je priliku i da se upozna sa Khloeinim sestrama Kendall i Kylie, kojima je poslao poruku: “Kylie Jenner, drago mi je što sam upoznao tebe i Kendall Jenner! Nadam se da ću vas videti uskoro!”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 21 Dec 2012 - 21:21

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-2-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 21 Dec 2012 - 21:23

Oh, the anticipation! X Factor champ Tate Stevens savors the moment alongside co-hosts Khloé Kardashian and Mario Lopez before taking top honors during Thursday night's season finale in Hollywood.

Khloe Kardashian Tate-stevens-660
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyMon 24 Dec 2012 - 8:57

Kloi Kardašijan zaboravna u šopingu!


Khloe Kardashian 235909-kloi-kardasijan-reuters

Kloi Kardašijan mrzi novogodišnji šoping.

Zvezda rijalitija često brine da će zaboraviti nekome od članova njene velike porodice da kupi poklon za novu godinu.

- Užasavam se novogodišnje kupovine, dovodim sebe do ludila da slučajno nekoga ne bi zaboravila, ume da postane prava ludnica. - rekla je Kloi.

Ona takođe uključuje i svog muža Lamara Odom u novogodišnje raspoloženje, pa tako zajedno dekorišu kuću, što im je jedan od omiljenih rituala.

- Pre Lamara nikada nisam imala jelku. Pomagala sam mami oko njene. Sada kitimo našu kuću zajedno. On to obožava, i uvek kiti vrh jelke. - izjavila je zvezda rijalitija.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySun 30 Dec 2012 - 9:58

Khloe Kardashian: Volela bih da ponovo vidim X Factor


Khloe Kardashian Khloe

Khloe Kardashian uživala je kao voditeljka u prošloj sezoni šoua X Factor, pa se nada da će se njen angažman u emisiji nastaviti i u narednoj sezoni.

Khloe se pridrižuja TV zvezdi Mariu Lopezu, sa kojim je vodila šou od oktobra prošle godine, a izgleda da joj se taj posao veoma dopao i da bi volela da nastavi sa radom u šouu. “Volela bih da se vratim. To je jedan veliki šou pa sam počastvovana i blagoslovena što učestvujem u tome. Dopada mi se što mogu da rastem i učim kroz ovo iskustvo. Bilo mi je fenomenalno”, rekla je Khloe za MTV News. Njen entuzijazam deli i Mario, koji je takođe izjavio da bi vole da se vrati u emisiju.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySat 26 Jan 2013 - 22:14

Khloe Kardashian brani Beyoncin nastup na predsedničkoj inauguraciji


Khloe Kardashian Khloe2

Oni koji su imali negativne komentare na glasine da Beyonce nije pevala uživo himnu na prošlonedeljnoj predsedničkoj inauguraciji, našli su se na meti kritike Khloe Kardashian, koja je poput mnogih drugih zvezda, podržala slavnu pevačicu.

Ovo izvođenje i dalje je aktuena tema na Twitteru, a diskusiji se pridružila i Khloe, koja je poput Alicie Keys, Jennifer Lopez i Michelle Williams, stala na Beyoncinu stranu. “Zašto ljudi toliko maltretiraju Beyonce i njeno prelepo izvođenje himne? Hejteri! Ljubomora je bolest”, napisala je Khloe na Twitteru.

Iako su mnogi uvereni da slavna pevačica nije pevala uživo, brojni izvori tvrde da to nije istina i da se mnogima tako učinilo jer je muzika u pozadini bila glasnija od Beyoncinog mikrofona, a pevačica je pevala tiše jer jer bila zabrinuta da bi zbog hladnog vremena mogla da ošteti glas. Njen prijatelj je izjavio da je Beyonce bila tužna i razočarana zbog negativnih komentara na njen nastup, ali i da jedva čeka da svima pokaže šta ume 3. februara, kada će nastupati na Super Bowl-u.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 1 Feb 2013 - 10:11

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyWed 27 Mar 2013 - 7:01

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 29 Mar 2013 - 22:26

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyThu 23 May 2013 - 6:27

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 31 May 2013 - 1:41

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyThu 20 Jun 2013 - 5:42

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySat 17 Aug 2013 - 5:45

10 NAJPRAĆENIJIH NA INSTAGRAMU:

1. Justin Bieber: 10,447,333

2. Kim Kardashian: 9,482,267

3. Rihanna: 9,207,011

4. Kendall Jenner: 6,239,548

5. Taylor Swift: 6,042,866

6. Khloe Kardashian: 5,775,643

7. Beyonce: 5,772,049

8. Kylie Jenner: 5,510,720

9. Kourtney Kardashian: 5,285,275

10. Harry Styles: 4,376,370
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySat 17 Aug 2013 - 21:27

Khloe Kardashian Kardashian-glamour-januaKhloe Kardashian Kardashian-glamour-januaKhloe Kardashian Kardashian-glamour-janua

Khloe Kardashian Kardashian-kollection-foKhloe Kardashian Kardashians-embed-239014Khloe Kardashian The-kardashians-in-dorot
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptySun 25 Aug 2013 - 23:30

Već tri dana niko ne zna gde je Lamar Odom: Nestao muž Kloi Kardašijan!


Khloe Kardashian Kloi-kardasijan-lamar-odom2-610x598

Američki mediji objavili su da je NBA igrač, bivša zvezda Los Anđeles Lejkersa, a sada gradskog rivala Klipersa, Lamar Odom nestao i da već tri dana niko ne zna gde je! Mediji su naveli da je Odom imao problema sa opijatima u poslednje dve godine a da je navodno išao i na odvikavanje u San Dijego prošlog avgusta.
Odom je napustio porodičnu kuću u Los Anđelesu jer ga je supruga Kloi Kardašijan u petak izbacila upravo zbog konzumiranja droge i od tada niko ne zna gde je.
Inače, Odom je 2001. godine bio je suspendovan na osam meseci, jer je prekršio NBA pravila o korišćenju droga. Tada je koristio marihuanu.
Odom ima 33 godine, bio je četvrti pik na draftu 1999. godine od strane Los Anđeles Klipersa nakon kojih je igrao još za Majami Hit, Lejkerse i Dalas Meverikse pre nego što se ponovo vratio Kliperse 2012.
Bio je dva puta NBA šampion sa Lejkersima, najbolji šesti igrač lige 2011. Sa selekcijom SAD osvojio je titulu šampiona sveta na SP u Turskoj 2010. godine.
Tokom karijere je prosečno beležio 13,3 poena uz 8,4 skoka i 3,7 asistencija u regularnom delu sezone, a 13 poena, 8,8 skokova i 2,4 asistencije u plej-ofu.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:45

Khloe Kardashian Kourtney-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian EmptyTue 19 Nov 2013 - 3:39

Khloe Kardashian Khloe-kardashian-290
Back to top Go down
Sponsored content




Khloe Kardashian _
PostSubject: Re: Khloe Kardashian   Khloe Kardashian Empty

Back to top Go down
 

Khloe Kardashian

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-