REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Dulce Princess is in the Hot Seat

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 3:38


U on jeste stvarno opasan igrač .
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 4:16

Daaa. :)
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 9:47

Lea, slušaj me. Ja tek sad NIŠTA, ali ništa pod milim Bogom ne razumijem. Evo ti mali ispit znanja koji će mi itekaaako koristiti xd:
1. Ko su Rose i Trevor?
2. Zašto je Trevor u 2x08 Elijaha tražio oprost?
3. Zašto je Klaus moćniji od Elijaha? (pošto je u ovoj epizodi neko rekao da je Elijah uskršnji zeko naprema Klausu xd)
4. Zašto je Klaus lovio Kath u Bugarskoj 1400 i neke godine?
5. Kad je ona došla u kuću one Rose kad je bježala od Klausa, ko je bila ona baba? Pošto se kasnije ona pokazuje na onoj slici koju Katherine gleda u grobnici.
6. Šta je tajna 'mjesečevog kamena' i šta on može?
7. Kakve koristi imaju ti originali ako unište onu kletvu da vukodlaci izlaze samo kad je pun mjesec?
8. Zašto je Elena totalnoo ista kao Katherine? Nije mi dovoljan odgovor 'jer je ona njena dvojnica' ne kužim to xdd

Mislim da je dosta zasad xD xD xD
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 9:55

1. Ko su Rose i Trevor? Brat i sestra,oni su vampiri koji su Katherine pretvorili u vampirku,i pustili je u svoju kuću.
2. Zašto je Trevor u 2x08 Elijaha tražio oprost?Tražio je oprost, nezz bježali su od Elijaha, Katherine je pustio u svoju kuću.
3. Zašto je Klaus moćniji od Elijaha? (pošto je u ovoj epizodi neko rekao da je Elijah uskršnji zeko naprema Klausu xd)-Jači je Elijah,zato ga je jednom mogao PREBIT! A Klaus je hibrid.
4. Zašto je Klaus lovio Kath u Bugarskoj 1400 i neke godine?-ona je bila tad čovjek i trebala mu je nejzina krv,za stvaranje hibrida.
5. Kad je ona došla u kuću one Rose kad je bježala od Klausa, ko je bila ona baba? Pošto se kasnije ona pokazuje na onoj slici koju Katherine gleda u grobnici.-To joj je mater,to što je gledala u sliku u grobnici,jel to Elena donjela onu knjigu o Katerini Petrova?
6. Šta je tajna 'mjesečevog kamena' i šta on može?- On prekida kletvu tu za stvaranje hibrida.
7. Kakve koristi imaju ti originali ako unište onu kletvu da vukodlaci izlaze samo kad je pun mjesec?To treba samo Klausu jer je on hibrid, i on bi se pretvarao u vukodlaka kad bi god on to htjeo,a ne samo putem punog mjeseca.
8. Zašto je Elena totalnoo ista kao Katherine? Nije mi dovoljan odgovor 'jer je ona njena dvojnica' ne kužim to xdd - Zato jer je ona dvojnica od nje,i Katherine je dvojina od Tatie Petrova(orginalna Petrova).
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 9:59

Quote :
To joj je mater,to što je gledala u sliku u grobnici,jel to Elena donjela onu knjigu o Katerini Petrova?
Da..

Ajmeeee tenks:DD ako mi nešto bude još trebalo pitat ću te xD
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:00

:) hahahahah Šta je u ovoj epki radio elijah? hahahhah
Ma znam ja to sve brt. mili ahhahahahahh
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:04


Kako ti se svidela poslednja epka 3 sezone TVD ?
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:05

EJPRIL wrote:

Kako ti se svidela poslednja epka 3 sezone TVD ?
Buidmo iskreni,nije mi se uopće svidila!
Spalili Klausa(dabogda ih Klaus ili netko od orginalnih sve poubijao :'( meni oni dirat Klausa)
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:14

Vratio se mrtav iz mrtvih haha ma ono samo je bilo ono sta si imala u potpisu u hifu kad novcicima je razbio staklo dok su oni bili unutra.ii da rekaoje na kraju epke (gledala sam samo jednu) onom jednom zaboravih ime,da se ubijee i on se ubio(isto vampir,ubo se oniiim) ii daa. Onaj neki Luka se sprijateljio s Bonnie,on je kao vjestac,i bio je s njim otaac i na kraju epke pojavljuje se taj otac i prica s Elijahom o.O
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:17

Miaa_____♥ wrote:
Vratio se mrtav iz mrtvih haha ma ono samo je bilo ono sta si imala u potpisu u hifu kad novcicima je razbio staklo dok su oni bili unutra.ii da rekaoje na kraju epke (gledala sam samo jednu) onom jednom zaboravih ime,da se ubijee i on se ubio(isto vampir,ubo se oniiim) ii daa. Onaj neki Luka se sprijateljio s Bonnie,on je kao vjestac,i bio je s njim otaac i na kraju epke pojavljuje se taj otac i prica s Elijahom o.O
Ajme ta scena sa novčićima MA NAJBOLJA!
A kad je taj vampir pitao ga kako ga može hipnotizirat Elijah odgovori " I'm special vampire" hahahhahahahahhahhahahahhaha

A taj Luka ti je kreten i po i njegov tatica.
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:18

Pa sta on radi s Elijahom majketi
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:22

Misle OPET pronać Elenu! Namig
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:25

Dulce Princess wrote:
EJPRIL wrote:

Kako ti se svidela poslednja epka 3 sezone TVD ?
Buidmo iskreni,nije mi se uopće svidila!
Spalili Klausa(dabogda ih Klaus ili netko od orginalnih sve poubijao :'( meni oni dirat Klausa)

thumbup thumbup

Ni meni se ništa nije svidelo .
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 10:29

Nevjerujem da će nekog ubit elijah,on je dobrica!
Jedino ako ga netko razljuti!
A ono troje,može ih lako ubit sve njih !
Ja bi voljela da Elenu ubiju,tako mi ide na živce!
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 11:41

Alaric Saltzman ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 11:45

Ide mi na živce
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 32
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 11:46

Jao ozb ?

Jel volis Damona ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 11:49

Ozbiljno,dosadio je više.

A onako ga volim..
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 23:05


Elenu nema šanse da ubiju.

Prvo nek izabere hahaha .
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptyFri 3 Aug 2012 - 23:50

Možda ju i ubiju!

Predosadna je.
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptySat 4 Aug 2012 - 4:22

Ja ti upisala sad u google 'najbolje psovke' i pazi ovo:

Dabogda ti keva prdnula na roditeljskom
haha haha haha
Dabogda ti govno svijetlilo u mraku
hahaha
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptySat 4 Aug 2012 - 4:37

HAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHhaha CRKVAMA JEBOTE AHAHAHAHHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA :'D
De šalji još!
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptySat 4 Aug 2012 - 5:15

Dabogda
ostao bez nogu, a djeca ti svirala pjesmu od Prljavog kazališta - Lupi petama. - ti mater izgorjela u kući, a susjedi navijali pjesmu od Parnog valjka - Sve još miriše na nju

AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptySat 4 Aug 2012 - 5:16

HAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA UMIREM AHAHAHHAHHAAHHHA
Dabog da ti čača žuljeve nabio dok te kukom po Neretvi tražio.
HHAHHAHAHHAHHAAHAHAAHAHAHHAHAHAHHHAA
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 26
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 EmptySat 4 Aug 2012 - 5:18

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA Aaaaaaaa umireeeem
Dabogda ti slijepo crijevo progledalo hahaha
Back to top Go down
Sponsored content




Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 _
PostSubject: Re: Dulce Princess is in the Hot Seat   Dulce Princess is in the Hot Seat - Page 21 Empty

Back to top Go down
 

Dulce Princess is in the Hot Seat

View previous topic View next topic Back to top 
Page 21 of 26Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Pričaonica i Hot seats :: Hot seats-