REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Erika Buenfil !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 EmptyWed 6 Feb 2013 - 2:26

Erika Buenfil proslavila sinu rođendan!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica Erika Buenfil zbog snimanja telenovele “Amores verdaderos” nije stigla da organizuje veliku rođedansku zabavu sinu Nikolasu, koji je 2. februara napunio osam godina, ali uspela je bar da ga izvede na ručak. U intimnoj atmosferi jednog restorana, Nikolas je zamislio želju, a zatim oduvao svećicu na parčetu čokoladne torte…
“Nikolas mi je sve u životu, moja sreća i radost”, kaže Erika Buenfil, dodajući da je sina obradovala mnogim poklonima. “Kupila sam mu klizaljke, elegantno crno odelo, košulju i kravatu, što je sam tražio. Izgleda prelepo”!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 EmptyFri 22 Feb 2013 - 11:05

ERIKA BUENFIL U MARTOVSKIM "SAPUNICAMA"!


Dragi naši, imamo vesti koje će vas sigurno obradovati. Zahvaljujući prijateljima "Sapunica", Deksin filmu, ljubaznosti zaposlenih u Televisi i menadžerskom timu poznate glumice, u novom broju vašeg omiljenog magazina imaćete priliku da pročitate ekskluzivan intervju Erike Buenfil! Iako je imala pregršt obaveza, usled snimanja serije "Amores verdaderos", zvezda telenovela našla je malo vremena da odgovori na naša pitanja i pozdravi sve fanove u Srbiji. Ali tu iznenađenjima nije kraj, očekuje vas i jedan latino lepotan... Uskoro više o tome. Namig

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 EmptyFri 1 Mar 2013 - 10:44

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 EmptyThu 28 Nov 2013 - 9:30

La actriz también acompañó al futbolista Rafa Márquez en el envento que organizó su fundación en el Hotel Presidente Intercontinental de la Ciudad de México. Al igual que Jaydi Michel optó por el color rojo en su traje de mangas cortas, prominente escote y aplicaciones de lentejuela que combinó con un bolso de cadena del mismo tono y joyas en plata.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 EmptyFri 31 Jan 2014 - 22:10

Erika Buenfil nije više plavuša!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumici Eriki Buenfil, sudeći prema ovoj fotografiji dosadilo da bude “plavuša”. Na ovu promenu glumica se odlučila zbog nove uloge. Ona će u seriji “La gata” igrati majku bivše članice grupe RBD, Majte Peroni, što je zahtevalo da se ofarba u tamniju boju. Na fotografiji nam glumica deluje ponosna na svoj novi imidž.
Kako se vama dopada Erika kao smeđokosa?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 EmptyMon 17 Feb 2014 - 21:50

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nedavno je krenulo snimanje serije “La Gata”, a glumica Erika Buenfil izjavila je da je ovo jedan od nejtežih projekata u njenoj karijeri koji joj daje priliku da preispita svoj život i svoju okolinu. Zahvaljujući svojoj profesiji Erika je imala priliku da snima na različitim lokacijama. “Zahvaljujući svom poslu imala sam priliku da radim u mnogim mestima, od prelepih plaža od kojih zastaje dah, do ove gde smo snimali ‘La Gatu’ i upoznali se sa najvećim siromaštvom“, izjavila je Erika.
Erika je zatražila dozvolu za početak kampanje za pomoć. “Pitala sam da li bismo mogli doneti stvari ovim ljudima. Moj sin Nikolaj želi da im donese igračke i zajedno sa mnom podeli hranu. Njima je zaista potrebna pomoć”, dodala je ona.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Sponsored content




Erika Buenfil ! - Page 2 _
PostSubject: Re: Erika Buenfil !   Erika Buenfil ! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Erika Buenfil !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: OSTALE GLUMICE-