REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Stanija Dobrojevic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:37

Stanija Dobrojevic - Page 2 38593464444360147565090n

Stanija Dobrojevic - Page 2 404514671110451472998249


Last edited by Mirjanna96 on Wed 31 Oct 2012 - 4:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:40

Stanija Dobrojevic - Page 2 404514671110401475468147

Stanija Dobrojevic - Page 2 404514671110501472232335


Last edited by Mirjanna96 on Wed 31 Oct 2012 - 4:47; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:44

Stanija Dobrojevic - Page 2 4045146711105514744241n

Stanija Dobrojevic - Page 2 407964702645201476371425


Last edited by Mirjanna96 on Wed 31 Oct 2012 - 4:48; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:46

Stanija Dobrojevic - Page 2 41121467111990147858330n

Stanija Dobrojevic - Page 2 460164671122951476556857


Last edited by Mirjanna96 on Wed 31 Oct 2012 - 4:48; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:53

Stanija Dobrojevic - Page 2 40796470264525147288667n

Stanija Dobrojevic - Page 2 589624796613251474507515


Last edited by Mirjanna96 on Wed 31 Oct 2012 - 4:50; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 30 Jul 2012 - 4:58

Stanija Dobrojevic - Page 2 590414800284601477332985

Stanija Dobrojevic - Page 2 61018479662380147949137n


Last edited by Mirjanna96 on Wed 31 Oct 2012 - 4:51; edited 1 time in total
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Stanija Dobrojevic - Page 2 2a5ja09th

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyThu 2 Aug 2012 - 2:17

Preslatka i jako atraktivna devojka. Vidi se da vodi racuna o svom izgledu... enamorado
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyFri 3 Aug 2012 - 0:13

Stanija postala manekenka

Dobrojevićeva prošetala modnom pistom na reviji modne agencije „Selekt“ u „Delta sitiju“
Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-dobrojevic-manekenka-delta-siti-modna-agencija-selekt-1343852663-192763
Praznik za oči.

Stanija Dobrojević pre dve večeri oprobala se kao manekenka u „Delta sitiju“.

I uspela je.

Modna agencija „Selekt“ organizovala je reviju u okviru akcije „Leto na sniženju“, a najveću pažnju definitivno je privukla bivša učesnica „Survajvera“, koju su obožavaoci nagradili aplauzom, a ona im uzvratila mahanjem.

Na reviji su, osim Stanije, modele atraktivnih kupaćih kostima, garderobe i aksesoara svetskih i domaćih brendova
poneli su i Ivana Stamenković Sindi, Marina Kotevska i Andrej Maričić. Revija u „Delti“ bila je uvod u predstojeću modnu sezonu, u kojoj nas od 8. do 21. oktobra očekuje 21. Mejbelin fešn selekšn.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptySat 4 Aug 2012 - 5:09

“Gledaj majku biraj ćerku”: Stanija otkrila na koga je “povukla” izgled!

Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-sa-mamom
Stanija Dobrojević sinoć je u Delta sitiju otvorila modnu reviju koju je organizovala modna kuća “Selekt”, a svaki korak poznate starlete pratila je – njena mama.
Da je roditeljska podrška najvažnija u životu dokazala je i majka Stanije Dobrojević koja je svoju ćerku pomno pratila na reviji modne agencije “Fashion Selection” u Delta Cityju. Popularna starleta koketirala je i zavodila sve prisutne u publici, kako svojim osmehom tako i oskudnim stajlingom. Da li je bila uzbuđena zbog činjenice da joj je majka u publici, ili zbog želje da je svi prisutni primete, Stanija je pre početka revije izletela iz bekstejdža i iskoristila vreme da se fotografiše sa gospođom Dobrojević.
Ako je suditi po onome što smo videli i vodeći se starom izrekom “gledaj majku biraj ćerku”, sigurno je da će onaj ko izabere atraktivnu brinetu biti zadovoljan njenim izgledom i za dvadesetak godina.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptySat 18 Aug 2012 - 22:26

Tvrdi da je odbila udvaranje: Stanija u vezi sa Dodikovim sinom?!

Tek što je raskinula veridbu sa izvesnim bogatim Rusom, Stanija Dobrojević (27) nije gubila vreme, već je na putu da postane snajka Milorada Dodika, tvrdi Alo!
Naime, starleta je nedavno boravila u Crnoj Gori, gde se zbližila sa Igorom (25), sinom predsednika Republike Srpske. Kako saznajemo od izvora bliskog bivšoj učesnici “Survivora”, šarmantni mladić je već duže vreme merkao Staniju, a kada ju je napokon spazio u jednom crnogorskom baru na plaži, bacio se u akciju! Kako otkriva izvor ovog lista, dok su sedeli u klubu, Igor je džentlmenski poslao šampanjac za Stanijin sto, a njoj se taj gest veoma dopao: “On je, kako sam čuo, već duže vreme zagrejan za Staniju. Video je na televiziji i dopala mu se. Kovao je planove kako da dođe do nje, a onda su se sreli u Crnoj Gori. Poslao joj je šampanjac iako je bila u muškom društvu. Pošto su se drugari bunili zbog flaše ‘moeta’, Stanija je rekla konobaru da vrati piće, ali joj je on rekao da ne sme. Potom mu se zahvalila na piću, a onda je usledilo upoznavanje”, pripoveda naš sagovornik i nastavlja: “Više od sedam dana, koliko je Stanija boravila u Crnoj Gori, oni su bili zajedno, izlazili, a u jednom noćnom klubu ih je čak neko i uslikao, pa je Igor rekao svom obezbeđenju da uzmu aparat i obrišu fotografije. Njemu popularnost nije potrebna i želi da uživa u novoj emotivnoj vezi. Od kako se Stanija vratila u Beograd, Igor je svaki dan zove, čuju se po nekoliko puta na dan i stalno govori kako mu nedostaje, a ni ona nije ravnodušna”, rekao je izvor blizak ovom novopečenom paru.
U želji da čujemo da li je ova informacija tačna, pozvali smo starletu, a odskora i pevačicu, da nam prokomentariše navode.
“Istina je da smo se upoznali u Crnoj Gori. Dok sam sedela u klubu ‘Stefan Braun’, poslao mi je šampanjac. Samo ću vam reći da je to jedno lepo poznanstvo”, kroz osmeh je rekla Dobrojevićeva.
Ali, za Kurir je izjavila nešto drugačije: “Tačno je da smo zajedno popili šampanjac, ali odbila sam Igorovo udvaranje. Ne želim da to više komentarišem”, rekla je starleta.
Budući da je pre nekoliko dana priznala da uživa i da je zaljubljena, ko zna, možda je baš Dodik Junior glavni razlog zbog koga je starleta ostavila Rusa? U svakom slučaju, očekuje je vruća ljubavna jesen!
A izleda da je Stanija baš prava srećnica, jer se Igor Dodik dopada mnogim devojkama, a čak je procurela i informacija da je predsednikov sin spreman za ženidbu. Mediji su objavili da će se Igor Dodik nakon duže veze, oženiti lepom Arijanom Demirović iz Bihaća, inače ćerkom Irfana Demirovića, nekadašnjeg fudbalera bihaćkog Jedinstva. Ovu vest brzinom svetlosti demantovali su članovi porodice Dodiak, rekavši da je Igor mlad za ženidbu i da od toga nema ništa. Videćemo hoće li Stanija uzdrmati ovu odluku porodice Dodik!
O najnovijoj romansi svoga sina Igora sa srpskom starletom svoj diplomatski komentar dao je i ponosni otac, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. Kada su novinari pozvali gospodina Dodika i saopštili mu da imaju pitanja o Igoru, predsednik Republike Srpske bio je iznenađen.
“O mom sinu? Šta je sa mojim sinom?”, upitao je Dodik, a kada smo ga pitali za komentar o novoj snajki, predsednik RS se zbunio: “Pa ne znam, shodno tome, razmišljaćemo kada za to dođe vreme. Ja sada imam važnijeg posla”, rekao je predsednik koji je otkrio i da ga ne zanima što su Stanija i Igor u vezi.
“Ne zanima me to. Na sastanku sam”, završio je razgovor Milorad Dodik.
Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-fb
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 20 Aug 2012 - 6:58

Gledala sam je u Suvivor.
Užasna je,prije svega 0 kao čovjek.Dalje,sva je plastična,ružna i totalno nafurana,ne podnosim je.Kako bi joj udarala glavom o zid aaa,tupača jedna. thumbdown thumbdown thumbdown thumbdown thumbdown rulez evo tı ga na
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 20 Aug 2012 - 9:10

Stanija Dobrojevic - Page 2 628742560.thStanija Dobrojevic - Page 2 55337710151141081295148.th
Stanija Dobrojevic - Page 2 57594410151141078190148.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 20 Aug 2012 - 9:11

Stanija Dobrojevic - Page 2 48114110151160287400148.thStanija Dobrojevic - Page 2 631398316.th
Stanija Dobrojevic - Page 2 641358978.th
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptySun 26 Aug 2012 - 5:35

Stanija hoće u “Prvi kuvar Srbije” ili da se uda?!

Stanija Dobrojević je izgleda rešila da napravi drastične promene u životu. Nakon što je obećala da se više neće baviti golotinjom, kako bi dala primer devojčicama kojima je uzor, Stanija je rešila da se oproba i u kulinarstvu.
Nama samo ostaje da se zapitamo da li bi Dobrojevićeva da se takmiči u “Prvom kuvaru Srbije”, novom rijalitiju koji uskoro počinje, ili se preporučuje za udaju?!
Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija_kuvarica
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptySun 26 Aug 2012 - 7:44

Stanija Dobrojevic - Page 2 642537460Stanija Dobrojevic - Page 2 642556430
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyMon 27 Aug 2012 - 9:42

Stanija i Marjan ponovo snimaju spot za pesmu “Umri bez mene”!

Atraktivna srpska starleta Stanija Dobrojević i Marjan Kamenović planiraju ponovo da snime spot za svoju duetsku pesmu “Umri bez mene”, jer video klipom koji je urađen tokom leta nisu zadovoljni, ekskluzivno saznaje portal Svet.rs. Zbog toga će prvi video snimak ostati samo na kanalu Youtube, dok će novi biti za ponos i emitovaće se na Pink Music i DM televiziji.
Iako je mesecima pompezno najavljivala početak svoje muzičke karijere, prvu pesmu i video spot, bivša učesnica rijalitija “Survivor” nije zadovoljna objavljenim spotom u kojem se ona uvija, čas u crnom trikou, čas u izazovnom kupaćem kostimu i dahće, dok Marjan peva, te će uskoro početi snimanje novog. Stanija i Marjan su već pronašli i sponzore za drugi, visokobudžetni video klip, a na njihovim fanovima je samo da im daju ideju.
Naime, pošto dvojac nije bio zadovoljan realizacijom i idejom prethodnog spota, ovoga puta potražiće pomoć svojih fanova pa je na Marjanovom Fejsbuk profilu stajao poziv prijateljima i obožavaocima da mu pomognu oko ideje za novi video klip, koji će se na televizijskim stanicama emitovati od septembra, kao i informacija da ovaj ostaje kao video wall za Youtube.
Pošto je popularna starleta pre početka snimanja najvaljivala da će u spotu biti gola i plesati kao Šeherezada ispred fudbalera Adema Ljajića, verujemo da od te zamisli nije odustala, te možda u novoj verziji konačno vidimo golu Staniju ili bivšu zvezdu “Partizana”. Kako je u međuvremenu naga “zajahala” skuter, a njene fotke preplavile internet portale i izazvale mnoštvo komentara, verovatno će i neki od kadrova biti snimljen na ovom plovilu. I tako, nagađanjima nikad kraja…
Dragi naši čitaoci, uključite u ovu akciju i ostavite svoje predloge kako bi pesma “Umri bez mene” konačno imala odgovarajući prateći video kojim će i Stanija i gledaoci biti zadovoljni, a do tada se podsetite kako izgleda izvorna verzija spota.
Stanija Dobrojevic - Page 2 Slika-stanija-dobrojevic-obnovila-silikone-stare-poklanja-decku-slike-9238-1-1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyTue 28 Aug 2012 - 7:23

Uhvatila prvi skuter: Vernica Stanija ustala u sedam i otišla u manastir!

Izgleda da je starleta Stanija Dobrojević rešila potpuno da se preobrazi.
“Prvi letnji dan da sam ustala u 7. Svima lep dan želim! … A ja sa porodicom u manastir, Velika Gospojina”, obavestila je fanove Stanija o svom novom “poduhvatu”.
Inače, pre samo nekoliko dana, ona je odlučila da prestane da se slika gola, što se nikako neće dopasti njenim najvatrenijim obožavaocima.
Međutim, iako neće potpuno otkrivati svoje atribute, starleta ne odustaje od seksi fotki. Međutim, odlazak u manastir svakako nije nešto što bismo očekivali od nje.
Stanija Dobrojevic - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQOvcTmS_tzKOsqXO4OC03aRQUGxtlG84h8-qmp5J8E8f6ek1TwGQ&t=1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyWed 29 Aug 2012 - 0:13

Presudili obrazovanje i tužna životna priča: Stanija dobila 30.000 evra za novi rijaliti!

Stanija Dobrojević uskoro će se pojaviti u novom rijalitiju, koji će se od 1. septembra snimati u njenom stanu u Novom Sadu, na foam festu i u beogradskim klubovima. Nakon učešća u “Survajveru”, iz jedne privatne izraelske televizije su joj predložili da o njoj snime šou. Kako Kurir saznaje, ponudili su joj honorar od 30.000 evra, odnosno za svaki dan po 1.000 evra. Iako se u početku nećkala, Stanija je kasnije pristala i potpisala ugovor sa strancima.
Šou će biti dosta provokativan, a kamere će zabeležiti sve što ona radi tokom 24 sata. I tako mesec dana. Pratiće starletu dok se tušira, presvlači, masira, provodi se po klubovima…
Pozvali smo Dobrojevićevu i ona nam je potvrdila da će učestvovati u rijalitiju.
“Bilo je mnogo interesantnih devojaka u konkurenciji, ali su Izraelci izabrali mene, jer sam mlada, popularna i obrazovana. Moja tužna životna priča je bila presudna”, naglašava Stanija i dodaje: “Izraelce je zainteresovala moja biografija i ozbiljne teme, vezane za moj život. Rođena sam u Virovitici, dete sam iz rata, otac mi je bio uspešan ekonomista, koji se intezivno bavio politikom od 1991. do 1995. godine, kad su ga ubili Hrvati. U jednom danu sam izgubila oca, zapalili su nam kuću i bacili bombu na kola. Majka je ostala sama, s dvoje male dece, i tada smo se preselili u Srbiju. Srećom, tatine sestre su imućne, pa su nam finansijski pomogle”, rekla je Stanija za Kurir.
Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-v
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyWed 29 Aug 2012 - 4:39

Brzo otkrivena istina: Rijaliti nije o Staniji, pojavljuje se u samo jednoj epizodi?!

Iako se danas pojavila vest o tome da će snima rijaliti o životu Stanije Dobrojević, brzo je isplivala prava istina…

Naime, kako prenosi portal Tracara.com, Stanija biće deo dokumentarnog rijalitija “Couch Diaries” koji će se snimati od septembra u Srbiji. Emisija Couch Diaries prati Izraelce koji putuju u različite delove sveta kako bi upoznali različite kulture, običaje i stilove života. Gosti dolaze u kuću domaćina na par dana, gde žive i učestvuju u svakodnevnom životu, koji se stalno snima kamerom. Starleta će ugostiti dva izraelska studenta i predstaviti im našu kulturu i naš narod. Kako je starleta izjavila, ona će Izraelce povesti u obilazak Foam festa, koji se ovog vikenda održava u Beogradskoj areni. Pored starlete, u rijalitiju učestvuje još 100 ljudi iz Srbije, a prema konkursu na sajtu Statisti.rs, za ovu emisiju traže se zgodne devojke, tatu i grafiti majstori, ekstremni sportisti, vojnici, mladi naučnici i drugi različiti profili ljudi.
Dnevni list Kurir piše da će Stanija za ovaj rijaliti dobiti 30 000 eura, no prema saznanjima Tračare, ona će se pojaviti u samo jednoj epizodi i za to će biti plaćena regularnim honorarom.
Stanija Dobrojevic - Page 2 News_30992
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyWed 29 Aug 2012 - 5:09

DA LI JOJ OVAKVO PONAŠANJE PRILIČI: PROČITAJTE STANIJINO PRIZNANJE!

Svako od nas na neki način ne želi da odraste i gaji dete u sebi!Tako i Stanija Dobrojević. Stana je na Tviter profilu podelila fotografiju na kojoj je u društvu preslatke devojčice. Sklupčala se kraj televizije zajedno s njom i stavila palac u usta. Napisala je:

- Nikada neću odrasti, odlučno je rekla starleta.
Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanijfrf
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyWed 29 Aug 2012 - 22:44

Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-1Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-2-e1346270625987
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyThu 30 Aug 2012 - 9:24

Ko želi da je angažuje nek spremi lovu! Stanija poručuje: Više ništa ne radim besplatno!

“Svuda u svetu starlete naplaćuju svoja pojavljivanja i od toga zarađuju milionske svote novca. U Srbiji to nije slučaj i meni je žao zbog toga. Oformila sam svoj tim ljudi, koji mi je savetovao da više ništa ne radim besplatno. Tako da, svako ko bude želeo da me angažuje za nešto, moraće da plati”, rekla je za “Blic” Stanija Dobrojević.

Stanija je postala poznata nakon navodne veze sa fudbalerom Volkovim. Potom je učestvovala u “Survivoru” a od honorara u rialitiju je kupila stan. Stanija tvrdi da će sada snimati dva rijalitija – u Srbiji i u Americi. Jedan će snimati izraelska produkcijska kuća u Srbiji i biće na engleskom jeziku, a drugi će biti u režiji srpske produkcijske kuće, snimaće se u Americi i biće na našem jeziku.

“Rijaliti koji će biti sniman u mom stanu u Novom Sadu biće emitovan u Izraelu sledećeg proleća. Pošto oni i rade ovaj šou, snimaće se na engleskom jeziku. Moj život im je jako interesantan, kao i moja biografija. Malo ljudi zna da sam ja izgubila oca u ratu, ne znaju gde sam živela, školovala se… Postala sam još poznatija posle “Survivora” i pojavljivanja u “Plejboju”, tako da su bili zainteresovani baš za mene. I pristali su na sve moje uslove”, objasnila je Stanija, koja će za taj projekat dobiti 30.000 evra.

Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanija-dobrojevic-1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyThu 30 Aug 2012 - 9:42

ZALUDELA AERODROM: STARLETA UVEK U CENTRU PAŽNJE!

Stanija Dobrojević je krenula na put. Za tu priliku odabrala je kratak crveni šorts i majicu, koja joj, gle čuda, pokriva grudi. Ali nije ni važnu, gde ne pokaže grudi, tu otkrije noge.
Kako god da okrenete, ona će uvek biti zanimljiva muškom delu populacije zbog smelosti.

Stanija Dobrojevic - Page 2 Stanijnjn
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyThu 30 Aug 2012 - 23:14

Stanija Dobrojevic - Page 2 E0c54b46f2a111e186a92200Stanija Dobrojevic - Page 2 165886402271293166680235
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 EmptyFri 31 Aug 2012 - 3:35

Da se bolje upoznaju: Dodik vodi Staniju u Španiju?!

Popularna starleta Stanija Dobrojević baš ume da uživa u životu! Kao što smo već pisali, kontroverzna brineta je ovog leta na Crnogorskom primorju uživala u društvu Igora Dodika, sina Milorada Dodika, predsednika Republike Srpske, a kako nezvanično saznajemo, mladić je toliko oduševljen njome da će je voditi na odmor u Španiju!

Naš izvor blizak Dobrojevićevoj otkrio nam je da poznanstvo između Dodikovog naslednika i bivše učesnice “Survivora” polako prelazi u nešto ozbiljnije. Igoru se Stanija veoma dopada, a ni ona nije ravnodušna.

“Oni su se upoznali u Crnoj Gori i tu je sve počelo. Ne priznaju konkretno vezu ni ona ni on, ali je svima jasno šta se dešava. Pošto su na Crnogorskom primorju sve oči bile uperene u njih, pa nisu mogli da uživaju potpuno, Igor je odlučio da sa Stanijom otputuje na kraći odmor u Španiju, gde će moći da uživaju i da se bolje upoznaju. Otkako su se vratili iz Crne Gore, oni se konstatno čuju, a ovo je idealna prilika i da provedu vreme zajedno što kvalitetnije”, ispričao je za “Alo!” izvor koji je insistirao na anonimnosti.

Podsećanja radi, više od sedam dana, koliko je Stanija boravila u Crnoj Gori, ona i Igor su bili zajedno, izlazili, a u jednom noćnom klubu ih je čak neko i uslikao, pa je Dodik rekao svom obezbeđenju da uzme aparat i obriše fotografije. Nastavili su da se čuju po povratku, a ovu informaciju nam je potvrdila i starleta.
U želji da saznamo da li je Dobrojevićeva počela da pakuje kofere, pozvali smo je, ali je ona već bila u romingu i nije odgovarala na naše pozive.

Stanija Dobrojevic - Page 2 Preview_8605
Back to top Go down
Sponsored content




Stanija Dobrojevic - Page 2 _
PostSubject: Re: Stanija Dobrojevic   Stanija Dobrojevic - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Stanija Dobrojevic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-