REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Nicki Minaj

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyFri 28 Dec 2012 - 21:54

In Los Angeles, a very Jetsons-esque Nicki Minaj looks ready for the future – which will likely include an appearance at the Feb. 12 Grammys – while performing "Super Bass" on Dick Clark's New Year's Rockin' Eve.

Nicki Minaj - Page 2 Nikki-minaj-435
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyMon 31 Dec 2012 - 10:55

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-aria-awards-Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-wango-tango-
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyThu 3 Jan 2013 - 4:14

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-290
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyThu 3 Jan 2013 - 16:26

Gospode Bože, koliko je ova devojka ružna. o.O Prosto ne mogu da verujem da postoji takvo ružno stvorenje, a imam utisak da kada bi malo pažnje povela i kosi i šminki ne bi tako odvratno izgledala kao što izgleda. Jedina njena pesma koju volim je "Turn Me On", odlična pesma, ostale nisam ni slušao, a niti me zanimaju.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySat 5 Jan 2013 - 7:57

Nicki Minaj se plaši da će postati “previše poznata”


Nicki Minaj - Page 2 Nicki

Iako se ne nalazi dugo u žiži javnosti, Nicki Minaj kaže da je zabrinuta da će zbog angažmana u emisiji American Idol postati previše poznata.

Pevačica koja je prošle godine postala jedna od članica žirija popularnog talent šoua, i našla se u središtu skandala kada se sukobila sa koleginicom iz žirija Mariah Carey, sada priznaje da je bila neodlučna kada su je pozvali u emisiju.”Dosta sam razgovarala sa mojom porodicom, prijateljima, izdavačkom kućom, menadžmentom i producentima o tome. Plašila sam se da ću postati previše poznata, da li je to uopšte cool? Biti tako dostupan, da ljudi mogu da te vide na TV-u svake nedelje… Nikada nisam zamišljala da ću postati takva osoba. I dalje sam iznenađena što sam donela takvu odluku”, rekla je Nicki za Hollywood Reporter.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyWed 9 Jan 2013 - 23:12

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyThu 10 Jan 2013 - 8:35

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-1-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySat 19 Jan 2013 - 10:34

Kritičari hvale Nicki Minaj: “Biće najbolji sudija u Idolu”


Nicki Minaj - Page 2 Nicki

Ako je Nicki Minaj bila zabrinuta oko svog učešća u šouu American Idol, sada nema razloga za to jer su kritičari izjavili da im se njen nastup veoma dopao.

Portal DigitalSpy preneo je da su televizijski kritičari nahvalili pevačicu i način na koji je ocenjivala pevačke talente ljudi koji su se prijavili, kao i da su je ocenili da je njen nastup u 12. sezoni šoua bio veoma osvežavajući, iako se gledaocima možda neće svideti na prvi pogled. “Nicki ima potencijal da postane najbolji sudija emisije od Simona Cowella”, tvrde kritičari. Oni su istakli da su njeni komentari bili veoma inteligentni. “Nicki je prijatno iznenađenje, njeni komentari bili su saosećajni, promišljeni i inspirativi”, dok je drugi kritičar ocenio da je pevačica zabavna i iskrena.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySat 26 Jan 2013 - 22:07

Nicki Minaj: “Mariah Carey me definitivno ne voli”


Nicki Minaj - Page 2 Nicki

Nakon mnogo svađa, uvreda i prepirki u šouu American Idol, u kojem su članice žirija, Nicki Minaj je konačno progovorila o svom odnosu sa koleginicom Mariah Carey u jednoj televizijskoj emisiji.

“Ne bih rekla da mi se ona ne dopada, ali definitivno mislim da se ja njoj ne dopadam. Ja se trudim, pošto mi je ona uzor već dug vremena, pa ne želim da imamo loš odnos, ali ona ima problem sa mnom od početka. Ipak, moram da priznam da nam je zabavno”, rekla je Nicki i dodala da i pored razmirica sa Mariah, voli da gostuje u šouu i da se odlično provodi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyTue 5 Mar 2013 - 22:00

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyThu 28 Mar 2013 - 19:43

Nicki Minaj zadovoljna sobom: “Spektakularna sam u Američkom Idolu”


Nicki Minaj - Page 2 FFN_RIJ_ELTON_JOHN_SET2_022413_51023265_zpscd2445df

Svake nedelje u javnost stižu informacije o skandaloznom ponašanju Nicki Minaj u šou “Američki Idol” ali ona za sebe kaže da je jednostavno spektakularna.

Na nedavnoj pres konferenciji, Nicki je odlučila da nahvali sebe istakavši kako nije napravila niti jednu loše stvar tokom snimanja. “Moj najgori i najbolji momenat u ‘Idolu’? Pa nemam najgori momenat”, insistira Nicki. “Bila sam spektakularna. Da, hvaliću sebe. A moj najbolji momenat je svaki momenat. Eto, hvalim se opet.”

Nicki uopšte ne krije da ne podnosi Mariah Carey s kojom se bezbroj puta posvađala tokom emitovanja emisije a optužuju je da kasni na snimanja kao i da je jako razmažena. Ipak, Nicki kaže da to nije prava istina i da je jako srećna što je zahvaljujući “Američkom idolu” u prilici da svima pokaže kakva je u stvari.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyTue 7 May 2013 - 1:27

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyFri 17 May 2013 - 18:14

Nicki Minaj - Page 2 Nicki-minaj-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptyWed 30 Oct 2013 - 9:34

Nicki Minaj: Bilo je zastrašujuće suditi u Američkom idolu!


Nicki Minaj - Page 2 FFN_Celebs_NYFW_SCP_090713_51201284

Nicki Minaj provela je jednu sezonu kao sudija u šou “Američki idol” a sad je priznala kako je sve vreme bila u strahu zbog te uloge.

“Idol je bio zastrašujući. Osećala sam se kao da sam na dnu po važnosti i da sam morala da se dokazujem i pokažem kako sam inteligentna i da mogu da pričam o raznim temama”, rekla je ona. “Osećala sam da predstavljam repere, crne žene i žene uopšte. Nisam želela da budem kao neka karikatura. Želela sam da budem ljudsko biće i svi su to primećivali.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySat 4 Jan 2014 - 2:27

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySat 4 Jan 2014 - 2:33

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySat 4 Jan 2014 - 2:34

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 EmptySun 5 Jan 2014 - 2:12

Nicki Minaj - Page 2 Tumblrmr1ca6oj8f1rnz1gsoNicki Minaj - Page 2 Tumblrmyrcioilgr1rnz1gso
Back to top Go down
Sponsored content




Nicki Minaj - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicki Minaj   Nicki Minaj - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Nicki Minaj

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-