REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Kim Kardashian

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AuthorMessage
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyThu 3 Apr 2014 - 5:16

Kim Kardashian otkriva: Harry Styles i ja bili smo u vezi, srećna sam što je sad sa Kendall!

Kim Kardashian  - Page 12 Sipa_00677741_000026

Nije nikakva tajna da su Harryja Stylesa često privlačile starije devojke, a ni on sam nije krio koliko mu se dopadala Kim Kardashian. Rijaliti zvezda sad je otkrila kako su njih dvoje bili u vezi tokom 2011. godine, pa da je sad trenutak da saopšti istinu.

“Harry i ja upoznali smo se slučajno – bilo je to pre skoro tri godine. Bio je sladak dečko, ali odmah sam primetila kako me gleda. Sledeći put sreli smo se u jednom klubu, tad mi je prišao i zamolio za ples! Nisam mogla da verujem koliko je odlučan”, priča Kim za lokalnu radio stanicu u Los Anđelesu. “Dva dana kasnije, već smo bili na dejtu. On je mene odmah doživljavao kao svoju devojku, ali ja sam se zaljubila tek kad sam naučila da prihvatim razliku u godinama.”

Kim Kardashian  - Page 12 Article-2117455-123BF28A000005DC-920_634x452

Kim kaže da njihovu vezu nije bilo teško sakriti – Harry i One Direction u to vreme bili su prilično nepoznati u Sjedinjenim Državama a pevač se bojao reakcije svojih drugova iz benda, pa im je nije ni pričao o tome. Kim kaže da bih njih dvoje danas sigurno bili srećno venčani da im se nije isprečio One Direction. “Osećala sam kako on želi da me zaprosi ali sam mu pre toga rekla da ako želi da živi sa mnom, mora napustiti 1D i započeti solo karijeru. T ostali momci iz benda su verovatno OK, ali svi znamo da je Harry glavni i jedini bitan. On se dvoumio ali je ipak rekao da u ovom trenutku ne može da me posluša. Nekoliko nedelja kasnije smo raskinuli i od tad se ne čujemo. Volela bih da ga opet vidim, stvarno je dobar dečko”, kaže rijaliti zvezda i navodi kako je srećna što će Harry ipak postati deo klana Kardashian jer je u vezi s Kendall Jenner.

“Njih dvoje su jako zaljubljeni – bilo mi je smešno kad sam čula da su raskinuli – Harry se samo vratio u Evropu kako bi se sa bendom pripremao za turneju.” Kim navodi kako je mladi pevač spreman da napusti bend nakon završetka turneje i preseli se u Ameriku. “Njemu je zaista dosta svega. Život u Los Anđelesu ga je opčinio. Znam da će se One Direction raspasti bez njega ali Harry nije ničija sluga”, zaključila je ona.
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyThu 3 Apr 2014 - 5:23

Pošlo mu za surlom: Slon oterao Kim Kardashian!

Kim Kardashian  - Page 12 BkJhxvtCcAABlK8.png-large2

Kim Kardashian je tokom svog boravka na Tajlandu dobila želju da se slika sa lokalnim slonom, ali tad je doživela neprijatno iznenađenje!

Kim Kardashian  - Page 12 BkJhxvtCcAABlK8.png-large

Slonče je izgleda dobro obavešteno ko je Kim Kardashian pa joj nije dozvolio da se slika s njom, zapretivši joj surlom! Kim je sve to ozbiljno shvatila pa je panično zbrisala sa lica mesta i takva ideja joj više nije padala na pamet!

Slon izbacio Kim Kardašijan iz selfija

Starleta koristi svaki trenutak da napravi neki dobar selfi. Međutim, nisu svi zainteresovani da se slikaju sa njom. Pogledajte kako je reagovao jedan slon na selfi sa Kim Kardašijan...

Sve je dobro počelo. Kim se namestila, slon se namestio, ugao je dobar...

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-i-slon

Međutim, slon je odlučio da ipak neće da se fotografiše,

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-i-slon-1

već će da počupa Kim za kosu...

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-i-slon-2

zbog čega se ona izbezumila i pobegla!

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-i-slon-4
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyWed 16 Apr 2014 - 5:40

Kim Kardashian demantuje: Slon nije hteo da me otera nego da me poljubi!

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-Kardashian-Thailand-3-780x495

Iako se na osnovu fotografije činilo kako je slon besno oterao Kim Kardashian kad je ona pokušala da se slika s njim tokom nedavnog boravka na Tajlandu, rijaliti zvezda uverava sve da nju ta životinja prosto obožava.

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-Kardashian-Thailand-11-780x577

Kim tako objašnjava kako je slonče u stvari samo htelo da je poljubi, ali da je za nju to ipak bilo previše. “Baš je slatko! Videli smo bebu slonu. Pokušala sam da se fotkam s njim a on je hteo da mi uzvrati poljupcem. Ja sam ipak bila previše uplašena!”, ispričala je Kim. Da li je slon besan na Kim ili mu se ona jako dopada, prosudite sami!

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-Kardashian-Thailand-12-780x577
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyWed 16 Apr 2014 - 5:52

Kim Kardašijan – ugojena Odri Hepbern

Ista frizura, garderoba, obuća, bicikl... sve je bilo na svom mestu kada je Kim Kardašijan pokušala da izgleda kao Odri Hepbern, međutim...

Kim Kardashian  - Page 12 Odri-hepbern

Potrebno je mnogo hrabrosti da pokušate da izvedete ono što pokušava najpoznatija Kardašijanka. Međutim, kada je uspela da se pojavi na naslovnici „Voga“, Kim misli da može sve.

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-k-odri

Čuvene fotografije na kojima Odri vozi bicikl oko Paramauntovog studija zaintrigirale su Kim Kardašijan. Na snimanju u Majamiju Kim je odlučila da napravi rimejk čuvenih fotografija.

Obučena isto, sa istom frizurom, starleta se vozikala biciklom dok su je fotografisali. Iako je lepo žena, možda joj sedište bicikla baš ne laska.

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-karda
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyTue 6 May 2014 - 1:18

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyTue 6 May 2014 - 1:23

Kim Kardashian  - Page 12 163_3023_350
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptySat 17 May 2014 - 6:27

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-kardashian-1-290
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyWed 18 Jun 2014 - 4:05

Venčanje Kim i Kanjea bilo je vrhunac kiča i neukusa!

Polako počinju da isplivavaju detalji sa venčanja Kim Kardašijan i Kanjea Vesta. Ako niste znali šta je kič, sada ćete saznati...

Kim Kardashian  - Page 12 Kk

Naravno prva informacija koja je isplivala da je Kanje bio "totalni kontrol frik" i da je menjao detalje ceremonije do poslednje sekunde. Jedan gost je otkrio da su se toaleti nalazili u ogromnoj zlatnoj kutiji koja je zasenila sve ostalo.

Stolovi su bili od mermera, a imena gostiju nisu bila na karticama, kao što je to uobičajeno, već su bila uklesana u stolove. Kako su svi gosti došli u pratnji, uskoro nije bilo mesta za sve i raspored sedenja je "otišao dođavola".

Jedna od najbizarnijih priča je da se Kanjeu nije dopao dugačak, beli šank, pa ga je presekao na pola motornom testerom.

"Tokom sečenja vrištao je kao ludak", otkrio je jedan od gostiju.

Osim toga sin Vila Smita trčao je okolo u kostimu Betmena i svima išao na živce, a Kanjeova zdravica trajala je 45 minuta.

Za sada ovo zvuči kao venčanje na kom niko nije želo da bude, pa čak ni mladenci.
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyWed 18 Jun 2014 - 4:08

Kim Kardašijan i Kajli Džener imaju zabranu da...

Muškarci porodice Kardašijan odlučili su da lupe šakom o sto. Zabrane samo pljušte, a devojke se poslušno pridržavaju novih pravila...

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-i-kajli-k

Reper Kanje Vest nikada nije bio fan rijaliti šoa svoje supruge Kim Kardašijan, "Porodica Kardašijan", zbog čega joj je i zabranio da nastavi da učestvuje u novim epizodama ovog rijalitija. Mamadžerka, kako zovu majku Kim, Kris Džener, planirala je da se Kim pridruži svojim sestrama u rijalitiju "Kloi i Kortni osvajaju Hemptone". Međutim, kako je zet odlučio suprotno, oseća se nemoćnom, trpeći pritiske produkcije da uspe da ubedi Kim da bude u šouu.

"Nema šanse da će Kanje dozvoliti Kim da opet učestvuje u rijalitiju, a gledanost će biti katastrofalna ako ona ne bude učestvovala", rekao je izvor blizak porodici Kardašijan.

U međuvremenu je i mlađa sestra poznate starlete dobila zabranu. Šesnaestogodišnja Kajli Džener intenzivno se družila sa problematičnim pevačem, Džastinom Biberom. Njen otac, Brus Džener, smatrao je da je to ok, dokle god je njena starija sestra Kendal prisutna. Međutim, kada je shvatio da je prijateljstvo njegove mlađe ćerke i Bibera postalo previše intenzivno, zabranio joj je da se druži sa njim.

Kajli je nakon ovoga u suzama otrčala kod majke, ali nije našla podršku ni tamo.

“Brus ne želi da Džastin utiče na nju ni svojim ponašanjem, ni konzumiranjem droge. Kada joj je to rekao, Kajli je plačući otišla kod majke, koja uvek brine samo o onome šta će porodici doneti najviše publiciteta, ali ovog puta nije bilo tako. Kris je stala na Brusovu stranu, rekavši ćerki da je Biber nije društvo za nju”, kaže izvor blizak porodici.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptySat 21 Jun 2014 - 4:01

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-kardashian-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 EmptyFri 22 Aug 2014 - 20:56

Kim Kardashian  - Page 12 Kim-kardashian-290
Back to top Go down
Sponsored content




Kim Kardashian  - Page 12 _
PostSubject: Re: Kim Kardashian    Kim Kardashian  - Page 12 Empty

Back to top Go down
 

Kim Kardashian

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-