REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Stefy is in the hotseast

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 8:35

EJPRIL wrote:


Jeste , baš svi vole "Internat" :D nećeš se pokajati ako pogledaš. thumbup

Quote :
posle toga ću da gledam još nešto što imam

A to je ?
Nemoj da se smeješ. :P Skinuo sam sve epizode crtane serije "Aladin", to treba da odgledam do kraja raspusta. "Igru prestola" sam odlučio da ostavim za zimski raspust s obzirom da nova sezona počinje tek u aprilu 2013. godine, bolje je da čekam od januara do aprila, manje ću da zaboravim, nego ako sad gledam. Onda, treba da odgledam "Štrebere" jer sam već počeo da ih gledam ovde. Hoću da odgledam prvu sezonu "Once Upon A Time" i "Revenge" jer posle Nove godine gubim "Tračaru" i "Frindž" jer se završavaju. :)
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 9:27

Ima li u Once upon a time strašnih scena?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 9:58

Don Pio wrote:
Ima li u Once upon a time strašnih scena?
Pa, nema, ne znam šta pod time podrazumevaš. Serija je poput bajki, imaš i "zle" scene, ali i one dobre. Možda bi ti se svidela. Namig
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 9:58

Koje serije trenutno pratis?!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 9:59

Odsečenih glava, krvi do kolena, izvađeni bubrezi, oči......Da ne nabrajam...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:33

FanSte Pall Mall wrote:
Koje serije trenutno pratis?!
Verovatno si se zaprepastio kada si video odgovor Ejpril. xD Leti ne mogu tačno da kažem koje pratim jer nema sezona, ali trenutno gledam "Štrebere" i njih planiram da završim do kraja raspusta i od septembra gledam premijerno. Serije koje ću od septembra da gledam permijerno, a koje sam već odgledao sve emitovano, su: "Frindž", "Vampirski dnevnici" i "Tračara". Uz to ću najverovatnije da dodam "Revenge" i "Once Upon A Time" ako mi se svide, a odnovih najavljenih me zanima "Arrow" od CW-a i možda "Beauty and the Beast", ali sumnjam za ovu drugu. Pored tih, gledaću i "El Rostro de la Venganza", s time što posle Nove godine se "Tračara" i "Frindž" završavaju. :)

Don Pio wrote:
Odsečenih glava, krvi do kolena, izvađeni bubrezi, oči......Da ne nabrajam...
Ne, ne, nema, što se toga tiče, serija je skroz okej, nema uopšte takvih scena.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:42

Da. Ijo :D Zbog cega ti se ne da? Je l' u pitanju termin ili nesto trece?! Nadam se da nije u pitanju prica posto smatram da ne moze nekom da se ne svidi. To je spanska serija koja ima najbolju pricu(pored Silikonskih lepotica),po meni.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:46

Stefy wrote:
EJPRIL wrote:


Jeste , baš svi vole "Internat" :D nećeš se pokajati ako pogledaš. thumbup

Quote :
posle toga ću da gledam još nešto što imam

A to je ?
Nemoj da se smeješ. :P Skinuo sam sve epizode crtane serije "Aladin", to treba da odgledam do kraja raspusta. "Igru prestola" sam odlučio da ostavim za zimski raspust s obzirom da nova sezona počinje tek u aprilu 2013. godine, bolje je da čekam od januara do aprila, manje ću da zaboravim, nego ako sad gledam. Onda, treba da odgledam "Štrebere" jer sam već počeo da ih gledam ovde. Hoću da odgledam prvu sezonu "Once Upon A Time" i "Revenge" jer posle Nove godine gubim "Tračaru" i "Frindž" jer se završavaju. :)

Nije mi smešno,ja baš volim diznijeve crtane filmove al nisam znala da ima i kao mini serija "Aladin" ,imam na kasetama prvi i drugi deo filma.

Igra prestola je stvarno odlična,doduše ja sam samo prvu sezonu gledala al baš mi se svidelo. Drugu ću najverovatnije kasnije gledati baš zbog toga što stiže tek u 2013. xD

Kakva je ta "Arrow" ?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:46

E onda bih mogao da pogledam.....


Ma najbolja španska je ,,Aqui hay no quien viva''. A od ostalih Televisa pravi najbolje serije... xD


P.S. Ja Aladina imam ceo komplet.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:49

Quote :
Ma najbolja španska je ,,Aqui hay no quien viva''. A od ostalih Televisa pravi najbolje serije...

Moguce,ali ja ne smatram da sitkom moze da ima jaku pricu,vec samo drame,trileri itd. Televisa sigurno. haha
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:51

Nije sitkom već komedija. Sitkome ne podnosim...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:51

FanSte Pall Mall wrote:
Da. Ijo :D Zbog cega ti se ne da? Je l' u pitanju termin ili nesto trece?! Nadam se da nije u pitanju prica posto smatram da ne moze nekom da se ne svidi. To je spanska serija koja ima najbolju pricu(pored Silikonskih lepotica),po meni.
Nije termin jer je uopšte ne bih gledao na TV-u. :P Pa, zato što imam mnogo njih da odgledam (napisah gore) i rekoh i Ejpril. :) Bolje da se rešim "Aladina" sada odmah jer mi se baš gleda, posle za vreme škole neću moći. :) Inače sam veliki fan Diznijevih crtanih filmova "Aladin" i omiljeni lik iz detinjstva i svih vremene crtanih filmova mi je Džafar. :D

EJPRIL wrote:
Stefy wrote:
EJPRIL wrote:


Jeste , baš svi vole "Internat" :D nećeš se pokajati ako pogledaš. thumbup

Quote :
posle toga ću da gledam još nešto što imam

A to je ?
Nemoj da se smeješ. :P Skinuo sam sve epizode crtane serije "Aladin", to treba da odgledam do kraja raspusta. "Igru prestola" sam odlučio da ostavim za zimski raspust s obzirom da nova sezona počinje tek u aprilu 2013. godine, bolje je da čekam od januara do aprila, manje ću da zaboravim, nego ako sad gledam. Onda, treba da odgledam "Štrebere" jer sam već počeo da ih gledam ovde. Hoću da odgledam prvu sezonu "Once Upon A Time" i "Revenge" jer posle Nove godine gubim "Tračaru" i "Frindž" jer se završavaju. :)

Nije mi smešno,ja baš volim diznijeve crtane filmove al nisam znala da ima i kao mini serija "Aladin" ,imam na kasetama prvi i drugi deo filma.

Igra prestola je stvarno odlična,doduše ja sam samo prvu sezonu gledala al baš mi se svidelo. Drugu ću najverovatnije kasnije gledati baš zbog toga što stiže tek u 2013. xD

Kakva je ta "Arrow" ?
I ja imam "Aladina" na DVD-u sva tri dela + ove serije koje sam skinuo. Nisu original, ali planiram da nabavim zlatno izdanje koje treba da izađe ove godine zbog proslave 20. godišnjice od prvog filma. To su one epizode crtanog filma koje se emituju na RTS-u. Takođe imam epizodu serije "Herkules" u kojoj se pojavljuju likovi iz Aladina, među njima i Džafar, naravno.

"Arrow" sam gledao sam promoe i deluje mi interesantno:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Don Pio wrote:
E onda bih mogao da pogledam.....


Ma najbolja španska je ,,Aqui hay no quien viva''. A od ostalih Televisa pravi najbolje serije... xD


P.S. Ja Aladina imam ceo komplet.
Pogledaj, dobra je serija za opuštanje i interesantan je način na koji je spojen savremeni svet sa drevnim bajkama. :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 10:55

Pa porediti komedije i drame,trilere je ko porediti babe i žabe.
,,Aqui hay no quien viva'' je čist humor.
Serija uz koju se ismeješ,opustiš i zavoliš sve likove.

EDIT:Stefy nisam znala da ima i treći deo xD baš moram naći da vidim kako ide dalje


Last edited by EJPRIL on Sun 22 Jul 2012 - 11:01; edited 1 time in total
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 11:00

Quote :
Nije termin jer je uopšte ne bih gledao na TV-u. Pa, zato što imam mnogo njih da odgledam (napisah gore) i rekoh i Ejpril. Bolje da se rešim "Aladina" sada odmah jer mi se baš gleda, posle za vreme škole neću moći. Inače sam veliki fan Diznijevih crtanih filmova "Aladin" i omiljeni lik iz detinjstva i svih vremene crtanih filmova mi je Džafar.

U svakom slucaju,kad odgledas sve te(za godinu,dve xD),obavezno imaj u planu i Internat. Ako si voleo Silikonske lepotice,ovo ces jos vise(znam po sebi).

I mene je nesto uhvatilo da gledam crtace u poslednje vreme,nocas sam gledao na B92 Kiriku-a i vesticu. haha Crtac me je osvojio svojim debilizmom. xD Je l' si ga gledao nekad?!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 12:27

EJPRIL wrote:
Pa porediti komedije i drame,trilere je ko porediti babe i žabe.
,,Aqui hay no quien viva'' je čist humor.
Serija uz koju se ismeješ,opustiš i zavoliš sve likove.

EDIT:Stefy nisam znala da ima i treći deo xD baš moram naći da vidim kako ide dalje
Svi kažu da je treći deo bolji od drugog jer je drugi promašaj. Da je jeftina produkcija na drugom, jeste. Da ima očitih grešaka, jeste. Da su likovi nacrtani ispod Diznijevog nivoa, jeste. Ali samim tim da je Džafar u njemu čini ga najboljim nastavkom. U trećem delu nema Džafara i meni se taj deo uopšte ne sviđa, mislim da sam ga jednom pogledao. Priča je totalno glupa i bezveze, ali pogledaj čisto informativno. Meni je "Aladin" jedini Diznijev crtani kod kog najviše volim drugi deo jer nisam fan Diznijevih nastavaka. Sećam se da su početkom 2000-ih počeli da prave nastavke epskih crtanih filmova i svi su bili promašaj (101 dalmatinac: Pečova londonska avantura, Pepeljugina dva nastavka itd.). Svi ti nastavci su stvarno glupi i skrnavljenje priče, ali "Povratak Džafara" mi je jednostavno omiljeni crtani, baš mi se gleda dok sam ovde u Austriji i čim stignem, odgledaću ga. :) Problem jer je loše napravljen je jer su '94. godine svi dobri umetnici i režiseri radili "Kralj lavova", a "ALadin" je bio u totalno drugom planu. Kako god, meni se sviđa takav kakav jeste. :D

Treći deo se zove "Aladin and the King of Thieves" (srp. Aladin i kralj lopova). :)

EDIT: A ovo ti je tzv. drugi povratak Džafara u epizodi Herkulesa: [You must be registered and logged in to see this link.] , pojavljuju se i ostali likovi iz Aladina, stvarno kul epizoda. Namig

FanSte Pall Mall wrote:
Quote :
Nije termin jer je uopšte ne bih gledao na TV-u. Pa, zato što imam mnogo njih da odgledam (napisah gore) i rekoh i Ejpril. Bolje da se rešim "Aladina" sada odmah jer mi se baš gleda, posle za vreme škole neću moći. Inače sam veliki fan Diznijevih crtanih filmova "Aladin" i omiljeni lik iz detinjstva i svih vremene crtanih filmova mi je Džafar.

U svakom slucaju,kad odgledas sve te(za godinu,dve xD),obavezno imaj u planu i Internat. Ako si voleo Silikonske lepotice,ovo ces jos vise(znam po sebi).

I mene je nesto uhvatilo da gledam crtace u poslednje vreme,nocas sam gledao na B92 Kiriku-a i vesticu. haha Crtac me je osvojio svojim debilizmom. xD Je l' si ga gledao nekad?!
Jesam, jao. -.- Taj crtani film sam gledao kao dete i nikada ga nisam voleo. One boje, jarka narandžasta, jarka plava, su mi tako bile odbojne i strašne, baš nisam voleo crtani. Još kada na to dodaš vešticu Karabu, užas. Najjači deo je:

-Veštice Karaba, zašto si ti... Nevaljala?
-Beeeeeedo beeeeeeedna! Još si mali, a ti bi da se žališ! /.../ Sačekaću... Da porasteš... I da se malo popuniš. GUBITE SE SAD!

Hahaha, ne mogu da se setim ovog dela između /.../, taj deo je najdebilniji deo crtaća.


Last edited by Stefy on Sun 22 Jul 2012 - 12:37; edited 1 time in total
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 12:37

Ja sam ga nocas prvi put gledao,i dopao mi se zato sto je crtan u stilu koji primenjuju Afrikanci na svojim slikama i keramickim predmetima(ne znam kako se zove),a boje mi ne smetaju. Meni je najdebilnije to sto je sam izasao iz stomaka,odmah poceo da govori i da se bori protiv vestice,ali mi je sve to sa druge strane i jako simpaticno. xD

Koje jos crtace volis?!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 12:41

FanSte Pall Mall wrote:
Ja sam ga nocas prvi put gledao,i dopao mi se zato sto je crtan u stilu koji primenjuju Afrikanci na svojim slikama i keramickim predmetima(ne znam kako se zove),a boje mi ne smetaju. Meni je najdebilnije to sto je sam izasao iz stomaka,odmah poceo da govori i da se bori protiv vestice,ali mi je sve to sa druge strane i jako simpaticno. xD

Koje jos crtace volis?!
Omiljeni mi je, kako napisah gore, "Povratak Džafara", nakon njega "Aladin". Uglavnom volim Diznijeve crtane, jedni od omiljenih: "101 dalmatinac", "Snežana i sedam patuljaka", "Pepeljuga", "Uspavana lepotica"... Ne mogu više da se setim. xD Kruela de Vil mi je takođe jedan od omiljenih likova iz crtaća, kao i veštica Grdana i Zla Kraljica i Zla Maćeha. Odmalena sam voleo negativce u svim crtanim filmovima. :D

Od ovih serijskih se sećam da sam obožavao "Pokemone" i ne znam više... xD
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 12:52

thumbup Imas isti ukus kao ja. :D

A Digimone,je l' si gledao kad su se emitovali prvi put na RTS-u?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptySun 22 Jul 2012 - 20:25

FanSte Pall Mall wrote:
thumbup Imas isti ukus kao ja. :D

A Digimone,je l' si gledao kad su se emitovali prvi put na RTS-u?
Nisam, "Digimone" sam gledao kada su na Pinku počeli pre jedno 4-5 godina, pratio sam redovno jedno vreme, pa sam onda prestao. :)
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptyMon 23 Jul 2012 - 12:03

Gde si Stefy 100 godina?


Šta bi pitao Jelenu Karleušu?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptyMon 23 Jul 2012 - 13:02

Don Pio wrote:
Gde si Stefy 100 godina?


Šta bi pitao Jelenu Karleušu?
Evo me, danas sam se video sa komšinicama iz Srbije koje su takođe u Austriji. Kao sestre su mi, a i familija smo bliža. :)

Pa, ono što me u tom trenutku bude zanimalo. :) Već jesam u jednom trenutku: [You must be registered and logged in to see this link.] (15:43). Namig Verovatno bih bio zauzet slikanjem sa njom. Namig
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptyWed 25 Jul 2012 - 10:59

Jedan tvoj blam?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptyWed 25 Jul 2012 - 12:45

Don Pio wrote:
Jedan tvoj blam?
Hm... Možda kada sam pao u školskom dvorištu pre nekoliko meseci jer sam krivo zgazio. xD Zaista ne mogu da se setim ničeg drugog.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptyMon 3 Sep 2012 - 2:19

Koji smer si upisao?
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 EmptyMon 3 Sep 2012 - 4:11

kako bilo u školu?:D
Back to top Go down
Sponsored content




Stefy is in the hotseast - Page 12 _
PostSubject: Re: Stefy is in the hotseast   Stefy is in the hotseast - Page 12 Empty

Back to top Go down
 

Stefy is in the hotseast

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 19Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Pričaonica i Hot seats :: Hot seats-