REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
~Blair&Chuck~
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
~Blair&Chuck~

Broj postova : 786
Godina : 27
Fan-gif : MAITE
Lokacija : Con mi Maite:)

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 11 Jun 2010 - 1:13

Lijepa je,soop pjewacica i exx glumica,ugl. woliim je ali nije nista posebno kako drugi misle!
Back to top Go down
http://www.girls-corner.org
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySun 20 Jun 2010 - 23:58

Nisam gledala Verano amor...Trebalo bi odgledati,pa proceniti... Ni CCEA se nije proslavio,pa je vinuo Maite prema zvezdama...
U Rebeldeu mi je bila extra,imala je tešku ulogu,i odlično ju je iznela... Lepo i peva... I skroz je slatka i simpa... Otkačena i drugačija od ostalih,a to mi se baš sviđa.
Back to top Go down
Micy*Ucker
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Micy*Ucker

Broj postova : 102

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyMon 5 Jul 2010 - 2:43

prelepaaaa!!!
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyWed 7 Jul 2010 - 21:23

Ja inace pratim Anahi i Poncha od 2002 pa samim tim i nju, dakle mnogo pre RBD-a. Po meni ima vrlo prostu facu, svakidasnju, obicna je, ima specifican glas, koji mene iritira svaka uloga joj je ista glumi neku dobricu koja se bori za pravdu, nije mi i lepa ni talentovana, prosto kao i svaka prosecna glumica :) od 2002 nije napredovala, i dalje glumi i radi sa Pedrom, stil pesama potpuno isti kao i pre 8 godina, neki kids-teen pop fazon, njeni fanovi je uzdizu u nebesa pogotovu vondy's fanovi i trendysi (ja sam btw ANTI TRENDY, Poncha volim vise od sebe ali na kombinaciju sa Dulce sam alergicna)

Uglavnom, ne volim je, i mislim da od njih 3 iz RBD-a ona ima najmanje talenta i kao pevacica i kao glumica :)
Back to top Go down
twnovele
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
twnovele

Broj postova : 139
Godina : 28
Lokacija : ******

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySun 11 Jul 2010 - 1:57

Quote :
Po meni ima vrlo prostu facu, svakidasnju, obicna je, ima specifican glas, koji mene iritira svaka uloga joj je ista glumi neku dobricu koja se bori za pravdu, nije mi i lepa ni talentovana, prosto kao i svaka prosecna glumica :) od 2002 nije napredovala, i dalje glumi i radi sa Pedrom, stil pesama potpuno isti kao i pre 8 godina, neki kids-teen pop fazon, njeni fanovi je uzdizu u nebesa pogotovu vondy's fanovi i trendysi (ja sam btw ANTI TRENDY, Poncha volim vise od sebe ali na kombinaciju sa Dulce sam alergicna)

Uglavnom, ne volim je, i mislim da od njih 3 iz RBD-a ona ima najmanje talenta i kao pevacica i kao glumica :)
:super:
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Komentari... - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySun 11 Jul 2010 - 2:07

twnovele wrote:
Quote :
Po meni ima vrlo prostu facu, svakidasnju, obicna je, ima specifican glas, koji mene iritira svaka uloga joj je ista glumi neku dobricu koja se bori za pravdu, nije mi i lepa ni talentovana, prosto kao i svaka prosecna glumica :) od 2002 nije napredovala, i dalje glumi i radi sa Pedrom, stil pesama potpuno isti kao i pre 8 godina, neki kids-teen pop fazon, njeni fanovi je uzdizu u nebesa pogotovu vondy's fanovi i trendysi (ja sam btw ANTI TRENDY, Poncha volim vise od sebe ali na kombinaciju sa Dulce sam alergicna)

Uglavnom, ne volim je, i mislim da od njih 3 iz RBD-a ona ima najmanje talenta i kao pevacica i kao glumica :)
:super:
Konačno neko da dobro nju prokomentariše :D
Nije ništa posebno. Slažem sa:D
ALi mi je cute, i ok je osoba. :D
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySun 11 Jul 2010 - 20:51

Od njih 3 ona je najtalentovanija kao glumica... Shto je dokazala i osvijenom nagradom za najbolju mladu glumicu... Pevachica...prosek,nishta specijalno,salzem se...
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 28
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyThu 15 Jul 2010 - 5:24

nekako ima posebnu lepotu,i specifican glas,sto se meni svidja :) ima lepe pesme i veoma je slatka [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyThu 15 Jul 2010 - 6:31

Quote :
Shto je dokazala i osvijenom nagradom za najbolju mladu glumicu..

I Anahi je osvojila 2001 i Maite 2009 prema tome opet nista nije dokazala.

Maite je pojela definitivno u glumi, a Anahi u pevanju, stoga lično mislim da je ona sa najmanje talenta u celoj grupi.
Back to top Go down
~Sugar Baby~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~Sugar Baby~

Broj postova : 474
Godina : 29
Fan-gif : Komentari... - Page 3 2u9pzt0
Lokacija : Upper East Side

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyThu 15 Jul 2010 - 10:59

Alekschica wrote:
Quote :
Shto je dokazala i osvijenom nagradom za najbolju mladu glumicu..

I Anahi je osvojila 2001 i Maite 2009 prema tome opet nista nije dokazala.

Maite je pojela definitivno u glumi, a Anahi u pevanju, stoga lično mislim da je ona sa najmanje talenta u celoj grupi.

Slažem se :D
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyThu 15 Jul 2010 - 11:38

Jedva cekam da je vidim u Zenama ubicama...
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyThu 15 Jul 2010 - 22:08

Ja se ne slažem,po meni je ona od njih 3 najbolja glumica,a te godine kada je Dulce bila nominovana,bile su i Anahi i Maite,pa je ona pobedila...
a rekla sam kao pevačica prosek...
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyThu 15 Jul 2010 - 22:42

Na PJ-u je bila odlicna...
Prelepo obucena, nastup za 10...
Svaka joj cast...
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 16 Jul 2010 - 1:18

Quote :
a te godine kada je Dulce bila nominovana,bile su i Anahi i Maite,pa je ona pobedila...
[quote]

Te godine je ona bila glavna u seriji Rebelde, u prvo sezoni je Anahi sa Ponchom, u drugoj (odnosno trecoj, za ostale zemlje postoje samo dve sezone, treca i druga su spojene) su Dulce Maria i Uckerman pa je i ocekivano da ce ona odneti nagradu. :)

Kao glavni lik Maite u CCEA je odnela 2009, a Anahi kao glavni lik u Primer Amor 2001
Back to top Go down
afrodita
Banovan član
Banovan član
afrodita

Broj postova : 8061
Godina : 37
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Qxh-afrodi
Lokacija : Con Mi Gato - William Levy :D...mmm

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 16 Jul 2010 - 1:28

Znam ja to...pratim... ali se ne slažem,moje pravo...
Maite mi je u ccea bila užasna...
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 16 Jul 2010 - 1:38

što?
ja sam čula da je Dul sinoć uzela nešto, ali nzm šta??
o čemu se radi??
jel gledao neko u opšte sinoć PJ?
ja jesam, ali nisam dodele, zaspala sam...xD
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 16 Jul 2010 - 2:02

Sta da osvoji kad nije imala nijednu nominaciju :)
Back to top Go down
Wwinner
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Wwinner

Broj postova : 176
Godina : 29

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 16 Jul 2010 - 2:02

nisam neki fan
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Komentari... - Page 3 Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySat 17 Jul 2010 - 1:42

♥Diablita♥ wrote:
što?
ja sam čula da je Dul sinoć uzela nešto, ali nzm šta??
o čemu se radi??
jel gledao neko u opšte sinoć PJ?
ja jesam, ali nisam dodele, zaspala sam...xD

Ona je samo zatvorila PJ, i tako predstavila svoju pesmu Inevitable...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyMon 19 Jul 2010 - 4:05

Ok je...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySun 25 Jul 2010 - 23:18

meni je u rebelde bila super bila sam njen veliki fan ali sad kada sam se osvestila od rbd-a shvatila sam da je ona totalno bzv i da sam pre 2 godine bila zaludjena u totalnog antitalenta...
sad vise gotivim maite od kako je pocela serija Mi Pecado a sad mi je i Anahi ok...mada nista posebno...
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyMon 16 Aug 2010 - 3:55

♥..jeTza..♥ wrote:
Obbo Dul........Najjj je iz RBD-a.........Ima poseban glas a i ona je posebno lepa.... :DD
Extra je glumila u Rebelde a VDA nisam gledala....

slažem se.moja omiljeeenaa ali ono OMILJENA glumica pored elizabeth ..<3 obo obo obožavaaam jee.... mi bb!!
Back to top Go down
nessa_girl
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nessa_girl

Broj postova : 464

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyMon 16 Aug 2010 - 4:26

PRELIJEPA JE............OBOZAVAM JE........
Back to top Go down
charmend
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
charmend

Broj postova : 462
Godina : 26

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptyFri 20 Aug 2010 - 21:51

extra glumica i lepa je
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 EmptySat 28 Aug 2010 - 8:31

E da ovo mroam reći.Vi koji je vrjeđate i govorite da ima najmanje talenta iz cijele grupe.ima da vas bude sram,SRAM!!! Cura je predobra u bilo kojem smislu,pomaže djeci i to je dokazala sa dulce amanecer,i to je žalosno kako možete pljuvati po tako dobroj osobi!!! i sam članak u OK-u je dokazao da je cura dobrog srca..a ti Alekschica po čemu je najmanje talentirana,po tome što ima poseban,čudan i specifičan glas??? ahhahahahhaa.pa baš je po tome posebna i razlikuje se od drugih,a ne da ima glas da se ne prepozna je li ova ili ona sl. osoba.Što se tiće izgleda ona je prelijepa,ljepša je od nekih 800 puta i zato nemaš joj pravo ništa govoriti,a sigurna sam da ne bi svako onako dobro odglumio robertu kao ona.uloge su joj uvijek iste???hahahahahahahahhahahahah,dobrica koja se bori za pravdu?u VDA sigurno,haahaha,daj ubij se.nije da se želim svađati,ali vidim da i u drugim temama vi branite i vrjeđate pa sam i ja evo odlučila napokon iskazati svoje mišljenje!!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari... - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari...   Komentari... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Komentari...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Dulce Maria-