REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
-DULE-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-DULE-

Broj postova : 676
Godina : 29
Fan-gif : Elly ^^
Lokacija : Uvek SRBIJA !!!

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena _
PostSubject: La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena   La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena EmptyWed 1 Feb 2012 - 10:50

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena Png-2

La Mujer Misteriosa
Tajanstvena Žena

Godina: 2012
Broj epizoda: **
Producent: -DULE-

SINOPSIS:
U manjem gradiću Portorika (Puerto Rico) po imenu Las Piedras (kamenje), niotkuda dolazi nepoznata žena koja se predstavlja kao Irene Fabres. Doseljava se u staroj kući o kojoj narod priča da je ukleta i zovu je "Crna Kuća" nakon čega i ona dobija nadimak... "Crna Dama". Većina komšija želi da je protera iz zemlje, samo udovac Lucas Tagle i njegovo dvoje dece pokazuju ljubav prema veštici. Irene čini sve kako bi dobila poverenje ljudi, ali problem nastaje i njen tajni plan propada kada polako počinje da se zaljubljuje u Lucasa.

ULOGE:
Ana Brenda... Irene Fabres
William Levy... Lucas Tagle
Andres Cotrino... Petar Tagle
Evelin Zavala... Lori Tagle
Catherine Siachoque - Julieta Urbani
Manuel Landeta... Igor Santacruz
Aaron Diaz... Hugo Suarez
Angelica Maria... Victoria Vicky Colon
Sara Maldonado... Sara Cruz
Humberto Zurita... Tiberio Lopez
Cristina Urgel... Orlanda Tagle
Geraldine Zivic... Ana Santacruz
Henry Zakka... Otac Pedro
???... Misterioso Hombre "El Negro"

SPORENDE ULOGE (NEPOZNATE OSOBE):
Mario Lopez... Lukasov svekr
Karlota... Irenina komšinica - tračara #1
Divna... Irenina komšinica - tračara #2
Daniel Santacruz... Igorov i Anin sin
Diego... Dečak koji maltretira Petra

Poster:
La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena Poster

Back to top Go down
-DULE-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-DULE-

Broj postova : 676
Godina : 29
Fan-gif : Elly ^^
Lokacija : Uvek SRBIJA !!!

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena _
PostSubject: Re: La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena   La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena EmptyWed 1 Feb 2012 - 10:50

Irene Fabres - La Negra Dama (28)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 1
Quote :
"Neznam zašto me ljudi izbegavaju, svi imaju nešto protiv mene, šta god da se desi ja sam kriva, čula sam da govore o meni kao da sam veštica. Ali mene njihove reči ne pogađaju, živim svoj život za sebe, a ne za druge."

Lucas Tagle (31)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 2
Quote :
"Gospođica Fabres izgleda tako fino i dobroćudno, lice joj je kao u anđela. Ne mogu da poverujem u te priče koje govore svašta o njoj. Jeste da se malo bojim, ali šta ću, kao da je bacila neke čini na mene, jednostavno ne mogu da se odvojim od nje."

Petar Tagle (13)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 3
Quote :
"Tata kaže da izbegavam tu ženu, a on što je juri to nema veze. Irene je dobra pema meni, ona mi je kao majka, neznam šta da radim, da li da poslušam šta tata kaže ili da radim sve po mojoj volji."

Lori Tagle (9)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 4
Quote :
"Irene je mnogo dobra prema meni i mome bratu, pomaže nam u svemu i rešava sve naše probleme. Mnogo mi je teško da se odvojim od nje, ali ako tata tako kaže, moram ga onda poslušati i ako to ne želim."

Julieta Urbani (35)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 5
Quote :
"Zašto Lukas sve ide kod te veštice, kao da mu je ona verenica, a ne ja. Okrenula je i njegovu decu protiv mene. Ako ga vidim još jednom pored te žene, napraviću takav skandal koji će dugo pamtiti. On je samo moj i ničiji više."

Igor Santacruz (50)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 6
Quote :
"Ko o čemu, Lukas samo o njoj, jeste da smo partneri i prijatelji već dugo ali da je preterao jeste. Gospođica Fabres jeste privlačna, ali ne može ne prići njegovoj verinici koja je u krevetu prava tigrica. Hulijeta je jedini razlog zbog čega još tripim tog čoveka."

Hugo Suarez (30)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 7
Quote :
"Od kako sam video Irene znam je da ona žena mog života. Imam strah od nje ali malo po malo i prevazićiću ga. Šta bih dao da i ona baci oko na mene, možda, njeno srce je puno tajni."

Victoria Vicky Colon (60)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 8
Quote :
"Fabresova jeste čudna, pa šta, takvih ljudi ima koliko hoćeš da svetu. Muvaću se i šunjati malo oko nje, dokazaću ljudima da greše, moram saznati sve o njoj. Ko će drugi ako neću ja?!"

Sara Cruz (31)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 9
Quote :
"Irene izgleda odlično. Neznam kako neko može govoriti loše o njoj. Jeste da neznam odakle je i šta je, ali je volim i poštujem. Jedino mene ima kao prijateljicu, i šta god da joj zatreba tu sam."

Tiberio Lopez (55)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 10
Quote :
"Nemam ugodan i topao dom, pa šta!? Ne želim da mi ta žena pomaže, svakoga dana dolazi u moju šupu i donosi mi hranu. Nekoliko puta mi je i novac dala. Ne želim da prihvatam pokolne od Irene, možda mi u toj hrani stavlja neki otrov."

Orlanda Tagle (33)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 11
Quote :
"Moram brinuti o Lukasu, njegova sam starija sestra i to mi je obaveza. Zaklela sam se našoj majci da ću ga čuvati. Ne mogu dozvolitii da bude sa onom vešticom, Hulijeta je prava žena za njega, i vrlo brzo će mu postati supruga."

Ana Santacruz (35)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 12
Quote :
"Ne mogu više da trpim zlostavljane mog 15 godina starijeg muža. Tresem se na svaki njegov pokret, ne mogu nikako pobeći. Ako je ta žena stvarno veštica kao što govore, možda mi ona može nekako pomoći."

Otac Pedro (59)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 13
Quote :
"Možda je Irene stvarno veštica, ako nije zašto ne dođe nekada u crkvu da se ispoveda, kada me vidi beži od mene, plaši me se. Možda je neki đavo, neznam, vreme će pokazati istinu o njoj, a do tada ćemo čekati."

El Negro (Crni) (**)

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena 14
Quote :
"Čujem da me ljudi viđaju noću sa Irene, i govore svašta. No mene to ne zanima. Pomoćiću joj da ostvari svoj cilj i ispuni plan, a kada se to dogodi odlazim, sa njom ili bez nje, tako da će moj identitet ostati zauvek misterija."
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena _
PostSubject: Re: La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena   La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena EmptyThu 2 Feb 2012 - 10:39

super je,citacu
Back to top Go down
Sponsored content




La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena _
PostSubject: Re: La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena   La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena Empty

Back to top Go down
 

La Mujer Misteriosa - Tajanstvena Žena

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Web-novele-