REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 30 Nov 2011 - 15:59

Doktor Who - prva sezona, od 19.12. u 17:00 sati na HRT 2.



Christopher Eccleston tumači lik Doktora Whoa, putnika kroz vrijeme iz neke druge galaksije. Njegov Doktor je mudar i duhovit, drzak i hrabar. Izvanzemaljac i samotnjak (teško je održati prijateljstva kad ti posao nalaže da neprestano putuješ prostorom i vremenom), njegova mu logika postaje nužno oruđe u trenutku kad se svijet nađe u opasnosti. No kad su posrijedi veze, osjeća se manjkavo. Zato mu treba Rose (Billie Piper). Rose je djevojka iz sadašnjosti zatočena u dosadnom postojanju. Od njihova prvog susreta Doktor i Rose srodne su duše. Oni se razumiju i međusobno nadopunjavaju. Budući da je ništa ne drži kod kuće (ni prezahtjevna majka ni nesretan dečko), ona izabire Doktora i njegovo obećanje da će doživjeti fantastične pustolovine u svemiru. I nije ju iznevjerio. Rose će tako osujetiti urotu izvanzemaljaca da zavladaju Zemljom, doživjeti smak svijeta milijunima godina u budućnosti, upoznati Charlesa Dickensa i zlog Gletha, te imati priliku još jedanput vidjeti svog preminulog oca. No kad se Doktoru na putu nađe neprijatelj za kojega je odavno vjerovao da je mrtav, Rose i cijelo čovječanstvo naći će se u opasnosti da zauvijek nestanu iz svemira. Može li Doktor spriječiti invaziju najljućeg protivnika s kojim se morao pomiriti – Daleksima?

S izuzetnom produkcijom, inovativnim tehnikama Oscarom nagrađene kompanije The Mill, vrhunskom glumačkom postavom i scenarijima britanske spisateljske kreme koju predvodi Russell T. Davies, serija ‘Doktor Who’ veličanstvena je pustolovina – napeta, dinamična i dirljiva.
Popularnost serije neprestano raste i slijedi kult od Novog Zelanda do Los Angelesa. Nova inkarnacija Doktora proputovat će još dalja prostranstva. Prva epizoda emitirala se na BBC-ju 23. studenoga 1963. Nakon te uslijedilo je još 600 epizoda, 150 priča i dva TV filma. Prvog Doktora tumačio je William Hartnell. Nakon njega istu je ulogu igralo još sedam glumaca, a Christopher Eccleston deveti je koji se u tome okušao. Među mnogim slavnim glumcima koji su nastupili u seriji našli su se i Lynda Bellingham, Martin Clunes, Sheila Hancock, Nicholas Parsons, Alexei Sayle, Helen Worth, Windson Davies, Brian Blessed i John Cleese.


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Doktor-who
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyThu 1 Dec 2011 - 1:59

Mozda pogledam ponekad,mada sam gledao vise puta...
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 4 Jan 2012 - 13:31

Doktor Who – druga sezona

Na kraju prve sezone Rose i Doktor porazili su Daleke i spasili planet. Ali ne bez žrtava. Doktor kojega je Rose zavoljela je nestao. Može li ona vjerovati čovjeku s novim licem?





David Tennant preuzima ulogu Doktora u drugoj sezoni serije Dr. Who. Slijedeći veliki uspjeh prve sezone koja je osvojila britanske gledatelje 2005., nastavak je prepun novih uzbuđenja, smijeha, boli i užasnih čudovišta.
Doktor i Rose zajedno putuju kroz vrijeme i vraćaju se u prošlost u škotska brda kako bi spasili kraljicu Viktoriju od strašnoga vukodlaka, te u 18. stoljeće u Francusku gdje smrtonosni androidi opsjedaju Versailles. Zla vrsta medicinskih sestara u budućnosti skriva zlokobnu tajnu u središtu bolnice u kojoj rade, a ljudskoj vrsti prijeti nemilosrdna srebrna vojska Cybermena.

Autor je Russell T. Davies, scenaristi: Russell T. Davies, Stephen Moffat, Mark Gatiss, Toby Whithouse, Tom MacRae i Matt Jones, a redatelji: James Hawes, Euros Lyn, Graeme Harper, James Strong, Dan Zeff.


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Doctor-who


Last edited by Don Pio on Thu 12 Jan 2012 - 16:13; edited 1 time in total
Back to top Go down
Filip96
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Filip96

Broj postova : 151
Godina : 28
Fan-gif : STELENA

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 4 Jan 2012 - 21:44

Odgledao sve sto je snimljeno
Back to top Go down
http://losprotegidos.forumsr.com
Guest
Guest
Anonymous


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyThu 12 Jan 2012 - 16:12

Doktor Who - druga sezona, od 31. siječnja u 17:10 sati na HRT 2.




Epizoda 1/14 (31.01.2012.)
Doktor i Rose ukrcavaju se na Tardis i kreću na nova putovanja kroz prostor i vrijeme. Kad u dalekoj budućnosti posjete novi dom ljudske vrste, otkriju grozne tajne skrivene unutar luksuzne bolnice. Neprijatelj za kojeg su odavno vjerovali da je mrtav, papirnata Cassandra, želi osvetu.

Epizoda 2/14 (01.02.2012.)
Doktor i Rose moraju zaštititi kraljicu Viktoriju, ali mogu li zaustaviti Carstvo vuka?

Epizoda 3/14 (02.02.2012.)
Doktor istražuje školu u suvremenom Londonu koju noću opsjedaju čudnovata bića nalik na šišmiše. U školi Doktor zatiče staru prijateljicu Saru Jane Smith koja je ondje na tajnom zadatku. Oboje imaju neriješenih računa, a Rose otkriva stvarno naslijeđe suputnice Gospodara vremena.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptySun 12 Feb 2012 - 13:09

Doktor Who – treća sezona


Doktor Who - treća sezona, od 27. februara u 17:10 sati na HRT 2.



Od trenutka kad Doktor uđe u život studentice medicine Marthe Jones, promijeni joj ga zauvijek. Zajedno će putovati kroz prostor i vrijeme i doživjeti izuzetna iskustva, upoznati nevjerojatne svjetove te sresti stare i nove znance. U elizabetinskom Londonu nailaze na Williama Shakespearea, vještice kuju plan da zavladaju svijetom, a u dalekoj budućnosti ljudi i mačke uhvaćeni su u zamku. U sadašnjem Londonu 76-godišnji Profesor Lazarus razmišlja o mladosti s posljedicama koje će zaprijetiti cijeloj Marthinoj obitelji. Na svom putovanju Doktor i Martha naići će i na nemilosrdnog Judoona, zlog plazmoždera, a Doktorovi zakleti neprijatelji Daleki skrivaju se u New Yorku 1930-ih s užasnim planom za čovječanstvo.

Serija je dobitnica brojnih nagrada među kojima se ističu: BAFTA 2006. za najbolju dramsku seriju, te 2007. za najbolju montažu i vizualne efekte. U kategoriji za najbolju seriju Doktor Who je 2005. osvojio i nagradu National Televisiona, a 2006. i Broadcast Award.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptySun 12 Feb 2012 - 21:55

Gledala sam, bila je na neki program, odlicna serija...jakoo mi se dopada.
Steta sto vise nema, mozda gledam na net. :D
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptySat 25 Feb 2012 - 12:02

jako zanimljiva serija ........
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyThu 29 Mar 2012 - 12:48

Doktor Who - 5. sezona, od 16. aprila radnim danima u 16:50h na HRT 2.





U petoj sezoni BBC-jeve serije o najpopularnijem vremenskom putniku svih vremena jedanaestog Doktora utjelovljuje Matt Smith, a u zemaljskim i svemirskim pustolovinama pridružuje mu se Karen Gillan, koja tumači njegovu novu suputnicu Amy Pond.

Nakon svoje eksplozivne regeneracije jedanaesti Doktor budi se u TARDIS-u koji se, ostavši bez pilota, ruši usred Londona! Izvukavši se iz olupine, Doktor prvi put ugleda mladu Amy Pond. Još u odjeći desetoga Doktora, prljavoj i poderanoj nakon eksplozije u TARDIS-u, Doktor obećava Amy da će je povesti sa sobom i pokazati joj zvijezde. Ali prije negoli uspiju otpočeti putovanje, morat će osujetiti zlokobni plan izvanzemaljaca, koji bi mogao uništiti Zemlju.

Poslije će Doktor ispuniti obećanje i primiti Amy u regenerirani TARDIS, spremnu za zvjezdani let pun uzbudljivih pustolovina koje će joj zauvijek promijeniti život. Putujući vremenom i prostorom, Amy i Doktor posjetit će Veneciju 16. stoljeća, Francusku 1890-ih i Veliku Britaniju u dalekoj budućnosti, kada cijelo njezino stanovništvo živi u bespuću svemira.

Po običaju, kamo god se Doktor uputi, za petama su mu njegovi pradavni neprijatelji: Daleci smišljaju novi razorni plan u srcu Londona razaranog Drugim svjetskim ratom. No oni nisu jedina neobična bića s kojima će se Doktor i Amy morati boriti: tu su i izvanzemaljski vampiri, čovjekoliki reptili, stari neprijatelji kao što su Uplakani Anđeli – i tiha prijetnja koja bez prestanka vreba na Doktora i Amy…
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Scenery1
Lokacija : In my bed :)

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyMon 1 Oct 2012 - 1:01

I evo , odgledao sam poslednju epizodu koja je prikazana (do Bozica) i placem k'o debil neki...
Spoiler:
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyMon 8 Oct 2012 - 7:51

Juče sam okrećala programe i naletjela na ovo.Bila je 1.ep 5.sezone.Znači oduševljena sam:D Odma sam sinoć pogledala + još 5.epizoda:D
Značiiii oduševljena sam,ali stvarno.Serije razbija.Amelia tj. Amy(whatever) je prelijepaa,a Doctor je kralj:D
bravo
Za sad mi je najbolja epizoda sa onim 'Uplakanim anđelima' krištala sam dok sam ono gledala :D
Odličnoo thumbup
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Scenery1
Lokacija : In my bed :)

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyTue 9 Oct 2012 - 2:03

Neko je fan sem mene, opaaa :DD
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyThu 11 Oct 2012 - 7:14

Ahaha da:D
E prečistila sam već 5.sezonu:D
Danas gledam 3.ep 6.sezone:D
Neke ep moram ponovo pogledati,jer mi nisu baš najjasnije.:D
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyMon 15 Oct 2012 - 7:12

Pre sam gledala, obozavala sam seriju... Moracu da je odgledam od pocetka, kad budem imala vremena...
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyTue 16 Oct 2012 - 11:09

Uz onu epizodu sa 'Uplakanim Anđelima' dodajem za najbolje i onu na brodu sa gusarima:D I 1. od 5.sezone^^
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Scenery1
Lokacija : In my bed :)

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 17 Oct 2012 - 2:14

Jopi , ajde gledaj :D Pa da komentarisemo 7 sezonu :D
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 17 Oct 2012 - 2:22

Gledam jaa,stigla sam na 5.ep 6.sezone:D
Morala sam usporitii,jer imam dosta da učim:D
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Scenery1
Lokacija : In my bed :)

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 17 Oct 2012 - 7:14

Ja 6 sezonu nisam odgledao skroz xD Odgledao sam do Doctor Wife zato sto su to prikazali na AXN-u a 7 sam skinu :D
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyWed 17 Oct 2012 - 7:22

Ja ću sad pratit na AXn:D
Back to top Go down
Mima :)
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Mima :)

Broj postova : 80
Fan-gif : http://31.media.tumblr.com/5c91568abed1d51d35247758bc6be36e/tumblr_mesobkWGHS1qihztbo1_400.gif

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptySat 20 Oct 2012 - 12:07

ja gledala sve što je bilo prikazivano, mnogo dobra serija, obožavam je!
a onaj deseti doktor je totalno sexy...
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Scenery1
Lokacija : In my bed :)

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptySun 21 Oct 2012 - 8:23

Kol'ko su glupe epizode bile juce i danas na AXN-u uopste nisam gledao ... Stvarno debilne -.-
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
Mima :)
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Mima :)

Broj postova : 80
Fan-gif : http://31.media.tumblr.com/5c91568abed1d51d35247758bc6be36e/tumblr_mesobkWGHS1qihztbo1_400.gif

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyMon 22 Oct 2012 - 2:15

haha, a koje su bile ? baš me zanima, jer baš ima nekih debilnih, ali baš..
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Scenery1
Lokacija : In my bed :)

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyMon 22 Oct 2012 - 2:40

Nmp sa nekim mesom (neka kao bela tecnost) i njih ima 3-4 i oni imaju kao neke klonove... Glupost ziva -.-
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyThu 25 Oct 2012 - 10:24

Ja znam da nisam normalnaa,ali mi je 11.doktor lijep:OO Preelijep:OO
Aaa pa nisu loše bile ep za vikend:D
Žao mi je onog kloniranog doktora,a i plakala sam kad je umro onaj tata od onog malog:(
Back to top Go down
Mima :)
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Mima :)

Broj postova : 80
Fan-gif : http://31.media.tumblr.com/5c91568abed1d51d35247758bc6be36e/tumblr_mesobkWGHS1qihztbo1_400.gif

,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' EmptyFri 26 Oct 2012 - 8:01

U pravu si . Nisi normalna. :D
Šalim se, svako ima svoj ukus... meni je jedini koji na nešto liči ovaj prethodni... deseti... Valjda ima ono nešto...nekako mi totalno simpa i sexy, kao što sam već pisala... to valjda zavidi kako kome koji doktor ima ono nešto... ahaha.. ala sam se izrazila..

A ovaj Met Smit spada u najružnije glumce današnjice... :( a mnogo žena ga voli koliko sam upućena....
Back to top Go down
Sponsored content




,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' _
PostSubject: Re: ,,Doctor Who''-,,Doktor Who''   ,,Doctor Who''-,,Doktor Who'' Empty

Back to top Go down
 

,,Doctor Who''-,,Doktor Who''

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-