REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Rihanna

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 7 Sep 2012 - 4:52

Rihanna - Page 3 Rihanna-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptySat 8 Sep 2012 - 2:28

Lady Gaga oduševljena nastupom Rihanne na MTV VMA


Lady Gaga nije bila u publici na MTV VMA noćas u Los Anđelesu ali je gledala prenos i ostala oduševljena nekim izvođačima.

Gaga je trenutno na turneji u Evropi a preko Twittera je podržala svoje kolege. “Kakav divan nastup Rihanne!”, tvitovala je Gaga nakon što je pogledala performans RiRi. “Osećam se kao da mi je opet 16, a onda se setim da i ja radim ovo isto.” Ona je pohvalila Franka Oceana ali i Green Day rečima: “Toliko volim Green Day da je to ludo. Skakućem po sobi kao da mi je 14 godina.”

Rihanna - Page 3 105536-105521-rihanna_lady_gaga_617_409
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:43

U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu

Rihanna je dobro iskoristila svoj kratak boravak u Londonu, pa je između ostalog stigla i da uradi tetovažu u znak sećanja na baku Dolly.

RiRi je posetila salon za tetovažu u društvu prijateljice Melisse Forde, a nova tetovaža na grudnom košu predstavlja boginju Isis sa njenim raširenim krilima. Pevačica je tetovažu predstavila na Twitteru, gde napisala: “Kompletna žena, model za buduće generacije, baka Dolly – uvek u mom srcu.”

Rihanna - Page 3 Ritata585
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyWed 12 Sep 2012 - 1:02

Trenutak inspiracije: Rihanna u momentu odlučila da skrati kosu

Rihanna je na MTV VMA predstavila svoju novu frizuru, a sad je otkriveno kako je odluku o promeni donela bukvalno za par sekundi.

RiRi je poznata po čestim promenama, ali njena frizerka objašnjava kako je i ona bila zatečena ovom prilikom. Skraćivanje kose bilo je planirano za posle šoua, ali je Rihanna u poslednjem momentu promenila plan.

“Pričali smo o skraćivanju kose već neko vreme i planirali smo to za sledeću nedelju, ali sam onda pomislila, zašto čekati? Uradimo to odmah! A Ri je onda rekla istu stvar.” Kako se vama čini novi imidž sjajne pevačice?

Rihanna - Page 3 Ffnvmakmffprt10906125087
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyTue 18 Sep 2012 - 8:07

Rihanna presrećna, ponovo radi editorijal za Vogue

Rihanna će biti jedna od retkih pop zvezda koje su se na stranicama prestižnog američkog izdanja časopisa Vogue pojavile dva puta u kratkom vremenskom razdoblju.

Prošle godine zgodna pop zvezda zablistala je na naslovnici ovog časopisa s dugom crvenom kosom, a čini se kako će ove godine krasiti stranice Voguea sa svojom novom, superkratkom dečačkom frizurom. Vest o novnom snimanju za naslovnicu objavila je na Twitteru: “Ovo je velik dan za mene. Snimam svoju drugu naslovnicu za Vogue i to ponovo s Annie Leibovitz.” Jedva čekamo da vidimo nove fotke!

Rihanna - Page 3 008
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 21 Sep 2012 - 2:41

Rihanna - Page 3 398967101506175236166802Rihanna - Page 3 564016101506175238166801
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:09

Zanimljiva kombinacija: Rihanna i Justin Bieber nastupaju na Victoria’s Secret šou!


Nema sumnje da će tradicionalni šou koji svake godine organizuje Victoria Secret ovog puta biti posebno zanimljiv, jer će na njemu učestvovati RiRi i Jus.

Victoria’s Secret Fashion Show jedan je od najvećih modnih događaja na svetu a na njemu učestvuju najpoznatije manekenke i muzičari, kombinujući tako modu i muziku u jednu skladnu celinu. Da podsetimo, prošle godine su nastupali Kanye West, Jay-Z i Nicki Minaj. Kako je saopšteno, šou će biti prikazan 4. decembra, a i Justin i RiRi potvrdili su svoje učešće. Sjajna vest je i velika verovatnoća da će na njemu pevati i Bruno Mars, koji će uskoro predstaviti svoj novi album!

Rihanna - Page 3 Justin-Bieber-Rihanna
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:53

Rihanna - Page 3 Rihanna-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 5 Oct 2012 - 22:33

Eminem izgubio vodeću poziciju: Rihanna je sad najpopularnija među muzičarima


Dugo vremena Eminem je bio najpopularniji izvođač na Facebooku, ali sad je došlo vreme da svoje mesto na vrhu ustupi Rihanni.

RiRi tako ima 61,5 miliona obožavalaca a Eminem 61,2 što upućuje da razlika nije prevelika, ali se ona ipak konstantno uvećava u korist pevačice sa Barbadosa. Njoj je u ostvarivanju ovog uspeha sigurno pomogla i činjenica da uskoro predstavlja novi album, kao i da je konstantno u žiži medija. Sa druge strane, Eminem koji takođe radi na novom albumu vrlo retko se viđa u javnosti.

Rihanna - Page 3 SIPA_00644827_000002
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:36

Rihanna gola do pojasa na omotu novog albuma “Unapologetic”


Pevačica sa Barbadosa je na svom Twitter profilu objavila fotografiju koja će biti naslovnica njenog sedmog studijskog albuma “Unapologetic”, koji će se u prodaju pustiti ovoga meseca.

Na fotki možemo videti RiRi kako pozira gola, ali jednu joj dojku strateški prekriva ruka, a drugu naziv albuma. Cela je Rihanna “ispisana” rečima poput: “vera”, “zabava”, “pobeda”, “cenzura”, a preko lica joj je ispisana reč “ljubav”. Jedva čekamo da čujemo nove pevačicine hitove!

Rihanna - Page 3 1011-rihanna-inset-2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyTue 16 Oct 2012 - 1:44

Rihanna u magičnom modnom editorijalu


RiRi se priprema za izlasak svog sedmog studijskog albuma “Unapologetic”, pa je poseta časopisu Vogue bila dobra prilika da popriča o tome ali i nekim drugim temama.

Rihanna - Page 3 Rihanna-vogue-11124a

Evo i šta smo mi izdvojili iz intervjua:

O svojoj bezbrižnoj prirodi:
“Ne volim da živim proračunat život. Ne radim ništa da bih izazvala reakciju.”

Rihanna - Page 3 Rihanna-vogue-11123

O svom statusu veze:
“Nisam odavno bila na dejtu, oko dve godine. Nisam išla na večere, u bioskope. Ništa.”

Rihanna - Page 3 Rihanna-vogue-11124

O tome koliko želi da ide na dejt:
“Volela bih dejt. Vi to ne mislite? Ja sam žena. Mlada, živa i obožavam da se zabavljam. Zaista, sve što želim jeste da me momak izvede i natera me da se smejem, pre nego što odem kući. Sve što želim jeste da pričam s nekim sat vremena.”

O tome kako je došla na ideju da uradi duet sa Chrisom Brownom za pesmu “Birthday Cake”:
“Mislim da to nije ništa loše za moju karijeru. Bila sam na turneji između dva grada, slušala sam moj album i mislila ‘Možda bih trebala ovo da pretvorim u duet. Pala mi je na pamet gomila ljudi, a onda mi je Chrisovo ime došlo u misli. Mislila sam kako odavno nismo snimili ništa zajedničko – bio bi to mali šok.”

Rihanna - Page 3 Rihanna-vogue-11126
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 26 Oct 2012 - 6:23

Rihanna: Promocija novog friza


RiRi je pošla stopama nekih svojih koleginica kao što je Avril Lavigne, pa je obrijala deo kose sa strane i tako prošetala Zapadnim Holivudom.

Ri je bila vrlo zapažena i zbog pink kaputa a imala je na sebi još i crne patike kao i cvike, a u tom izdanju uputila se ka studiju, gde završava svoj novi album. Ona je nedavno uradila i spot za pesmu “Diamonds”, koji će nam uskoro biti predstavljen.

Rihanna - Page 3 Rihanna-1024126
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 26 Oct 2012 - 6:25

Vredna za vikend: Rihanna snimila spot za pesmu “Diamonds”


Rihanna je odlučila da ovaj vikend iskoristi kako bi snimila video za svoj novi singl, a sudeći po slikama, u njemu će biti u seksi izdanju.

24-godišnja lepotica pojavila se u nekoliko atraktivnih kombinacija a u pozadini vidimo vatru koja bukti i time pojačava dramatičnost. Rihanna je snimanje najavila svojim fanovima na Twitteru, a premijera spota može se očekivati u narednim nedeljama.

Rihanna - Page 3 Rihanna05
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyWed 31 Oct 2012 - 7:15

TOP 26 PESAMA NA YOUTUBE-U


1. Justin Bieber - Baby ft. Ludacris - 794,474,628
2. Jennifer Lopez ft. Pitbull - On the Floor - 614,996,894
3. Psy - Gangnam Style - 606,610,411
4. Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie - 509,761,133
5. Shakira - Waka Waka - 497,862,073
6. LMFAO - Party Rock Anthem ft. Lauren Bennett, GoonRock - 495,721,418
7. Lady Gaga - Bad Romance - 493,179,320
8. Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - 451,499,617
9. Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo - 399,551,874
10. Eminem - Not Afraid - 370,215,434
11. Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony - 357,860,179
12. Adele - Rolling In The Deep - 345,432,486
13. Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith - 344,238,629
14. Bruno Mars - The Lazy Song - 342,151,146
15. Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra) - 339,919,962
16. Katy Perry - Firework - 330,914,325
17. Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe - 317,401,795
18. Miley Cyrus - Party In The U.S.A. - 306,359,678
19. Justin Bieber - One Time - 304,774,080
20. Nicki Minaj - Super Bass - 289,056,787
21. Rihanna - What's My Name? ft. Drake - 276,163,320
22. Bruno Mars - Grenade - 273,176,270
23. One Direction - What Makes You Beautiful - 269,483,743
24. Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer - 263,910,918
25. Bruno Mars - Just The Way You Are - 261,399,235
26. Rihanna - Only Girl (In The World) - 247,771,061
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyThu 1 Nov 2012 - 21:49

Rihanna - Page 3 Rihanna-138_290x580_93
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 9 Nov 2012 - 10:55

Rihanna - Page 3 Rihanna-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 9 Nov 2012 - 20:33

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptySat 10 Nov 2012 - 4:14

Rihanna: “Diamonds” je najbolja pesma u mojoj karijeri


Popularna Rihanna izjavila je da je od svih pesama koje je do sada objavila, “Diamonds” njena omiljena.

Tokom intervjua uživo na Facebook-u, pevačica je rekla da joj je do nedavno “Umbrella” bila omiljena pesma, ali je ovaj hit iz 2008. zamenio njen novi singl koji je nedavno objavljen. Rihanna kaže da je “Diamonds” zaista moćna pesma koja ti se uvuče u glavu.

Na pitanje o pesmama koje su joj dosadile, zvezda je priznala da postoje neke pesme koje je odlučila da neće izvoditi tokom svoje promotivne turneje. “Neke pesme sam sklonila sa repertoara upravo iz tog razloga. Nije da ne volim da ih izvodim, već samo želim da atmosfera bude intimnija, da fanovi ne čuju samo hitove, već njihove i moje omiljene pesme.”

Rihannin sledeći album “Unapologetic” izlazi 19. novembra.

Rihanna - Page 3 Ddve
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyThu 15 Nov 2012 - 7:06

Rihanna - Page 3 Rihanna-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyWed 28 Nov 2012 - 1:27

Rihanna - Page 3 Rijanayuy
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 30 Nov 2012 - 20:56

Samo prijatelji? Rihanna i Chris Brown u zagrljaju, kupili i kompatibilne satove


Ne znamo da li iko više sumnja da su RiRi i Chris ponovo u vezi, ali oni već odavno svojim potezima pokazuju da su ponovo mnogo više od prijatelja.
Pevačica je na svoj instagram okačila fotku na kojoj se vidi u intimnim momentima sa Chrisom, gde se njih dvoje grle a ona ga ljubi u čelo. Doduše, na slici se ne vidi Chrisovo lice, ali na osnovu tetovaža, jasno je kako je baš on u pitanju. Nešto ranije procurela je informacija da je novi-stari par kupio zlatne satove iz iste Rolexove kolekcije, muški i ženski.

Rihanna - Page 3 301112rihanna3s
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyFri 30 Nov 2012 - 21:01

Rihanni naređeno da napravi pauzu kako bi ustupila mesto Riti Ori?


Šefovi izdavačke kuće za koju radi Rihanna savetuju joj da uzme pauzu kako bi napravila prostor za Ritu i omogućila joj da stvori veliku karijeru.

“Rihannini šefovi ohrabruju ju je da uspori i ne izbacuje sledeći album naredne godine”, prenosi jedan izvor. “Sa druge strane, Ritu guraju kako bi izgradila karijeru u Americi.” Isti insajder navodi i kako je Ritina prednost to što nije sklona skandalima. “Taj njen imidž žele da naglase, jer će to prodavati albume.” Ipak, da li mislite da Rita zaista može da zameni RiRi?

Rihanna - Page 3 Ffnrihannagigflynetuk111
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptySat 1 Dec 2012 - 21:33

Rihanna uskoro objavljuje novi singl


Rihanna je potvrdila da će uskoro objaviti novi singl sa albuma “Unapologetic”. U pitanju je pesma “Stay”.

Pop zvezda je objavila da će se pesma naći na top listama od 7. januara. Slušaoci su imali priliku da čuju ovu pesmu kada je emitovana na jednoj londonskoj radio stanici, i Rihannini fanovi su rekli da je prelepa. Prvi singl objavljen sa pevačicinog sedmog studijskog albuma “Diamonds” našao se na vrhu top lista u 12 zemalja, uključujući SAD i Veliku Britaniju.

Rihanna - Page 3 Rihanna
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyTue 4 Dec 2012 - 21:40

Rihanna - Page 3 Rihanna-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 EmptyWed 5 Dec 2012 - 20:06

Rihanna pravi pauzu u karijeri jer želi bebu?


Dok njihova veza ponovo jača, Rihanna je izgleda spremna i da zasnuje porodicu sa Chrisom Brownom. Izvori tvrde da je pevačica zatražila od svoje izdavačke kuće da napravi pauzu u karijeri kako bi rodila bebu.

Rihanna i Chris u poslednje vreme objavili su veliki broj zajedničkih fotografija na Twitteru, koje su pojačale glasine da je par ponovo zajedno. Sada njihovi bliski prijatelji tvrde da žele i da zasnuju porodicu. “Rihanna je pitala svoju izdavačku kuću da li može da napravi pauzu u karijeri, pošto želi bebu”, otkrio je izvor za magazin Closer, i dodao da su svi bili iznenađeni ovom molbom, s obzirom da je njen raspored popunjen do 2014. godine. Rihanna izdaje novi album svakih godinu dana i da je često na turneji, pevačica jednostavno nema vremena da se skrasi.

Rihanna - Page 3 Rihanna
Back to top Go down
Sponsored content




Rihanna - Page 3 _
PostSubject: Re: Rihanna   Rihanna - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Rihanna

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-