REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Jessie J

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Kivanc_TatlitugFan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Kivanc_TatlitugFan

Broj postova : 56
Godina : 24
Lokacija : Istanbul Turska Sa Marijom i Andreom♥♥♥

Jessie J _
PostSubject: Jessie J   Jessie J EmptyTue 4 Oct 2011 - 23:10

Sta Mislite o njoj??
Meni je preeslatka ii ima super pjesme♥♥
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Jessie J Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyWed 5 Oct 2011 - 6:11

U poslednje vreme slusam njene pesme najvise.
Obozavam ih, vrh suu.
Onaa mi je preslatka, simpa ^
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Jessie J Kf4npd

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyThu 6 Oct 2011 - 3:53

Ne slusam nesto precise tu glazbu,ali nade se neka njezina pjesma na mom kompjuteru,
Originalna je thumbup thumbup
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyFri 15 Jun 2012 - 9:44

Jessie J Tumblr_m5oev3Opgr1r6b9ayo1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyFri 15 Jun 2012 - 9:45

Jessie J Tumblr_m5obvjHKOs1rusrvpo1_500Jessie J Tumblr_m5od2u3k9X1ru2s3ro1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyFri 15 Jun 2012 - 9:46

Jessie J Tumblr_m5o4q5XqgT1rydj2ho1_500Jessie J Tumblr_m5nyvtzdMo1rwdprho1_500
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Jessie J 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyTue 19 Jun 2012 - 6:15

Volim je,volim pesme DO IT LIKE DUDE i PRICE TAG
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Jessie J Kf4npd

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyTue 19 Jun 2012 - 6:37

https://www.youtube.com/watch?v=aSZVYZTze74
Nobodyś perfect-meni njezina omiljena thumbup thumbup
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyMon 13 Aug 2012 - 0:15

Rokenrol kraljica: Sjajna Jessie J upotpunila ceremoniju zatvaranja Olimpijade

Prelepa britanska pevačica bila je jedna od glavnih zvezda nezaboravne večeri, gde je nastupila i uz podršku grupe Queen!
Jessie J pojavila se u neobičnim kombinacijama pred stotinama miliona ljudi a zamenila je legendarnog Freddie Mercyra u izvođenju pesme “We Will Rock You”.
Ranije, Jessie J je stigla na scenu u otvorenom Rols Rojsu a pridružili su joj se Tinie Tempah i Taio Cruz s kojima je izvela nekoliko hitova i završila nastup pesmom Bee Geesa “You Should Be Dancing”

Slike mozete videti OVDE
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyMon 13 Aug 2012 - 4:32

Jessie J Tumblr_m8p6xrK7PG1rr0c2ho1_500Jessie J Tumblr_m8p6u4d4pu1rr0c2ho1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyTue 14 Aug 2012 - 2:03

Banner

Jessie J Tumblr_lxj6m2eNi21r9bwc7o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyWed 15 Aug 2012 - 22:39

Ušla u studio: Jessie J nastavlja snimanje albuma

Nakon što je u nedelju imala sjajan nastup na zatvaranju Olimpijade, britanska pevačica otkrila je fanovima kako radi na novim pesmama.
Kao da joj ne verujemo na reč, ona je na svoj Twitter okačila fotku gde je vidimo u studiju za mikserom, a a sve uz komentar: “Vratila sam se.” Jessie već od ranije radi na novim numerama i želi da dokaže kako uspeh albuma “Who You Are ” nije bio slučajan. Jedva čekamo da čujemo nove pesme!
Jessie J Jessjstudio585
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySun 19 Aug 2012 - 23:10

Prava bajka: Jessie J pevanjem probudila devojčicu iz kome!

Jessie J probudila je svoju šestogodišnju obožavateljku tako što joj je bez prestanka pevala njenu omiljenu pesmu.
Malena Tyla Atkin borila se za život još od aprila nakon stravičnog udesa. Povrede koje je pretrpela značile su kako možda više nikad neće hodati, pričati ili čak moći da se smeje. Ona je bila u komi osam dana pre nego što ju je Jessie posetila u bolnici. Devojčicina mama Michelle čula je kako je Jessie u bolnici u tom trenutku i zamolila ju je da poseti Tylu.
Jessie se zatim pojavila i čitavih pola sata bez prestanka pevala joj njenu omiljenu pesmu, “Rainbow”. Na zaprepašćenje svih, devojčicine oči tad su počele da se pomiču! “Bilo je to neverovatno. Izgleda da je zaista razumela kroz šta prolazimo” rekla je presrećna mama. “Verujem da je Jessie J spasila Tylu. Vratila mi je moju kćerku. Beskrajno sam joj zahvalna.”
Jessie J Tyla-with-picture-of-sta
Jessie J sad često posećuje svoju malu prijateljicu i proverava njen napredak, a Tyla ne može da sakrije koliko joj njen idol znači. “Imam njenu sliku”, rekla je devojčica. “Uvek stavim svoju ruku na nju i molim se.” Jessie, zaista si neverovatna inspiracija za sve nas <3
Jessie J Rsne1928ija-62081568586a
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyFri 24 Aug 2012 - 23:56

Kraj glasinama: Jessie J ostaje sudija u britanskom “The Voiceu”

Britanski mediji potcenjivali su učinak popularne pevačice u talent šou i već su nebrojeno puta pisali kako će dobiti otkaz. Međutim, Jessie im je pokazala da vredi više nego što misle.
Ona je lepu vest podelila prvo sa svojim fanovima na Twitteru, gde je napisala: “The Voice UK sezona 2…Da li ste spremni? Ja jesam Biću jedan od trenera u drugoj sezoni The Voice UK! Vratila sam se! Kao što sam uvek i govorila.” Ona je svojim obožavaocima poručila da veruju samo onome što im ona kaže: “Osim ako to niste čuli od mene – ne verujte svemu što pročitate! Ne mogu da dočekam!”
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySat 25 Aug 2012 - 21:39

Mirjanna96 wrote:
Prava bajka: Jessie J pevanjem probudila devojčicu iz kome!

Jessie J probudila je svoju šestogodišnju obožavateljku tako što joj je bez prestanka pevala njenu omiljenu pesmu.
Malena Tyla Atkin borila se za život još od aprila nakon stravičnog udesa. Povrede koje je pretrpela značile su kako možda više nikad neće hodati, pričati ili čak moći da se smeje. Ona je bila u komi osam dana pre nego što ju je Jessie posetila u bolnici. Devojčicina mama Michelle čula je kako je Jessie u bolnici u tom trenutku i zamolila ju je da poseti Tylu.
Jessie se zatim pojavila i čitavih pola sata bez prestanka pevala joj njenu omiljenu pesmu, “Rainbow”. Na zaprepašćenje svih, devojčicine oči tad su počele da se pomiču! “Bilo je to neverovatno. Izgleda da je zaista razumela kroz šta prolazimo” rekla je presrećna mama. “Verujem da je Jessie J spasila Tylu. Vratila mi je moju kćerku. Beskrajno sam joj zahvalna.”
Jessie J Tyla-with-picture-of-sta
Jessie J sad često posećuje svoju malu prijateljicu i proverava njen napredak, a Tyla ne može da sakrije koliko joj njen idol znači. “Imam njenu sliku”, rekla je devojčica. “Uvek stavim svoju ruku na nju i molim se.” Jessie, zaista si neverovatna inspiracija za sve nas <3
Jessie J Rsne1928ija-62081568586a
Stvarno je kraljica svaka joj cast enamorado
Ja je obozavam enamorado
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyTue 28 Aug 2012 - 7:51

Jessie J 578162101509376784174927
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySat 15 Sep 2012 - 4:34

Jessie J poriče kako je u vezi s telohraniteljem Justina Biebera

Zgodna pevačica i Justinov radnik obezbeđenja viđeni su zajedno na večeri u Londonu, što je naravno odmah izazvalo nagađanja da su njih dvoje u vezi.

Nakon toga, njih dvoje su šetalli gradom držeći se za ruke, kao da su zaista nešto više od prijatelja. Tokom večeri Kenny je takođe ostavio i komentar na Twitteru: “Večera sa mojom omiljenom britanskom damom Jessie J.”

Nagađanja o vezi nisu se nimalo dopala pevačici, pa je ona na svom Twitteru napisala kako su u pitanju “Potpune neistine”. “Neki ljudi mogu svašta da izmisle. Neki ljudi stvarno treba da nađu sebi posao.” Kenny se takođe oglasio rečima: “Lol, mora se reći da je smešno! Hahaha.”

Jessie J 4375123jj4
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySun 21 Oct 2012 - 21:11

Jessie J ponovo u studiju, snima pesme za novi album


Britanska pevačica trenutno je u Los Anđelesu gde je počela da radi na novom albumu, a fanovima je prenela kako je uzbuđena zbog toga.


Jessie se vratila na isto mesto gde je snimila svoj debi projekat, jer priznaje kako je ta lokacija dodatno inspiriše. “Na putu sam za studio. U SJAJNOM RASPOLOŽENJU!”, tvitovala je Jessie. “U studiju sam gde su nastali ‘Party in the USA’, ‘Abracadabra’, ‘Price Tag’ i ‘Domino! Mislim da možemo to da ponovimo opet!”

Jessie J FFN_FlynetUKFF_JessieJ_EXC_092112_50893584
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySat 1 Dec 2012 - 3:27

Jessie J pokazala novu frizuru


Na početku karijere imala je paž sa ravnim šiškama u stilu Kleopatre, potom je nosila ekstenzije za glamurozan holivudski look, a sa novom frizurom je Jessie J konačno pronašla zlatnu sredinu.

Dvadesetčetvorodišnja pevačica i članica žirija u emisiji The Voice UK objavila je na Twitteru fotografije na kojima je pokazala novu frizuru: paž sa razdeljkom sa strane, i vratila se crnoj boji kose. Jessie J na fotografijama nosi crni top ukrašen dijamantima, kožne pantalone, somotske sandale sa kaišićima i velike karike, koji su se savršeno uklopili uz njen novi imidž. Nova frizura pevačice hita “Price Tag” izazvala je oduševljenje fanova, koji su joj uputili veliki broj pohvala na društvenoj mreži.

Jessie J Jessiej
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySat 8 Dec 2012 - 9:43

Jessie J: Povratak otkačenom modnom stilu


Jessie J je imala malu krizu identiteta kada je umesto prepoznatljive paž frizure nosila dugu smeđu kosu, a otkačene kombinezone zamenila elegantnim haljinama sa šljokicama. Ipak, pevačica se vratila svom otkačenom i originalnom stilu, sudeći po ovim fotografijama.

Jessie J Spl468279001

Pred gostovanje u jednoj televizijskoj emisiji, Jessie J je objavila fotografije obučena u kratki kombinezon sa leopard printom koji je otkrio njene duge noge, kao i crvene cipele sa kaišićima. Iako je pokuđavala učini svoj stajling elegantnijim, čini se da je pevačica shvatila da joj otkačene krpice najbolje pristaju.

Jessie J Spl468279003
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyFri 25 Jan 2013 - 8:34

Jessie J definitivno odlučila da obrije glavu


Jessie J FFN_FLYNETUKFF_Styles_Harry_010913_50986051_zpsd8d39967

Pevačica želi da učini dobro delo, pa planira da sakupi novac za dobrotvorne organizacije time što će se ošišati na nulu.

Jessie J će tako ostati bez svoje kose uživo na televiziji i to 15. marta, a nada se da će time uspeti da prikupi hiljade funti za one kojima je novac preko potreban. U ovu priču uključen je i One Direction ali ne brinite – momci se definitivno neće šišati! Umesto toga, oni snimaju obradu pesme grupe Blondie “One Way Or Another” koja će se pojaviti 31. januara, a sav prihod ide u humanitarne svrhe. Sve ovo čini se u korist britanske dobrotvorne organizacije “Comic Relief”.

Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptyThu 8 Aug 2013 - 23:14

Jessie J AcsxS3iK Jessie J AcfDpK8x Jessie J Adp3UXip Jessie J AdeNd6u8 Jessie J AcsYAdtB Jessie J AcqOrjcc Jessie J Aby6mCGj Jessie J Acr8ikUm Jessie J AbdtWgvO
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySat 31 Aug 2013 - 5:14

Jessie J objavila spisak pesama sa novog albuma “Alive”


Jessie J Jessie-j2

Jessie J objavila je zvanični spisak pesama sa njenog drugog studijskog albuma “Alive”, koja je pojedine fanove razočarala, jer sudeći po ovoj listi na albumu se neće naći kolaboracije sa Robinom Thickeom i Tinie Tempah.

Pevačica koja je nedavno objavila singl “It’s My Party”, potvrdila je da će album sadržati 13 pesama. Dosta se pričalo o tome da li će se njen duet sa Robinom Thickeom “Calling All Hearts” naći na ovom izdanju, ali čini se da će ova numera biti na nekom drugom albumu, kao i saradnja sa Tinie Tempah. Umesto toga, album će sadržati duete sa R&B zvezdom Brandy, Becky G, Big Seanom i Dizzee Rascalom.


Jessie J Jessie-album
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J EmptySat 2 Aug 2014 - 22:51

Jessie J: Ja živim da bih pomagala drugima!

Jessie J FFN_GG_BloodCancerGala_050714_51405484

Jessie J kaže kako je često suočena s predrasudama o sebi ali da upravo to koristi kako bi ojačala ali i da bi inspirisala druge da budu bolji.

“Kad ste ženski izvođač ljudi odmah misle da želite da pravite sopstvene kolekcije parfema ili linuju odeće – to je sve lepo, ali ne ustajem ujutru zbog toga”, priča ona za britanski magazin Metro. “Najsrećnija sam kad inspirišem nekog da razmišlja o nečemu što nije do sad. Kad sam bila u Kini, jedan momak mi je bacio pismo na binu. U njemu je pisalo: ‘Maltretirali su me u školi i ono što me održava u životu je samo to na koji način ti objašnjavaš život meni’. Zvuči kao kliše, ali ja ovaj posao radim zbog takvih stvari.”

Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Sponsored content




Jessie J _
PostSubject: Re: Jessie J   Jessie J Empty

Back to top Go down
 

Jessie J

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-