REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Tuba y Murat - Asi ve Demir

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
todora
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
todora

Broj postova : 730
Godina : 27
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir Wgqiwx
Lokacija : zasekogaš so mojot Toše-te sakam angele

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 17 Sep 2011 - 7:55

Kako vam se cini
prelepa Asi i romanticni Demir..

Tuba y Murat - Asi ve Demir Asi-1Tuba y Murat - Asi ve Demir Demir-asja-asiPRESLATKO
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 17 Sep 2011 - 8:35

aaaa slatki su iako nisam gledala seriju po slikama su prepreprepremedeni enamorado
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 17 Sep 2011 - 9:30

Ne idu mi nikako.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir 18bdb020d2

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptyThu 29 Sep 2011 - 0:15

eee oni su savrseni zajedno! mislim savrseni su i odvojeno, ali ovako zajedno - znaci neverovatno koliko su dobri!
prelepi! savrseni!
odavno mi se ovako nije uklopio glumac i glumica kao njih dvoje!
Back to top Go down
dolcevita
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dolcevita

Broj postova : 173
Godina : 36
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir Berengin

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptyThu 29 Sep 2011 - 3:51

Mnogo jak par...ona mi samo s njim funkcionise i kod njega slicna stvar,bolji je sa njom nego sa drugim partnerkama,mada on je meni licno odlican glumac i uvek ima tu emotivnu dubinu koju odlicno pokazuje ocima i izrazima lica enamorado Ali ipak je bolje kad druga strana reaguje na pravi nacin,a Tuba je mnogo dobro reagovala girl kiss sad da li je to zbog takvog scenarija u kom bi se svaki iole dobar glumac iskazao ili nesto izmedju njih,s obzirom da nisu profi glumci,a tako su uverljivo odglumili ljubav,ostace vecna misterija :D
Back to top Go down
Kivanc_TatlitugFan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Kivanc_TatlitugFan

Broj postova : 56
Godina : 24
Lokacija : Istanbul Turska Sa Marijom i Andreom♥♥♥

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 1 Oct 2011 - 9:28

dolcevita wrote:
Mnogo jak par...ona mi samo s njim funkcionise i kod njega slicna stvar,bolji je sa njom nego sa drugim partnerkama,mada on je meni licno odlican glumac i uvek ima tu emotivnu dubinu koju odlicno pokazuje ocima i izrazima lica enamorado Ali ipak je bolje kad druga strana reaguje na pravi nacin,a Tuba je mnogo dobro reagovala girl kiss sad da li je to zbog takvog scenarija u kom bi se svaki iole dobar glumac iskazao ili nesto izmedju njih,s obzirom da nisu profi glumci,a tako su uverljivo odglumili ljubav,ostace vecna misterija :D

Slazem se
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir Kf4npd

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 1 Oct 2011 - 10:23

Meni se oni svidaju kao par.Fizicki lijep par thumbup thumbup
Back to top Go down
dolcevita
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dolcevita

Broj postova : 173
Godina : 36
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir Berengin

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 1 Oct 2011 - 10:53

Kako dobar video...scene se preplicu dok oni igraju i sve se poklapa sa tekstom pesme,prelepo enamorado




I jedan tuzan :(

Back to top Go down
tutankamon85
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
tutankamon85

Broj postova : 295

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 26 Nov 2011 - 8:58

STVORENI JEDNO ZA DRUGO
Back to top Go down
milosavljeviclidija0
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
milosavljeviclidija0

Broj postova : 1

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptyTue 17 Jan 2012 - 3:51

obozavam Asi i Demira
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir 18bdb020d2

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 21 Jan 2012 - 2:10

i ponovo na malim ekranima u Turskoj a i uSrbiji!
ma savrseni su zajedno!
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 21 Jan 2012 - 2:14

Eh i ja daa prokomentarisem ovde enamorado Savrseni su, hemoja prsti iz svake reci, pogleda, dodira da na picam za predivan poljubac :padam u nesvest: :padam u nesvest: Njiohva prica je preelepa, a glumcima svaka cast, on je gleda tako izgubljeno dok njene oci sjaje tako jako i postanu nekako zute (nadam se da nisam samo ja ovo provalila) a to se njavise vidi u sceni kad njoj ispadne marame oa joj je on daje i ona mu dira ruku i onako ga gleda :padam u nesvest: :padam u nesvest: Za tako kratko vreme su postali moj omiljen par i mnogo ih volim gırın mrak
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir 18bdb020d2

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 21 Jan 2012 - 2:16

svaka ti je rec na mestu!
A&D!
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 21 Jan 2012 - 2:42

AsiIDemir enamorado MuraTuba enamorado enamorado prelepi savrseni enamorado enamorado
Back to top Go down
dolcevita
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dolcevita

Broj postova : 173
Godina : 36
Fan-gif : Tuba y Murat - Asi ve Demir Berengin

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySun 22 Jan 2012 - 16:23

Murat i Tuba teraju ljude na razne ludosti...ne znam da li ste posetili onu fb stranicu Asi i Demir su se zaista voleli..ljudi ono je stvarno ludilo,ja ih jako volim kao par,svi se slazu da je hemija vrhunska,ali ono su pravi fanatici,traze dokaze dan i noc da su Tubina deca Muratova,da su godinama u tajnoj vezi,da je Onur samo paravan,mos misliti koja budala bi pristala da ozeni zenu koja je u vezi sa drugim i prihvati njihovu decu jer je "tatica"ozenjen o.O Ili da je Burcin pokusala atentat na Tubu dok su snimali Asi haha
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptyMon 23 Jan 2012 - 4:16

veliki uticaj medija hahaha jadni fanovi sa te str hahaha traze dokaze celu noc i celi dan hahaha al se ismejah citala sam i na onom hrvatskom forumu hahaha tu su jos ludji hahaha

nego kad sam vec usla u temu cisto da kazem stvarno su odlican par enamorado
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptyMon 30 Jan 2012 - 12:22

Back to top Go down
majadj980
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
majadj980

Broj postova : 464
Godina : 43
Lokacija : BG

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptyWed 1 Feb 2012 - 2:33

Savršeni su kao par, odglumili su kao da su zaista par.Preslatki su.
Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir EmptySat 10 Mar 2012 - 10:57

Lepi su kao par. thumbup
Back to top Go down
Sponsored content




Tuba y Murat - Asi ve Demir _
PostSubject: Re: Tuba y Murat - Asi ve Demir   Tuba y Murat - Asi ve Demir Empty

Back to top Go down
 

Tuba y Murat - Asi ve Demir

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Parovi iz telenovela i serija-