REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Adini Feriha Koydum

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 27 Jul 2012 - 11:52

Nadam se da ce i ovo biti kod nas, pa ce dobiti kategoriju.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 27 Jul 2012 - 16:00





Snima se treca sezona od 10 epizoda iako ima dosta negodovanja
jer lik Feriha nece biti u nastavku ...bilo je pretpostavki da bi glumicu Hazal mogle zamjeniti Cansu ili Berguzar al naravno ti su navodi odbaceni!Serija koja nas je zadivila u prvoj sezoni i dijelom druge sezone izgubila je prvobitnu draž. Krajnje iznenađujući svršetak sezone otvorio je brojne upitnike. Naime nakon što je seriju napustila glavna glumica Hazal Kaya kao i većina glavnih aktera koji su se uključili u druge projekte misleći da AFK završava te da se neće nastaviti, stvorio se golemi vakuum koji producent Fatih Aksoy i ekipa žele ispuniti novim imenima. Problem je što fanovi ne žele seriju bez Ferihe ali isto tako ne žele novu Ferihu, oni i dalje žele Hazal. Sav teret je producent svalio na leđa glavnog aktera Cagataya Ulusoya kojemu je uloga Emira premijerna uloga. Da li će Cagatay uspjeti održati gledanost treće sezone ostaje nam da vidimo?
Stalno se postavlja pitanje tko će biti nova Emirova partnerica u seriji? Po fanovima bi najbolje bilo da je serija već završila, jer njima je bez Hazal besmislena. Oni kao Ferihu vide samo Hazal. Serija bez Ferihe mora promijeniti naziv, jer ako nema Ferihe, serija se ne može zvati "Adini Feriha Koydum".
Također je činjenica da nitko od nas ne zna što se dogodilo na kraju druge finalne epizode? Fanovi se pitaju tko je ubijen i da li je uopće itko ubijen? Da li je netko ispalio metak uopće, jer mi smo čuli dva metka. Po svemu sudeći ni nadležni za seriju ne znaju što se dogodilo, svi čekaju daljnje upute.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyThu 16 Aug 2012 - 17:04

kao sto se pretpostavljalo lik Feriha su ubili ,fanovi
serija je dobila novi naziv
Adini Feriha Koydum- Emir’in Yolu”- AFK-emirov put!

Najava fragmana sa dizifilm-

http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=212794
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 17 Aug 2012 - 12:33

Čuo sam samo najbolje o seriji i da su fanovi jako razočarani u vezi kraja.
Najbolje bi bilo da su Emir i Feriha venčali i to je to, nego su samo upropastili jednu sjajnu seriju... thumbdown

a ovaj klip koji sam video mi je jako tužan.. pogotovu upečatljiva muzika :(
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 28 Dec 2012 - 2:40

Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 19 Jul 2013 - 15:27

pocela na Nova pa gledam malo je reci da je serija je preodlicna steta sto su zabrljali pred kraj druge sezone ...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 27 Sep 2013 - 8:34

Od 30.09.2013. u 20:00h NA OBN
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptySat 12 Oct 2013 - 12:28

Ova serija je odlicna.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyTue 15 Oct 2013 - 11:10

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ova serija je odlicna.
abla jesili se zarazila Femirom enamorado 
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyTue 15 Oct 2013 - 11:36

Joj poludi canim za serijom enamorado svaki dan jedva cekam novu epizodu haha i moja mama isto..Emir je ufff Ale 
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyWed 16 Oct 2013 - 3:58


I ja ću danas prvi put pogledati Ferihu na Obn. .. Nadam se da nisam puno propustio, znam nešto po čitanju na drugim forumima o seriji.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyWed 16 Oct 2013 - 8:28

Nisi tek nam je 6 ep. I tek je pocelo ono pravo Urose neces se pokajat sa serijom vjeruj mi.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyWed 16 Oct 2013 - 8:41


Gledao večeras i nisam se pokajao. Super je serija, Hazal je prelepa, a Čaataj je super glumac, ona što glumi Hande je užas, vidim da će me Hande nervirati kako serija bude tekla dalje. Zehra mi je takodje dobra glumica, baš mi se dopada kao majka Ferihi thumbup thumbup thumbup 
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyWed 16 Oct 2013 - 10:52

neka neka ste se zarazili :D 
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyWed 16 Oct 2013 - 13:02

Znam kako ce se zavrsiti i nikako mi se ne svidja kraj nikako :( 
But ja opet moram gledat enamorado Emir ce me moja Fato da ubije haha.

A Hande, i ona prijateljica od Ferihe Gundja me tako nerviraju, kao i nafurana Lara.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyThu 17 Oct 2013 - 10:27

ma Emir je dusa medena enamorado 
takva sam ti sama ja sam ovu seriju primjetila jos dok se emitirala u Turskoj i pratila desavanja ,znala sam sam kraj al Femir me je totalno osvojio

Hande je splektarosica al je zanimljiva nemozes biti a da ne zavolis njezin lik
Gundze je ne bitan lik pojavi se tu i tamo kad treba izazvati pomutnju između Emira i Ferihe
hehe to sam i ja mislila za Laru na pocetku jer su je tako prikazali al zapravo je super cura bez ikakvi predasuda ,kompleksa i bez dlake na jeziku vidjeces Namig 
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyThu 17 Oct 2013 - 11:24


Jel Emiru sinhronizovan glas?
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyThu 17 Oct 2013 - 12:23

dervisevic fata wrote:
ma Emir je dusa medena  enamorado 
takva sam ti sama ja sam ovu seriju primjetila jos dok se emitirala u Turskoj i pratila desavanja ,znala sam sam kraj al Femir me je totalno osvojio

Hande je splektarosica al je zanimljiva nemozes biti a da  ne zavolis njezin lik
Gundze je ne bitan lik pojavi se tu i tamo kad treba izazvati pomutnju između Emira i Ferihe
hehe to sam i ja mislila za Laru na pocetku jer su je tako prikazali al zapravo je super cura  bez ikakvi predasuda ,kompleksa i bez dlake na jeziku vidjeces Namig 
Lara mi nekad bude simpaticna nekad uf, ali mi je totalno glup brat od Ferihe. Umisljen je dosta, dosta. Svidja mi se trenutni odnos izmedju Ferihe i njene majke enamorado jaooj kako je bila dobra ep danas Emir i Feriha prvi put se drzali za ruku enamorado uff kako su slatkiii bozee, ubijaju kao par, kemija na sve strane. Cula sam da su oni stvarno skupa ?

uros car wrote:

Jel Emiru sinhronizovan glas?
Koliko ja znam nije.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyThu 17 Oct 2013 - 12:47


Aha.. meni malo čudno pošto deluje kao da ima stariji glas..

Nejse, gledao i danas i sve mi se više svidja Feriha. Čuo sam sve najbolje o seriji, pa mi bilo drago da je počela na OBN-u, jer imam taj kanal, a prikazuje se kako sam video i na BN televiziji.

Nastavljam sa gledanjem, dopada mi se odnos Ferihe i Emira, pogotovo kada je pred celom školom rekao da nije imao ništa sa Ferihom u onoj učionici, samo da bi se ona dobro osećala.
Malo me nerviraju njen otac i brat, ali sve u svemu, lepa serija. thumbup 
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyThu 17 Oct 2013 - 21:46

Emir ima sinhronizovan glas do 13 epizode Namig 

a Mehmet ce vam tek dizati tlak to je toliko zalupan lik da ne povjerujes Ijo 
a Rizu jos mogu razumjeti covjek se drzi tradicije ..

malo vam zavidim vi ste na pocetku price kad je jos sve bajno i sjajno a ja imam mozda jos pogledati 10 orginalni epki i trenutana situacija mi se ne sviđa voljela bih se vratiti na taj divan pocetak smor 
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 18 Oct 2013 - 9:20

Znam ja Fato desavanja tu gdje ti gledas hehe.
Jooj njen brat mi je totalna budala, a kako sam veceras iznervirala kada je Hande odmuetnula drogu Ferihi. Sada Emir misli da je narkomanka, inace ja gledam reprizu serije. Jer u tom terminu mi je Simar. No kako vidje promo za vcrs htjet ce da je izbace sa faxa :/ zbog glupe Hande.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 18 Oct 2013 - 10:26

al nece joj to uspjeti je r Koraj ce saznati da je Ferihi podmetnula drogu pa ce je ucjeniti ..
da ja gledam na Novoj Tv ...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptyFri 18 Oct 2013 - 11:16

Oh super sad mi je lakse, vidjela sam da je Koraj vrijedja no ona ga zagrli. Pa sam mislila da ga nece namamit time sto on nju voli.
Hocel Emir dugo biti razocaran u nju ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptySat 19 Oct 2013 - 10:14

nemogu  se tacno sjetiti al mislim da ide ovako ta ce situacija trajati mozda jedno dvije epizode pomirice se
a Emir tek poslije saznaje da je Hande podmetnula drogu kad slucajno nađe Cd kod Koraja ( a ti me ispravi kad pogledam jesam li pogrijesila moracu ja se baciti na ponovno gledanje da obnovim gradivo :) )

reci mi jel Obn emituje citavu epizodu ili pola? i do koje je stiglo ?
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 EmptySat 19 Oct 2013 - 10:40

Ja ne znam da li su citave epizode ili ne, ja pratim reprizu na BN. Jer mi sa OBN termin ne godi. Ne mogu se sjetit tacno sta se desilo mislim da se zavrsila ep na Emiru kada baci nesto o zid u CET, a ep od sinoc cu u PON da pogledam.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Sponsored content




Adini Feriha Koydum - Page 2 _
PostSubject: Re: Adini Feriha Koydum   Adini Feriha Koydum - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Adini Feriha Koydum

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije-