REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” Aewnyr

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyTue 30 Aug 2011 - 9:34

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksikanci Litzy y Eugenio Siller su protagonisti serije “Una Maid en Manhattan”, telenovela u koprodukciji Telemunda y Sony Pictures Television koja ce se snimati u visokoj rezoluciji u Meksiku, Los Andjelesu, Njujorku i Majamiju. Pored glavne uloge Eugenio ce pevati i naslovnu numeru za seriju.



min 02:15 pocinje prica o seriji ali sa drugim glumcima
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyTue 30 Aug 2011 - 9:57

nju organski ne podnosim, a i on mi nije nesto razocarao me posle Aurore :Out: :Out:
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyTue 30 Aug 2011 - 11:13

Svidja mi se, lajk za njih dvoje, lajk za pjesmu :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
LA MUJER EN EL ESPEJO
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
LA MUJER EN EL ESPEJO

Broj postova : 9213
Godina : 28
Fan-gif : Yo amo anahi 4ever!
Lokacija : ♥ MARAKANA SEVER - TOPCIDER ♥

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyTue 30 Aug 2011 - 17:01

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Svidja mi se, lajk za njih dvoje, lajk za pjesmu :)
:Good: :Good: :Good:
Zvuci dobro :Good:
Back to top Go down
anouk031
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
anouk031

Broj postova : 61
Fan-gif : Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” T272836063_48042

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyTue 30 Aug 2011 - 18:38

Obožavala sam taj film sa Jennifer Lopez pa jedva čekam ovu telenovelu. :D:
Sviđaju mi se Litzy i Eugenio.
Back to top Go down
Atlantis
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Atlantis

Broj postova : 123

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyTue 30 Aug 2011 - 21:10

Zvuci jako zanimljivo, a i njih dvoje su super! :Good:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 0:20

Litzy je sasvim okej,simpa
dok je Siler u MP bio super dok u drugim serijama Ijo Ijo Ijo
opet njih ne mogu zamisliti kao par nikako
a radnja serije je toliko bljak,fuj
uglavnom veliki promasaj
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” Kf4npd

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 1:46

bas me zanima kako ce ovo razraditi u seriji,psoto mi je film dobar.
Back to top Go down
vesna levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
vesna levy

Broj postova : 654
Godina : 33
Fan-gif : Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” Tumblr_inline_n2rqbg6lJT1r34pr7
Lokacija : The bad of Ian Somerhalder xD TeamDelenaForever <3

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 2:04

njega obozavaaaaaam enamorado ali ovu nmg da smislim :Out:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 4:14

Užas, da su drugi glumci, možda bih i dao šansu ovoj telenoveli, ali Litzy... :Out: :Out:
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 9:10

Koliko sam ja video na promo-u ([You must be registered and logged in to see this link.]),protagonisti ce biti Sandra Echeverria i Rafael Amaya...?! :o.O:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 9:25

ne to nije promo
tako je bilo planirano al nece biti
kao sto nije sigurno ni za druge dve serije
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” EmptyWed 31 Aug 2011 - 9:29

Ahaa... :D:
Back to top Go down
Sponsored content




Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” _
PostSubject: Re: Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”   Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan” Empty

Back to top Go down
 

Meksikanci opet protagonisti u Telemudovoj novoj telenoveli “Una Maid en Manhattan”

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Una Maid en Manhattan/Sobarica sa Menhetna-